מחזור 34 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏12/5/11.

1. Green Lantern Member

זה לא השפיע על המשחק,אבל זה כן היה מרחיק את אניימה מהדרבי.
    למה לא הגיע לו?הוא היה אחרון בדיוק כמו שטראובר.
    והגול הראשון לא היה חוקי כי לא היה פאול על תמוז,זה הכל,לא שזה משנה לי או מעניין יותר מדי,פשוט כל אחד רואה את מה שהוא רוצה לראות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/11
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב תסבירו לי איך בדיוק לנתניה יש סיכוי להעפיל לאירופה על חשבון בני יהודה?

בני יהודה 30 נקודות נתניה 27.
    לבני יהודה יש +8 בהפרש שערים לנתניה +3 - קובע במקרה של שיוויון נקודות מספר 1 (רק המאבק על האליפות מוכרע במשחק ישיר במקרה של שיוויון - גם דבר מטומטם צריך לעשות שמה שקובע זה הראש בראש ואם יש תיקו בזה אז משחק מכריע בשיוויון נקודות גם על האליפות, גם על אירופה וגם על הירידה)
    לבני יהודה 15 נצחונות ולנתניה 12 - קובע במקרה של שיוויון נקודות מספר 2
    במשחקים ביניהן בליגה יש 2 תיקויים וניצחון 4:0 לזכות בני יהודה - קובע במקרה של שיוויון נקודות מספר 3
    רק בשערי זכות נתניה מובילה עם 46 לעומת 41. - קובע אחרון במקרה של שיוויון נקודות - למעשה לא רלוונטי כי בני יהודה ניצחה את נתניה ונתניה לא ניצחה את בני יהודה, משמע בני יהודה באירופה.

ע"פ מה שאני רואה פה, אלא אם בני יהודה תובס מול חיפה ונתניה תביס את מכבי, אין לנתניה סיכוי להגיע לאירופה.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה היה משפיע על הדרבי שמכבי בעטה בו פעם אחת לשער כל המשחק עם דרדל'ה של מדוניאנין מ30 מטר. זה היה הדרבי הכי גרוע שמכבי הציגה כנראה בעשור הזה, אבל כן כנראה שזה היה משפיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx

היה פאול על תמוז(מאיפה הבאת את זה שלא היה?) וגם אם לא - אדום לשטראובר, האחד על אחד הבטוח של בן שפסלו בטענת נבדל שלא היה, האדום שהגיע לייני, ה5 צהובים שהגיעו לקלמי סבן - מנשה משיח לקח אתמול את הדרבי מהידיים של הפועל.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. הגול של סהר היה בנבדל, גם אם קטן, עדיין נבדל - שניהם.
    ב. איזה אדומים לסבן וייני? לא זכור לי שהם עשו כניסה על-אה מרסלו...

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגול שלו, זה היה בנבדל אפילו לא קטן אלא ברור. היה כדור במחצית הראשונה של טוטו לשהר שהשאיר אותו ב1 על 1 של גול בטוח, אפילו יובל אבידור לא היה מסוגל להחמיץ דבר כזה. אותו מהלך ששטראובר נפצע בו לכמה דקות.

והיה תיקול מאחורה של ייני עם 2 הרגליים שעצר מתפרצת, ואיזה 5 עבירות של סבן ששוות צהוב, והוא גמר את המשחק בלי צהוב אחד.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרעת השופט אני יגיד שלשני הצדדים היו מלא עבירות של צהוב ובקושי היו צהובים במשחק הזה שהוא שלף. הוא היה כפסע מלאבד את המשחק בשלב מסוים.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצורה כללית בלי קשר השיפוט אתמול היה רע.
    האדום של שטראובר זה המהלך הכי ביזיוני שאני זוכר משופטים אי פעם. זה לא שהוא לא ראה כמו במקרה חכמון, זה שהוא פחד לשלוף אדום במקרה הטוב או לא רצה כדי לעזור לחיפה\מכבי במקרה הרע. על הרבה פחות עשו עליהום על חכמון שאני לא זוכר בעולם, גם לא אחרי הווארד ווב בחצי גמר הצ'מפיונס בזמנו. בושה, בושה, בושה. לפחות זה לא מפריע לי כל כך כי את גורל האליפות גם ככה זה לא יקבע.

