מחזור 33:ולנסיה מקבלת בראש בבילבאו ורק 2נק' מירידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/4/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 33

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

האווירה בשבוע האחרון בתקשורת בספרד היא שהאליפות גמורה, והמאבקים המרכזיים הם על מקום בצ'מפיונס-ליג ועל ההישארות בליגה וכאשר נותרו עוד 18 נקודות בקופה, הכל פתוח. למרות זאת, הפסד של ריאל מדריד וניצחון של ברצלונה יכול אולי לפתוח מחדש את המאבק. לא פחות מארבעה משחקים ישוחקו במחזור הנוכחי ביום שבת, והשאר ביום ראשון, כרגיל.
    ברצלונה שנמצאת בהיתרון נקודה בלבד מהמקום השלישי, תארח את אספניול לדרבי שני העונה, כאשר כולם זוכרים מה קרה בפעם האחרונה שאספניול ביקרה בקאמפ-נואו. לסגל של ברצלונה אמור לחזור דקו, שהחלים מפציעתו. אתלטיקו מדריד שאיבדה נקודות יקרות נגד ויאדוליד, תארח את בטיס שהפסידה במחזור שעבר במפתיע נגד לבאנטה. סביליה שרחוקה 3 נקודות מהקולוצ'ונרוס ונמצאת בכושר טוב, תארח את אלמרייה של אמארי. הצוללת שהפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה(שניהם היו בחוץ), חוזרת למדריגל ותארח את ויאדוליד שעדיין בסכנת הירידה. ראסינג סנטאנדר שגברה על וולנסיה במחזור שעבר ונמצאת נקודה בלבד מליגת האלופות, תארח בביתה את האלופה שבדרך, ריאל מדריד, שתחסר את גוטי(צהובים) וטורס(אדום) המושעים, אך תקבל חזרה את סרחיו ראמוס.
    בתחתית לא פחות משמונה קבוצות בסכנת ירידה(אם ניקח בחשבון שמורסיה ולבאנטה ירדו ליגה). אחת מהקבוצות הללו היא וולנסיה שזכתה השבוע בגביע המלך אחרי ניצחון על חטאפה. וולנסיה תתארח בבילבאו שהובסה בריאזור במחזור שעבר ונמצאת במגמת שיפור. קרב תחתית אדיר צפוי בין סראגוסה(18) לרקראטיבו(17) כאשר בין השתיים מפרידות 3 נקודות בלבד. אוססונה שבמרחק 6 נקודות מהקו האדום תארח את דפור שנמצאת בכושר מצויין ובפער של 9 נקודות מהקו האדום.

http://217.116.5.146/images/noticias/080416-copa04.Xxx
    אחרי החגיגות צריכים לחזור למאבקי התחתית. וולנסיה.

לוח המשחקים

יום שבת -
    ברצלונה - אספניול(21:00, שידור בספורט5);
    אתלטיקו מדריד - בטיס(21:00);
    סראגוסה - רקראטיבו הואלבה(21:00);
    סביליה - אלמרייה(23:00);

יום ראשון -
    ויאריאל - ויאדוליד(18:00, שידור ב5+ LIVE);
    אוססונה - דפורטיבו לה קורוניה(18:00);
    מורסיה - מאיורקה(18:00);
    לבאנטה - חטאפה(18:00);
    ראסינג סנטאנדר - ריאל מדריד(20:00, שידור בספורט5);
    אתלטיק בילבאו - וולנסיה(22:00);

שיהיה מחזור פורה ודיון מהנה, פריווואים בהמשך... :aaa21:

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהירות, מוקשים לפניך!

קודם כל אני חייב להודות בכנות שקשה לי להתחמק מהזחיחות ומהפער הגדול שפתחנו בחזרה, בעוד העונה קרבה לסיום. אני מקווה שהשחקנים מקצועניים יותר ממני בקטע הזה ושישמרו על המתח והדריכות.

