מחזור 34 : שבוע לפני הקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏13/4/12.

1. riquelme1 Member

אספניול מובילה 2-0 במחצית על ולנסיה בקורנייה אל פראט, שערים של סרחיו גארסיה וכריסטיאן גומז.

אני בכלל לא רוצה לדבר כמה זוועה ולנסיה נראת, כמה אמארי שוב מעלה הרכב פחדני(ג'ורדי האיום ומאתי'ה), כמה השחקנים שלו חסרי מוטיבציה ונראים כאילו הם קמו משינה.

ולנסיה מתעקשת להחזיר את מאלאגה למקום ה-3, היה לה כל כך הרבה צ'אנסים לברוח, אבל היא שוב מתעקשת לאבד נקודות.

כבר 4-0 לאספניול, אותה קבוצה שלא ניצחה לפני המשחק 7 משחקים ברציפות, עוד שערורייה מבית היוצר של אמארי, 4 ימים לפני חצי גמר הליגה האירופית.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/12
  2. skyday20 Member

זה כמו את' מדריד שבוע שעבר עם ההתפרקות מול לאבנטה, שתי קבוצות לא יציבות אין מה לעשות.

3. Gaudi Member

אמארי הביתה.
    אני חושב שאני הבן אדם שהביא לו הכי הרבה קרדיט אבל יאללה, די. חלאס.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה "מפתיע" ששני המשחקים הכי חלשים של ולנסיה העונה היו כשהיא שיחקה בשעה 12:00... ולנסיה ומלאגה צריכות לשלוח זרי פרחים ענקיייים להתאחדות הכדורגל שדאגה להעלות אותם לליגת האלופות בעונה הבאה

5. riquelme1 Member

הדבר הכי עצוב בולנסיה, זה לא ההפסדים העלובים האלה, ושהקבוצה 4 חודש חסרת יציבות לחלוטין, אלא ההתעלמות של אמארי בפאקו אלקאסר, החלוץ הכי מוכשר שגדל בולנסיה ב10 שנים האחרונות, ואחד הכשרונות הכי מבוקשים בספרד שהביא את אליפות אירופה עד גיל 19 לספרד באוגוסט, שסולדאדו פצוע ומחלטר לא מעט זמן כבר, ושיש את אדוריז הבינוני בלבד בספסל, אמארי לא מצא לנכון לשתף פעם אחד כמו שצריך את פאקו העונה, 35 דקות זה מה שקיבל פאקו העונה.

חצי אירופה רודפת אחרי הכשרון הזה, וכמו איסקו בעונה שעברה שנטש למאלאגה אחרי שלא קיבל צ'אנסים מאמארי ובמאלאגה הוא באנקר בהרכב, גם פאקו יכול לברוח בגלל שאמארי לא יודע איך לשלב צעירים.

אבל אני מקווה שלא יהיה בעונה הבאה ויגיע מאמן שכן יאמין בילד המוכשר.

6. itay7 Member

הם ישיגו בקושי את המקום במוקדמות, וספק גדול אם הם יעפילו לשלב הבתים. אני לא רואה את ולנסיה מסיימים במקום השלישי, מלאגה יותר טובה, וצריכה לעבור אותה כבר היום.

עקרונית אני אוהב משחקים מוקדמים שמשובצים לקבוצה מסויימת, אבל בספרד זה דבר בעייתי, ובאמת השיבוץ של אתלטיקו הוא מזעזע. אבל היי, אולי זה העלה את כמות האוהדים שלהם באסיה?

7. riquelme1 Member

מאלאגה בשום פנים ואופן לא טובה יותר, ולנסיה שיחקה העונה באלופות 6 משחקים, ועוד 6 משחקים בליגה ההאירופית, וגם יותר משחקים בגביע, זה אחת הסיבות שמאלאגה שחסרת יציבות לא פחות ומפסידה בהרבה יותר קלות, עדיין נשארה בחיים למקום בליגת האלופות.

אני ממש לא בטוח שמאלאגה מנצחת היום את סוסיאדד, וגם עם כן לוקח המשחקים שלה קשה הרבה יותר משל ולנסיה ועדיין לדעתי ולנסיה יסיימו שלישי כמו בשנתיים האחרונות.

