מחזור 34 בעליון ו-32 בתחתון: רק 0-0 להפועל ת"א עם אשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏5/5/17.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מקווה בשביל מכבי פתח תקווה שמכבי תל אביב תיקח את הגביע. נתנו עונה סדירה באמת גדולה ומגיע להם להעפיל לאירופה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Drama2 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הירש וברשצקי לא היו בחדר ההלבשה אלא שכבו על כר הדשא או ניסו ללכת לקהל להתנצל.
    דגני היה על אזרחי באזור הספסלים שזה משהו שקורה תמיד עם שחקנים פצועים לפני ואחרי משחקים, והוא ראה שוטרים מרביצים לחבר שלו וניסה להפריד כמו שאתה כנראה היית עושה אם היית רואה שוטרים מרביצים לחבר שלך.

בנושא העירוי אני מאמין שאף אחד לא חושב שהוא עשה משהו במזיד ואני אפילו לא יכול להאשים אותו בטמטום בסיפור אלא את הרופא, דגני בסה"כ הלך עם ההמלצה שלו. לא יודע מה היה איתו בחיפה, בהפועל יש לי הרבה ביקורת מקצועית עליו אבל מחוץ למגרש? וואלה ממש לא.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היית רואה שוטרים משתמשים בכוח לא פרופרציונלי על חבר שלך, לא היית מתערב?

4. ייא Member

זה לא באמת משנה אם בניהודה או מפת ישחקו באירופה. שתיהן אמורות לקבל איזה נומה קאליו וללכת הביתה.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

מתעד את האירוע ומעביר לגורמים הרלוונטים. כמו למשל אם השוטרים יחליטו להתנכל לאותו אדם.

6. Sturridge Member

לא.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  7. Butragueño מנהלים

כוח לא פרופורציונלי? הם לא כיוונו עליו נשק. הם בסה"כ ריתקו אותו. אתה ראית בעצמך את הריצת אמוק שלו לכיוון שלהם.
    ברור שהם יגידו שפיצצו להם את הפנים ושברו להם את העצמות, הטבע שלנו זה להגזים.
    בפועל, הפועל תל אביב לא עמדה מאחורי תמוז, שאגב כבר אימון שני רצוף שהוא לא מגיע. ובנוגע לדגני, גם לא שמעתי שום צידוד או תמיכה בו.

הנושא הזה כבר די איבד את הרעיון שלו. אתה תומך באלימות כתגובה לאלימות אחרת, אני טוען שצריך לקחת צעד אחורה ולהתרחק.
    לא חושב שנוכל להתקדם כאן.

8. סיונרה Member

הנקודה היא שהשוטרים אמורים להיות אלו שמרגיעים את העניינים, לא אלו שמובילים את הבלאגן. הכל נובע מהרוח שבה הם באים למגרש.
    נניח וטוטו תמוז באמת התפרע, מה כבר יכל לקרות? לא היה צריך יותר משוטר אחד כדי להרגיע אותו.

9. Butragueño מנהלים

מי אמר שלא היה שוטר אחד שהרגיע אותו ותמוז פשוט המשיך להשתולל? בדיוק כמו שהוא החליט לצאת על אלי טביב באמצע שידור בזכייה בגביע.
    מי אמר שהוא לא התפרע ולכן הגיעו עוד?

אני לא מנסה להתייחס לצד הבבונים כי אנחנו לא פורום משטרה, אנחנו פורום כדורגל, וכהיותנו כזה, אני בעיקר מבקר את ההתנהגות של תמוז ודגני, בדיוק כמו שהייתי מבקר נער בן 20 שהיה רץ לכיוון השוטרים באמצע הרחוב כדי למנוע מהם לעצור אזרח אחר עקב התפרעות.

10. סיונרה Member

הכל יכול להיות, אנחנו לא יודעים. מה שאנחנו כן יודעים זה שהמשטרה מגיעים חדורים לאיצטדיוני כדורגל כאילו מדובר בהר הבית ונוהגים להסלים את המצב. רק לפני כמה שבועות נזכרנו בסיפור עם אמיר רנד והילדים שנפצעו בטדי, זה מגיע מאותו מקום.

11. Butragueño מנהלים

מסכים עם מה שאתה אומר, אבל מצד שני, תזכר בדרבי בו קפץ אוהד הפועל "להכות" את זהבי, אתה זוכר כמה דברו על השוטרים? שהיו כל כך אדישים ורכים? אז מה היה קורה אם תמוז היה מגיע לאוהד כלשהו ומכה אותו? היו שוב אומרים - איפה השוטרים היו? למה נתנו לו להתקרב בכלל לקהל?

כמו שאמרת, הכל יכול להיות. אבל לבוא בטענה שדגני סה"כ פעל כמו שכולנו היינו פועלים אם חבר שלנו היה נופל בתגרה מול שוטרים זה די מגוחך.

12. סיונרה Member

יש אמצע. אפשר גם לדאוג שאוהדים לא ייכנסו למגרש באופן חופשי ויריבו מכות עם שחקנים ומנגד לא לשבור ידיים ורגליים לכל אחד שעושה משהו באיצטדיון בלי לשאול שאלות. קשה לי להאמין שהמקרה היה כל כך חמור שהיו חייבים להגיע למצב כזה.
    שים לב שגם אם הזכרת את מקרה טביב, טוטו לא הלך ודפק לו מכות. הוא בסך הכל קילל אותו בשידור, ואותי אי אפשר להאשים באהבה לשמן וזה היה לחלוטין לא בסדר אבל זה ממש לא אותו דבר.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מילא זה שקפצו עליו ברגע שהתפרע מספר שוטרים, אבל כבר השתלטתם עליו, שמתם לו אזיקים (שזה כבר מוגזם לדעתי אבל נניח שנדרש באותה העת), בישביל מה עדיין צריך 5 שוטרים גורילות ללוות אותו בהמשך גם בחדרי ההלבשה? הוא עד כדי כך חזק?