מחזור 34 בליגת העל: חוזרים לשחק בצל מהומות האלימות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏19/4/12.

1. alexshw Member

עזבו רגע שלאלישע אין שליטה על כלום, עזבו רגע שהוא בנה קבוצה של נמושות.
    אני חושב מה המאמן אמור לעשות אחרי שהגיע למצב של אלישע. יש לך 6 משחקים בשבועיים וחצי, אתה בקושי מחבר שתי ניצחונות. תעלה פאקינג הרכב משני, תשמור את השחקנים שאתה בונה עליהם, עזבו רגע בצדק או לא בצדק, לגביע. שים את הביצים בסל של הגביע. מה אתה מעלה את כל ההרכב במשחק הזה?

לראות כמו זונות אנחנו יכולים גם עם חצי הרכב נוער, ואפילו אולי יש לפחות 3 שחקני נוער שניו מוסיפים יותר למשחק שלנו.

אין הבנאדם לא למד לנהל את הסגל. לפני מכבי חיפה תמיד הייתה לו רק ליגה. בגביע הוא לא היה מגיע רחוק, לאירופה גם לא.
    גם בשנה הרביעית הוא לא למד לנהל את הסגל שלו.
    בגלל זה אני אומר אלישע 2008= אלישע 2012. מגיעים מאמנים למכבי חיפה וחושבים שזהו נגמר.

אז אדון אלישע אחרי מכבי חיפה לאנשים כאלה, יש רק דרך אחת - למטה.

אם היה מאגר שחקנים אפילו סביר בליגה הזו, הייתי מעיף את כל הצעירים האלה להשאלות, הבעיה שאין.
    חייבים שלטווטחה תהיה תחרות בעונה הבאה.

בקשר לעמאשה, אני לא פופולרי בדעה הזו, לא אבכה אם ימכר בקיץ אפילו במחיר שנקנה.
    אני כועס על ההתנהלות שלו עם הפציעה. הוא דפק את הקבוצה. לא רוצה שחקנים כאלה. אם יש אפשרות, למכור. שירצקי עקץ אותנו.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק עגום שלנו, חלש מאוד. כבשנו בנגיחה מקרן- מעבר לזה לא היינו קרובים בכלל לשער.... משחק עלוב ומרגיז. יאללה, שיגמר הסיוט.

3. ראיין אדלי Member

אחד המשחקים הפחות טובים שלנו העונה, אבל טוב שיצאנו מהמפגש הזה עם 3 נקודות והפער מהמחלה נשמר.
    בסוף הבאנו 3000 צופים להברפלד, שהציפייה הייתה ל2,000 בלבד.

וכל הכבוד לקהל הענק של הפועל פ"ת, מחכה כבר לראות אותכם שוב בליגת העל
    אה כן, גם לקהל של האלופה מגיע כפיים, 500 אוהדים זה לא בא ברגל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/12
  4. Love Is Red Member

מחצית ראשונה נוראית מחצית שנייה טובה שיכלה להיות יותר טובה אלמלא גיא לוי שהחליט להכניס את איבאן גארידו וכמעט גמר את המשחק של באר שבע.
    שלושה משחקים נותרו וחייבים להשיג בהם עוד 4 נקודות או עוד נקודה+הפסד של מכבי פתח תקווה.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ביננו, למישהו יש ספק שאם הפועל באר תגיע למחזור האחרון כשהיא עדיין לא נשארה ומכבי פ"ת לא ירדה שבית"ר תפתח את הרגליים ותתן לה לנצח?

מכבי פ"ת ירדו, זה נגמר.

6. Don Joan Roman Member

גם בלי לפתוח רגליים בית"ר יפסידו לב"ש אם זה יהיה קובע.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אז שנינו מסכימים שמכבי פ"ת ירדו.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון חשוב מאוד של הפועל באר שבע, שמביא אותה מרחק נגיעה מהבטחת עונה נוספת בליגת העל. ראיתי ממש חלקים קטנים מהמשחק ולא התרשמתי במיוחד. משחק פחדני למדי, חרף שיתוף הפעולה בחוד בין עידו אקסברד ודובב גבאי, שהתאפיין באיטיות וסרבול, אבל משחק שהשיג את התוצאה הדרושה.

חבל שהפועל פתח תקווה הפסידה את המשחק. עם כמות הקהל שנכחה ביציעים, היה ראוי שהשחקנים יעניקו להם את הנצחון, אבל איכשהו היה באויר שמהמשחק הזה הלוזונים יצאו מחייכים. מכבי פתח תקווה עם נצחון יקר, אבל כזה שכנראה לא יספיק לה להישארות בליגה.

