מחזור 34 בליגת העל: חוזרים לשחק בצל מהומות האלימות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏19/4/12.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תחושה של שאננות אופפת את העיר באר שבע. אולי זה פער 6 הנקודות שנפתח, אולי זה הביטחון בהפועל פ"ת, אולי זה השקט התקשורתי מאז הניצחון על מכבי פ"ת אבל העיר רגועה ונשמעת בטוחה בעצמה כאילו המאבקים הסתיימו ונשארנו בליגה.

אז זהו, שלא. לצערי הרב נבצר ממני להגיע להברפלד אבל אני חושב שהרבה כמוני יוותרו על התענוג ויעדיפו להישאר בבית לצפות במשחק בטלוויזיה. גם באתרי האינטרנט יש אי וודאות לגבי הצפי כאשר באתר אחד כתוב 3000 ובשני 1500. הבדל דיי משמעותי.

מבחינה מקצועית אין ספק שצריך לעבור אותם. לנעוץ את המסמר האחרון ועל הדרך לקוות למעידה של מכבי ולהבטיח באמת באופן סופי את ההשארות. אין לנו חוסרים משמעותיים, ואף קראתי שסוף סוף גיא לוי מחליט לעלות 4-4-2, אבל עד שלא אראה את זה על הדשא לא אאמין.

יאללה הפועל!

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/12
  2. Don Joan Roman Member

תודה אחי.
    ומי מאוהדי באר שבע שחושב שהסיפור גמור לא באמת יודע איפה הוא נמצא, הסיפור גמור רק כשהוא גמור סטטיסטית.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עשינו את העבודה לפני העונש, ואני מאוד מקווה שהשחקנים יעשו את העבודה גם אחריו, מבחינתנו כל המסביב לא צריך להשפיע, גם לפני כן היינו תלויים בעצמנו, השחקנים צריכים לבוא, לאכול את הדשא ולנסות לגמור את הסיפור, מה שמכבי פ"ת תעשה במקביל לא צריך לעניין, יהיה מבורך אם הפועל פ"ת תוסיף עוד מסמר לארון של מכבי, אבל אנחנו בטח לא צריכים לפזול לשם במהלך המשחק שלנו, זה ממש לא מעניין.

3,000 לא יהיו, אני מעריך קצת שקצת מתחת ל-2,000 יגיעו, אם נרצה או לא, אירועי השבוע האחרון המאיסו את הכדורגל על לא מעט אנשים, ניקח את העובדה שהפער הוא 6 ולא 3- גם מוריד מעט, הרוח והאטרף נבלעו בכל הדיבורים על האלימות- טבעי שהטירוף יירד, זה לא משנה כמה יהיו ביציעים- השחקנים צריכים לעשות את העבודה.

4. איגור .פ. Member

נראה לי הדבר שהוא משותף לרוב אוהדי הכדורגל זה הרצון לניצחון של הפועל פ"ת בדרבי כדי שמכבי פ"ת תרד ליגה היום. אך לפי דעתי תהיה טעות שיפוט חמורה היום כדי שמכבי פ"ת תשאר ליגה.

5. ראיין אדלי Member

סוף סוף גיא לוי עולה עם הרכב התקפי, חייבים להסתער על ראשון כבר מהדקה הראשונה, אסור לנו להיראות שאננים מידי.
    גם מבחינת אוהדים אני מאוד מקווה שנביא לפחות 2,000, אוהדים חייבים להפסיק להיות אוהדי כורסאות ולהראות את הכוח של הקהל שלנו
    בכל מקרה אני יהיה בהברפלד... שיהיה לנו ולהפועל פ"ת בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/293639.Xxx

חוזרים לשחק. חודשיים לא הייתי בבלומפילד בגלל מאורעות הדרבי והאמת שקצת התגעגעתי. גם לכדורגל הגרוע של הפועל(שום חוכמה, שום דיוק, איטיות זה שם המשחק), אבל עד שאנחנו מנצחים סוף-סוף(מתבייש להזכיר כמה משחקים לא ניצחנו במקדש, ספק אם זה קרה איי-פעם), ועוד לאלא הבקיע! למה להיות שליליים?
    אני חושב ששי אבוטבול שבר העונה שיא של גולים מבעיטות חופשיות: היום, ק"ש, בני-יהודה, נתניה, ואני בטוח שהיו עוד שוערים שסבלו מהדיוק הנהדר שלו. שי, בניגוד לטועמה למשל - ממש לא איבד את זה. הוא גם שיחק לא רע בכלל והיה נמרץ כהרגלו.
    באדיר, דווקא בהופעה ה-500 - חבל מאוד על הכרטיס האדום שהרס את החגיגה. מקרה מאוד גבולי. זו הרחקה שלישית שלו העונה ואני בספק אם הוא יחזור למגרשים.
    עשינו עוד צעד קטנצ'יק בקרב על אירופה, למרות שהמטרה החד-משמעית היא לסיים את העונה הגרועה, ארוכה כמו מסטיק, משעממת, מלאה בויכוחים וחסרת ברק וכדורגל - עם הגביע. השאלה אם המועדון צריך על הראש את אירופה בעונה הבאה ולא נקרוס.