ושיהיה ברור, השופט הרביעי אמר לו שיש אדום,
    אביחי ידין ניגש לאורן בורנשטיין הקוון ואמר לו שזה אדום, הקוון אמר "זה אדום, מה אני יכול לעשות?"

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט הרביעי הוא לא צד בעניין ואסור לו להיות צד. זה מזכיר לי את המשחק נגד חיפה לפני איזה שנתיים שהובלנו 1:0 עם הפנדל לא פנדל כן פנדל לא פנדל כן פנדל שבסוף השופט הרביעי אמר שבטלוויזיה היה פנדל.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וזה מוזר שלא היו צהובים, מאחר ומשיח ידוע בתור שולף מהיר שלא דופק חשבון לאף קבוצה.

10. Mellow29 Kopite

ברצינות? רק במשחק בגביע נגד נתניה הוא נורא עיצבן אותי כשלא הביא צהוב בדקה הראשונה לדגני שהכשיל מסיללה בקצה הרחבה מאחור, ועוד על עבירה במרכז המגרש מאחור על בוקולי שעצרה מתפרצת. בעייני הוא שופט מאוד בינוני שעסוק בפנקסנות, השיפוט החלש שלו אתמול לא הפתיע אותי.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני זוכר אותו בתור שופט שמרבה להוציא צהובים, גם כשיש מקום להפעיל שיקול דעת, לא יודע מה קרה לו לאחרונה.

12. aloneli Member

http://one.co.il/Article/179825.html
    הפועל פ"ת הולכת חזק בניסיון לבטל את המשחק של אשקלון-בית"ר עקב השיתוף הלא חוקי של קוזוקין.

נראה לי במקרה כזה מגיע הפסד טכני לבית"ר והם גם ככה הפסידו,משחק חוזר לא נראה לי שנקבל...

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182547.Xxx מכבי חיפה- עירוני קרית שמונה http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/182561.Xxx

תאריך: היום, ה 16.5.11
    שופט: לירן ליאני
    איצטדיון: קרית אליעזר
    שעה: 20:45

אז מהצד האחד ניצבת מכבי חיפה שיודעת שקודם כל עליה לחשוב על ניצחון, אך גם תיקו יספיק לה כדי להחזיר לעצמה את תואר האליפות. מנגד, נמצאת הקבוצה הנמרצת של בן שמעון שעדיין לא וויתרה על החלום לשחק באירופה בעונה הבאה.
    שתי הקבוצות כבר נפגשו פעמיים העונה. בפעם הראשונה במחזור ה 14, אז אירחו חניכיו של בן שמעון את המשחק שנגמר בניצחון מינימלי לטובת הירוקים. במפגש השני, שהתקיים במחזור ה 29, ניצחה חיפה בקרית אליעזר אחרי שכבר הייתה בפיגור 2:3.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182037.Xxx
    מכבי חיפה מדורגת במקום הראשון בטבלה, כאשר במאזנה 41 נקודות, 3 יותר מלהפועל תל אביב ששיחקה אמש בדרבי וסיימה בתיקו 2:2. הירוקים במחזור הקודם גברו 2:0 על מכבי תל אביב בבלומפילד. באמצע השבוע, ניצחה הקבוצה אחרי משחק קשה במיוחד 2:3 את נתניה של ראובן עטר.
    הירוקים מגיעים למשחק הזה כאשר הם נמצאים בכושר מצויין, ועל מנת שהכושר הזה יעניק תארים, הקבוצה צריכה היום לפחות להשיג נקודה, מה שיקנה את פתיחת השמפניות כבר הערב.
    לוי יפתח באותו הרכב אותו הריץ בתקופה האחרונה, הכולל את תומר חמד ו-ולדימיר דבאלישווילי בחוד. מאחורי צמד החלוצים יתפחו יניב קטן וליאור רפאלוב, שיהיו אמונים על החלק ההתקפי של חוליית הקישור.
    בחיפה ישנם 7 שחקנים שצריכים להזהר בפני קבלת כרטיס צהוב, מה שיגרור השעיה שלהם מגמר הגביע בשבוע הבא. ה ארבעה המרכזיים הם אנדרי פילאבסקי, ולדימיר דבאלישווילי, גוסטבו בוקולי ואיל גולסה.

http://estb.msn.com/i/B5/3B199363C22744F274EBAC56A8D08D.Xxx
    הירוקים חוגגים. יוכתרו כאלופים בסיום המשחק?

