מחזור 35 בליגת העל: הדרבי שוב מוכרע לטובת הצהובים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏10/5/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אולי חלק מהאשמה גם תלויה בשחקנים שלא מתנהגים כמו מקצוענים? מבלי להיות מומחה בנושא קשה לשכנע אותי שנורא כיף להיות שחקן כדורגל בארץ. מעניין אותי לדעת כמה חבר'ה נשארים אחרי האימון בכדי לעבוד על כישורים טכניים או עבודה בחדר כושר. כשאני רואה את יניב קטן כבר שנים זוחל על כר הדשא בארץ אני מתקשה להתרשם במדובר במקצוען אמיתי. בגיל 31-32 אסור להגיע למצב שככה נראים!

אין בארץ שום תרבות ספורט וזה דבר שגם מונע מאיתנו להתקדם. זה מדהים לראות מכת פציעות כזו רצינית בקבוצה שמשחקת משחק אחד בשבוע בליגה הישראלית. משהו מאד לוקה בחסר וזה מתחיל בצוות המקצועי ומסתיים אצל השחקן העצלן הישראלי.

2. alexshw Member

זה עניין של חלוקת עומסים, התאוששות אחרי משחקים.
    יש שחקנים שמתאמנים עצמאית במכון כושר ללא תיאום עם הקבוצה.
    הנושא מאוד חובבני בקבוצה. לא מבין למה לא עושים כלום בעניין הזה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נקווה שגיורא אנטמן בעונה הבאה יידע לעבוד איתו על הנקודה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/13
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני הבנתי שדוידוביץ' מתוכנן להיות מאמן שוערים בעונה הבאה.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אנטמן חוזר להיות מאמן השוערים.
    דוידוביץ בתור התחלה יהיה מאמן השוערים של קבוצת הנוער.

איזה שער של פדרו גלאבן. לראות את כל הצופים באיצטדיון כולל השחקנים מוחאים לו כפיים, אותו בוכה. מרגש. זר אדיר. מפתיע שהוא נשאר במועדון כמו בני יהודה לאורך כל כך הרבה שנים.

6. alexshw Member

לא מפתיע. הוא שחקן שמן ולא נייד. שמצטיין בעיקר במצבים נייחים ובעיטות.
    ערן לוי ארגנטינאי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/13
  7. שער 7 Member

מכבי חיפה מגיעים רק עכשיו למסקנה שמאמן הכושר לא עשה את עבודתו. אני צועק את זה בהפועל כבר כמעט שנה. אם רב"ש מגיע זה אומר גם רון ציבלין בעסקת חבילה, מכיוון שהוא איתו כרגע בקפריסין. השאלה היא האם ציבלין יעזוב את עקרונותיו ויחזור להפועל למרות מה שעשה לו ניצן שירזי אשתקד.

נ.ב. : עדי קונסטנטינוס צריך לשחק במכבי חיפה רק אם היא מוגרלת מול קבוצה יוונית.

8. Raulito Madridista

פדרו גלבאן נכנס ללב של בני-יהודה ואף אחד לא היה מוכן למכור אותו - אבל אם מכבי חיפה למשל הייתה באמת רוצה אותו, או מכבי ת"א - הוא כן היה מגיע, אין מה לעשות. אבל למה לא רצו אותו מספיק? אולי כי הוא 'שמן', אולי כי הוא לא הדריבליסט הכי גדול שהיה כאן. אולי כי הוא לא סחבק כמו רוסו או מדבר יותר מידי בתקשורת. אולי כי הוא לא 'נוצץ' והוא מתעסק בתאכלס - להבקיע גולים. בקיצור - חארטה. למרות שהוא היה גם פנדליסט - התפוקה של גלבאן(65 שערים) שווה לתפוקה של חלוץ. אחד הזרים היותר טובים שהגיעו לכאן ב-15 השנים האחרונות ומהבודדים אחרי כל השינויים שעבר הכדורגל.

מגיע לגלבאן לעזוב את ישראל בצורה כזו. עם סיבוב ענק ובעיטה נקייה לחיבורים, עם אהבה מטורפת מהקהל ופרגון מכל השחקנים. יופי. דמות שתחסר בליגה הגם ככה בינונית שלנו, ובני-יהודה צריכה לחשוב טוב איך ממלאים את החסר.

9. אלי מתחן Member

אני לא אשכח את הכתבה שעשו באחד האתרים על "הבלוף השמן" שבני יהודה הביעו, פחות או יותר במחזור 7.

10. שער 7 Member

חשבו אז שבני יהודה הביאו גרסה משלהם לכריסטיאן פביאני או לפאביו ג'וניור.

