מחזור 34 : שבוע לפני הקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏13/4/12.

1. riquelme1 Member

בלי קשר שאני חושב שלא היה פנדל, כבר ראית את יונייטד מקבלת פנדלים הרבה יותר הזויים בחודש האחרון.

2. Zizou10 Member

אני חושב שההחלטה במקרה של קואנקה הייתה נכונה והיה צריך להישרק הפנדל. (למרות שהיה מקרה גבולי) אבל מעניין אותי אם אוהדי בארסה פה היו ממשיכים באותה אדיקות להשמיע את דעותם על פנדל מוצדק אם במקום קואנקה היה זה די מאריה שמופל.... ומכאן והלאה בכלל לא צריך לנחש ניחוש פרוע.

3. Ricky van Wolfswinkel Member

אופס, בכלל התכוונתי ליונייטד.

אני לא מבין למה זה נכון, זה כמו זה שאיבנוביץ' קיבל השעייה לשלושה ימים על זה שהוא נתן אגרוף לשחק שהביא לו רגע לפני מרפק. אז מה אם קוואנקה צנום? בגלל שהוא נופל יותר יפה הוא מקבל פנדל?

4. AS R Member

5. riquelme1 Member

גולאסו. חבל שזה לא הספיק לסביליה, אחרי ההיתרון של נגרדו, כבר 4-1 לחטאפה שמפרקת אותה.

שערורייה איך שהשחקנים של מיצ'ל נראים.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה של חטאפה ממש מפתיעה, לא הקטע של הניצחון אלא בעיקר התוצאה... מדהים כמה הקבוצות הספרדיות חסרות יציבות, אין שום קבוצה שבאמת אפשר להגיד עליה שהיא יותר טובה מהתמודדות איתה ולנסיה,מלאגה,אתלטיקו,סביליה,בילבאו,אוססונה,לבאנטה השנה פשוט אותו דבר וכולן חסרות יציבות בצורה מדהימה

והקטע של סנדובאל אתמול אחד הקטעים ההזויים שהיו אי פעם בכדורגל, מעולם לא ראיתי מאמן מזנק על שחקן יריב במטרה למנוע ממנו להוציא את הכדור..פשוט מדהים איך הוא גם לא נענש על זה... הצעקות NO NOOOO בהילוך איטי פשוט הרגו אותי מצחוק

7. xavi6 Member

על איזה קטע מדובר?

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

(תודה לדני על הלינק)

אין פה את מיליון ההילוכים החוזרים מכל הזוויות כמו שהיה בשידור עצמו, אבל עדיין רואים כמה זה הזוי

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/12