מחזור 34 בעליון ו 32 בתחתון: ב"ש במרחק פסיעה מאליפות היסטורית לאחר 40 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏6/5/16.

1. ManUnd Member

כאדי שתקרא שוב את מה שכתבתי,במיוחד את מה שהודגש.אם אז לא תצליח להבין אני אבוא ואפרש לך שאפילו אתה תוכל להבין.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

2. Civil Anti Madridista

אפילו אני? כן אני מאוד רוצה שתפרש לי.

3. ManUnd Member

לא טרחת לקרוא ולנסות ולהבין.

4. Civil Anti Madridista

אנחנו מדברים על חצי הגמר בין מכבי ת"א לסכנין?

5. ManUnd Member

מדובר פה על הדיבורים המיותרים והזיבולי שכל על חוסר ספורטיביות אם זה הצהובים ששחקני חיפה קיבלו (לפי דעת חלק מהאנשים זה נחשב לא ספורטיבי) או הוצאת הכדור מחוץ של טב"ח.

6. עידן444 Member

אוףףףףף
    שוב הפסדנו...
    איזה באסה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Civil Anti Madridista

בעניין צבירת הצהובים מסכים איתך שזה לגיטימי, אני רק לא מבין למה ההשעיה לא תקפה כבר על המשחק הבא
    אבל האירוע עם טב"ח בגביע מול סכנין ממש לא על אותו משקל, ואני עדיין לא ראיתי קבוצה שעשתה את זה בעבר כמו שטענת.

לירן אוהב/ת את זה.
  8. amn Member

כרטיס אדום ישיר זו השעייה מכל המפעלים גם היום.

9. Butragueño מנהלים

היום לדעתי זה המחזור הכי קריטי למאבק האליפות.
    מכבי ת"א תתארח בנתניה מול הפועל רעננה, כאשר לאחרונה שחקני מפתח שלא ישותפו במשחק בדמות אמבולה, קנגווה ונימני, ובאותה שעה ב"ש תארח את בית"ר ירושלים. אמנם לבית"ר כבר אין כ"כ על מה לשחק, ורואים את זה במחזורים האחרונים, אך היא קבוצה חזקה ועקשנית וב"ש תרצה לשבור את הרצף העגום של 4 תיקויים בבית. אם הסטאטוס-קוו ישאר גם אחרי המחזור זה יהיה צעד משמעותי לב"ש, שכן תתארח בסמי עופר ותארח את סכנין, בעוד שמכבי תסע לטדי ותארח את חיפה.

10. עידן444 Member

לדעתי היום הסטטוס קוו ישמר. ברור שזה מקרב את ב״ש עוד מחזור לסוף- והמשמעות היא התקרבות לתואר.
    לדעתי לא זה המחזור הקריטי.
    מאוד אופתע אם אחת מהקבוצות לא תנצח היום. אגב, גם תיקו מקרב את ב״ש צעד נוסף. שני מחזורים לסיום להיות מקום ראשון זה לא רע בכלל למרות שעם תיקו הלחץ יגבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מעולם לא היינו חזקים ועקשניים בגארבג׳ טיים. תוסיף לזה שבקבוצה מתעסקים בהכל חוץ מבכדורגל, תוסיף לזה שבאר שבע ניצחה אותנו בקלות גם כאשר כן התעסקנו בכדורגל וקיבלנו עוד ניצחון קליל הערב של באר שבע.

12. Butragueño מנהלים

מסכים, אבל אני עדין חושב שיש בקבוצה רוח לחימה ופייטריות. כמו כל עונה, איכשהו אתם מסיימים את העונה עם בלאגן כלשהו, אבל עדין לא הייתי מהמר נגדכם בנחרצות, כשב"ש תשחק עם משקולות הרגליים, וכמו שאתה יודע, לא קל לנצח את אותה הקבוצה 4 פעמים באותה העונה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבעיה של באר שבע היא לא בית"ר, היא לא מכבי חיפה ולא סכנין. הבעיה היא באר שבע עצמה. השחקנים והמועדון צריכים לעלות איזשהי דרגה מנטלית, לעשות קפיצת מדרגה מנטלית במקום שתמיד כשלנו בו בעידן הנוכחי וזה במאני טיים שמדובר בתארים.
    אנחנו ניאבק נגד עצמנו וצריכים להוכיח שגם בזה עשינו קפיצת מדרגה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

בית"ר היא הסמרטוט של הפלייאוף(סיימה את העונה הסדירה עם חמישה הפסדים ב-26 מחזורים - בדיוק אותה כמות הפסדים שיש לה בשבעת משחקי הפלייאוף.), לצד רעננה שחשבתי שתהיה אגוז קצת יותר קשה לפיצוח אבל צריך לעשות הפרדה. רעננה יחסית אוהבת את המשחקים האלה שאין לה מה להפסיד והיא היממה את מכבי כבר אבל זה היה בפתיחת העונה. מאוד אתפלא אם זהבי לא ישבור היום את בצורת ההבקעות שלו. בן-בסט פותח בהרכב ומקבל צ'אנס אחרון כנראה. באר-שבע העונה השיגה יותר נקודות בחוץ מאשר בבית אבל היא אמורה לנצח את בית"ר עם או בלי קשר לחסרונם של קליימן ואייבינדר. אצילי חוזר להרכב וזה הדבר הכי מעניין מהמשחק הזה. דווקא הנתון שבאר-שבע ניצחה את בית"ר 3 פעמים העונה לא משחק לטובה לדעתי.

15. Butragueño מנהלים

לא הייתי יוצא בהצהרות לגבי הרכבת אצילי בהרכב הפותח. למרות שזה יכול לתת אליבי טוב לטביב, שטוען שהוא לא פוגע בקריירה של אצילי, אני לא משוכנע שהאחרון יפתח.
    לדעתי החסרון של אייבינדר יהיה מאוד מורגש, ולדעתי הוא השחקן הכי אנדרייטד העונה בבית"ר.