מחזור 35 בעליון: המשחק בין סכנין וחיפה בוטל. ב"ש סוחטת תיקו ממכבי ת"א. תיקו גם בין נתניה והפועל.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏13/5/22.

1. עידן444 Member

רוב האוהדים פה מאוד ביקורתיים כלפי המועדון שלהם.
    אתה מכניס צבע מיוחד משלך וזה מבורך.

אבל תנסה לפעמים גם להסתכל על המועדון שלך.
    באמת מעניין אותי לדעת מה אתה חושב על זה שפתאום כן יש לכם אישור לשחק באירופה.

לגבי סגל- יהיה דיון יותר מעניין אם תתייחס לתוכן ולא לכמות. סגל לרוב מדבר לעניין וגם מתאר בדיוק מה שכל אוהד מתאר לגבי מוסדות ההתאחדות לכדורגל וממקום של מישהו שכן חשב לתומו שאפשר לשנות משהו.
    צריך לחבק בעלים כאלה קודם כל מהמקום הזה.
    לגבי הכדורגל- זה הכדורגל שסגל שאף מידי 1 שהקבוצה שלו תשחק. היו תקופות תחתיו שהכדורגל היה נורא אבל זו השאיפה. אף אחד לא עף על עצמו. והשאיפה היא תמיד להתקדם. כששואלים אותו על עונה הבאה הוא אומר שהוא רוצה יותר טוב מהעונה. לא אומר אליפות. לא אומר מאבק אליפות. אומר שהשאיפה היא להתקדם- זו צריכה להיות גישה בכל דבר בחיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. abcd Member

אני בכלל לא חושב שהבטחנו אירופה.
    נכון שאין תזמון טוב יותר מלקבל את מכבי חיפה בחוץ אבל עדיין משחק מול אצטדיון מלא וקבוצה שעדיין לא ניצחה מאז שלקחה אליפות בטוח לא יהיה פשוט.

בקשר לדרבי, מכבי תל אביב למרות פוטנציאל שהראו לפרקים מסוימים גם שברו כמה שיאי עליבות (המהפך בחיפה, השיוויון של שרי, הדחה מהגביע בבית, ההפסד האחרון בסכנין ואיבוד המקום השני מול 10 שחקנים אתמול).
    נראה רק מתאים שיחתמו את העונה עם הפסד בדרבי שיסדר להפועל מקום באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/22
  3. Telkiyski Member

איזה תוכן? שהוא מתלונן שנתנו להפועל אישור לשחק באירופה?
    הוא מאמין בכדורגל סקסי לא? אז מה איכפת לו אם יש להפועל אישור או אין לה. הוא והכדורגל הסקסי צריכים להשיג את המקום הרביעי בלי בעיה.
    גם לא הבנתי, מה הוא רוצה להגיד, שאם הוא יסיים 5 ואנחנו 4 אז הוא רוצה לעלות "טכנית" לאירופה? ככה הוא רוצה להשיג את ההישגים שלו? עם נצחונות טכניים?
    גם אפשר לחשוב שהסוגיות הכלכליות של הפועל ת"א הקנו לה איזשהו יתרון מקצועי על נתניה.
    מביך לבוא ולטעון מראש "מגיע לי ניצחון טכני".

גם שמעתי אותו השבוע ברדיו ב103, מתחיל לקשקש משהו על איך הם מצאו את "הנוסחא" להביא זרים טובים במגבלות של הכסף.
    מלמד את כולם כדורגל או ניהול כדורגל כאילו איזה קבלות יש לו. רק בעונה שעברה הייתם פליאוף תחתון. כמה רעש הוא עושה.

4. abcd Member

סגל לא היה צריך לדבר בכלל על נושא הפועל אבל בוא לא נעוות את הדברים.
    הוא לא אמר שום דבר שמזכיר ״טכני״ או לעלות במקומכם.
    אתה מכניס לו מילים לפה ומדליק את עצמך על כלום בגלל האנטי שיש לך (משום מה) כלפיו.

5. Telkiyski Member

הוא ועוד איך אמר משהו שמזכיר טכני.
    הוא בא והתלונן איך אישרו להפועל לשחק באירופה.
    יעני בא ואומר "אם בסוף הם יסיימו 4 ואנחנו 5 צריך לתת את הכרטיס לנו".

מילא אם היינו באמת מסיימים 4, אבל לבוא ולהתלונן על זה מראש עוד לפני שבכלל "גנבנו" לכם את המקום ה-4 זה היה די דבילי בעיני.