לגבי המוקש- סנטנדר היא מוקש. בסרדינרו תמיד היה קשה והעונה במיוחד כשהקבוצה מצליחה לא רע ו"עם האוכל בא גם התאבון". אמנם שאיפה להגיע לאירופה בוערת ברגליך פחות משהליגה השניה בוערת תחתיך, אבל גם הקריצה הזו לעבר עונה אירופאית (שבמאמר מוסגר, מסוגלת לחסל את הקבוצה הזו לגמרי בליגה בעונה הבאה) דוחפת את השחקנים. בשבוע שעבר סנטנדר חזרה לעצמה נגד ולנסיה אחרי ההפסד המפתיע (אותי ואת טופס הווינר שלי) לדפור, כך שהמומנטום השלילי לא הצטבר אפילו מבחינתה. מה שריאל צריכה זה עוד משחק או שניים של לקחת תוצאה בשיניים (כמו נגד מורסיה) ומשם לטייל לעבר התואר השני ברציפות, דבר שבמועדון לא קרה כבר יותר מדי זמן למיטב זכרוני.

Vamos Merengues!!

עוד משהו: מבחינת ברצלונה זה דרבי לא קל שהוא בבחינת להיות או לחדול - אם היא לא מנצחת, היא יכולה כבר לשריין מקום בהגרלת הסיבוב המוקדם השלישי (!!!) של ליגת האלופות, ואולי גם מלון ב(מזרח) ירושלים.
    אני יודע שזה לא יהיה סגור מעשית, אבל בראייתי זה משהו שובר, ובכדורגל מומנטומים זה דבר חזק מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/08
  3. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-barcelona1.Xxx ברצלונה - אספניול http://realmadrid-futbol.com/L-espanyol.Xxx

שבת, 21:00, שידור ישיר בספורט5

כאשר היא כבר חושבת על משחק חצי גמר ליגת האלופות נגד מנצ'סטר יונייטד ביום רביעי, פוגשת ברצלונה את אספניול. אין אוהד ברצלונה שלא זוכר מה קרבה במשחק בין השתיים בקאמפ-נואו בשנה שעברה, כאשר ראול טאמודו העניק לריאל מדריד את האליפות. ברצלונה תשמח להגיע למשחק נגד מנצ'סטר אחרי ניצחון ליגה שישאיר אותה במקום השני, וגם להמשיך את ההידרדרות של אספניול.

למרות שזכייה באליפות נראית חסרת סיכוי בזמן שהפער מריאל מדריד הוא 9 נקודות, המאמן פראנק רייקארד עדיין מאמין. "כאשר אתה מאמין במשהו, יכולים לקרות ניסים", הוא אמר לתקשורת. למרות שהקבוצה לא ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים, צ'אבי דוחה את הדיבורים על משבר. "איך אפשר לומר שאנחנו במשבר אם אנחנו מתמודדים בחצי גמר ליגת האלופות ויש לנו עדיין סיכוי לזכות באליפות ספרד?", הסביר הקשר לתקשורת. גאבי מיליטו ואריק אבידל אמורים לנוח לקראת המשחק ביום רביעי, כמו גם דקו ששב לסגל לאחר היעדרות ממושכת. בניגוד אליהם,ליאו מסי שעלה כמחליף בשבוע שעבר נגד רקראטיבו, חוזר להרכב הראשון, וכנראה גם אינייסטה. גם השבוע הוזכר רונאלדיניו בתקשורת, אם כי הדיבורים על עזיבתו למילאן קצת 'נרדמו'. ידיעה שפורסמה 'בחדרי חדרים' מדווחת על אפשרות שרונאלדיניו יהיה כשיר לגמר ליגת האלופות, במידה וברצלונה תגיע לשם, או למשחק האחרון של בארסה העונה - נגד מאיורקה בקאמפ-נואו, מה שעשויה להיות פרידה שלו מהקבוצה לאחר חמש שנים מצויינות. אבל זה עדיין רחוק. הוא בינתיים ממשיך לעבור טיפולים בברזיל.

http://i228.photobucket.com/albums/ee191/fcbsep07/41412.Xxx
    דקו. חוזר לסגל.

