מחזור 34 בעליון ו-32 בתחתון: רק 0-0 להפועל ת"א עם אשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏5/5/17.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש ככה.
    מדהימים אותי אוהדים שהיו באירועי ספורט בארץ ועדיין מצדדים באופן אוטומטי במשטרה(שמח שפה אנשים דווקא מתונים בנושא). לפני חודש נגד בית"ר ראיתי קטטה שהתחילה מהחלטה של הגוף המטומטם הזה להכניס 50 יס"מניקים ליציע כדי לעצור אוהד שלא היה מוכן לכבות סיגריה.

איך מישהו סיכם את זה פה קודם? אם המשטרה אומרת ששוטר הוכה אני אוטומטית מאמין לחשוד.

oranfu ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לכן הוספתי - אף אחד בכלל לא דיבר על משהו כזה (האמת שגם על מכות לשחקני מכבי לא, זה נבלע בתוך סאגת ראיקו).
    גם בעיקר ראו את שחקני מכבי עומדים מבוהלים מוקפים במאבטחים.

היום שדרת הקווים דיברה על מכות הדדיות וגם ראו משהו כזה בצילומים, מקרה עם יותר בשר.

3. Butragueño מנהלים

בדיוק ראיתי את התקציר, והצליחו לעדכן לסופו את המכות שהיו בין השחקנים לשוטרים. לא רואים את המקרה של תמוז, אבל רואים את דגני פשוט רץ אליהם בקפיצה עם אגרופים. ממש לא מעניין מי התחיל ולמה, שחקן שלא התלבש למשחק (דגני לפי הבנתי סיים את העונה, והיה עם תלבושת אזרחית), לא אמור להיות בכלל על הדשא ובטח שלא להכניס אגרופים למאבטחים. בלי קשר לקבוצה המדוברת, בליגה מתוקנת דגני לא פותח את העונה הבאה.

4. Telkiyski Member

גם בסכנין לא באמת צילמו את כל מה שקרה עם שחקני מכבי והמאבטחים, כי כמו שאמרת היו עסוקים שאיך השוער דחף את אבוקסיס ושאר הבלגאן.

בקיצור, כמו שפה שאתה טוען שייתכן שמישהו מהפועל תקף שוטרים, ככה גם אתה אמור לטעון לגבי אותו מקרה בדוחא עם שחקני מכבי לדעתי.
    ממה שלא צילמו שם אתה מעדיף להתעלם, אבל ממה שלא צילמו פה אתה מסיק שאולי מישהו מהפועל תקף שוטרים. יפה.

5. Telkiyski Member

ובמדינה מתוקנת שחקן שעולה ליציע להכות אוהד מושעה עד תום אותה עונה באותו רגע אוטומטית, אבל אצלינו הוא מופיע למשחק הגמר.
    \

6. DRORIKO Member

אני גם ממש בספק שטוטו בא לדבר איתם בנועם על מה שקרה עם בן דוד שלו.

7. Butragueño מנהלים

נכון, וגם שחקנים שמוקלטים בעבירות בלתי ספורטיביות לא נענשים, קבוצות נכנסות לחובות סופר רציניים ומשלות שחקנים בחוזים בלתי אפשריים סופגות בסה"כ מינוס 9 נק' וגם זה אחרי לחץ, שחקן שתוקף מאמן מורחק ממשחקים בגביע הטוטו. יש אלף דברים בזויים שקורים בליגה הזו, אבל נכון להיום - האירוע של דגני הוא אחד הבזיוניים שהיו פה בשנים האחרונות.

8. Sturridge Member

יפה שאתם לא מאמינים למשטרה אבל לפחות בעניין דגני יש וידאו ברור מאוד שהוא מכה את קבוצת השוטרים שעוצרים את תמוז.

אותי הצחיק היסמניק שמנסה לעשות לתמוז איפון ולא מצליח.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וגם אם תמוז תקף יסמניק, לרדת איתו לחדר הלבשה מלווה עם אזיקים בידיים ו 5 יסמניקים שכל אחד יכול להיות מתאבק ב WWE...
    לא יודע. פרופורציות זה שם המשחק בגדול.

10. zivmay Member

השוטרים בארץ עושים בעיקר פוזה, הלוואי שיפעלו באותה מוטיבציה במקומות המסוכנים באמת.

בקשר למשחק של סכנין מול ביתר, כל גול יותר הזוי מהקודם.

11. DRORIKO Member

בוא לא נשחיר את כל המשטרה. לצד שוטרים שמועדים לפורענות יש המון שוטרים שעושים עבודת קודש, למשל במאבק נגד הטרור.

בן אדם שמתנהג כמו ערס והולך מכות עם שוטרים אין לי בעיה שיחטוף מהם קצת מכות. אגב לא רק בישראל זה ככה. נראה אותך מרים יד על שוטר בניו יורק.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע דרך איזה משקפיים ראית את הסרטון הזה אבל גם בתקציר וגם בסרטון מהיציע שפורסם בספורט 5 רואים בבירור שדגני מנסה להפריד עד שחבורת בבונים מתפנלת עליו ומרימה אותו באוויר, ובשלב זה הוא התחיל להתגונן כמו שכל אחד פה היה עושה.

13. DRORIKO Member

בגלל שלא הייתי היום בבית ולכן גם לא ראיתי את המשחק אז אני מדקה לדקה משלים פערים. עכשיו אני שומע שטוטו שוחרר מהמעצר, מה שמחזק את זה שהוא לא תקף את השוטרים. כנ״ל דגני שאפילו לא נעצר. אם יסתבר שהאלימות באה מהשוטרים, הם צריכים לעוף מהשירות וגם להיות חשופים לתביעות

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצטדיון היהלום 2016/7, אצטדיון של הכרעות:

גביע הטוטו: הגמר שוחק באצטדיון היהלום.
    אלוף האלופים: המשחק שוחק באצטדיון היהלום.
    האליפות: משחק ההכתרה שוחק באצטדיון היהלום.
    עליית ליגה: משחק העלייה שוחק באצטדיון היהלום.

הפועל ת"א צריכה לשחק במחזור הסיום באצטדיון היהלום...

Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ו-לירן אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר האלימות באה משני הצדדים. יש אוהדים שבאים למשחק רק בגלל לקלל ולהוציא את כל התסכול שלהם על חייהם היומיומיים. לנבל את הפה בצורה חולנית או אפילו דברים אחרים. אחר כך בוכים שהם נתקלים ביס"מ שגם לא יודעים להתנהג. ברור שגם בצד של המשטרה יש ערסים שמרשים לעצמם יותר מדי.

אותי לא מפתיע עכשיו שמהצד של תמוז באים עם הצהרות פשוט מגוחכות. כאילו המשטרה ראו את השחקן שלא עשה כלום וסתם פוצצו אותו. די כבר עם השטויות האלו. שוב, שני הצדדים אשמים בהתלקחות מיותרת.

כנראה שבסוף היום זו המציאות של חברה ישראלית אלימה שמשתמשת בין השאר בספורט כדי להוציא עצבים על דברים שקורים בחיי היומיום. זה רק עניין של זמן עד התקרית הבאה. להסתכל בראי זה לא בדיוק דבר שבני אדם מצטיינים בו.