מחזור 33: ריאל מפרקת את ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/4/11.

1. hai80 Member

מזיינים ת'שכל על רמת הליגה האנגלית אבל אנשים שוכחים פה שצ'לסי חילקה שישיות כאילו אין מחר בליגה, כנ"ל לגבי ארסנל, גם הליגה הנאגלית לא בדיוק כזאת חזקה כפי שמנסים לתאר אותה.

2. Blaugrana Blood Member

נקווה שסיום הבצורת של וייה זה גם סימן לבאות...

מיליטו נפצע ומוחלף, אולי לפחות במשחקי הליגה נראה את פונטאס במקומו עד סוף העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  3. M_T_A Member

שוב הבולשיט הזה של ליגה חלשה.. המנטרה הקבועה אחרי שישיות של ריאל\בארסה.
    לא נמאס? אתם אמורים להסיק גם שהליגה האנגלית חלשה, הרי ריאל נתנה לטוטנהאם רביעייה ועברה אותה עם 5-0 בסיכום הכללי, וטוטנהאם קבוצת דרג 2 באנגליה בדיוק כמו ולנסיה בספרד.
    מדהים איך שאחרי שישייה של ריאל פיתאום הליגה חלשה ורק לפני 3 שבועות גיחון ניצחה בברנבאו, אז לפני 3 שבועות היתה ליגה תחרותית?
    אולי מספיק עם המסקנות האלה של "X ניצח את Y אז ליגה Z יותר טובה מליגה R"?
    כדורגל זה דבר הרבה יותר מורכב, וטוב שכך. ולנסיה הובסה היום, הביסה את ויאריאל וגם נתנה רביעייה לחטאפה לפני זה, ואם נלך עוד קצת אחורה נראה שהיא הובסה ע"י סראגוסה..
    עכשיו נראה מי רוצה להלביש על זה תיאוריה לגבי החוזק של הליגה הספרדית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

4. Raulito Madridista

חברים אירגנו כדורגל בגול-טיים והיה ברור לי שאני בא לשחק אבל לא מגיע בזמן אלא מאחר. הייתה לי תחושה טובה לפני המשחק - ידעתי שההתקפה מגיעה כדי לעבוד ויהיה מעניין. בסופו של דבר ראיתי את המחצית הראשונה ובמצב של 4:0 לריאל מדריד הלכתי לשחק חופשי ומאושר. איזה ערב.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/04/23/futbol/1adivision/1303581815_extras_portada_0.Xxx

אפטר פארטי. גם הכותרת 'צרות של עשירים' מתאימה כאן. הפאסיו היה נפלא ומרגש, החבר'ה באו לשחק כדורגל והשבוע היה מצויין. ברור שולנסיה היא לא מדד והמשחקים נגד ברצלונה דורשים הרבה יותר ניידות, חוכמה והשקעה - אבל אני בטוח שמוריניו לוקח בחשבון את היגואין וקאקא(בנזמה אולי נתן גול אבל הציג משחק רגיל לגמריי). כמה אני שמח בשביל גונזו שחיכה כל-כך הרבה לשער הזה. הוא אפילו לא דמיין שיכבוש שלושער. הזריזות הזאת, להקדים את הבלם בחצי שנייה לכדורי הרוחב - זה משהו שהיה חסר והיגואין היום עשה צעד נכון בדרך לחזור לעצמו. ובנוגע לקאקא? ללקק את האצבעות. הגול השני שלו היה פנומנלי ומה נגיד על הבישולים? ממש אותו שחקן של מילאן רק קצת פחות מהיר. אני לא רואה את קאקא והיגואין משחקים יחד נגד ברצלונה כי רונאלדו ודי-מאריה הם באנקר ובצדק, אבל יש סיכוי שאולי אחד מהם.
    המשחק הזה רק מוכיח עד כמה הסגל של ריאל מדריד עמוק, יש לנו אפשרוית בלתי-נגמרות בקישור ההתקפי, כל מאמן היה רוצה שחקן בלבל של קאקא\אוזיל על הספסל. אסור לשכוח כמובן גם את פדרו לאון וסרחיו קנאלס שאף-אחד לא חשב שיכללו בסגל במקרה הטוב ובמקרה הרע יצפו במשחק בבית. היום שניהם קיבלו הזדמנות - קנאלס פתח בהרכב ופדרו לאון שיחק חצי שעה - אבל ברור שאי-אפשר להפיק מהם משהו במצב העניינים הנוכחי.
    לפני שלוש עונות באנו למאסטייה ונתנו לולנסיה בראש 5:1. היום, אם היינו באמת רוצים - המשחק הזה היה נכנס לקטגוריה של שנות ה-50. חבל שספגנו את שני השערים האחרונים, קסיאס לא אוהב לספוג גם אם הקבוצה מובילה 10:0, אבל בואו לא ניהיה חזירים. תענוג להגיע ככה לחצי גמר הצ'מפיונס, רק שלא ניהיה באופוריה מוגזמת. האללה מדריד!

