מחזור 34 בפלייאוף העליון: הפועל ב"ש אלופה בפעם השלישית ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏12/5/18.

1. oFiRzZz Member

זה מפריע לי קודם כל כי זה מפריע לי עם הקבל שלנו. אם יש משהו שאני שונא זה שפתאום יש משחק גדול ובאים הרבה אוהדים. איפה אתם כל העונה? תשארו בבית ותתנו לאוהדים האמיתיים לחגוג.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לאוהדי ב"ש. כאוהד מכבי חיפה אני מאד מקנא בכם. יש לי בעיקר סימפטיה אליכם בגלל ברקת. אישה שעושה הרבה כותרות בעולם של גברים.

סקאוטינג מצוינת (זרים מצוינים), ישראלים טובים, והמאמן הטוב בארץ. כל הדברים שכבר שנים אין במכבי חיפה. תחגגו בדרום, מגיע לכם.

Sir Alex Ferguson ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

השנה הם נפלו בזרים החדשים (קואנקה ופקהארט), הזרים שנשארו היו פצועים (ויטור, וואקמה, קורהוט) ואוגו היה הזר היחיד שבאמת שיחק העונה.

היו לב"ש את כל הסיבות לסיים את העונה הזו במקום 3.

4. alexshw Member

בכר נבחר לפני חצי שנה במקום 45 בעולם בדירוג המאמנים הטובים של 4-4-2. הוא הנכס המקצועי הגדול ביותר.

Sir Alex Ferguson ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא, ממש לא על זה מושתת הכדורגל. אומר לך דוגרי? אם היינו זוכים בגביע, הייתי רוצה שיהיו 5-6 אלף איש באצטדיון. מי אלה ה-5-6 האלה? האוהדים שהיו שם עם בית"ר גם כשחרא, ויהיו איתה שיהיה עוד פעם חרא. אנשים ששורפים על הקבוצה את החיים שלהם, שמצב הרוח והבריאות שלהם מושפעים ממנה, שזה אשכרה חלק מהם. אני אחד כזה, אתה אחד כזה ואופיר גם אחד כזה. כשאני רואה את כל האוהדים סוג ז' האלה באים לאצטדיון כשמצליחים וואלה, זה מפריע לי שאני צריך "לחלוק" את ההצלחה איתם. איפה הם היו כשהיינו למטה? הם סבלו את הסבל שאני סבלתי?

אבל האמת? בגלל מה שכתבתי למעלה, הם יכולים רק לקנא בנו. כי האושר שלנו הוא פי כמה מהאושר שלהם.

yakov_y ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. oFiRzZz Member

כפיים. תודה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, האושר שלנו הוא גדול פי אלף מאשר של אוהדי ההצלחות, כנל גם באכזבות. אבל אתם "נלחמים" בתחנות רוח. אין אף מועדון שבלי הצלחות לאורך זמן יביא גרעין אמיתי של יותר מ5-6 אלף, ועדיין קבוצות גדולות מביאות כל שבוע יותר מזה, זו המציאות, כן מעצבן שאני כנראה לא אהיה במשחק חוץ פה ושם בגלל הגרלה שאוהד הצלחות כן יזכה בכרטיס, אבל שוב, זו המציאות של תרבות האהדה בישראל, חבל להתעצבן מזה, מבחינתי אם מתוך אלפי אוהדי ההצלחות נרוויח 5-10 אחוז של קהל שיתווסף לגרעין האמיתי וישאר לתמוך גם כשנחזור לזמנים הקשים, זה שווה את זה. צריך פשוט להבין שכך זה בכדורגל הישראלי.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

8. nadav16 Member

מהצד השני,העובדה שהשיא נשבר יכולה גם להיות לטובת באר שבע. ניתן היה לראות לאורך העונה שקבוצות מגיעות במוטיבציית שיא לנצח את ב"ש בטרנר ולהיות הראשונים שנרשמים בדפי ההיסטוריה. במצבים מסוימים השיא הזה היווה סוג של לחץ מסויים. מעכשיו יכול להיות שזה ישפיע על גישה של קבוצות. אבל מי יודע.
    כמובן שבתור אוהד באר שבע הייתי רוצה שזה יימשך, אבל זה לא מעניין ביום כזה שלוקחים אליפות שלישית.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

3 שנים אלופים :),עוד אני זוכר שיחות עם החברים שלי אם נזכה באליפות יום אחד.
    עונה מאוד קשה הייתה לנו,גם לקבוצה אך גם לאוהדים,עונה לא פחות מתישה מעונת האליפות ב2016.
    פשוט חלום!!!

10. Melikson24 Member

חיים את החלום.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לב"ש ואלונה,אין אלופה ראויה ממנה.

Sir Alex Ferguson, nadav16 ו-לירן אוהבים את זה.
  12. yakov_y YNWA

מנכ״ל העונה: אסי רחמים.
    עוזר מאמן העונה: אליניב ברדה.
    מאמן הכושר של העונה: דרור שמשון.
    דובר העונה: גיל לבנוני.

המנהלת בחרה בחנן ממן לשחקן העונה, קלאודמיר במקום השני, בדיחה, זה יותר מזעזע מהבחירה של ברדה על חשבון זהבי, גם עם מיגל ויטור אשתקד זה היה במחלוקת גדולה בגלל ששיחק כ-50 אחוז מהמשחקים, בדיחה גדולה.

מה הטעם בלהביא תארים אישיים לאלופה ? בואו ניתן את כל התארים לאלופה ונסגור סיפור.

מעניין כמה שערי שדה כבש ערן זהבי בכל עונה, לדעתי דיא סבע כבש יותר ממנו באחת מהעונות.

-----
    ראיון פתטי של ניר קלינגר, כמה תירוצים, כמה בכי.
    מאמן העונה שלי הוא ניר קלינגר, מצחיק שאני לא זוכר מתי הוא הצליח בשנים האחרונות, לדעתי הישג השיא שלו מאז מכבי ת״א הוא גביע הטוטו ומקום 8.
    בכל מקרה, מגיע לו כל הכבוד, מיקום שיא מ-2001 למועדון הזה היה מקום 8, אני חושב שב-2004 הם לא היו בחצי גמר הגביע, מועדון כושל עם עונה מושלמת ובניית סגל שחקנים נהדר בתקציב שפוי.
    ניצחון באלוף האלופים בקיץ ויהיה לקלינגר כל תואר אפשרי בכדורגל הישראלי, הישג יפה.

13. Butragueño מנהלים

איזו סינדרלה. כל הכבוד לה, באמת. אמנם כל הדרך היא הייתה הפייבוריטית, אבל עדין לא נתפס. זכייה מרשימה והגיע לה.

איזה נטע זאתי.

nadav16 אוהב/ת את זה.
  14. hbs7 Member

דיא סבע בהחלט היה צריך לקבל את שחקן העונה.
    נקווה שעונה הבאה יקבל, אצלנו :)

15. Butragueño מנהלים

יש מצב שפספסתי, מי זכה? ממן?