מחזור 34 : שבוע לפני הקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏13/4/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי, אתה שקוף יותר מאשר צלילה של די מריה עם המגע הכי קל מהשומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx עכשיו כאילו תורי לכתוב סתם תגובה ממוחזרת כדי לעקוץ אותך?

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון במגרש קשה במשחק קשה.. כבר התגעגעתי לניצחונות מהסוג הזה, שאתה לא יותר טוב מהיריבה ויודע לנצל את המצב הטוב הזה כשאתה מגיע אליו, סוף סוף משחק עם ניצחון של אופי ולא שערים מתוך 15 מצבי כיבוש ודאיים.

בקשר להגנה זאת רביעיית ההגנה הכי טובה שלנו וזה מה שאני רוצה לראות תמיד, את דומינגז ומיראנדה במרכז ההגנה.

אני עדיין חושב שאין לנו שום סיכוי להיות איום בכלל לליגת האלופות, אנחנו פשוט לא יציבים ובפער שהוא לא קטן (6 נקודות) נוכח כמות המשחקים שנותרה (5 משחקים)

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

יש לך סרטון של הגול? או אולי הסבר מילולי לפחות? :aaa031:

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה הוא התכוון לשער שנפסל (אני חושב שזה לא פלקאו שנגח) ושם לדעתי כן היה נבדל, בשער של פלקאו לא עצרו בכלל את המצלמות לראות אם יש נבדל והוא ברח לשחקן אחרי שמסרו לו את הכדור ככה שהשער שאושר לדעתי לא היה בו ספק

5. riquelme1 Member

אכן התכוונתי לשער שנפסל, לא ראיתי אותו לכן שאלתי עם הוא היה חוקי או לא. אני מכיר מספיק טוב את השופטים בספרד, ובמיוחד את השופט ששפט היום בשביל לדעת למה שאלתי.

סימאונה אחרי המשחק: ''לבארסה יש את מסי, לריאל את רונאלדו, ולנו יש את פאלקאו''.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. AtleticoMadrid Member

איזה גול אדיר של פלקאו! חייב שהוא ישאר בשנה הבאה פשוט חייב.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סימאונה יכול היה לעלות עם סבתא שלו ועם המאהבת של סרסו כאשר בהתקפה של ראיו טמודו במקום דייגו קושטה. ניצחנו את המשחק הזה בינואר.
    השופט אתמול היה מטאו להוס, האנגלי של לה ליגה. בתחילת המשחק הוא לא שרק על הדחיפה שעל כזאת בדיוק חתפנו פנדל ביום רביעי. חוץ מזה לא ראיתי את להוס מתעצבן.
    http://www.youtube.com/watch?v=LKn61vPlh7E

8. Raulito Madridista

פיספסתי את המחזור האחרון וגם יותר מזה בגלל שמירות בצבא, ובכל-זאת שלוש הערות:

1. לא מובן לי כל הלחץ הזה והפאניקה המטורפת בריאל מדריד. ראבאק, משחק בית נגד קבוצה פח, משחק של 4:0 ולחייך לקראת מינכן. גם מוריניו כבר ממזמן לא משדר פאסון. מאז מאלגה משהו מסריח בריאל, בקיצור. מזל שיש לנו את התותח-על הזה שנקרא כריסטיאנו רונאלדו. הבעייה שהחברים שלו לוקחים על עצמם פחות כי הוא תמיד יהיה שם בעת צרה. לפי מה שהבנתי אגב, שאהין היה לא רע וגם שלח איזה פצצה למשקוף. שחקן מעניין אבל במצב שנוצר מסוכן לתת לו צ'אנסים.

2. ברצלונה - בכושר מטורף, מפגינה אופי. ומצד שני - תמיד כשהמשחק הולך למקום לא טוב, יבוא השופט הפלצן עם הפנדל. נו באמת. ותודה לגוארדיולה שהוא מודה שהיה 'גבולי'. לא אמרתי את זה 'בקול רם' אבל היה ריח של איבוד נקודות של ברצלונה, המגרש בלבאנטה קשה מאוד, קבוצה סטייל אוססונה.

3. הצמרת - הייתי בטוח שהייתה טעות ו-ולנסיה ניצחה 4:0 באספניול ולא להיפך. והעיקר העטלפים קיבלו מחמאות על הנקודה שלהם בברנבאו שהושגה תודות לבונקר עיקש, מזל והרבה גואייטה. בפן ההתקפי היא לא באמת עשתה יותר מידי גם אם מרכז השדה של ריאל היה חור. ואיך מאלגה לא מנצלת את איבוד הנקודות הזה; אתלטיק בילבאו מתקדמת יפה גם בליגה.

9. xavi6 Member

גבולי בתחת שלי, הוא דחף אותו עם שתי הידיים. הפנדל של בוסקטס יותר גבולי מזה. ד"ש לפפה, הגבולי...

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עזוב, שגודין פתח במרבית רצף האי ספיגה עם הגעתו של סימאונה קולו של עמי נדם והוא חיכה לרגע הבא שיוכל לפמפם את האג'נדה שלו. אם הביקורת על השחקן, כשמגיע, הייתה מגיעה גם לצד מחמאות, כשמגיע, ניחא. אבל ברגע שמישהו מסומן פה זהו.

אגב, ראיתי בתקציר וגם לדעתי זו הייתה שריקה מאוד גבולית בשבוע שעבר, שאני בתור שופט לא הייתי שורק, אבל גם לא כזו שאתה יכול להגיד עליה שהשופט המציא פנדל.

11. RubberSoul Member

גם הוא היה מושך לו בחולצה וקואנקה היה ממשיך לשחק היו אומרים שזה לא פנדל כי הוא לא נפל. אם הוא היה נופל היו אומרים שהוא מתחזה. ככה זה פה, היתה דחיפה ברורה, זה שקואנקה עזר לעצמו ליפול זה משהו אחר, אם הוא לא היה נופל הייתם אומרים שזה לא פנדל כי הוא לא נפל.

גם אם הוא היה מרים אותו מהרגליים ומטיח אותו ברצפה הייתם אומרים שזו צלילה. הכל צפוי כשזה נגד ברצלונה.

12. Civil Anti Madridista

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/12
  13. אלי מתחן Member

כרגיל, טענות ענייניות, ועדכניות.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

תגיד את זה למאמן שלך.
    שום קבוצה בליגות הבכירות באירופה לא מקבלת פנדלים מוזרים כאלה, אפילו לא מילאן.

15. golding מנהלים

:)