הקבוצה של ואלוורדה במשבר עמוק. היא מגיעה לקאמפ-נואו עם ארבעה הפסדי ליגה רצופים, באף אחד מהם היא לא מצליחה לכבוש. לאוהדים של אספניול נמאס ובתקשורת מדווחים על כך שבאחד מהאימונים השבוע, המאמן ואלוורדה זכה לקריאות 'תתפטר' מאוהדים שבו למתחם האימונים. למרות זאת, המאמן בטוח בעצמו ובקבוצה ואומר''אני לא בורח בתקופות קשות''. אספניול שהייתה בשלב מסויים של העונה במקום הרביעי, מרוחקת כעת 6 נקודות מגביע אופ"א ואם היא לא תתעורר היא לא תשיג את הכרטיס לאירופה. למרות הכושר הקטסטרופלי של קבוצתו, חושב ואלוורדה שהדרבי הגיע בזמן מצויין:"זה נראה שאנחנו מגיעים לברצלונה בזמן הכי גרוע מבחינתנו, אבל הטיימינג הוא מצויין. זה המשחק שיכול להחזיר אותנו לחיים אחרי התקופה הגרועה שלנו". המאמן ימשיך להשאיר את איבן דלה-פנייה מחוץ לסגל עקב סיבות מקצועיות. זאבאלטה ומויסס שנעדרו מההפסד לאוססונה בשבוע שעבר עקב כרטיסים צהובים, חוזרים להרכב ואנחל וצ'יקה חוזרים הספסלה. ואלוורדה ניסה בשבועות האחרונים לשנות את משחק ההתקפה של הקבוצה, ומי ששילם את המחיר היה ריירה, שסופסל בכל שלושת משחקי הליגה האחרונים. רק לפני המשחק נדע האם הוא חוזר להרכב או שרופטה ימשיך לקבל את הקרדיט.

http://www.marca.com/marcador/futbol/2007_08/primera/jornada_32/esp_osa/foto.Xxx
    ריירה בפוזה רגילה בשבועות האחרונים.

סטטיסטיקות שונות

http://blogs.reuters.com/wp-content/uploads/2007/06/RTR1QN21.Xxx
    המפגש האחרון אומנם נראה ככה, אבל הרוב היו הפוכים.

המאזן של אספניול בקאמפ-נואו הוא קטטסטרופלי:
    הקבוצה לא ניצחה שם כבר 26 שנה. הפעם האחרונה הייתה ב27.3.1982 אז ניצחה קבוצה 3-1.
    ב-25 השנים האחרונות, ניצחה ברצלונה 22 פעמים את אספניול ו3 משחקים הסתיימו בתיקו(86\1985, 05\2004, 07\2006).
    המפגשים בין השתיים בשנות האלפיים:
    עונת 01\2000: 4-2 לברצלונה;
    עונת 02\2001: 2-0 לברצלונה;
    עונת 03\2002: 2-0 לברצלונה;
    עונת 04\2003: 4-1 לברצלונה;
    עונת 05\2004: 0-0;
    עונת 06\2005: 2-0 לברצלונה;
    עונת 07\2006: 2-2;

4. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד - בטיס

אתלטיקו ממשיכה במאבק כדי להשיג את המקום הרביעי. הקבוצה איבדה בשבוע שעבר נקודות יקרות לאחר שספגה שער שיוויון בדקה ה-91, והניצחון של ראסינג סנטאנדר צמצם את הפער מהמקום החמישי לנקודה בלבד, כאשר גם סביליה נמצאת מאחור. אגירה רתח על השחקנים בתום המשחק ולא האמין שזה קורה לו. הוא ביקש מהשחקנים יותר אחריות לקראת המשחק הנוכחי. אותו לא מעניין שבטיס חסרה מספר שחקנים:"בסופו של דבר זה 11 נגד 11 וכל מי שיישחק יירצה להוכיח שמגיע לו קרדיט", אמר. המגן הימני, סייטיארידיס, חוזר לסגל של אגירה וישר קופץ להרכב הראשון על חשבונו של פרנייה. השוער לאו פראנקו שהיה פצוע הרבה מאוד זמן וחזר לעמוד בין הקורות במשחק הקודם נגד ויאדוליד אחרי היעדרות ארוכה, ימשיך לקבל את הקרדיט. לקראת המשחק הוא אומר:"מעתה והלאה כל משחק הוא כמו גמר מבחינתנו". המאמן אגירה צפוי לשנות משהו במרכז המגרש, כאשר קמאצ'ו הצעיר יירד לספסל ובמקומו יישחק קלבר סנטאנה.

