מחזור 34 בלאומית: אשקלון עלתה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

נכון שאנחנו תלויים בעצמנו אבל יש סיכוי סביר שנסיים בתיקו ובמצב כזהה הכל תלוי בכם.
    ולא שביקשתי ניצחון, רק תיקו, זה הכל אחי, רק תיקו!
    אל תשכחו איך אוהד נס ציונה כאן ליכלך עליכם ורק ייחל לרגע שיפגוש אתכם כדי להרוס לכם את העלייה, אולי זה באמת ייקרה רק שאתם אלו שתהרסו להם.

2. הפועל_כפר_סבא Member

ובלי קשר לנושא, רק שתדע לך איתי שאתה גבר שבגברים והאוהד היחיד של אשקלון שאני מכבד ומעריך פה.
    אתה עושה יופי של עבודה באתר "אשקלונים" וחבל שלא ראיתי אותך כשהגעתם אלינו בשבוע שעבר..
    אולי בשנה הבאה בליגת העל..

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/10
  3. askfc Member

לאוהד הפועל כפר סבא...
    תפסיק כבר להתבכיין ולחפש תירוצים עלובים ליכולת של הקבוצה שלך.
    כבר שבועות אתם מלכלכים על אוהדי הפועל אשקלון ועכשיו אתה מתחיל ללקק כדי שננצח את נס ציונה בשבילכם... חחחחחחחח
    דבר ראשון הפועל אשקלון לא הולכת לפתוח את הרגליים לנס ציונה. אנחנו קבוצה מקצוענית שתשחק עד הסוף! השחקנים מקבלים משכורות והם לא יעשו צחוק מהאוהדים האשקלונים שיסעו לנס ציונה!
    דבר שני רמת השרון יתנו לכם בראש יום שישי ולדעתי הם יסימו בהמקום השלישי.
    אז בו נשיר ביחד אוהוהו איך שגלגל מסתובב לו...
    :aaarofl:

4. איתי שכן-טוב Member

ברור שאני אשמח אם הקבוצה שלי תנצח! אבל מבחינת כל אוהד כל תוצאה אחרת לא תהווה שום משמעות ולא בגלל שאחנו רוצים לדפוק את כפר-סבא או כל קבוצה אחרת.

כמו שהתגובה האחרונה אמרה, השחקנים הם מקצוענים ועדיין מקבלים משכורת. אף אחד לא יבוא בשביל לפתוח רגליים ב-100%.

לגבי "המכירות" שהזכרת פה. היה רשום היום בידיעות שביקשתם וייצמן יער לבדוק שניים מהחשחקנים שלכם.
    על רמי חליס נכתב שהוא הוחלף בגלל שביצע תנועה לאוהדים במחצית, ובגלל זה הוא לא עלה למחצית השנייה.

שוב, הכל תלוי אך ורק בכם! הקבוצה צריכה לבוא בשיא המוטיבציה. רמת השרון זה ממש לא רחוק מכפר-סבא,
    ואתם חייבים פשוט חייבים לפוצץ להם את האיצטדיון, כי האוהדים הם בורג מאוד חשוב ברגעים הקריטיים. שהיינו חייבים לנצח את בת ים כדי לעלות לפלייאוף, אני לא חושב שזה היה קורה בלי תמיכה של כמעט 1500 אוהדים שעודדו לאורך כל המשחק!

ואני מאוד מאוד מקווה שרמת השרון לא תמצא את עצמה בטעות בליגת העל!!