8. itay7 Member

מתחילת 2012 ולנסיה לא טובה, אפשר להגיד שזה בגלל המשחקים באירופה, אפשר להגיד שזה בגלל שהם חשבו שהמקום השלישי מובטח, צריך להגיד שזה בגלל המאמן, אבל זה לא משנה את המצב. נכון לעכשיו, מלאגה משחקת טוב יותר מהעטלפים, שחיים עדיין על הפתיחה המוצלחת, ועל משחקי החוץ, שם הם נראים טוב יותר מאשר במסטאייה (למרות המשחק היום).
    במסטאייה ולנסיה אולי בדר"כ שולטת, אבל יש עדיין הרגשה שהיא מאוד פגיעה. במשחק מול לבאנטה זה היה הכי בולט לעין, לדעתי לבאנטה הייתה יותר קרובה לניצחון. מלאגה לעומת זאת כמעט לא שומטת נקודות בבית, ויש לה עוד שלושה משחקי בית העונה.

9. riquelme1 Member

אז מאלאגה לא מנצלת את הביזיון של ולנסיה, וגם היא מתבזת בעצמה ומסיימת בתיקו 1-1 בבית נגד ריאל סוסיאדד, מאלאגה כבר הובילה 1-0 משער של איסקו(כמה סימלי שהבן האובד שאמארי הזניח היה מוריד אותה משם), וסוסיאדד שהייתה ב10 שחקנים אחרי שמיקל גונזאלס הבלם שלה לא פחות ולא יותר יצא הצליחה להשוות ולשמור על זה עד הסיום. מאאלגה נשארת במקום ה-4.

בילבאו מנצחת 1-0 את בילבאו משער של יורנטה, החניכים של בייאלסה עדיין יכולים לפנטז על מקום באלופות עם איך שמאלאגה וולנסיה נראות.

אתלטיקו חייבת לנצח עם היא רוצה לפחות מקום בליגה האירופית, היא עם 42 נקודות במקום ה-10(!) בטבלה.

10. riquelme1 Member

הגול של פלקאו חוקי?

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סנטימטרים של נבדל. אני הייתי מאשר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אחוזי החזקת הכדור שעררויתיים. אולי נחזיר את מובייה? ואני מקווה שלאס כבר סגור אצלינו.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בערך חצי מהגולים של אתלטיקו בליגה הם של פאלקאו לא?

גם הקבוצות שמנצחות את אתלטיקו, ולנסיה או מאלאגה, בשעה הזאת משחקות בשעה הזאת כשהן מנצחות אותן.

13. riquelme1 Member

קצת יותר, אתלטיקו כבשה 43 שערים, פלקאו 22 מתוכם. זה הבעיה אולי הכי גדולה של הקבוצה, העדר עוד סקוררים, אדריאן החלוץ השני של הקבוצה בסה''כ עם 6 שערים, הבן אדם פשוט לא סקורר ועוד שנייה הרבצתי לו שלא מסר לפלקאו במהלך האחרון שהיה לבד והחליט להסתבך. אתלטיקו חייבת בדחיפות עוד חלוץ, וגם איזה קשר שיודע לכבוש.

אתלטי מנצחת 1-0 משער נהדר של פלקאו, במשחק לא קל בכלל נגד ראייו המציקה, אתלטיקו משתווה עם 45 נקודות לבילבאו ואספניול, ונקודה מהמקום ה-6 שמוליך לליגה האירופית ו6 נקודות ממאלגה במקום הרביעי, אתלטיקו עדיין יכולה לחלום על הצ'מפיונס.

הקרב על אירופה חם אש.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה צ'אמפיונס, יש לה כבר 12 הפסדים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx סתם, מי שתגיע תהייה זו עם הכי הרבה נקודות והמאזן הפנימי בו מתחלקות הנקודות ממש לא רלוונטי לדעתי, בניגוד למה שעמי חושב.

תמיד הערכתי את פאלקאו ולא פקפקתי שתהייה לו קריירה יפה ברגע שיחליט לעזוב לאירופה, אבל ממש לא צפיתי את המהירות והכמות בה הוא התחיל להפציץ ביבשת הישנה.

רק עכשיו אני רואה שסאראגוסה רושמת ניצחון מאוד חשוב מול יריבה ישירה לתחתית, 90 דקות לסוקוליני אבל אפילו לא צהוב אחד, אכזבה מהילד.

15. riquelme1 Member

אגב, עוד משהו ששכחתי לציין, סימאונה עלה היום עם דומינגס ומיראנדה, והשאיר את גודין ופראה על הספסל, אני לא יודע עם זה בגלל המשחק המזעזע בדרבי והביקורת מהקהל, אבל אני מקווה מאוד שזה ימשיך ככה, אתלטיקו לא ספגה היום וזה הצמד הכי טוב שלה בהגנה.