עזבו אתכם דיבורים על ליגה חלשה...באנגליה אף קבוצה לא ראויה לכתר. יונייטד יותר מידי משחקי בית באולד-טראפורד מנצחת בגלל 'אופי' ולא בגלל יכולת. ארסנל הייתה יכולה לצמצם את הפער כל-כך הרבה פעמים. וצ'לסי? הם שווים תגובה בכלל?

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  5. Zizou10 Member

המשחק של ריאל-ולנסיה אתמול נראה כמו סוג של משחק אימון, ניסוי כלים מבחינת ריאל. היה ברור לי שמוריניו יכניס את אלונסו, ולעבוד על השילוב לאס-אלונסו. הכניסה של רונאלדו הייתה מיותרת.
    היגואין - כמה טוב לראות אותו כובש, משחק שהחזיר המון המון בטחון לשחקן הזה וכמה שזה מגיע לו אחרי הפציעה הקשה שעבר.

כמו שכבר אמרתי מקודם, קאקא חייב לפתוח יום רביעי, אוזיל במשחקים האחרונים מתנדנד ומשחק פעם טוב ופעם קצת פחות, קאקא זה הבנאדם שיכול לעשות את השינוי ביום רביעי, מעולם לא ייחלתי לראות יותר את הבנאדם עם הספרה 8 על אגב, מזכיר את הימים הגדולים שלו ממילאן.

ראיתי גם חלקים מהמשחק של ברצלונה, וכמו שכבר אמרתי אתמול בנושא הזה - וייה זה עניין של זמן והנה אתמול בדיוק הוא כבש, ואתם יודעים מה? אני לא בטוח שהוא לא יעשה זאת שוב ביום רביעי בברנבאו.
    מי שאומר שהוא חלוץ של חצי עונה טובה/ תקופות כאלה ואחרות צריך לבדוק אם הקשר שלו לכדורגל לא מקרי בלבד.

יאללה שיגיע כבר רביעי.

6. המבין Member

איזה משחק ענק של קאקא שעשה מה שהוא רוצה על המגרש וסוף סוף נראה כמו הקאקא של מילאן. אם אתה מבקיע שישיה למקום השלישי עם הרכב שני זה מראה על העוצמה ועל העומק שיש לך, ועל הרמה של המקום השלישי. המשחק נגמר אמנם 6-3 אבל הוא היה יכול בקלות להיגמר גם ביותר מזה כשקנאלס,בנזמה והיגואין החמיצו מצבים טובים.
    איך אפשר בלי התייחסות לקלאסיקו הקרוב, אז מעניין אם קאקא יפתח או לא.

