מחזור 34 בלאומית: אשקלון עלתה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי ספציפית עליך, אני מדבר על אוהדים אחרים כאן שיורדים על הפועל בכל הזדמנות, מתלוננים על הקיזוז ואז מברכים את אשקלון על עליית ליגה.. בעזרת הקיזוז לפי התאוריה שלכם. זאת צביעות.

2. איגור .פ. Member

אשקלון לפי הרצף שהיא עשתה היית עולה גם בלי קשר לקיזוז ,והפועל לא היית זוכה באליפות לולא שיטת הקיזוז.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אוהדים כאן טענו שהפועל צריכה לזכות באליפות ב3 הפרש, והרבה אוהדים תקפו ש:"זה לא משנה, הם התפרקו מנטלית ובלה בלה בלה". בגלל זה גם כן השתמשתי במילה "תיאוריה".

4. איגור .פ. Member

תאוריה לא תאוריה הפועל ת"א אם תזכה באליפות זה אליפות עם כוכבית ,העליה של אשקלון זה לא עליה עם כוכבית.

זה גם לא צביעות אבל עזוב העונה הזאת למרות הכל תזכר כעונה עם כוכבית ב2 הליגות הבכירות בישראל.

5. askfc Member

הפועל אשקלון עולה ליגה גם אם לה היה קיזוז :aaa021:

6. burning soil Member

מזל טוב לאשקלון, שמח שהם עלו ומקווה שלא יהיו להם בעיות עם
    הכשרת המגרש לליגת העל.

עמרי רון שחקן הבית של מכבי, אני רוצה אותו בקבוצה לשנה
    הבאה, אין לי ספק שהוא יכול לקחת את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת.

7. הפועל_כפר_סבא Member

טוב, לפני שאני אגיד את מה שיש לי להגיד (ויש לי הרבה) תרשו לי לברך את הפועל אשקלון ואוהדיה שלמרות המזל הרב שלה עדיין עלתה ליגה בצורה מרשימה, שאפו! עוד אחזור לאשקלון בהמשך..
    חברים אני לא יודע איך להגיד את זה אבל משהו אתמול באצטדיון לויטה נראה לי חשוד מאוד!
    אתמול הגעתי למסקנה שמשהו לא כשר אצלנו בשני המשחקים האחרונים, שמשהו מכור!
    כבר בשבוע שעבר עלו חשדות בקשר לזר פטריק דופלה שלדעת רבים עשה הכל כדי שלא ננצח, עוד חשדות הופנו לעבר המגן האשקלוני שלנו עומר שוורץ ולרמי חליס ששיחק בעבר הלא רחוק באשקלון.
    אני יודע שמה שאני אומר עכשיו חמור מאוד אבל לדעתי היכולת שאנחנו מציגים בשני המשחקים האחרונים מחייבים בדיקת ועדת חקירה ופנייה בנושא הועברה כבר להנהלת כפר סבא ולהתאחדות לכדורגל שהבטיחו כי יבדקו את העניין לעומק.
    לנס ציונה אין לי שום טענות אבל אתמול הם היו חייבים לקבל לפחות שישייה.
    לא הגיוני שבמחצית אחת אנחנו "מחטיאים" 3 פעמים מול שער ריק + לפחות עוד 5 החמצות ענק במהלך המשחק.
    חברים יקרים, אני רציני אתכם!!
    תגידו לי, האם זה נראה לכם הגיוני שקבוצת ההתקפה מספר אחת בליגה פתאום לא מסוגלת להבקיע שער??? זה נראה לכם הגיוני שקבוצה שהפסידה במשך 16 משחקי בית העונה רק פעמיים פתאום מפסידה שם באותה כמות בשבוע אחד ועוד במשחקים כל כך כל כך חשובים??
    לא יודע, לדעתי פרוספר אזגי קשור לכל העניין הזה, לא יכול להיות שקבוצה שמנצחת כל העונה 7 פעמים פתאום מנצחת 8 פעמים ברציפות..
    כמו שהזכרתי, אנחנו חושדים במספר שחקנים והם שי דוד, פטריק דופלה, רמי חליס ועומר שוורץ.
    שי דוד הציג יכולת בזויה ושערורייתית בשני המשחקים האחרונים אחרי שהיה יציב וטוב לאורך כל העונה.
    בקשר לפטריק דופלה, מספיק רק לראות את התקציר מול אשקלון כדי להבין שהפושע הזה שהספיק כבר לגנוב נעליים השנה מהמועדון וכמעט סולק מהקבוצה עשה הכל כדי שלא ננצח את אשקלון כשאתמול יכולתו לא השתפרה במאומה והוא הוחלף במחצית.
    עומר שוורץ נולד, גדל ועדיין גר באשקלון וכבר אחרי המשחק בשבוע שעבר היו חשדות בקשר ליכולתו ואתמול הוא לא נכלל בסגל המשחק מול נס ציונה.
    רמי חליס שלאורך העונה החסיר רק משחק אחד שיחק לפני 3 שנים באשקלון (הגיע איתם לגמר גביע) הוחלף גם הוא אתמול במחצית ולא בגלל פציעה, ממש לא.
    חבר'ה, בסוף המשחק אתמול כולם דיברו רק על זה שמשהוא מסריח מתרחש מתחת לאפינו בשבועיים האחרונים, אם אחרי מופע האימים מול אשקלון סברנו שמדובר בצירוף מקרים אתמול התווכחנו שלא כך הדבר ואכן משהו פה מכור!
    בשבועות האחרונים המשתמש "THE BEST OF THE BEST" טוען פה שהליגה הזו מכורה ואחרי אתמול אני מסכים איתו במיליון אחוז (וכמה אירוני שזה קרה דווקא מול קבוצתו).
    פרוספר אזגי הוא אדם מושחת שלדעתי "קנה" את רשימת השחקנים שלנו שציינתי למעלה, יכול להיות שזה לא הוא שעושה את הבלגן אבל משהו פה מ-ס-ר-י-ח!!
    לקראת השבוע הבא אני לא יודע מה לחשוב, אני כמעט בטוח שאשקלון יתנו לנס ציונה את המשחק ושאנחנו ניתן את זה לרמת השרון וזה כבר יהיה אסון ספורטיבי חמור!

