מחזור 34 - האם ברצלונה תקח אליפות באופן רשמי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏22/4/19.

1. Ever Banega Member

מגיע לריאל להפסיד רק על זה שלא הסכימה לדה תומאס לשחק. בכללי אני נגד כל העיניין הזה ששחקן לא ישחק נגד קבוצתו, במיוחד שמדובר במועדון כמו ריאל מדריד מול מועדון כמו ראיו, זה פשוט מראה על פחדנות ממש מצחיק אפילו שריאל מפחדת משחקן כזה או אחר של ראיו.

2. Raulito Madridista

האקסים מוראטה ומוריינטס בעטו אותנו מהצ'מפיונס בעבר(ברור שזה שונה) וסמואל אטו בעיקר וגם פדרו מוניטיס הבקיעו נגדינו בליגה בכל פעם ומי כמו ריאל מדריד יודעת מה זה לסבול מאקסים אבל אין שום סיבה הגיונית לסירוב של ריאל מדריד. מעבר לפערי הרמות, המשחק לא ממש היה קריטי לה והמקום בליגת האלופות לא עמד בסכנה.

מעבר לכך ראול דה תומאס אחלה חלוץ והוא עוד יבקיע נגד ריאל הרבה, חכם מספיק לטעמי כדי לא לחזור ולהיות שחקן אימונים/גביע המלך והוא יהיה בליגה הבכירה בעונה הבאה, מעניין אם קבוצה דרג שלוש או שאיזו ולנסיה תיפזול לכיוונו.

בנושא אחר, שימו לב לזה: זידאן לא מעפיל לצ'מפיונס, ריאל מדריד רק חמישית מאז שחזר.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/04/29/15565416368182.Xxx

בשמונה משחקים השיג 14 נקודות בלבד שזה 55% ולא ניצח מחוץ לברנבאו. אין הפתעות לגבי ברצלונה שאספה הכי הרבה נקודות ואתלטיקו שנייה קצת מאחוריה והיא הפסידה לה כמובן בקאמפ נואו. אבל שימו לב לאתלטיק בילבאו השלישית, לויאריאל השישית, לאפקט יאגו אספאס בסלטה ויגו וגם לנועלת הטבלה - בטיס!

3. גלצ Member

הקאמבק של זידאן יותר ויותר מוכיח שהעונות המדהימות של ריאל היו בגלל רונאלדו הרבה יותר מאשר בזכותו של המאמן הצרפתי/אלג'יראי.

4. סיונרה Member

לא יודע מה עבר להם בראש, מילא אם הם מפחדים, מה יש בדיוק להפסיד? המקום השלישי כנראה יהיה שלנו ללא קשר לתוצאה במשחק, ויש רק מה להרוויח מלראות תא הבחור מול הגנה איכותית יחסית.

5. Raulito Madridista

לוח המשחקים של זידאן אגב היה קל(ותסלח לי חטאפה) חוץ מהמאסטייה. אני בכל זאת חולק עלייך, מעבר לכך ששמונה משחקים זה מעט, בלי ויניסיוס העונה שלנו הייתה שחורה עוד יותר. אגב ברמת ההרכב הראשון - שחקני המפתח די בנסיגה מאז הדסימה כולל כריסטיאנו ומודריץ' שאני עדיין לא מאמין שזה ההוא שלובש את חולצה מס' 10. אהבתי את הביקורת הפומבית של זידאן. אני הייתי מציב את רונאלדו כאחראי להצלחות וכזה שהסתיר המון פגמים בסגל

6. Raulito Madridista

אני מסכים עם הביקורת אבל הטיעון האחרון לא נגון כי אין לנו הגנה. וברצינות, הבחור גדל בקסטיליה ומעבר לכך הוא לא מושאל לליגה הסינית או הבונדסליגה השנייה, יש מצב שעקבו אחריו גם במשחקים אחרים מצד המועדון. הבחור כבש שער יפה נגד ברצלונה והבקיע גם מול ולנסיה וגם מול חטאפה ואתלטיק בילבאו שהן בצמרת וגם מול אלאבס והמספרים שלו טובים. הוא לא צריך להיות טאזמאניה כמו מריאנו שמשתולל. הוא מוליך כדור סבבה ובעיקר גולר בנגיעה.

7. Ever Banega Member

מי שלא ראה כדורגל בשנה שעברה ויספור כמה פעמים אמרת רונאלדו יחשוב שבשנה שעברה ריאל הגיעו איתו ל90 נקודות בליגה. להזכירך הגיעו ל76 בלבד העונה הכי גרועה שלה ב15 שנה האחרונות בערך (חוץ מהנוכחית), להזכיר את רונאדלו לדעתי זה לא פחות ממגוכח. ממש מעצבן אותי לשמוע אנשים מתעלמים לגמרי מהעונה שעברה בניסיון להפוך את רונאלדו לסיבה לעונה הזאת. זה פשוט לא נכון ומנותק מהמציאות.

Civil אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

מה הקשר? בוא תציב טיעון הגיוני למה הליגה חזקה. מכל הקבוצות המבולבלות והלא יציבות עוד איכשהו נוצרה תחרות. תראה את קצב צבירת הנקודות, המאזן במשחקי הבית, וכיוצא מזה גם היכולת של הספרדיות באירופה. איזה קבוצה אחרת עשתה רצף מזהיר כמו ולנסיה למשל שגם התעוררה מאוחר מדי? כמה תוצאות תיקו היו לה. בשנה שעברה הייתה לנו עונה מחורבנת בליגה אבל עדיין ריאל מדריד הייתה קבוצה חזקה ולראייה ליגת האלופות. איבדנו עניין בשלב מוקדם מאוד לצערי בעיקר בגלל סיבוב ראשון מצוין וברצלונה זכתה באליפות בצדק. עם כריסטיאנו רונאלדו היינו קבוצה תחרותית יותר.

9. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/04/29/15565730151161.Xxx

בצורת בספרד: 14 גולים בלבד במחזור שהסתיים - הכי מעט מאז מחזור הפתיחה בעונת 2015/16. אמנם במחזור קיבלנו רק 0:0 אחד, בין לגאנס לסלטה ויגו, אבל רק קבוצה אחרת כבשה יותר משער אחד - ריאל סוסיאדד שניצחה 1:2 את חטאפה, במשחק הפורה ביותר במחזור. אפילו ברצלונה הסתפקה בשער בודד - שער האליפות של מסי, אתלטיקו מדריד נהנתה משער עצמי מול ויאדוליד וריאל מדריד לא כבשה בכלל וכמוה גם ולנסיה וסביליה.