7. xavi6 Member

ראיתי את התקציר, ובאמת שאין מה להגיד. קאקה זה קאקה, הוא גאון כדורגל, והוא השחקן היחיד שאני באמת פוחד ממנו בריאל. הוא, בניגוד לרונלדו, באמת הופך את השחקנים סביבו להרבה יותר טובים והוא עושה את זה בצורה אצילית עם חיוך. אין בבחור הזה טיפת אגו, טיפה אחת. בעבר זה היה גוטי שפחדתי ממנו מריאל, עכשיו זה קאקה. אני מקווה שמול ברסה הוא יהיה חלוד, או שמוריניו יהיה ממש טיפש ולא יתן לו לשחק.
    אני זוכר עוד בשיא של רונלדיניו תמיד היסתכלתי על מילאן ואמרתי "נע. אני מעדיף את מס' 22..."

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/11
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגעגתי

באמת הייתה לקאקה הופעה מדהימה. הגול השני שלו מזכיר לי את השערים האלגנטיים שלו במילאן, תמיד הוא עשה הכל בחכמה ופחות התעסק בפדלאדות וכל מה שמעבר. אני לא מבין גדול בענייני קבוצתו אך אני חושב שמוריניו יעשה בשכל אם קאקה ימשיך לפתוח בהרכב גם נגד בארסה. כל עוד הברכיים שלו לא עושות בעיות הוא בכושר הרבה יותר טוב ממסוט אוזיל והניסיון העצום שלו בליגת האלופות גובר על זה של הגרמני.
    מאחל לו בהצלחה (ופחות למוריניו).

9. 亚历山大帕托 Member

מה הוא כבר עשה? חילק את האסיסטים הכי קלים בקריירה שלו? קצת עבר קונוסים בהגנה המפורקת של ולנסיה? zZzZ

10. Los Che Member

ההתפרקות הטוטאלית אתמול של ולנסיה היא בושה וחרפה, זה מזכיר את התקופה עם רולנד קומאן, פשוט מופע אימיפ של פתיחת רגליים של ההגנה. אבל צריך לכבד את ריאל, כי הם שיחקו התקפי בצורה מדהימה, יכול להיות שזה בגלל שהם יודעים שאין מה להילחם כבר בליגה ומשחקים בראש נקי בלי לחץ.
    יש עוד סיכוי שנאבד את המקום ה3 לויאריאל, חבל מאוד אם זה יקרה, אנחנו בפער די בטוח אבל אוני אמרי צריך לתת בראש לשחקנים עכשיו ולעורר אותם.

אני מסכים עם הדעה של AGENT ORANGE. מה כבר קאקא עשה בריאל מדריד...?... שום דבר. המשחק אתמול, לדעתי, לא מודד כלום. קאקא לא הוכיח את עצמו בריאל מדריד בזמנים אמיתים, כאשר אויל לא בכדי תפס לו את המקום בהרכב. קאקא לא יחזור לשחקן שהוא היה לפני כמה שנים וריאל צריכה למכור אותו

11. Zizou10 Member

אתה שוכי פה דבר אחד, קאקא היה פצוע מעל לחצי שנה. ועדיין בלי קשר לזה, ה"אשם" הבלעדי למצבים שלהם הגענו שנה שעברה בקאמפ נואו- בהפסד 0-1. אבל זה רק דוגמא אחת מיני רבים, אני בטוח שמוריניו יודע שגם קאקא בכושר הרגיל שלו מימיו במילאן (כמו שהוא התחיל להראות ניצוצות ב2-3 משחקים האחרונים), היא משהו ששום קבוצת כדורגל בעולם לא תתנגד לה. שחקן שבנגיעה יכול ליצור מצב, רואה דברים ש95 מהכדורגלנים האחרים לא יראו.

לגבי המכירה שלו - יכול להיות שזה משהו שצריך לקרות, גם לא בטוח(פה נכנס המאמן והסגל שהוא רוצה ליצור עצמו), מה שבטוח - כל עוד הוא שחקן ריאל מדריד, בכושר הנוכחי הוא חייב לפתוח בהרכב נגד בארסה. במיוחד שלאוזיל יש נטייה להעלם בחלק מהמשחקים, ומה לעשות אין לו עדיין את הנסיון של הברזילאי.

