מחזור 34:: אחרי קלאסיקו מטורף - בארסה רוצה להמשיך בפיסגה. ריאל בריאזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/4/17.

1. Civil Anti Madridista

איכות הסגל של זידאן עושה את ההבדל בעונה הזו עם דגש חזק על הקישור.

האופציה השלישית-רביעית של זידאן מהספסל בקלות מקבלת מקום ב11 של אנריקה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

התנהל על זה דיון רחב בפורום של ריאל, אני חושב שאנשים נסחפו קצת, זה לא שההרכב הזה אתמול עולה בוודאות על זה של אתלטיקו. והביקורת על שחקנים כמו בייל ובנזמה צריכה להיות שונה מהביקורת שיש על כריסטיאנו רונאלדו למשל. במשחקים כמו אתמול גם דנילו נראה טוב וקובא חסר האחריות יכול לתפקד כקשר אחורי. אני שם את הקלאסיקו בצד אם כי כאב הלב לא לראות את איסקו ומוראטה. העונה ריאל 'בהרכב המלא' והחלש שלה אם תרצו - ניצחה כל-כך הרבה משחקים בשיניים, זה היה כמו לידת עכוז עד שהתגברו שם על כל מיני אלאבס\ספורטינג\אנאערף.
    שוב, אני גם מבין למה רונאלדו טאבו בהרכב ובצדק, ואפילו קרוס, אבל בייל השברירי ובנזמה החלש זו כבר סוגייה אחרת. מוראטה ממשיך לכבוש.

- ובמעבר חד, שימו לב שאם סביליה מנצחת הערב את סלטה ויגו היא משווה את מס' הנקודות לזה של אתלטיקו מדריד ואולי תוכל לחזור שוב למקום השליש בטבלה עד סיום העונה.

- אגב, ההצגה של אוססונה אתמול הייתה הולמת לעונה פח, קבוצה מבזה שלא מתאימה לליגה הבכירה בשום צורה ויורדת רשמית 4 מחזורים לסוף.

3. סיונרה Member

דפורטיבו הייתה מביכה, היו שם התקפות שהשחקנים שלהם בקושי ירדו להגנה. לא בטוח שזו דוגמא טובה.

4. Raulito Madridista

זה נכון ובגלל זה אני רוצה לצנן את ההתלהבות, זה לא שההרכב של אתמול מסיים במקום השני אחרי ברצלונה וגובר בקלות על אתלטיקו וסביליה. החוכמה היא לשלב בין ההרכבים - אין שום סיבה שבנזמה ישחק ע"ח מוראטה, שבייל יפתח במקום אסנסיו ושאיסקו לא יפתח ולא חשוב על חשבון מי. כשידעתי שרוב הוותיקים בחוץ אז הבנתי שיש סיבה לצפות במשחק ואנחנו נהה מכדורגל סוף-סוף זוה לא קורה הרבה. מצד שני בנוגע לדפור, צריך לזכור שני דברים:
    1) בשנה שעברה היא קיבלה שמינייה מברצלונה בריאזור פחות או יותר באותו השלב. גם העונה היא קבוצה פח שהבטיחה את ההישארות בליגה.
    2) השער המהיר של מוראטה יכול להרוג קבוצות.

אגב, מילה לגבי חאמס - אני חושב שיש לו את המגרעות שלו, שהוא די איטי, לא מספיק מעורב אבל הבחור גולר ואי-אפשר להתכחש לזה. לאור העובדה שאיסקו מאריך חוזה - כדאי לו שיעזוב. בריאל מדריד הוא לא יכול להצליח.

- כצפוי סביליה מנצחת אתמול(2:1 ביתי על סלטה ויגו) והיא משווה את מס' הנקודות שלה לזה של אתלטיקו מדריד שמעליה בשל המפגשים הפנימיים.

5. סיונרה Member

רונאלדו במקום ואסקז בשביל לנצל את המומנטום של השחקנים.

6. zivmay Member

ולנסיה שווה לפחות גול במשחק הזה. אבל לשחקני ולנסיה רועדות הביצים כנראה, כלכך הרבה החלטות מטומטמות בשליש האחרון של המגרש.

קסמירו עושה הכל על מנת לקבל אדום, השופטים לא זורמים עם הקטע.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/17
  7. Raulito Madridista

https://discourse-sportenter.s3.dualstack.eu-central-1.amazonaws.com/original/2X/0/075941ef3485ce6e70105e0d256c5816b48d8e2d.Xxx

עד שבא הליצן מרסלו
    . כמה אוויר השתחרר, התגעגעתי לגולים של מרסלו ברגל ימין, פעם הוא היה עושה את זה מסובב וחכם לפינה ולא מוריד ציפור. בניסיון הקודם שלו ברגל ימין הכדור עף לחוץ לרוחב המגרש וזה היה מביך. שני שחקני ההתקפה הטובים ביותר שלנו הם המגנים. ואחרי ההתלהבות מהעובדה שכמה שהניצחון יותר קשה הוא יותר מתוק - נשבר מהכדורגל הקשה הזה לצפייה. ולנסיה קבוצה פח, פשוט וקל.