11. Telkiyski Member

חח בני טבק מתראיין אחרי המשחק ומספר איך הוא לא רוצה להישאר ברמה"ש בגלל שעדיין לא דיברו איתו, למרות שהקבוצה שרדה בליגה כבר לפני 10 מחזורים.

מזכיר לי משום מה את ה פיטורים של עדני דגן ע"י יואל לביא בזמן סדרת הגמר כאשר אליצור רמלה הפסידה לכרמיאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. alexshw Member

גם תפוקת השערים של דוד רביבו די מרשימה. אז מה? עדיין הוא לא שיחק בקבוצות צמרת במהלך הקריירה שלו(וגם כשהיה במכבי ת"א היא בדרך כלל הייתה באמצע הטבלה).
    בכדורגל של היום קבוצות שרוצות תארים חייבים שחקנים ניידים בעמדות האלה. שידעו גם ללחוץ את היריב, וגם לעזור בהגנה כשצריך.
    בשנות השמונים גלבן היה מככב בקבוצת צמרת בארץ. אין לי ספק בכלל.

13. קשר שמאלי Member

מסכים עם אלכס. גלבאן שחקן כבד ואיטי מאוד. לא סתם אף קבוצה גדולה בארץ לא פזלה לכיוון שלו.

14. Raulito Madridista

היום דרבי. דרבי אחרון לעונה. דרבי אחרון לעונה גרועה שהדבר הכי טוב הוא שהיא מסתיימת בעוד שני מחזורים. האמת שהפסד בדרבי היום הוא סיום 'הולם' לעונה כזו. איבדנו את השליטה העירונית, לא נראינו כמו קבוצת כדורגל רצינית בשום שלב ואפילו לא לקחנו חלק בגמר הגביע - הזוי משהו. מכבי קבוצה שלוש דרגות מעלינו, הרעב אצל הצהובים לא נגמר - אבל אני מקווה שעם הדחיפה של הקהל אנחנו נצמצם את הפערים ולא נרשום הפסד שלישי. אני קונה תיקו כמובן. משום מה, עם ההרכב המסתמן אני קצת פחות בפאניקה. שחקנים כמו שי וסלים שיודעים מה זה דרבי, הרכב מאוזן ומשחק פרידה מאדל ובעיקר מבאדיר - נקווה שהם יסיימו בכבוד.

שני המשחקים הכי חלשים של אלמוג כהן העונה היו דווקא בדרבי, לצערינו. יחד עם ממן וטועמה שהם ממש לא שחקני כנף - ננסה לצמצם את הפער במרכז השדה ואולי לעקוץ במצב נייח או במתפרצת דרכו של טל בן-חיים, שחקן המפתח.

אלירן עטר לא משחק וזה טוב, אבל מכבי קבוצה, לא אוסף של שחקנים. זהבי מאוד מסוכן והוא מת לחגוג עוד גול ושאנחנו בשער 5 נאכל את הלב; פריצה היה המוציא לפועל בחלק השני של העונה; מהראן ראדי מאוד מסוכן וכן-הלאה. האמת אבל שזה הרבה מעבר לצד המקצועי, מכבי פשוט טובה יותר, רצינית יותר, רעבה יותר. מקווה שאיכשהו נקלקל להם קצת את חגיגות האליפות(לא ממש). ולא אכפת לי אם לא נכבוש שער שדה גם הפעם. יאללה הפועל שלי - תנו את הכל בשבילי!

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/13
  15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון שמלבד יוקרה המשחק הזה לא משנה הרבה אבל יופי של דרבי קיבלנו. מצבים, פנדלים, שערים, הכל היה פה.
    ליאני עם אחד מהמשחקים היותר קשים לשיפוט. לדעתי הפנדל של הפועל היה אומנם ראוי, אבל אם ליאני מקבל החלטה שצריך לשרוק על דבר כזה פנדל, הוא צריך לשרוק ל 3 כאלה בכל משחק. אין ספק שהגיע פנדל נוסף ואדום לפילדף. פנדל ברור על דמארי וכמובן אדום לבלם הדי חלש אני חייב לציין. אין ספק שב 0:3 ואדום המשחק הזה היה מוכרע. מאז הפועל הגיעו לעוד שני מצבים טובים אבל פשוט לא כבשה. לדעתי היא עוד תצטרך על זה בהמשך.
    במקום זה, מכבי קיבלה פנדל די גבולי, והאמת שלדעתי השיוויון הרבה יותר קרוב מאשר השלישי של הפועל.