מחזור 35 בסרייה א' :: אפגוש את אלוהים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏23/4/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההצגה הכי טובה שיש. משחק שלישי ברציפות שאני מסיים עם צמרמורת.

2 דברים נוספים:
    1. 1000 חרא על סבא אם הוא מוכר את נינג׳ה לצ׳לסי במקום להחתים אותו על חוזה חדש.
    2. משחק מצוין נוסף לשצ׳סני. ועדיין, יש לו איזה קטע להיות מצוין ועדיין להבהיל אותך איכשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/16
    Don Joan Roman ו-Un bombón אוהבים את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם כל הכבוד לניצחון של רומא, הבשורה מהמשחק היא שיובנטוס, רשמית, זכתה באליפות הכי מרשימה שראיתי בסרייה א׳. הקאמבק, הריצה המטורפת, האיכות הבלתי נגמרת... עונה מטורפת לביאנקונרי.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/13062001_1143105745762089_470909340972354980_n.Xxx?oh=bc5bb7c744aa0fbeac405600cc84cef2&oe=57BC94DD

*/aaa021*/aaa025*/aaa15:sm_eusa_clap::sm_eusa_dance:

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשנאפולי לא כבשה והפסידה לאינטר היו שאמרו שזה בגלל העדרותו של היגוואין, אז היום אפשר לומר שזה בגלל העדרותו של גביאדיני (שכבש שלושה שערים בשלושה משחקים בהם היגוואין לא שיחק)? מה שבאמת רציתי לומר שנאופלי קבוצה צפויה מדי. נכון שלרוב הקבוצות שהתמודדו מולה זה לא עזר, אבל לאלה שכן, לא היתה לנאפולי תשובה להן. זה קרה יותר מדי במשחקים חשובים בליגה וכן בשלב הנוק אאוט בליגה האירופית. נכון שקשה לבוא בטענות לסארי, הוא במקום השני עם קבוצה שבשנה שעברה סיימה חמישית וזה כשזו בסה״כ הקבוצה השניה שלו בסריה a, כשאת הראשונה שלו, אמפולי, הוא בעצמו העלה מהליגה השניה. אבל, אם למישהו כן יש תקווה שבעונה הבאה יובנטוס לא תחגוג אליפות כבר במחזור ה 35, אז סארי חייב ללמוד מהעונה הזו: לגוון, להפתיע, להעיז.

טוטי שוב עושה את ההבדל, ויובנטוס שוב אלופה.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  5. xArtur Member

מסוף אוקטובר יובנטוס צברה 73 נק מתוך 75 אפשריות. פאק.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, מסכים. השאלה אם זה קשור ליכולת הטקטית של סארי כמאמן, או שהסגל עצמו לא מספיק טוב ומגוון לעומת יובנטוס, למשל.

מה שיובנטוס עשו זה בלתי ייאמן. לא ברור אם הם מגדלים ווינרים או פשוט יודעים להביא אותם. כנראה שגם וגם.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל כמובן צריך להשתדרג מעט, אבל הטענות שלי הן בעיקר לסארי. שאת צורת המשחק, סגנון ההתקפות, ההרכב ואת החילופים שלו, אני ובוודאי הרבה אחרים ידעו לדקלם גם בשעות הקטנות של הלילה. הטענות כמובן נובעות מהערכה הגדולה שיש לי אליו, מאמן שעד לפני שנתיים מעולם לא אימן בליגה הבכירה והיום נמצא שם במקום השני. אני מקווה שכבר בשנה הבאה נבין שזה נבע רק מחוסר הנסיון שלו ולא ממגבלות שלו כמאמן.

SerieA ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא האמנתי, עד לרגעים מאוד מתקדמים לא האמנתי,וגם עכשיו אני קצת מתקשה לעכל, אני זוכר שאמרתי,אחרי ההפסד ההוא לסאסואלו , ש4 הפסדים זה מספיק לעונה שלמה,ואנחנו עוד באוקטובר, ושאי אפשר לנצח את כל המשחקים מעכשיו עד סוף העונה ,ושאינטר או נאפולי יזכו...

אז צדקתי בזה שאי אפשר לנצח את הכל,אבל 73 מתוך 75... זה לא אנושי, ואין לי מה להגיד חוץ מתודה לקבוצה המדהימה שאני אוהד, על אחת העונות הטובות שחוויתי ממנה.

אז הנה - כמו שאמרתי ,אני הראשון שאוכל את הכובע!

ועוד דבר אחד - היגוואין היה נהדר, טוטי נותן הברקות בסוף העונה, פוגבה היה דומיננטי ודיבאלה הוא יהלום - אבל אם אפשר ,אז את תואר שחקן העונה תנו למי שהריצה הזאת היא המון בזכותו,השקט,המנהיגות,היכולות הבלתי נגמרות, כי כולם יודעים שקלארק קנט הוא רק עיתונאי,סופרמן בכלל איטלקי.
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/f5/d5/21/f5d521eb0c498de3dcc96f723b13855d.Xxx

Don Joan Roman ו-ADP אוהבים את זה.
  9. VAR Member

וכמובן, על כל אחד שאוכל את הכובע יש אחד שמגיע עם ה"אמרתי לכם":
    18.1.16:

10. DRORIKO Member

ממש בא לי שסאסוולו יעפילו לאירופה, אני מאד אוהב את הקבוצה הזאת

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אוברייטד דונארומה. איך הוא לא עוצר את זה.

Mamadu ו-EO11 אוהבים את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו סימונה אינזגי גם ברוקי לומד שהעבודה הזו בכלל לא קלה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ארור אתה סילביו, ארור אתה שאתה נותן לפרויקט חייך לרדת לטימיון ככה, ארור אתה שנתת לגליאני לכלות כל חלקה טובה בקבוצה, ארור אתה שלא השכלת לשים לידו אנשי מקצוע וסמלי עבר שיודעים מהי הרוח האמיתית של המועדון, ארור שאתה ממשיך לדבוק בשיטת משחק שפשוט לא עובדת ושהמאמן בובה שלך לא מצליח לעשות איתה דבר.

הגיע הזמן למכור, כי אני לא רואה לאיזה מקום חיובי זה הולך, באקה לא יירצה להישאר ככה, רומאניולי ייתייאש גם הוא וג'יג'י שלנו...

וכל זה כאשר יובנטוס קוטפת עוד תואר (ידוע מראש למרות הכל אבל מרשים בכל זאת)

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא ממשיך עם היכולת של החצי השני של העונה מילאן תתייאש ממנו לפני. לא ברור מה עשיתם לילד אבל הוא bidone השנה הרבה לפני קונדו ודז'קו.

15. DRORIKO Member

מגיע לקסטורי ריספקט על מה שהוא עושה העונה בקארפי. לטעמי מגיע לה הרבה יותר להישאר מלפאלרמו