מחזור 34 בסריה A:: מילאן נוסעת לברשה למשחק מכריע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏22/4/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהדר. אני מנסה לפתח דיון מקצועי ובמקום זה מקבל תגובות של "הם נאצים" ו-"הכדורגל שלהם לא יפה".

תקראו לי כשההומאז' שלכם לכיתה ו' יסתיים.

2. 亚历山大帕托 Member

במקום שלושה נצחונות כעת אנחנו צריכים שני נצחונות ותיקו.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, הדיון שניסית לפתח הוא על הזלזלול, הירידות וחוסר הפירגון ללאציו מבחינה מקצועית. למיטב זכרוני באף הודעה שלי העונה לא ירדתי על לאציו באספקט הזה למרות שאני לא מחבב אותה. זה שאני שונא את הקבוצה הזו בגלל כל מיני סיבות לא אומר שאני לא מעריך אותם מקצועית על אף סגנון המשחק הלא מושך לעין. אם הנימוקים שלי היו ההסבר שלי לחוסר הפרגון כביכול ללאציו היה אפשר להגיד שהתגובה שלי ילדותית.

קח לדוגמה את ואן בומל שהוא שחקן שלא אהבתי אף פעם (כן גם עכשיו כשהוא במילאן) אבל תאמין או לא אני צופה בו עכשיו ונהנה ממנו ומעריך את התרומה האדירה שלו לקישור שלנו.

עריכה: אני והנאחסים שלי, הנה ואן בומל חוטף צהוב שאם אני לא טועה ימנע ממנו לשחק נגד בולוניה.

בואטנג- אמנם הריגאמונטי הוא זוועה אבל זה לא אומר שזה שכונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/11
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך ההורדת חולצה הזאת מבואטנג זה לא פנדל? בכל אופן 45 דקות, 0:0 ושליטה מוחלטת של מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  5. 亚历山大帕托 Member

כי בואטנג דחף ראשון והטאקל ביניהם לא באמת השפיע על המשחק. ממש לא שליטה מוחלטת של מילאן.

6. Yoavzruya Member

סוף סוף שער!רוביניו!

קסאנו כמעט החריב לנו את המשחק הזה..

כבר התחלתי להריץ סרטים של תיקו ואיך מילאן נופלת ואינטר מצליחה לסגור את הפער. אינעל העולם, ראיתי כוכבים עד השער הזה

7. 亚历山大帕托 Member

http://i52.tinypic.com/2mg8unr.Xxx

רק עוד נצחון ותיקו. שאינטר תעשה טובה ותפסיד לצ'זנה, אולימפיקו זה אצטדיון מעפן לחגוג בו.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus: Buffon; Motta, Bonucci, Barzagli, Grosso; Krasic, Aquilani, Melo, Marchisio; Del Piero, Matri

Juventus bench: Storari, Sorensen, Traoré, Salihamidzic, Giandonato, Pepe, Toni

Catania: Andujar; Alvarez, Silvestre, Spolli, Capuano; Carboni, Ledesma; Gomez, Ricchiuti, Izco; Maxi Lopez

Catania bench: Campagnolo, Terlizzi, Marchese, Lodi, Schelotto, Bergessio, Pesce

כמה דברים-
    משפט ידוע אומר שאם משהו לא מקולקל אז לא מחליפים. וה4-3-3 למרות התיקו בשבוע שעבר לא היה מקולקל בכלל. אני כבר רואה איך אנחנו מתקשים לחבר מסירות... לעזעזאל עם הדל נרי הזה.

דבר שני - מוטה? למה?
    סורנסן תמיד עולה בסביבות הדקה ה-60 ומראה שאפילו בעמדה זרה לו הוא הרבה יותר טוב מהאיטלקי הכושל הזה, וזה כמעט תמיד אחרי טעויות פטאליות שמוטה גורם בהגנה. פשוט הולך ראש בקיר המאמן הזה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדקות הראשונות היו די טובות אך עד השער הדי מאוחר מילאן שיחקה גרוע. לאחר הניצחוון אני כבר בטוח שהאליפות סגורה. אני חייב לציין לטובה את אביאטי, ז'פס וטיאגו סילבה שלדעתי הם המצטיינים בשורותינו. קסאנו זיעזע אותי עם ההחמצות שלו שיותר מתאימות לפרטנר שלו להתקפה. מחזור הבא יש את בולוניה שאפשר להגיד שגמרה את העונה כך שאמור להיות משחק נוח.
    אלגרי יצא קקה, החליט להחליף את קסאנו דווקא באמברוזיני במקום לתת לברטה לקחת חלק מהעונה הזאת. אם כבר אלגרי עומד על שלו לשלב את אמברו במשחק אז שיהיה במקום פלאמיני שבזמן האחרון מאכז אותי ברמות.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