המשחק של מכבי חיפה נראה בדיוק כמו הניהול של יעקב שחר בשבועות האחרונים - קבוצה שסיימה את העונה. השחקנים עושים כאילו הם מתאמצים, הקבוצה כאילו נראית קבוצה, אבל בעצם השחקנים עושים תנועה רק כשהכדור אצלם.
    יעקב שחר קיווה לחסל את אחת המתחרות שלו, ואולי הוא גם יצליח (99% שכן), אבל טוב שזה התפוצץ לו בפרצוף עם הקבוצה שלו והוא כנראה יפסיד הכנסות שהיה יכול להרוויח בעונה הבאה.

9. Don Joan Roman Member

אני מעדיף שנחכה עוד מחזור אחד לראות מה ב"ש יעשו.

10. matanbl22 Member

אין לך מה לחכות עד למחזור האחרון, מכבי פ"ת ירדה ליגה.

11. Don Joan Roman Member

לא מחכה למחזור האחרון, אלא למחזור הבא, לראות מה יהיה.
    והאמת שאם עמוס לוזון באמת יעזוב אתכם בגלל שירדתם ליגה אז הרווחתם בענק מהירידה הזאת, תראו מה הוא עשה מכם, מקבוצה שלאף אחד אין נגדה שום דבר וכולם מחבבים אותה מלבד הפועל פ"ת הפכתם קלבוצה השנואה במדינה, רק טוב זה יכול לעשות לכם.

12. alexshw Member

אפשר לחשוב שלפני המינוי זה נראה יותר טוב.
    הוא לא ניסה לחסל את נתניה. לכולם היה ברור שעטר המאמן הבא. לא היה שום צורך למרוח את הנושא הזה. שחר חיכה עד נתניה תעוף מהגביע ועד המפגש בליגה, כדי שלא תשאל שאלות.
    היה סיכוי קטנטן שהשחקנים ינסו להרשים את עטר ואולי יתאמצו, אבל גם זה לא קרה.

אז נא לא להתמם. ההכרזה המוקדמת גם שיחררה את נתניה לחפש מחליף.
    ככה שאני לא מבין על מה אתה מתלונן.

אני אספר לך סוד קטן, שחר לא יבכה אם לא תהיה אירופה. אם שחר היה רוצה אירופה בעונה הבאה בכל מחיר, הוא כבר היה מפטר את אלישע בדצמבר או לכל המאוחר בינואר. אתה לא באמת חושב ששחר האמין שאלישע מסוגל לשנות משהו אחרי ההכנות והחצי העונה הראשון שראינו.
    יותר מזה אם אירופה הייתה יותר מעניינת את שחר הוא לא היה מכריז על מדיניות השפיות בזמנו ולא היה ממנה את אלישע, שמונה לא בגלל אירופה, אלא בגלל שהוא לדעתו היה מתאים לאותה מדיניות ואכן בצדק.

ככה שרד מהקלישאות. אירופה לא עמדה בראש מעייניו בשנים האלה.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפוי טובה שכמוני. הוא בעצם עשה את זה כדי לעזור לנו. אני אשלח לו מחר מכתב התנצלות בו אוקיר אותו על פועלו למען מועדון כדורגל מכבי נתניה.

ואחרי כל זה אתה בא עם בקשה 'נא לא להיתמם'. ואללה...

אתה לא יכול לדעת במה הוא האמין בחודש ינואר ובמה לא. עובדתית, אפילו אחרי היום מכבי חיפה עדיין במאבק על הכרטיס לאירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/12
  14. ראיין אדלי Member

אנחנו באר שבע, כלום לא גמור
    אם אנחנו מפסידים משחק הבא, ומכבי פ"ת תנצח ההפרש יהיה רק 3 נקודות! וישארו 6 נקודות בקופה [ולשתי הקבוצות אותו הפרש שערים]
    אז יש עוד על מה לשחק, אנחנו צריכים עוד 4 נקודות, ואם באר שבע הכל הולך הרבה יותר קשה, כי היום הניצחון לא ממש הגיע לנו [2 משקופים לראשון, רוב הזמן היו עם הכדור וסיכנו את השער]
    דרך אגב, מזל טוב לראיין אדלי, גם כבש היום שער מאוד מאוד חשוב וגם חוגג יום הולדת 25 :aaa021:

15. alexshw Member

שחר יכל להרים טלפון לעטר גם באמצע העונה. הוא היה מתייצב למחרת בכפר גלים.
    כולם יודעים מה החלום של עטר וזה היה רק שאלה של זמן שהוא יגיע לפה.
    שוב שחר נהג בהוגנות עם הקבוצה שלך.

בגרמניה בכלל פונים למאמנים באמצע עונה ומסכמים הכל לעונה הבאה. תשאל את היינקס.

אני יכול לדעת במה הוא מאמין ובמה לא. שחר לא עיוור תעשה לי טובה. הוא 25 שנה בכדורגל.
    ראה הרבה דברים.