ההפסד המפתיע ללבאנטה בשבוע שעבר עצר את המומנטום הנהדר של בטיס, שרשמה לפניכן שלושה ניצחונות רצופים אשר אחד מהם הוא 3-2 על ברצלונה לאחר שחזרה מפיגור של שני שערים. בטיס במרחק 7 נקודות מהקו האדום, לא רע, אבל בקבוצה רוצים להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר. בטיס מגיעה למשחק בסגל חסר מאוד. פאבונה מושעה עקב צהובים ומארק גונזאלס, אדו, ריברה, קאפה וריבאס פצועים. את השלושה הראשונים שמרכיבים את החלק הקדמי של בטיס בדר"כ, יחליפו סיסקו, חוסה מארי וקאפי. עוד אחד שייעדר אך מסיבות משמחות, הוא השוער ריקארדו, שהתברך בתינוק חדש(מזל טוב!). אותו יחליף השוער קאסטו ששיחק גם בשבוע שעבר. רפאל סוביס צפוי לרדת לספסל לאחר יכולת לא משכנעת בשבוע שעבר. ההיעדרויות הרבות לא מדאיגות את מאמנה של בטיס, צ'אפארו שאומר לקראת המשחק:"בטיס הולכת כדי לנצח בויסנטה קאלדרון. אנחנו לא מפחדים מאף-אחד, אין לנו מה להפסיד".

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/08
  5. Raulito Madridista

סביליה - אלמרייה

סביליה מחכה למעידה של אתלטיקו מדריד כדי לתפוס לה את המקום הרביעי לליגת האלופות. השוער אנדראס פאלופ אמר השבוע שהוא מחזיק אצבעות ליריבה העירונית - בטיס, ומקווה שהיא תעשה עבורם את העבודה. אבל לפניכן, סביליה צריכה לנצח בעצמה את אלמרייה, והיא תגיע למשחק עם הגנה לא בשיאה. דראגוטינוביץ ואסקודה הפצועים ימשיכו להיעדר, אם כי אדריאנו חוזר לסגל. המאמן חימנז חוזר ל4-4-2 הקבוע שלו ברוב העונה, לאחר שבשני המשחקים האחרונים הוא העלה מערך של 4-5-1. פרדי קאנוטה שנכנס כמחליף בשבוע שעבר והבקיע, חוזר להרכב במקומו של דוד פרייטו הצעיר. פאזיו יעבור למרכז ההגנה בייחד עם מוסקורה. השבוע פורסם בתקשורת שדני אלבס החליט לעזוב את סביליה, אך בקבוצה מכחישים והנשיא דל-נידו אומר:"אני לא מגיב לשמועות חסרות בסיס". הדבר השני שעניין את התקשורת זוהי מחאתו של פביאנו שהוחלף במחזור שעבר. חימנז החליט לא להעניש את השחקן ואמר:"אני לא כועס עליו, כבר שכחתי מזה. להעניש את פביאנו זה להעניש את סביליה, אנחנו צריכים אותו", אמר.