ובאופן כללי זה הרדיפת כותרות וראיונות שלו. הקטע עם הפועל עכשיו זה רק דוגמא.
    הוא מחפש איך לקבל את התשומת לב של "סגל אמר בראיון" בכל דרך. גם אם זה אומר לדבר על דברים שלא צריך לדבר עליהם בכלל ולהתראיין בהגזמה.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההנהלה החליטה לקיים את המשחק במושבה כדי למקסם רווחים, מאז שנודע על ההחלטה, האוהדים הביעו התנגדות והאולטראס קראו להחרים את המשחק, כי תפסו את ההחלטה כוויתור על הכרטיס לאירופה מתוך בצע כסף. ההנהלה כמובן לא התייחסה באופן ישיר לחרם, אבל ניסו לצנן את האווירה (ללא הצלחה) באמצעות הסעות חינם למשחק.

אממה, המטומטמים האלה ירו לעצמם ברגל, לא רק שהמשחק לא התקיים, הם עלולים לחטוף קנס כבד. אי אפשר לתאר את הפגיעה התדמיתית שהחובבנות של ההנהלה הזאת עשתה לקבוצה שממילא התדמית שלה לא בשמיים, באמת ובתמים חשבתי שהשכונה שהייתה במשחק נגד ב"ש בסיבוב הראשון לא תחזור על עצמה. מה שעוד מרתיח זה שהם לא מגיבים בינתיים, כולם מדברים על המחדל וההנהלה שותקת, כנראה מכינים תירוץ מצוץ מהאצבע. אבו-יונס איש עסקים מצליח, אבל אין לו שמץ של מושג בניהול קבוצת כדורגל ולדעתי הוא פיגוע תדמיתי מהלך שגורר את הקבוצה למקומות שלא מתאימים לקבוצה בליגת העל. אני רוצה שהוא יתפטר ויעזוב, הבעייה היחידה היא שאני לא בטוח שיש מישהו שיכול להחליף אותו.

חבל, פשוט חבל, זו יכלה להיות עונה היסטורית, אבל ההנהלה והאוהדים הרסו אותה.

oranfu, שי, abcd ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

או שלא שמעת את הראיון או שיש לך בעיה קשה בהבנה.
    הוא אמר הפוך- שהוא לא רוצה לסיים חמישי וללכת לאירופה בגלל שמועדון אחר קיבל עונש.
    איזה לעלות טכני ואיזה נעליים?

הוא הדגיש כמה פעמים שמכבי נתניה לא צד בעניין של הפועל ת״א ורוצה לעלות על הדשא.
    כל פעם שרז זהבי אמר שלנתניה הכי מגיע צנצי אמר לו ״אין מגיע״ וסגל אמר שהוא מסכים עם צנצי- שאין מגיע.

בקיצור לא רק שאתה לא מדייק- אתה הופך את הדברים ב 180 מעלות.
    לא לעניין.

לגבי מה שהיה ב 103 אם אמצא את זה אאזין- מעניין באיזו רמה במקרה של הזרים עיוותת את הדברים שלו.

8. עידן444 Member

העלו אותו בשביל להגיב על מקרה הפועל.
    אמר להם שזה לא קשור לנתניה ושהוא העביר מסר לצוות המקצועי- המטרה היא לעלות לאירופה ממקום 4. לא רוצים לעלות ממקום 5 כי מועדון אחר נענש.

או שיש לבחור בעיה בהבנה או שהוא משקר במצח נחושה.

9. Telkiyski Member

מוזמן להאזין לו פה החל מ1:50
    עלק הנוסחא
    103FM - ספורט - מכבי נתניה בצעד נוסף בדרך לליגה האירופית

10. עידן444 Member

"אנחנו מנסים לפצח את הנוסחה ולנסות ולחפש בדיוק את השחקן הנכון והמתאים בנקודת הזמן שאפשר יהיה להביא אותו".

הציטוט המדוייק.

11. עידן444 Member

אני מכיר את אייל סגל מהפורומים הרבה לפני שבכלל ידעו מי הוא. אייל ס- זה היה הכינוי שלו בפורום "הקופסא".
    יכול להגיד לך שהבן אדם לא השתנה במילימטר.

12. Designer Member

סכנין זאת מתנה שלא מפסיקה לתת.

13. Telkiyski Member

הציטוט המדוייק:

"אם אני לא אנסה אז אני לא אדע. אם אני אחשוש אז אני לא אצליח לעולם. אני חייב לצאת מהקופסא ולנסות לעבוד בצורה אחרת. אגב זה הסיבה שאני חושב שגם הפעם פגענו טוב במבקרים אחרים בזרים, כי אנחנו באיזשהו מקום מנסים לפצח את הנוסחא ולנסות לחפש בדיוק את השחקן הנכון והמתאים בנקודת הזמן הנכונה שאפשר להביא אותו".

יעני "אני חושב מחוץ לקופסא ובזכות זה הצלחתי לפצח את הנוסחא איך להביא זרים".
    בקיצור מלמד את כולם כדורגל. איזה מלך סגל, איך הוא חושב אחרת ויוצא מהקופסא וככה הוא מצליח לפצח נוסחאות באיך פוגעים בזרים.

14. Butragueño מנהלים

אתה יכול לחלוק על ההצלחה שלו עם הזרים?

15. Telkiyski Member

זו לא הנקודה.