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אייל משומר, אריק בנאדו, אנדרי פילאבסקי, פיטר מסיללה; סיידו יאיא, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן; ולדימיר דבאלישווילי, תומר חמד.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/182040.Xxx
    קרית שמונה מגיעה למפגש הזה כאשר היא מדורגת במקום השישי בטבלה עם 25 נקודות, 5 נקודות פחות מלבני יהודה במקום הרביעי. הקבוצה של רן בן שמעון במחזור הקודם הפסידה בביתה 2:1 לבני יהודה. בכלל, מאז העפלה לחצי הגמר, בו הפסידה באמצע השבוע 2:0 להפועל תל אביב, נראה שמשהו לא טוב עובר על הקבוצה. יש יגידו אוירת סוף עונה. בחמשת משחקי הליגה האחרונים היא לא הצליחה לנצח, כאשר ארבעה מהם הסתיימו בהפסד. למרות כל זאת בקבוצה יודעים כי ניצחון הערב יעלה את הסיכויים לסיים במקום המיועד לקבלת הכרטיס לאירופה בעונה הבאה.
    בנוגע להרכב, רן בן שמעון הפתיע כשהחליט לא לכלול בסגל את הקשר אופיר חמו. חמו פתח לאחרונה בהרכב באופן קבוע וכך היה גם במשחק הגביע מול הפועל בשבוע שעבר.ניפויו של חמו מפתיע במיוחד לאור העובדה שבן שמעון זימן למשחק 20 שחקנים ובניהם שחקני נוער של המועדון. מי שעשוי לתפוס את מקומו בהרכב הוא הקשר עדי אלישע שירד לספסל בשבועות האחרונים.

http://msc.wcdn.co.il/archive/812199-18.Xxx
    אלישע. יחזור להרכב?

הרכב משוער: דני עמוס, אלעד גבאי, שיר צדק (סאלח חסארמה), איתן טיבי, אורי שיטרית, בראיין גרזיץ,עדי אלישע, אדריאן רוצ'ט, ווילאם נג'ובו, שמעון אבוחצירא ו-וויאם עמאשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/5/11
  14. Number 8 Member

ראיתי את הדרבי בבסיס אך עדיין לא יצא לי להגיב ואעשה זאת בקצרה.
    כרגיל ההגנה שלנו בדיחה, זה לא חדש, וספגנו ממצב נייח. למרות הגול, המשכנו לשחק ומאור בוזגלו הגיע לגול של מיליון אחוז ואני עד עכשיו לא מבין איך הוא החמיץ. צריך להגיד את האמת, הפועל הייתה טובה יותר אבל דווקא שטראובר שעשה כל כל הרבה טעויות בחודש-חודשיים האחרונים, הוא זה שהציל אותנו עם משחק ענק. במחצית השנייה איווניר שלף את קולאוטי מהפריזר וכמו שעשה נגד בית"ר ואולימפיאקוס, את השערים החשובים הוא יודע לתת. שני שערים שלו, בעיקר בזכות מיקום ואנחנו ביתרון. הרבה זמן לא ראיתי את הקהל שלנו כל כך שמח עד שהגיע בן סהר... אבל לא נורא, אני לא כזה מבואס כמו אחרי שלא ניצחנו בדרבי, הראנו אופי, מושיקו לוגאסי היה מצויין ורק 2 דקות מנעו מאיתנו ניצחון. לפחות הרסנו להפועל.

הכל בשביל מכבי - לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי - עד המוות אני אוהב אותך

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ונגיד שיקבעו משחק חוזר אז הפועל אשקלון תבקש ניצחון טכני על זה שקוזוקין שותף שלא בחוק ואם גם זה לא יתקבל אז רוני לוי יכול לעשות מה שבזין שלו ולהעלות הרכב סופר חסר, ובקיצור שהפועל פ"ת יתעסקו בקבוצה שלהם ובאיך הם הפסידו להפועל ר"ג בבית, ולא ניצחו בבית את אשדוד וסכנין ובאיך שהמועדון שלהם מנוהל כמו בדיחה ע"י הגאונים תומר "מאמן/בעלים" סיני ודני "אני עוזב את הכדורגל הישראלי כי אין בו תרבות" לוי.

אין מנוס מירידה של הפועל פ"ת, אני מאוד יופתע אם בשבת הם לא יפסידו לאשקלון שנראית במצב הרבה יותר טוב מהמלאבסים.