מחזור 34 בלאומית: אשקלון עלתה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

טוב עם כל הכבוד למלמיליאן ולליידי גאגא, כרגע הם ממש לא מעניינים אותי, רק רמה"ש מעניינת אותי..

2. The best of The best Member

"הם מפחדיםםםםםםםםםם" ? מי אמר את זה????
    אל תדאג נשמה, הקבוצה הטובה ביותר תעלה, איך שנס ציונה וכפר סבא נראות בזמן האחרון לעומת אשקלון אז מבחינת מומנטום ויכולת לאשקלון הגיע, אני מאמין שהקבוצה הטובה ביותר תעלה למבחנים, ומי יודע? אולי לליגת העל?
    וכן ליידי גאגא זה חלוץ של משחקים גדולים, כל קבוצה שתיקח אותו תעשה לעצמה טובה גדולה.

3. איתי שכן-טוב Member

אני מאוד אוהב את גאגא הוא חלוץ מצויין, אבל זוראן בלדובלייב (או איך שלא רושמים את זה) הוא חלוץ יותר טוב לדעתי.

4. The best of The best Member

אני מסכים איתך איתי, שאלתי כמה וכמה אנשים מקצוענים אמרו לי שבלדובלייב זה חלוץ נדיר!
    אבל אמרתי לאותם אנשים אל תשכחו שגאגא לעומת בלדובלייב הגיע מאשפתות הוא הגיע מכלום, ויש הבדל בנייהם בלדובלייב יכול לשחק גם מחוץ לרחבה, גאגא זה נטו 9 חלוץ שתיתן לו מצב ב16 וזה גול באנקר, אבל על דבר אחד אין עוררין הוא אחד מה - 3 הכי טובים בליגה, אם אני יו"ר נס ציונה ויש לי תקציב אני משאיר אותו בכל מחיר, הוא מכונה של גולים ורק מהבישולים/ריקושטים שהוא יוצר אפשר לכבוש עוד 10 15 גולים, אני חיייייייב שהוא יישאר בסקציה חלוץ ענק.

5. איתי שכן-טוב Member

לדעתי אין סיכוי שהוא ישאר. הוא בטח רואה שנתניה רוצה אותו הוא יקבל תיאבון מבחינת שכר. אלא אן כן תעלו ליגה ואז אין סיבה שהוא לא ישאר.

6. הפועל_כפר_סבא Member

האמת שאני באמת מפחד מקבוצה אחת, אני מפחד פחד מוות מהפועל כפר סבא!
    רק היא תימנע מעצמה לעלות, לא סנקציה ולא מורשה.

7. יוגב אסולין Guest

אם כבר הזכרתם חלוצים וכד'. החלוץ שהיה בהפועל אשקלון לפני 3 שנים גאסטון סנגוי. עבר מאיתנו לליגה הקפריסאית והיה שם מלך השערים חתם השבוע בספורטינג גיחון תמורת מיליון דולר. חבל, דווקא היו הרבה שרצו לראות אותו באשקלון...

8. איגור .פ. Member

אוהד כפ"ס ,תדע שהכדורגל הישראלי מכור גם בלאומית וגם בליגת העל ,אני אומר גם זה שאלה של זמן עד שהכל יתפוצץ במדינה שלנו בתחום הכדורגל.

אל תתרגש אחי זה כולה כדורגל.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

3 משחקי הפלייאוף התחתון התקיימו היום, באף אחת מהם לא הייתה הכרעה - אבל הפלייאוף עצמו הוכרע.

המשחק המרכזי התקיים בוינטר, הכח עמידר רמת גן ממקום 13 אירחה את מכבי באר שבע ממקום 14, כאשר רק ניצחון של האורחים יותיר להם סיכוי לברוח במחזור האחרון ממקום 14. המשחק הסתיים בתוצאה 1:1, מה שמותיר את הפער בין הקבוצות 4 נקודות כאשר נותרו 3 בקופה. מכבי באר שבע תשחק נגד המנצחת במשחק המבחן בין השקמה רמת חן לעירוני ג'ת (אם אני לא טועה)

בית"ר שמשון ובני לוד נפרדו בתיקו נטול שערים וגם קרב היורדות נגמר בתיקו אבל דווקא מהסוג המפתיע-2:2.

מחזור המשחקים הבא לא רלוונטי לאף קבוצה משום ששתי היורדות וההולכת למבחנים נקבעו.