7. alexshw Member

אמרו שזו 502, ה - 500 הייתה בדרבי מול יציעים ריקים.

http://images.one.co.il/images/ONE/Originals775/gg1058670.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אויש כמה הליגה הזאת רדומה.. ככה משחקת קבוצה שיודעת שהפסד והיא תירד לליגה השנייה? היה מספיק לראות את החיוכים על פרצופי אוהדי ראשל"צ כדי להבין למה לשחקנים שלהם לא אכפת מהמצב.
    מזל שיצאנו מנצחים, כי איכשהוא הפועל פ"ת לא עשתה את העבודה (פייר? לא ציפיתי) וצריך לחכות עוד שבוע עם ההכרזה הרישמית. זה יצא דווקא טוב, שבוע הבא בוסרמיל מול עכו מקווה שיהיה אפשר לחגוג את ההישארות ולהתחיל לעבוד כבר על העונה הבאה.

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אמרתי פה כבר מזמן שמי שבונה על ניצחון של הפועל בדרבי חי בסרט
    היה לי ברור שלא ננצח אבל זה בכל זאת מאכזב כי שיחקנו בסדר עד הגול והגענו למצבים מצויינים
    בין הדקות 40-45 החמצנו 4 מצבים של גולים בטוחים שגם האנשים הקרחים מצאו שיערות לתפוס
    לי אישי היה ברור ברגע שהמחצית נגמרה ב0-0 אחרי שהמצנו כל כך הרבה שאנחנו גול כבר לא נשים וכל השאלה עם זה ייגמר בתיקו מאופס או שמכבי יצליחו לכבוש

אני לא דואג, מכבי ירדו היום.
    הייתי גאה לראות 4800 אוהדי הפועל פ"ת ביציע היום שממול מכבי מביאה 150 לכל היותר ומוכיחה כמה היא לא ראויה ליחס ואין לה זכות קיום
    לא יודע כמה קבוצות בליגה הזו יכולות להביא כמות כזו אחרי שהן כבר ירדו, אנחנו נחזור לאט לאט ובזהירות.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

די! די! שהעונה הזאת תיגמר כבר.
    עוד מחצית בלי בעיטה שאיינוגבה קפץ בה פעם אחת, עוד מחצית עם יכולת נוראית של כל הקבוצה, עוד מחצית שבולייט אשר בשני השערים שספגנו. איך קיבינימט הוא עדיין מועדף על פני פאלח? בסיבוב הקודם הוא כבש עצמי והרס לנו ניצחון, הפעם הוא פשוט מבשל את הראשון ובשני הוא פשוט לא שומר על השחקן שלו.
    איך עונה שלמה אלישע לא לימד את ורד למסור את המסירה האחרונה, איך הוא לא לימד את טוואטחה להרים פעם אחת טוב מ 5 ניסיונות.
    מעבר לזה שזאת העונה ההכי גרועה שלנו ב 20 שנים האחרונות, השנה ספגנו הכי הרבה שהמועדון הזה ספג ממתי שעלינו לליגת העל, והיד עוד נטויה כמובן. שימשיכו להגיד לי שאלישע לא היה צריך ללכת כבר לפני חצי שנה. קשה לי להגיד את זה אבל השנה לא נשאר כלום מהמועדון והסמל הזה. כל כך הרבה סטיסטיקות נשברו העונה, במחזור הבא גם מכבי תבוא לקרית אליעזר ותהרוס עוד אחת.

וואו עטר כמה עבודה יש לך..

11. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

45 דקות חלשות בבלומפילד הסתיימו זה עתה ביתרון 2-0 לבני יהודה על מכבי חיפה - תוצאה אשר מצמצמת באופן דראסטי את סיכוייהם של הירוקים להשיג כרטיס לאירופה דרך הליגה. כעת, כל שנותר לנו הוא להתאבד על הגביע - בתקווה שהשחקנים יצליחו להתעלות בשני משחקים; הבעיה היחידה היא שחבורת הגלמים בירוק לא הצליחה לעשות זאת בשום שלב של העונה הנוכחית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/12
  12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

איך בכל מקום מדברים על מחצית חלשה מאוד
    וברדיו משחקים על כדורגל חיובי וטוב עם משחק מהיר והזדמנויות ל2 הקבוצות?

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה נאמר: "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx. הקבוצה שלי לא הראתה דבר העונה להגדרה של "טוב", "איכותי" או "מהיר" ב45 הדקות הללו - כאשר גם בני יהודה לא סיפקה תצוגת תכלית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/12
  14. ertyo Member

מעניין איזו קבוצה פראיירית תקח את אלישע אחרי העונה המשפילה הזאת.
    העונה הכי גרועה של מכבי חיפה ב15 השנים האחרונות.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מה שאלישע לוי בנה בשנים האחרונות הוא הרס בעונה המחרידה הזאת. צריך לזכור שעד העונה למאמן גם היו כמה כשלונות גדולים ברזומה שלו! הגעתי למצב שאני כבר מחכה לקיץ ולתחילת עבודתו של עטר. אלישע לוי יכול לחזור לבית שאן...

ברור שאני רוצה גביע, אבל לא בצורה הזאת. עם כל הבלאגן שהיה העונה ועדיין יש בהפועל ת"א השחקנים עוד הציגו העונה משחקים טובים. אנחנו? ביזיון אחרי ביזיון. חוץ מעמאשה של לפני הפציעה הייתי משחרר את כל הסגל. השחקנים האלה פשוט מרוויחים יותר מדי כסף. ברצינות, אי אפשר לזכות בכל עונה באליפות, אבל בשום שלב של העונה זה נראה כאילו הקבוצה בכלל מתקרבת לאיזה קרב מול קרית שמונה. יהיה מצחיק לדעת אם יש שחקנים שרוצים העאלה בשכר...