נתנו עונה ענקית אבל כנראה שרמת הפשע בליגה הזו גדולה גם על הפועל כפר סבא, שבוע טוב!

8. איתי שכן-טוב Member

לא יתכן שכל פעם שאומרים משהו מסריח ישר יאשימו את פרוספר אזגי!

9. הפועל_כפר_סבא Member

פרוספר אזגי או לא פרוספר אזגי, משהו פה מסריחחח אחי, הכל מכור!!!

10. איתי שכן-טוב Member

עדיף שתתרכזו באיך להשיג את המקום השלישי כי הכל ברגליים שלכם, ותאמין לי אין יותר מתוק מלנצח את רמת-השרון. וכמו שאני רואה את זה, כפר-סבא עדיפה על רעננה, עכו ופחות או יותר שווה מול הפועל רמת-גן. אני מצידי לתת את המשחק לנס ציונה, אבל מלמיליאן לדעתי יעלה עם ההרכב הרגיל והחזק שלנו (אולי שחקן או שניים מהספסל) בכדי לשמור על ספורטיביות.

11. הפועל_כפר_סבא Member

בלי קשר למה שכתבתי למעלה, אוי ואבוי לכם אם אתם מפסידים לנס ציונה!!
    ואל תתחיל עכשיו עם הקטע הזה של ה"עלינו ליגה, אין לנו על מה לשחק" וכל הבולשיט הזה..
    זה שעליתם לליגת העל לא אומר שבשבוע הבא תשחקו עם הילדים שלכם.
    תשמרו על ספורטיביות ואני לא אעזוב אותך כל השבוע עם העניין הזה! אתה כתב באתר אינטרנט אשקלוני ומקורב להנהלה נכון? אז אני דורש ממך לדרוש ממלמיליאן לעלות עם ההרכב החזק בשבוע הבא ולהיות ספורטיביים!
    אני כבר מתכנן להפציץ בפקסים את ההנהלה שלך ומה שבטוח זה שויצמן יער יהיו גם בנס ציונה וגם ברמת השרון.

12. Don Joan Roman Member

אל תדאג, אורי יעלה בהרכב הכי חזק שלו, אם יש מישהו בכדורגל הישראלי שאצלו עקרונות זה הדבר הכי חשוב ובעיקר העיקרון הספורטיבי זה אורי מלמליאן, הוא הפסיד בגלל זה הרבה כסף ותהילה.

13. הפועל_כפר_סבא Member

דרך אגב זה לא משנה בכלל תיקו או ניצחון, העיקר שלא יפסידו להם!
    זה יהיה ביזיון אם אחרי 8 נצחונות פתאום אשקלון יפסידו למרות, על אף ואולי גם בגלל שהם כבר עלו.
    בכל מקרה, השגתי כבר את הנייד של מלמיליאן ואת הפקס של של משרדי הפועל אשקלון, אני הולך להפציץץץץץ אותם בהודעות.

14. Don Joan Roman Member

למה להפריע לאורי? עזוב אותו בשקט ותן לו להכין את אשקלון למשחק, תהיה בטוח שאם יהיה לו שקט אשקלון תעשה את העבודה.

15. איתי שכן-טוב Member

חחח מאיפה אתה יודע?
    ולגבי ההרכב, אורי לא צריך אותי בשביל לדעת שהוא חייב לעלות עם ההרכב הרגיל שלנו. מקסימום הוא יעלה שחקן או שניים מהספסל שגם הם ראויים להרכב ראשון. אבל בטח שהוא לא יעלה עם הילדים.

ברור לך שרמת המוטיבציה של השחקנים שלנו תהייה פחותה מהרגיל, ולא כדי לתת לנס ציונה. אבל בטוח שאף שחקן לא יעלה למגרש כדי לתת את המשחק כי צריך לשמור על ספורטיביות.

בוודאי שאני אשמח אם הקבוצה שלי תשיג עוד ניצחון גם אם זה לפרוטוקול! אבל בוא נעזוב את זה, כי כפ"ס תלויה אך ורק בעצמה!! ואם היא תעשה את העבודה כמו שצריך אז לדעתי גם היא תהייה בליגת העל!