החילוף הזה של מוטה בסורנסן במחצית מדי שבוע פשוט הורג אותי. ראבק, תפתח עם הדני וזהו. משחק נוסף שמוטה לא תרם כלום חוץ מצהוב טיפשי ואיבודים מיותרים. אני לא יודע אם המאמן יותר אידיוט מהשחקן או להפך...

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הקבוצה הזאת קיצצה לי 15 שנים מהחיים לפחות. קבוצה פתטית. באמת שנגמרו המילים.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך. נותר לקוות שמילאן תעפיל לגמר הגביע ולא לעשות יותר מדי שטויות עד סוף העונה כדי לפחות להשיג מקום בליגה האירופית. הקבוצה הזאת מביישת את אוהדיה.

13. Joel Gion Member

די כבר, הבדיחה הזאת לא מצחיקה יותר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מילים פשוט אין מילים.

אנדריי תחגגו באולימפיקו, דווקא נחמד בעיר הנצח...תקפוץ לטיבר לאיזה טבילה.

בתחתית מתח א-ש

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  15. AS R Member

מזל טוב למילאן על אליפות אחרי די הרבה שנים.
    בסך הכל נבנתה שם ברגע האחרון קבוצה עמוקה ואיכותית, וכנראה שגם המאמן שנבחר הוא די מוצלח. לא קבוצה ענקית, לפחות לא כרגע, אבל יש שם מספיק כוכבים בשביל להצליח עוד כמה שנים טובות. מעניין לראות את מילאן בליגת האלופות בשנה הבאה, השנה היא נראתה די פאתטית במפעל הזה, שהוא למעשה האינדיקציה היחידה שיש לנו בכדיי להשוות את אלופת איטליה לשאר הקבוצות הגדולות של היבשת הזו, כי עם כל הכבוד, הליגה האיטלקית השנה חלשה וקשה להסיק ממשחקי הליגה עד כמה מילאן טובה.

ועדיין, מילאן הראתה לא מעט אופי השנה, לפעמים עם כדורגל קבוצתי ולפעמים עם הברקות של הכוכבים שלה. שני ניצחונות גדולים בדרבי ועוד ניצחון נהדר על נאפולי הראה לנו שהי אכן הקבוצה הטובה בליגה השנה.

רק אל תחגגו לנו באולימפיקו.

ובעניין אחר- מה יהיה עם ההחמצות המזעזעות של מירקו?! הוא כבר הרבה זמן בבצורת ומרבה להחמיץ. כנראה שהוא רגיל כל כך להבקיע שערים מדהימים וקשים שהוא לא מצליח להבקיע את השערים הפשוטים.
    טוטי בתקופה נהדרת, סיפק היום כמה מסירות גדולות. חבל רק שהכושר הגופני לא כמו לפני כמה שנים, אז הוא היה לוקח את כל המשחק עליו ועושה את השערים בעצמו.
    אגב, גם מנז מחמיצן לא קטן.

רומא חייבת לקנות בקיץ חלוץ מרכזי, משהו כמו בוריילו, רק טוב. ושבוריילו יילך, אין לי כוח אליו. בתחילת העונה התרשמתי מאוד מכמות השערים שכבש, אבל מאז כבר כמה חודשים שהוא לא משחק כמעט וגם לא כובש. האמת שהוא לא ממש מתאים לקבוצה.

אגב, בעקבות ההפסדים של לאציו ופאלרמו במחזור הזה, רומא נמצאת רק 4 נקודות מליגת האלופות. אבל האמת שהפסקתי כבר להאמין שזה ייקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/11