אלמרייה למעשה דיי גמרה את העונה. היא לא תרד ליגה והסיכויים שלה לסיים במקום השישי לא גבוהים במיוחד. למרות זאת, המאמן אמארי לא מקל ראש, לוקח את המשחק ברצינות ומאמין שעדיין אפשר להגיע לגביע אופ"א. "או.קיי, יש לנו 45 נקודות ואנחנו לא לחוצים ממאבקי התחתית, עכשיו אנחנו צריכים לחפש אתגר חדש. סביליה רחוקה מאיתנו 6 נקודות ואם ננצח אותה ניהיה רחוקים רק 3 נקודות, וכאשר יהיו בקופה 15 נקודות עד תום העונה, זה אפשרי בהחלט לעקוף אותם ולעשות היסטוריה - להעפיל לגביע אופ"א", הוא אומר. פולידו וחואניטו חוזרים להרכב של אמארי לאחר שלא שיחקו נגד ויאריאל עקב השעייה. אייטור לופז רקרטה חוזר לסגל של הקבוצה אחרי שהצליח להתגבר על פציעה. מי שייעדרו הם קרוסאט שספג נגד ויאריאל את הצהוב החמישי שלו, פאנוביץ(עקב סיבות מקצועיות) וקובניו-השוער השני של הקבוצה, שלא יכול לשחק נגד קבוצתו לשעבר עקב סעיף בחוזה). אורטיז יהיה זה שייהנה מהיעדרותו של קרוסאט.
    אמארי, מאמנה של אלמרייה, הוא אחד המועמדים להחליף את מנולו חימנז בסביליה, במידה והקבוצה לא תגיע לצ'מפיונס-ליג.

6. REAL MADRID Member

ראסינג סנטאנדר - ריאל מדריד

ראסינג סנטאנדר בעונה חלומית. הקבוצה שבעונה שעברה סיימה במקום העשירי, דירוג השיא בשנות האלפיים, העונה הקבוצה של מרסילניו תשבור גם את השיא הזה עם הקבוצה תמשיך ביכולת הנוכחית. הקבוצה של מרסילניו במקום החמישי בטבלה וניצחון מחר על ריאל מדריד יעלה אותה למקום הרביעי שמוליך לליגת האלופות על חשבונה של אתלטיקו מדריד שהפסידה היום. לא בטוח שעלייה לליגת האלופות תעשה טובה לקבוצה הצנועה, כבר ראינו מקרים של קבוצות שהעפילו לפתח לצ'מפיונס ליג והתמוטטו עונה לאחר מכן. את מרסליניו ושחקניו זה לא מעניין, המטרה היא אירופה!.
    סנטאנדר מגיעה לאחר הניצחון בשבוע שעבר 2-1 במסטייה על ולנסיה, סנטאנדר לא הייתה טובה יותר ולמעשה הגיעה לה להפסיד, אך הקבוצה ניצלה את הלחץ של ולנסיה ויצאה למתפרצת מהירה שהסתיימה בשער של מוחמד צ'יטה וניצחון לירוקים. זה לא מבטיח לסנטאנדר שום דבר, בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה היא ניצחה רק אחד, האחרון שבינהם היה לפני שבועיים והסתיים בהפסד 3-1 לדפורטיבו לה קורוניה. מי שיחסר מחר למרסליניו הוא הבלם המצוין אזיקאל גאראי שנפצע וככל הנראה סיים את העונה, יכול להיות שגאראי לא ישחק עוד בסנטאנדר, משחק קבוצות האירופה נלחמות על הבלם הארגנטיני - גם ריאל מדריד אחת מהן. סזאר נבאס צפוי להוריד לספסל את חוזה מוראטון שפתח נגד ולנסיה, מלבד זה לא צפויים שינויים בהרכב שניצח את ולנסיה.