5. The best of The best Member

אנחנו בחודש האחרון מפציצים כאן בסופרלטיבים על הליגה הלאומית, אני לא יודע מה יותר דרמטי המחזור שהיה השבוע, או זה שיבוא עלינו לטובה? סיר לחץ ? נקודת רתיחה ? אסון וולקני...נשתמש המונח הזה!
    אני באופן אישי בחודש האחרון כבר לא מרגיש טוב מהליגה הזוhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אני רוצה להגיד שאשקלון עשו סיבוב גדול , ובגדול הגיע להם לעלות אם הם ניצחו בכפר סבא ובקרית שמונה אני עדיין חושב שהיו דברים לא הכי כשרים אבל זה לא משנה, עם קהל כזה וניצחונות במאני טיים אז יש מגיע.
    אני חושב שנס ציונה גמרה את הסיפור מזמן, יותר נכון חשבתי.
    אני הזמנתי כרטיסים לטיסה עם חבר קרוב לגמר ליגת האלופות בברנבאו אמרתי לעצמי העניין גמור לפחות תראה גמר אלופות, בסיטואציה מסויימת אני הולך "לאכול" אותה... או שלא, אבל הלב שלי עד יום שישי הולך לכאוב המתח הזה הורג אותי, הקבוצה שלנו קמה מהקבר ביום שישי, אני לא אשכח איך בעיתוני סופש הספידו אותנו קראו לנו אפילו לוזרים, עיתונאים קטנים חסרי שכל, קבוצה שרק עלתה ליגה עם 4 מליון שקל תקציב ועוד באים בטענות.
    עכשיו כולם יאכלו את הכובע, אני את עצמי...מה שלא יהיה אני גאה בשחקנים עשינו עונה ענקית לנצח בכפר סבא במאני טיים מחפה על הביזיון שלנו בפלייאוף.
    אני מאמין שאנחנו ננצח את אשקלון אני לא רואה גם את כפר סבא מנצחים ברמש ככה ש....
    גם אם לא נעלה אני לא אתבאס אני פשוט מותש, לקחתי את העונה הזו ממש ללב עונה מרתקת.
    זיו כבדה שחודש וחצי לא היה קיים נתן הצגה ביום שישי, בסה"כ נס ציונה באו להפריע לא באמת להלחם , יותר להראות שאנחנו קבוצה ולא קונוסים כמו שעשו אותנו בפלייאוף. אני ראיתי תמשחק בטלויזיה כפר סבא לא היו כאלה טובים כמו שמתארים כאן, נכון ב-1:0 נס ציונה עשתה בונקר וישבתם עליינו אבל ב-1:1 רפי כהן אמר לעצמו זה או הם, "תמות נפשי עם פלישתים" ומי אם לא גאגא טאקציני (איזה חלוץ!!!!) קובר את המסמר בארון הכפר סבאי - ניצחון ענק.
    אני רוצה גם להתייחס לעניין היום בידיעות אחרונות, זה בושה וחרפה שההנהלה שלכם מוציאה את הרפש החוצה ברגע האמת במאני טיים, זה מראה על חולשה ועל חובבנות, לבדוק חשדות נגד שחקנים? קבוצה זה קודם כל משפחה, במשפחה סוגרים הכל בתוך הבית לא מוציאים את הכביסה המלוכלכת החוצה קל וחומר כשבעוד 5 ימים יש לכם את המשחק הכי חשוב בשנה, גמר הגביע.
    זה פוגע בשחקנים מנטאלית ומרסק אותם, בנס ציונה אני יודע שחשדו בשחקנים אבל לא העיזו לפצות פה כי ידעו שהעונה דיי גמורה ואת הכסף סופרים סמדרגות ואת החשבון עושים בסוף... בעניין הזה היו"ר של כפר סבא יצא חובבן ברמות, חבל.
    דבר אחרון... אם לא ניצחתם אותנו כנראה שלא מגיע לכם, אנחנו באנו מדוכאים מאד ועקצנו אז מה זה אומר ?

בהנהלה של נס ציונה הוציאו הודעה לכל כלי התקשורת גם ברמה הארצית שכרטיס להתמודדות השבוע יעלה 20 שקלים למבוגרים, נשים וילדים בחינם, מצפים השבוע לאיצטדיון מלא, לכל הפחות 2500 אוהדים. אני לא מאמין שיכולה להיות סיטואציה שנעלה לגמר הפלייאוף ואני יהיה בחו"ל!!!!! מי קונה ממני את הכרטיסים?? מחיר זול מאד לא תאמינו.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ כמה מקומוןת האצטדיון בנס ציונה מכיל ?

7. איתי שכן-טוב Member

2500 שלכם. ואני מאמין שתבוא כמות יפה גם מאשקלון, ובע"ה אני ביניהם!

8. The best of The best Member

3500 מקומות, אני מאמין שיהיו לפחות 2500 אולי 3000, יש אנשים שלא יודעים שהקבוצה בפוזיציה לעלייה אני מדבר על המעגל הרחב של המקומיים לווא דווקא אוהדים שרופים אלה כאלה שיכולים להיות אוהדים שרופים בפוטנציה.
    עיריית נס ציונה גנזה את תוכנית בניית היציע ודחתה אותה למועד לא ידוע לאחר שראתה כי הקבוצה המקומית "גמרה" את העונה, עכשיו גם התוכנית להגדלת האיצטדיון יוצאת מהקבר, זה הליגה הכי הזויה שיש, ממש כמו הים...משתה ומטעה...
    ויאללה איתי תגיע נראה מי אתה ומה אתה, אבל אם לא ננצח אותכם אני לא מתחייב לבריאות שלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx חחח סתם, תבוא בכייף נארח אותך יפה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/10
  9. הפועל_כפר_סבא Member

אם הכל יהיה כשר אנחנו מנצחים ברמת השרון.
    קשטן מתכנן לעשות לפחות 4 שינויים משני המשחקים האחרונים ובגרונדמן אמורים לעלות לפחות 7 שחקני בית בהרכב!!