חבל על מכבי באר שבע, שבוע אחרי שבוע אני כותב את זה. אלוהים יודע איך סגל שחקנים מוכשר כזה הצליח להגיע למיקום הזה. מאוד מקווה שהם ינקו את הראש במהלך השבועות הקרובים לקראת המשחק הגורלי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/10
  10. איתי שכן-טוב Member

סגל שחקנים מוכשר?? על איזה סגל שחקנים מוכשר אתה מדבר? חוץ מערן זגר, ינון ברדה, רפי עמוס ואולי גם יוסי אלקיים, אף שחקן לא מתאים לליגה הזאת!

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תתפלא.

האחים מלכה, צמד השוערים, החלוץ הזר שאין לי מושג למה שיחררו אותו, סטפן אופיי, ג'וזף טאצ'י, מיקי עטיה.
    לא חסר להם, אני בטוח שסגל השחקנים שלהם הרבה יותר טוב מכל מתחרות הפלייאוף התחתון (אולי חוץ מבני לוד) ואך ורק בגלל הניהול הבזיוני הם הגיעו לאן שהגיעו.

כואב הלב קצת השקעה יותר טובה והמועדון הזה יכל להתבסס בליגה הלאומית ובעוד כמה שנים אולי אפילו להאבק על עלייה.

12. The best of The best Member

אם מדברים באמת על חלוצים, סנגוי זה אחד הזרים הכי טובים שראיתי, בושה שבאותה עונה אשקלון ירדה ליגה עם סגל כמו שהיה לכם ועם שחקן כמו סנגוי - הבעיה הייתה שהיה לכם מישהו חובבן על הקווים, מירו בן שמעון.
    בהפועל כפר סבא ממשיכים לשדר לחץ והיום היו"ר הבטיח שכל שחקן יקבל 4000 שקלים על נצחון ברמת השרון, יצא לו "נזק" של 50 40 אלף במידה והמהלך שלו ייצלח מאידך מי שתסיים במקום השלישי תקבל מענק שנושק לאיזור החצי מליון שקלים, אז המיני מענק לשחקנים זה כסף קטן.
    אני מחכה ליום שישי לסיים עם הדרמה הענקית הזו.

13. איתי שכן-טוב Member

זו דעתך, אבל אני לא מסכים איתה. את טל חיון לא הייתי לוקח לקבוצה בליגה הלאומית, מיקי עטיה, תומר חליוה, אופיר עזו הם לא מה שהיו פעם. צמד המלכה בכלל לא הרשימו אותי, ובקשר לשני הזרים - עדיף כבר להלעות שני שחקנים צעירים שיצברו ניסיון.

14. איתי שכן-טוב Member

סנגוי זה אחד החלוצים הגדולים שנחתו פה. הבעיה הייתה בתחילת העונה המחפירה! שהייתה יותר גרועה אפילו מפתיחת העונה הנוכחית. מישל דיין שיחק כ"כ הגנתי שזה היה פשע! הוכנבוים היה כמה מחזורים וברח. ודווקא מירו בן שמעון היה הכי טוב. הוא הביא את סנגוי ושיחק התקפי עם ניר נחום כחלוץ! אבל מה לעשות שהגביע באמת פגע בנו ובמשחקים הקריטיים השופטים פשוט דפקו אותנו מכל מקום!

אגב, ההפסד שכמעט גמר לנו את הסיפור באותה עונה היה להפועל באר-שבע בבית ומי כבש להם את שער הניצחון. נכון, יחיאל צגאי. והנה אותו יחיאל צגאי מעלה אותנו ליגה למקום שאנחנו שייכים אליו.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה לא ראית יותר מדיי משחקים של מכבי באר שבע העונה. רק השמות שציינת-זגר, אלקיים, עמוס וברדה אמורים לקחת את הקבוצה לפלייאוף אמצע או מינימום תחתון אבל בטח לא מקום 14. שאר השחקנים לא מתאימים לליגה לאומית מורחבת? תעשה לי טובה, הם מתאימים ועוד איך.

נכון שהם לא קבוצה יותר מדיי טובה, אבל אין ספק שהרצון, המלחמה והרעב של הצעירים בתוספת כמה וותיקים לכדורגל אמור לתת את אותותיו וכעובדה אפשר לראות את פתיחת העונה הטובה אלא שאז התחילו בעיות קשות מאוד בקבוצה וכך גם היכולת רשמה נפילה חדה שהביאה למצב הזה.