מנגד ריאל מדריד יודעת שלאחר התיקו של ברצלונה בבית עם אספניול, המשחק נגד סנטאנדר יכול להיות המשחק שיכריע סופית את גורל האליפות. ניצחון של הבלאנקוס יגדיל את הפער מהמקום השני ל-11 נק', וכשישארו בקופה 15 נק' בלבד וריאל נשאר עוד לארח את ברצלונה, סיפור האליפות יהיה גמור. אבל בריאל מדריד לא מדברים על זה, שוסטר מצידו אמר שהוא ישמח להוציא נקודה מהמשחק מחר, נקודה שתחזיר את הפער מברצלונה ל-9 נק' - אך במידה שויאריאל תנצח מחר את ויאדלויד, הפער של הצוללת הצהובה מהמקום הראשון יהיה רק 6 נק'. בכל מקרה, יכול מאוד להיות שוסטר צודק, בשתי משחקי החוץ האחרונים של הקבוצה ריאל מדריד הוציאה נקודה אחת בלבד.
    לאחר הניצחון הבייתי הקטן בשבוע שעבר 1-0 על מורסיה, בריאל ישמחו לשחזר את התוצאה גם מחר. ווסלי סניידר שכבש את שער הניצחון זכה לתשבוחות רבות במועדון, בקבוצה מקווים שהקשר ההולנדי שכבר כבש העונה 2 שערי ניצחון יעשה זאת גם מחר. סניידר יאלץ לעשות זאת בלי גוטי לצידו, גוטי ספג צהוב חמישי נגד מורסיה ויעדר, את מקומו של גוטי ימלא דיארה שאמנם פחות התקפי אך יוסיף עוד ביטחון וכוח במרכז השדה לצידו של גאגו. סרחיו ראמוס חוזר מהרחקה ויפתח בעמדת המגן הימני במקום מיגל טורס שיצא לאחת כזאת, פפה יפתח כבלם לצידו של קנאברו שנח מול מורסיה, בעמדת המגן השמאלי יפתח היינצה במקום מרסלו. השחקן המדובר ביותר בקבוצה השבוע האחרון היה רוביניו, השמועות על עזיבה אפשרית עלו השבוע אך בריאל מיהרו להרגיע את העניינים ולהודיע שהכל בסדר. למרות הדיברים על כך שהברזילאי ירד לספסל לטובתו של סביולה השב מן המתים, זה ככל הנראה לא יקרה, רוביניו יפתח שוב בטריו עם ראול ורובן - סביולה יחכה להזדמנות מהספסל.

7. REAL MADRID Member

תוצאות היום:

בדרבי הקטלוני שנערך בקאמפ נואו נפרדו ברצלונה ואספניול ב-0:0, רייקארד שהחליט לתת להנרי השב מפציעה ומסי לפתוח על הספסל ראה את ברצלונה לוחצת על השער של אספניול. מסי ואינייסטה שנכסו כמחליפים לא הצליחו לעזור לצ'אבי, אטו ובוז'אן בנסיונות הכיבוש נגד קאמני שתפס משחק ענק. אספניול בקושי נגעה בכדור והייתה עסוקה בביצוע עבירות, את הנקודה היא הוציאה אבל אירופה קצת בורחת לה.

אתלטיקו מדריד ממשיכה בחוסר היציבות שלה. בטיס התארחה בקלדרון, כנראה שהאצטדיון שאירח קבוצה ממדריד (חטאפה) מפסידה 3-1 לקבוצה אחרת (ולנסיה) רצה לשחזר את התוצאה, אתלטיקו הפסידה 3-1 לבטיס ועשויה לאבד את המקום הרביעי - לא ככה מגיעים לצ'מפיונס. חואנדה לופז העלה את בטיס ליתרון, אגווארו השווה, קאפי וסיסוקו כבשו במחצית השנייה. בטיס שהייתה מועמדת לירידה יכולה להירגע, היא ככל הנראה תישאר עוד שנה בפרימרה.

סראגוסה שהבינה שהיא כבר מתחת לקו האדום התאוששה כנגד רקראטיבו שהייתה ערב המחזור מקום אחד מעליה. 3:0 ניצחה סראגוסה את רקראטיבו, תוצאה שמסבכת בעיקר את ולנסיה. מחזיקת הגביע הטרייה שתתארח מחר אצל בילבאו הנוקשה נמצאת רק 2 נקודות מעל הקו האדום. ד"ג את השערים לסראגוסה כבשו סרחיו גארסיה וריקרדו אוליביירה (צמד).

מחצית: סביליה מארחת את אלמריה. סביליה שצריכה לנצל את ההפסד של אתלטיקו בשביל להתקדם עוד יותר אל המטרה - כרטיס לליגת האלופות לא עושה זאת נכון לעכשיו. שער העצמי של דניאל אלבס העלה את האורחים ליתרון. לאחר מכן החמיץ נגראדו פנדל ופיספס צ'אנס להכפיל את ההיתרון של קבוצתו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/4/08
  8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם למעשה ריאל מדריד תפתח הערב בפעם השניה העונה (הראשונה הייתה בקלאסיקו) עם הרביעיה האחורית האידאלית? אני נוטה להאמין שמישהו יפצע בחימום או משהו כזה...