נכון שבמשחקים האלה בסיום העונה אין הצגות וצריך לעבוד, לא חלמתי על מאניטה, ועדיין. שום מהלך נורמלי של כדורגל והגול כמובן הגיע בהרמה מהצד, רונאלדו אחר-כך עם פנדל מרושל ובכלל משחק גרוע והכי עצוב שבנזמה נשאר על המגרש 70 דק'(בעיטה מסובבת לקורה וזהו) וכשההרכב הקבוע עולה אין לי שום ציפיות. זה מרגיש כמו לשחק בעשרה שחקנים. חאמס אמנם איטי אבל הוא היה בסדר והכי חשוב - רץ יותר מכולם. פשוט לעשות קופי-פייסט לתגובות אחרי המשחקים הקודמים. כל שחקני הקישור ומעלה נותנים כל-כך מעט.
    לפחות עוד 4 נצ' והאליפות הזו שלנו, מצפה לזה, זה ממש לא בשמיים. מיותר להתחיל לדבר על יריבות שגמרו את העונה כמו גראנדה או סלטה - צריך פשוט לנצח.

ליגת האלופות זו אופרה אחרת. מקווה לראות טירוף, התלהבות ותשוקה וגם קצת כדורגל מהקבוצה הזו. טס מחר לפנות בוקר לברנבאו לחצי גמר, ואמוס.

לקשקשן מלמעלה, אתה תגנוב דעת במקום אחר, לא בבית סיפרנו. דני פארחו היה עם צהוב לפני שעשה עבירה על מודריץ' ברחבה ונשרק פנדל מוצדק. צהוב שני ואדום? לא, השופט חס עליו. אבל למה שאת זה תטרח להזכיר. ליצן

8. zivmay Member

עזוב שלא היה פנדל ( אבל מה זה משנה), כבר אסור להעניש פעמיים, במיוחד שהפנדל לא היה מצב ודאי לבעיטה אפילו.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חייבים להפסיק פה עם החשיבה שלקרוא לכותב אחר "הזוי" על כל דבר זה לגיטימי.
    והיה פנדל, אחיזת שחקן בשתי ידיים מאחור, כשמושכים אותו אחורה, זו עבירה שמאוד קלה לשיפוט, אין ממש שיקול דעת.
    העונש המשולש שאכן בוטל מדבר על אדום ישיר במקרים של פנדל ומניעת מצב ודאי, צהוב כן נותנים, ואם היה כבר צהוב אז בהחלט ניתן לשלוף צהוב שני.

Franco ו-סיונרה אוהבים את זה.
  10. סיונרה Member

בסדר גמור שהוא לא קיבל צהוב, זאת לא עבירה חמורה ברמה שפנדל זה לא עונש מספיק עליה. לא במרכז המגרש הוא לא היה מקבל צהוב, אין שום סיבה להחמיר כשזה קורה בתוך הרחבה, להיפך.
    דווקא הרגשתי שהיה היום כדורגל לא רע, שהנגיעה האחרונה הייתה חסרה כל כך הרבה פעמים כדי לייצר מצבי הבקעה. קשה לי אפילו להבין מה הסיבה לכך. אני יודע שהתנועה של רונאלדו בהתקפות מתפרצות בפעמיים שהיינו עם יתרון מספרי הייתה ברמה של שלומי אביסדירס.

11. zivmay Member

לתת על מקרה כמו זה צהוב שני, זה פשע נגד האנושות.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא אמרתי שהגיע לו, אבל ניתן לתת.

13. סיונרה Member

אני חושב שזה היה עונש לא פרופורציונלי. בוא נגיד שאם היו מחליטים להפריד בין עבירות ברחבה ועבירות שמגיע עליהן פנדל זאת הייתה אחת העבירות שלא היו מקבלים עליהן פנדל.

14. Civil Anti Madridista

זה לא יאמן כמה נשמות יש לריאל מדריד בעונה הזאת.

15. Raulito Madridista

אנחנו משחקים רע עם 'ההרכב הראשון' שלנו שהוא אנטי כדורגל ואני מופתע כל פעם מחדש מהסטנדרט הנמוך שלנו. מה שכן, כולם מדברים על הדקה ה-90 והנצחונות של ריאל מדריד, אבל אסור לשכוח שהרבה משחקים ברחו לנו מהידיים במומנט הזה:
    - הקלאסיקו בברנבאו כמובן - הפסד.
    - שער השיוויון של גריזמן בברנבאו.
    - לאס-פלמאס השוותה ל-2:2 במשחק בסיבוב הראשון.
    - הפסד לסביליה בפיחואן ברגע האחרון, כשהובלנו.
    - פעמיים נגד דורטמונד בליגת האלופות - בית וחוץ.

היתרון הכי גדול שלנו על פני יתר הקבוצות באירופה הוא המגנים. קרבחאל הטוב בעולם, ומרסלו שחקן התקפה כביר. הוא עושה הגנה רק כשיש מוד של צ'מפיונס כמו נגד באיירן. הוא לא כבש שער ליגה ברגל ימין כבר שלוש שנים אגב ודאג להחמיץ מכל מקום אפשרי. הלוואי ואיסקו נשמר לדרבי.