מחזור 34 בלאומית: אשקלון עלתה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם כן, 2 מחזורים לסיום העונה בליגה הלאומית, בתחתית הכל גמור כאשר הפועל ירושלים הצטרפה להפועל מרמורק והן 2 הקבוצות שיורדות לליגה א' בעונה הבאה, פלייאוף האמצע בשעה טובה תם ונשלם, מה שאומרא שכל תשומת הלב נותרה רק לכיוון הפלייאוף העליון.

הפועל אשקלון השלימה את המהפך שלה בשבוע שעבר עם ניצחון גדול וקריטי 2-1 בכפר סבא, ניצחון שהציב אותה במקום השני, שמוליך ישירות לליגת העל, על חשבון הפועל כפ"ס. כעת נותר לאשקלון 2 מחזורים על מנת לשמור על המקום ולחגוג בסיום העונה.
    המחזור הזה היא תארח את עירוני בת ים שצריך לקרות משהו מיוחד מאוד כדי שהיא תעפיל למקום השני תוך 2 מחזורים, בקיצור, באופן מעשי, בת ים סיימה את העונה.
    מי שתחכה למעידה של אשקלון היא כמובן כפר סבא שתארח את נס ציונה שגם היא סיימה את העונה, בכפר סבא יודעים שהפסד נוסף הוא לא בא בחשבון, וינסו לנצח ולחכות לבשורות מאשקלון.
    במשחק נוסף תארח עירוני קרית שמונה, שחגגה עלייה בשבוע שעבר, את עירוני רמת השרון, שמרוחקת 4 נקודות מאשקלון ותנסה לנצח ולקוות שיריבותיה לצמרת ייאבדו נקודות על מנת להגיע למחזור האחרון עם סיכוי כלשהו למקום השני.

פלייאוף עליון:

הפועל אשקלון- עירוני בת ים- שישי, 15:30
    עירוני קרית שמונה- עירוני רמת השון- שישי, 15:30
    הפועל כפר סבא- סקציה נס ציונה- שישי, 15:30

פלייאוף תחתון:

הכח עמידר רמת גן- מכבי באר שבע- שני, 16:30
    הפועל מרמורק- הפועל ירושלים- שני, 16:30
    בני לוד- בית"ר/שמשון- שני, 16:30

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/10
  2. נועם אסולין Member

8000 אלף צופים :aaa021:

חלום

3. The best of The best Member

אשקלון יפתחו את בת ים 3 4 אפס חלק כזה, תזכרו את זה.
    לכפר סבא יהיו חיים לא קלים מחר אני לא מאמין שהווינר נתן עליינו יחס של כמעט 6 לניצחון שלנו וכמעט יחס של 4 לתוצאת תיקו, זילזול מוחלט הייתי אומר, אני לא יודע מה יהיה מחר אבל זה יהי משחק לא קל, על הנייר כפר סבר צריכים לנצח כי אצלנו העונה די גמורה ככה שהכל תלוי בירוקים.

4. אשקלוניי Member

גהינום מחר בסלה
    8,500 אוהדים יבואו יאלה בע"ה ניצחון

5. הפועל_כפר_סבא Member

כן, אשקלון בטוח מנצחת את בת ים החלשה, לפחות 0:3..
    לא יודע, יש לי הרגשה שבסוף נסיים את המשחק מחר בתיקו.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/10
  6. איתי שכן-טוב Member

אני לא יודע מה אתכם אבל לדעתי המשחק מול בת-ים הוא מוקש. דווקא בגלל שהם מגיעים בלי לחץ יכול רק להזיק לנו, והלוואי שאני טועה! עד יום חמישי בערב נכרו 6000 כרטיסים, וביום שישי בבוקר ימכאו 2000 הנותרים. תהייה אווירה מחשמלת ביציעים זה בטוח!

7. The best of The best Member

איזה לחץ תגיד לי אתה אני כבר חודש אומר לכם שבת ים זה שכירי החרב של אשקלון, איזה מוקש???

8. איגור .פ. Member

מבחינת אוהדים והטרוף באשקלון זה המשחק של אשקלון לעלות ליגה ,נס ציונה חייבת לעשות תיקו עם כפ"ס ,ואשקלון חייבת ניצחון ביתי כדי לחגוג עליה אצלה בבית עם כל הקהל שיבוא.

9. איתי שכן-טוב Member

אחי, אני יודע שבשני המפגשים מול בת ים העונה ירקנו דם כדי לנצח! בפעם הראשונה זה אחרי ים החמצות שער חוקי שנפסל, פנדל שהוחמץ, ובסוף שער בפנדל נוסף ניצח לנו את המשחק. בפעם השנייה שעלינו לפלייאוף אחרי שער השוויון שלהם הם שכבו עלינו ! הגול שלנו הגיע באמת במזל.

אני מאוד מקווה שהפעם הלב שלי לא יהיה על הריצפה במשך הדקות האחרונות. ויאללללה תנצחו את כפ"ס! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. קרלס פויול5 Member

אשקלון כנראה בליגת העל, לא רואה אותם חוטפים גול/כפ"ס מבקיעה. בכל זאת אני חושב שכפ"ס תעלה מהפלייאוף.
    עריכה: בזמן שאני כותב בת ים חוטפת אדום, אשקלון תנצח.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/10
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גאגא צ'קטיאני, מלך שערי הליגה הלאומית שישחק בוודאות בעונה הבאה בליגת העל, מבקיע את השער השני לנס ציונה וקובר את הסיכויים של הפועל כפר סבא לעלות לליגת העל מן המקום השני. כעת כפר סבא תצטרך שני שערים בתוך 5 דקות, קשה להאמין שזה יקרה.

ברכות לאשקלון, עוד נציגה לדרום ושהיא עם קהל כה גדול וצבעוני, עם מגרש מעולה וכמובן קרוב לבית - מה רע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

7,000 איש באשקלון חוגגים את העלייה לראשונה מאז עונת 97/8, העונה היחידה שאשקלון שיחקה, ובנימה זו בואו נשיר:

אווווווווווו אשקלון עולה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ליגת העל הרוויחה, אבי לוזון הרוויח, הקהל מרוויח. אבל עדיין הקיזוז חייב לרדת!

3 קבוצות מהדרום: אשקלון, אשדוד וב"ש. מה עם אילת?

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/10
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שוב - ברכות לאשקלון.

ועכשיו הקרב על המקום השלישי נותר פתוח:
    כפ"ס 29
    נס ציונה 28
    רמת השרון 27
    בת ים 26

בשבוע הבא:
    נס ציונה-אשקלון
    רמת השרון-כפר סבא
    בת ים-קריית שמונה

14. חדרתוס Member

ברכות על העלייה! וכל הכבוד למלמילאן על ההישג המדהים.
    מקבוצה שהייתה בקרשים הוא הפך את אשקלון לקבוצה לוחמת ודורסת.
    וכמובן כל הכבוד על הקהל, כמה שיותר קבוצות עם קהל גדול בליגת העל והליגה תתחיל להשתנות לטובה.
    אני מקווה שכפ"ס יעלו מהמבחנים!

15. idans Member

ברכות להפועל אשקלון! אני כל כך שמח בשביל העיר הזאת את רוב השירות שלי העברתי שם אנשים חמים וטובים יש שם, מקוה שיצליחו בליגת העל.
    אני מקוה שנס ציונה תצליח גם לעלות קבוצה חזקה מאוד עם קהל גדול. חבל שהתעסקו שם בשטויות, עדיין לא מאוחר לעלות.