9. Raulito Madridista

אלמרייה בתמונת גביע אופ"א

http://www.marca.com/marcador/futbol/2007_08/primera/jornada_33/sev_alm/foto.Xxx

איזה משחק אדיר היה אתמול בפיחואן. חמישה שערים, שני פנדלים מוחמצים ואדום אחד. הקבוצה של אמארי הביסה אמש 4-1 את סביליה בפיחואן והתקדמה למרחק של 3 נקודות בלבד מסביליה הנמצאת במקום השישי. דני אלבס כבש שער עצמי בדקה ה-24 והעלה את אלמרייה להיתרון. שבע דקות אחר-כך נגרדו החמיץ פנדל, בדקה ה-47 הוא כבש סוף סוף. אורטיז כבש את השלישי(62) ונגרדו השלים צמד(65). חמש דקות אחר-כך החמיץ פרדי קאנוטה פנדל ושלוש דקות אחר-כך צימק את התוצאה.
    לאחר המשחק אמר מאמן אלמרייה, אמארי:"אני מאוד מרוצה, נתנו הופעה מצויינת והראנו צעד של בגרות".
    ------------------------------------------------------

אני חושב שזו בושה וחרפה שסביליה מקבלת רביעייה בבית, זה דבר ראשון. דבר שני, לא מובן לי איך הם לא עולים באטרף אחרי שהם שמעו על איבוד הנקודות של אתלטיקו מדריד שזו גם בושה. האמת, שבוחנים את הדברים לעומק, זה היה ברור ההפסד של סביליה. הדבר האחרון שמתעסקים שם זה כדורגל. יש סימני שאלה לכל-כך הרבה שחקנים(אלבס ופביאנו רוצים לעזוב, גם קאפל מבוקש בכל אירופה), גם המאמן לא בעמדה בטוחה מידי לגבי העונה הבאה וכו'. שתיהן הפסידו בבית לקבוצות בינוניות, לא לאריות של הליגה. חבל אם במקום שתי הקבוצות האלו, בסוף תיהיה ראסינג סנטאנדר בליגת האלופות, סטייל אוססונה ב06\2005.
    ברצלונה שיפרה את היכולת שלה ממשחק הבית הקודם, אבל עדיין לא הייתה מספיק חדה. אני מאוד מקווה שבצמד המשחקים נגד מנצ'סטר היא תיהיה אחרת, ואני מאמין שכך יהיה. לטעמי רייקארד היה צריך לפתוח עם ליאו מסי ולשתף את דקו בכמה דקות. מוזל שהנרי סיים 90 דקות על הספסל, אולי התחילו להתייאש ממנו? אינייסטה לא לוקח מספיק אחריות, הוא לא מספיק מעורב, אין בבארסה את הקשר מהמרכז שיידחוף קדימה כמו דקו. הם רדומים מאוד. אספניול יכולה להיות מרוצה מנקודה אחרי תקופה פשוט קטסטרופלית.