10. The best of The best Member

אני לא רואה את רמת השרון עושים לכם חיים קלים.
    יש להם סיכוי יותר מסביר לעלות מהמקום השלישי.

11. הפועל_כפר_סבא Member

ולנס ציונה, אין לך מושג מה היה בלויטה ביום שישי!
    אם שום דבר לא היה מכור, או ואני מדגיש את ה-או, אלילת המזל היתה מחליטה שלא להתאכזר אלינו בצורה קטלנית אתם הייתם חוזרים הביתה מוכים ומושפלים!
    ובקשר לגאגה צ'קטיאני, חתיכת נגר! כל המשחק רק עומד וכשהכדורים מגיעים אליו תוך שנייה הוא מאבד אותם, איטי ומסורבל שהבקיע מול שער ריק, ממש חוכמה גדולה..
    אם הוא נחשב לחלוץ הטוב בליגה אז מצבנו אנוש.

12. The best of The best Member

אם אתה אומר את זה על צאקטיאני אז אתה לא מבין כדורגל.
    מ 2 מצבים עשה 2 גולים ולזה אתה קורה נגר? לחלוץ ששם 14 גולים בליגב, שישב כמעט חודשיים בחוץ, ולולא החודשיים האלה בודאות היינו עולים מהמקום השני! והוא היה מלך השערים.
    שהפועל חיפה ונתניה רודפות אחריו.
    חלוץ הכי טוב בליגה, לצערי לא נראה שהוא יישאר בנס ציונה...
    הגול הראשון זה גול של אמן, תפרגן לא יקרה כלום.
    ושכחתי לציין, רפי כהן משום מה העלה את ההרכב השני בחוליית ההגנה דבר שלא עשה כל העונה...כאילו אמרנו לכם תנצחו ועשיתם במכנסיים, יותר מזה ???

13. הפועל_כפר_סבא Member

חזרת להיות אהבל כמו פעם? חבל, דווקא בתקופה האחרונה התחלתי לאהוב אותך..
    צקטיאני כבש רק שער אחד ביום שישי, את השער הראשון כבש ג'ורג' בייסה שלנו, יכול להיות שהגרוזיני הוא שחקן טוב בדרך כלל אבל שלשום הוא שיחק כמו חובבן וכבש שער שגם דודה של אמא שלי בת ה-95 היתה כובשת.
    גם אם הייתם עולים עם ההגנה של ילדים ג' שלכם עדיין הייתם מנצחים, כמות החמצות כזאת שנים לא היתה כאן כמו ביום שישי: 3 פעמים מול שער ריק ועוד פעמיים באחד על אחד ועוד בחצי שעה.

14. הפועל_כפר_סבא Member

עכשיו גם מתברר שמלמיליאן לא ימשיך בשנה הבאה באשקלון..
    כמו שנאמר: "הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת.."

15. The best of The best Member

תלמד לכבד, גם אם זה לא נעים...
    לגבי גאגא להזכיר לך איזה סללום הוא עשה להגנה שלכם? עם הגב... עבר אחד ועוד 2 שחקנים כאילו הם מים מינרלים ויכל לכבוש לבד אבל כמו חלוץ אמיתי מסר רוחב גדול.
    והשער השני שהוא עצמו כבשזה שער של חלוץ רחבה אמיתי תראה את ההילוכים החוזרים ותבין שזה גול של גולר ותו לא, לא כל חלוץ היה כובש מהמצב הזה, הוא עשה תנועה בזמן הנכון וברגע הנכון, והתרומם גבוה מעל שני הבלמים שלכם, גול של חלוץ אמיתי, גאגא קילר.
    מלמילאן לא כושי ולא עשה את שלו, הוא פשוט סיים חוזה ואחרי עליה כזו מתוקה תהיה בטוח שעם כל הכבוד לאשקלון יש לו הצעות נדיבות ומכובדות ( ביתר כבר אמרנו ?)