מחזור 35 בליגת העל: התחתית מסתבכת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏3/5/12.

1. Ice Cream חסה

יש מענקי מיקום בפלייאוף התחתון?

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם, לא צפיתי בהתמודדות בין ב"ש לעכו, אך אני מתקשה להעלות בראשי איזושהי סיבה הגיוניות להפסד הגמלים - להוציא מנטליות לקויה (במילים אחרות: לוזריות). על הנייר, הקבוצה של גיא לוי נהנתה מפער מבטיח, מתמיכת הקהל הביתי ומיריבה שעבורה המשחק לא קבע דבר, אבל היא בכל זאת הצליחה "לעשות במכנסיים" ולהחריב, במו ידיה, הזדמנות פז להבטיח את המקום בליגה בעונה הבאה. לבי לבי עם האוהדים, אשר בוודאי מחפשים ברגעים הללו מקום בו יוכלו לקבור את עצמם...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/12
  3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עכו פשוט שיחקו בצורה מכובדת ומשוחרר
    ועקצו את באר שבע בצורה חכמה
    בנוסף באר שבע פשוט היו חלשים אין מה לעשות

אבל אני לא דואג, מכבי פ"ת יירדו.

4. yedidel Member

למה אתה כזה לא דואג? זה במרחק משחק.

אני מודאג כמו שהייתי בתחילת השבוע. חבל שכולם כל כך שאננים

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין פה מה להיות שאננים.. מי שלא חשב שאנחנו במרחק משחק משוב להיות פייבוריטים לירידה הוא אידיוט.

מבחינתי בית"ר זה הפסד בטוח, אני מקווה שהסמרטוטים יגיעו לרמת השרון, יגנבו ניצחון, שפ"ת איכשהו תמעד ונשים סוף לחרא הזה. אנחנו במצב רע, רע מאוד.

6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי נסחף ואומר שבאר שבע מצויה במצב "רע מאוד". למרות היכולת הירודה שהיא הפגינה מול עכו, יש לזכור שהכל עדיין תלוי בחניכיו של גיא לוי - והם צריכים בסך הכל נצחון אחד בשני משחקים מול החברות לפלייאוף התחתון (שבלאו הכי סיימו את העונה) כדי להבטיח את ההישארות; ואם כל זה לא מספיק, הרי שלזכותם של הדרומיים עומדת יכולתה הדלה של היריבה מהמלאבס (גם הערב היא נראתה רע), אשר בוודאי תתקשה לצאת עם כמות גדולה יותר מ3 נקודות בקרבות המצפים לה. אני מתאר לעצמי את כמות התסכול הרבה אותה חשים האוהדים הבאר שבעים ברגעים הללו, אך היא בכל זאת אינה מהווה עילה לחריגה מפרופורציות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/12
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון אחד לא יספיק בהכרח. הפרש השערים של מכבי פ"ת טוב יותר, הפסד באמצע השבוע ואנחנו כנראה מתחת לקו האדום.

8. ראיין אדלי Member

איפה כל המשתמשים ששבוע שעבר אמרו שלבאר שבע אין שום סיכוי לרדת?
    צפוי מאוד, אם יש משהו שבאר שבע טובה בו זה לגרום לבעוט בדלי של עצמה. פשוט גורמים להתקפי לב [מה שקרה במחצית]
    הסיכויים שלנו להישאר בליגה הם לא טובים בכלל, מול בית"ר אין לנו מה למכור ולמכבי פ"ת דני פרדה חזר וכבר מתחיל להביא תוצאות...

ובקשר למשחק היום - כל הכבוד לעכו, לראות וללמוד מה זו ספורטיביות, קבוצה פשוט גדולה. משחק גדול של סלליך.
    דרך אגב, היום הגיעו למשחק של מכבי פ"ת 200 אוהדים, מתוכם רק 30 אוהדים רכשו כרטיס. ליגת לוזון במיטבה

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

למרות הניצחון השמיני הרצוף של בית''ר, מאוד התבאסתי לראות היום את כמות ההחמצות שהקבוצה מייצרת וזה עוד בלי בן שושן המחמיצן הסדרתי של הקבוצה. ערן לוי עם כמות של הזדמנויות שכל חלוץ חולם לקבל. דן אייבינדר פשוט תענוג צירוף לצידו של קובי מויאל שנלחם עד זוב דם. כיף מאוד לחזור לטדי בצהריי שבת עם שמש שקופחת על ראשי האוהדים ביציע המזרחי.

תודה לך בית''ר.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני פה

אין להפועל באר שבע שום סיכוי לרדת ליגה.

11. ראיין אדלי Member

תגיד איפה אתה חי? שנינו יודעים טוב מאוד מי זאת 'הפועל באר שבע'. באר שבע חייבת 4 נקודות מתוך 6 אפשריות בשביל להישאר בליגה
    נשאר לנו את רמת השרון בחוץ (וזה לא הולך להיות קל...) ובית"ר ירושלים בבית (שהאמת? אני לא ממש מאמין שנוכל לקחת מהם משהו...) ועוד שהפרש השערים של מכבי לוזון טוב יותר

אני מתפלל שעכו יעשו בשבילנו את העבודה, כי הקבוצה שלי פשוט לא יכולה...

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אתם לא תוציאו מבית"ר כלום היא תוציא בשבילכם

מכבי לוזון לא תקח 6 נקודות.

13. שער 7 Member

כל מי שאומר שבאר שבע נשארה, כנראה שכח את עונת 1997/1998
    (וכל אוהד של באר שבע יספר לכם בדיוק מה קרה שם במחזור האחרון)...

אני יודע שאני נשמע מאוד קטנוני עכשיו ואולי זה לא מתאים לדיון הזה, אבל תתארו לכם שלוזון לא היה דוחה את אותו מחזור. כנראה באר שבע הייתה באה נינוחה מאוד למשחק היום ואפילו מתפוצצת על עכו, ואז גם ניצחון 0:30 של מכבי פ"ת לא היה עוזר לה.
    לבאר שבע אין מה למכור מול בית"ר, בטח לא כשערן לוי מראה ביצועים מליגת החופים כמו המיספרת ההיא מהאוויר...

14. Don Joan Roman Member

משחק מצויין שלנו, אם ערן לוי הקבב הזה היה קצת פחות מזלזל היינו מסימים אותו עם שיפור משמעותי של הפרש השערים שלנו, אבל לא נורא, נקווה להמשיך לעשות את העבודה ולנצח את הפועל חיפה וב"ש ושהם ישברו את הראש עם הלוזונים מי תציק לנו בעין בעונה הבאה, הגיע הזמן שנחשוב על עצמינו ולא על צרות של אחרים ובעיקר הגיע הזמן שננצח גם משחקי גארבג' טיים עבורנו.

נ.ב הזכירו פה את עונת 97/8, אני אהיה המאושר באדם לשיחזור של אותו יום מבחינת תוצאה, מצה שכמובן לצערי לא יהיה אבל מה רע לפנטז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב 2 יהיה מצחיק אם בסופו של דבר 3 הנקודות הללו אכן יורידו את הלוזוניןם ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  15. yedidel Member

לא שבגלל זה הפסדנו... אבל אם דיברנו על הדברים המוזרים שיקרו בשיפוט במחזורים האחרונים, אז הדחיפה של פלצוק על יחיאל בשער הראשון שלא נשרקה זה כנראה אחד מהם.