ותתפלאו, גם נגד "קונסים" צריך לרוץ, להזיע וליצור מצבים. אין דבר שנוצר מכלום.

12. Los Che Member

זה נכון בקשר לפציעה, היא פגעה קשה במעמד שלו בריאל מדריד וביכולת שלו אבל זה חלק מהמשחק, אבל האמת? לדעתי האישית גם לפני זה הוא לא הלהיב יותר מידי, ריאל בעיקר התבססה על רונאלדו והיגוואין בלבד שהחזיקו אותה בשנה שעברה בעזרת יכולתם האישית ובעונה הזאת הצירוף של מסוט אוזיל ודי דימריה בנוסף להתשפרות של בנזמה הפכו את ריאל לקטלנית הרבה יותר(גם אדביור הצטרף לקבוצה).
    אני חושב שאם ז'וז'ה מוריניו שלוותר על אוזיל זה לעשות לו עוול גדול, הוא שידרג את ריאל מדריד ונוצר חיבור מצוין בינו לבין שאר שחקני ההתקפה שחבל יהיה לשבור אותו. ובלי קשר הוא שחקן סופר חכם ואלגנטי, בסופר קלאסיקו בגמר גביע המלך הוא היה טוב אבל בקלאסיקו הראשון אתה צודק והוא באמת נעלם קצת.......

13. Zizou10 Member

הוא לא הלהיב יותר מדי בעונה שעברה בעיקר משתי סיבות:
    א. הסגל של העונה קצת יותר רחב ומגוון, די מאריה כמו גם אוזיל ואדביור בינואר הגיעו.
    ב.זמן, זמן, זמן - אל תשכח שהבנאדם שיחק בסביבות ה6 שנים באיטליה וצריך גם להתאקלם למשחק קצת שונה מבחינה טקטית, כשאתה בא עם כזה תג מחיר ושם- רוצים תוצאות ומייד(ובצדק) אבל המציאות היא שונה.

אני חושב שאם מוריניו באמת ימשיך לעונה הבאה, הוא לא יתן שימכרו את קאקא. אחרי הכל הבנאדם אתמול חגג 29, והוא אמור להיות בשנים הכי טובות שלו בעונה-שתיים הבאות. לדעתי. איכשהו הוא ינסה ליצור מערך עם שילוב של אוזיל, קאקא בלי שהשניים ידרכו אחד על השני, אולי קאקא באמצע ואוזיל משמאל, אין לי מושג מה הוא יעשה, אבל בגלל זה הוא מיוחד והוא בטח ימצא דרך.
    מלבד הקבוצה אני בטוח שקאקא לא מעוניין להיות עונה הבאה שחקן שעולה מהספסל כל פעם, ואפשר להבין אותו, בערך כל קבוצה גדולה באירופה תחטוף אותו.

14. yonmu Member

אם קאקה לא לחוץ לעזוב, גם בהנחה שהוא לא באנקר - יהיה טיפשי מצד מוריניו לשחרר אותו. אין קבוצה בעולם, ולא יודע אם אי פעם היתה, קבוצה עם שחקן ברמה כזאת על הספסל. מצד שני להכניס אותו להרכב על חשבון כל אחד משחקני ההתקפה יפגע בקבוצה - די מריה ואוזיל עם עונת בכורה נהדרת ובעונה הבאה הם יהיו רק טובים יותר. בליגת האלופות הייתי פותח איתו על חשבון אוזיל.

15. yonmu Member

כל קבוצה גדולה תחטוף אותו בודאי, אבל מי תהיה מוכנה להמר עליו כשחקן הרכב בעונה הקרובה? נראה לך שהיונייטד או אינטר יבנו הרכב סביב קאקה?