מחזור 34 : שבוע לפני הקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏13/4/12.

1. skyday20 Member

דווקא שהחלטתי להתחיל לראות את המשחק הזה, כי הוא נראה מעניין, לפי התוצאה, לא הספקתי להנות שנייה וכבר מסי כבש את הראשון, כמה דקות אחר כך עוד שער בהחלטה גבולית, והמשחק חוזר להיות כרגיל כמו כל שבוע. אפשר לסגור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

לא משהוא נגד היכולת המדהימה של מסי, פשוט קיוויתי לראות קבוצה מפתיעה את הקטאלונים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/12
  2. riquelme1 Member

משחק הגנתי נהדר של לבנאטה, עמדה בצורה טובה במגרש, הפנדל של ברצלונה לא היה לדעתי קוואנקה יותר צלל ובקושי נגע בו, חבל שג'ים עשה שתי חילופים התקפיים רק בדקה ה88, עם המשחק היה ממשיך עוד 10 דקות רבע שעה לבנאטה היו משווים לדעתי.

3. hai80 Member

שופטים של ברצלונה פשוט גועל נפש זה מתחיל בעבירות הקטנות במרכז המגרש שלא שורקים נגדם ולעומת זאת לטובתם בקלות מדי וזה ממשיך לפנדל השערורייתי שנשרק לטובתה. איך שמסי הכניס את השני סגרתי עוד משחק שהשופטים נתנו לברצלונה.. בכלל אחרי הפנדל שנשרק ללבאנטה ממש הופתעתי שנשרק אבל עם זאת לא היה לי ספק שהןא יחזיר להם.. גועל נפש נהיה נכדורגל הספרדי

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/12
  4. Civil Anti Madridista

הלחץ מדבר ודיבר היום חזק. 2 הגדולות ירקו דם היום בשביל לצאת עם כל הנקודות. בסופו של דבר שתיהם עמדו במשימה הזאת והפער בפסגה נשמר על 4 נקודות. שבוע הבא קלאסיקו, ההזדמנות האחרונה של בארסה להדביק את ריאל. כל תוצאה מלבד ניצחון קטלוני תעניק לריאל את האליפות. חוץ מהקלאסיקו, ריאל עוד צריכה להתארח בבילבאו ככה שבשבוע הבא גורל האליפות עשוי להחרץ

5. xavi6 Member

http://up353.siz.co.il/up3/uymmmyctwzn4.Xxx

כדורגל הוא משחק עם חוקים ברורים. יש לדחוף עם הכתף ויש לדחוף עם היד. בהצלחה בדרבי הזה, מזרונים!

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/12
  6. ראיין אדלי Member

באמת שזה לא מפליא אותי שבפעם המי-יודע-כמה מביאים לברצלונה את המשחק... לא היה פנדל, אבל את מי זה מעניין? זה קורה יותר מדי... רק מה שהורג אותי, שאחר כך אוהדי בארסה מתלוננים על שיפוט - בחייאת שתקו!
    וכן, אני אובייקטיבי.

7. אלי מתחן Member

לוחמי הצדק הקטלונים לא שונים בהרבה משאר לוחמי הצדק ברחבי העולם. חושבים שצדק אמור לפעול רק לטובתם.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יצא לי לראות את המשחק של ריאל מלבד דקות אחרונות..

ברצלונה הזיעה וירקה דם בשביל לנצח, וגם הניצחון עצמו הגיע מהחלטה מאוד שנויה במחלוקת..לבאנטה הייתה מצוינת מבחינה הגנתית ואני לא זוכר איזה החמצה של ברצלונה או מצב ודאי שפוספס, לבאנטה באמת הפתיעה היום ועמדה בצורה שמאוד הקשתה על הקטלונים..מעכשיו עד סוף העונה כל משחק כזה יהיה מלחמת עולם ושתי הענקיות יצטרכו לירוק דם בשביל לצאת עם ניצחון

9. riquelme1 Member

מה אתם אומרים על המקצוע החדש של פברגאס?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/12
  10. פריד טאהר Member

שופט בחסות קטלוניה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

11. aloneli Member

רק אני חושב שהיה פנדל?

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כנראה, כי אפילו פפ הודה שזה היה אירוע גבולי.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לקרוא שאל סארחנטו קאבראל לקח חלק במשחק הגנה מצוין מול ברסלונה זה לא דבר של מה וכך, אמנם סומן בצעירותו כשחקן עם עתיד אבל היה בדרך למטה (או לפחות לא היה בדרך למעלה) עם עונות סתמיות בראסינג ותקופה רעה בריבר.

14. Civil Anti Madridista

אבא שלך ישתוק. הפנדל גם לדעתי לא היה חד משמעי, כמו האירוע של אינייסטה ברחבה כשגם הוא יכל להתפרש כפנדל גבולי

תורידו את האמבוש כל פעם שיש פנדל גבולי לטובתינו, בארסה נדפקה השנה לא מעט מהשופטים כך שהדברים האלה מתקזזים בסופו של דבר. ואוהדי ריאל היקרים, אתם קיבלתם מתנות מהשופטים אז בחייאת ראבק תורידו לחץ

15. xavi6 Member

אני לא מבין על מה אתה מקשקש. השחקן דחף את קואנקה עם הידיים-זה פנדל. וכן אני בטוח שנשרקו פנדלים כאלה בעבר. תבדוק בכל המשחקים מ1950, בהצלחה.

ובכלל, אוהדי לבנטה, אין לכם מה לבכות. כולם זוכרים מה קרה ב1834 מול סלמנקה...