היום אנחנו יוצאים למשחק חוץ לא קל, אבל אם נאמר את האמת, יש מגרשים הרבה יותר מפחידים מהאל-סרדינרו. אני מצפה לניצחון, כרגיל. זה שנכון שתיקו לא יהיה סוף העולם, וגם אם נפסיד הפער מברצלונה יהיה 8 נקודות, אבל תמיד טוב לנצח עוד משחק, להבקיע עוד שערים, להשיג עוד נקודות ולהכריז שמגיע לנו לזכות באליפות. זה יישמע מטופש, אבל אני שמח שגוטי ייעדר נגד סנטאנדר. הגיע הזמן לראות את ריאל מסתדרת גם בלעדיו, אני רוצה לראות שחקן אחר לוקח אחריות ומנהל את המשחק. סניידר עשה את זה העונה, אבל לא מספיק. גאגו לא אפור כמו דיארה והוא יודע לספק כדורים מעניינים, אבל הייתי רוצה עוד מסירות שלו סטייל הבישול לסניידר נגד ויאריאל. אולי רובן ישכיח את מופע האימים שלו נגד מורסיה?
    מה שכן, חשוב לי שרוביניו ייפתח בהרכב למרות התקופה הלא טובה. ההרחקה של מיגל טורס פגעה מאוד בצורת המשחק שלנו נגד מורסיה והוציאה אותו מהכלים. רוביניו ורובן צריכים לשחק בייחד. הגנת הברזל שהייתה לראסינג קצת התפוררה לאחרונה. לה קורוניה חגגה עליהם לפני שני מחזורים ועוד בבית, ככה שבהחלט אפשרי וצריך לנצח שם. הפציעה של גראי פגעה בהם מאוד. למרות שראסינג קבוצה אפורה, הסיכויים שנשמור על רשת נקייה לא גבוהים, כי אנחנו ריאל מדריד וחייבים לספוג. שיהיה בהצלחה!

ויאריאל תוכל לעבור את ברצלונה אם תנצח הערב בביתה את ויאדוליד. גודין וקאפדוויליה חוזרים להרכב של הצוללת. דייגו לופז המושעה ייעדר ובמקומו יישחק חואן קארלוס. ג'יזרמו פראנקו ותומאסון פצועים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/08
  10. Spanish Weapon Member

אני לא חושב שיש עוד מישהו שמופתע מהתיקו אתמול של ברצלונה.
    היה ברור שברצלונה סיימה את העונה ושמה שלא יהיה,העניינים יובילו לכך שריאל תזכה באליפות השנה.
    הראש במנצ'סטר ביום רביעי ומרגישים את זה על השחקנים, המאבק מעכשיו הוא לחלוטין
    של ריאל וויאריאל וזה למרות שתיאורטית ברצלונה עוד יכולה בתרחיש מסויים להגיע לפסגה אבל זה לא
    יקרה, לא כשיש את יונייטד מהצד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/08
  11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי די מופתע מהתיקו של בארסה. הם שיחקו כמו ארסנל ברוב הזמן, כאילו ניסו להכנס עם הכדור לתוך השער (בעיקר מסי במחצית השניה) במקום א' לאיים מרחוק ו-ב' להוכיח שאפשר להבקיע גם בלי 5 מסירות בתוך הרחבה לפני זה. הופתעתי גם מאוד מההחמצות של אטו, אני לא מכיר אותו ככה, ועם כל הכבוד לירידה בכושרו, הוא עדיין עם מספר כיבושים נאה ביותר ביחס למשחקים ששיחק, אולי אפילו טוב מפביאנו ביחס הזה (שווה בדיקה).

ואם מזה אני עוד מופתע, מה אני אגיד על התבוסה הביתית של סביליה? איך קבוצה שהייתה איום רציני על האליפות וגם בשמינית גמר ליגת האלופות מתרסקת ככה במבצר שהגדולות חוששות ממנו, ועוד מול מי (עם כל החיבה לנגרדו). אני מצטרף לדור בחשש מכך שלא אתלטיקו ולא סביליה יסיימו במקום הרביעי.

12. Raulito Madridista

סמואל אטו אף פעם לא היה גדול בניצול המצבים. מה שהיה מדהים זוהי המהירות שלו עם הכדור והמהירות שלו בחשיבה. כמוכן, הוא גם היה רץ 90 דקות על המגרש ועושה לחץ על ההגנה של היריבה.
    בקשר לנושא פביאנו VS אטו, לקחתי לתשומת ליבי, והנה ההשוואה:

סמואל אטו
    http://www.marca.com/fotosliga0001/00837.Xxx

15 משחקים - כולם בהרכב הראשון;
    1253 דקות;
    14 שערים;
    ממוצע - שער כל 83.5 דקות

לואיס פביאנו

http://www.marca.com/fotosliga0001/03930.Xxx
    26 משחקים - פעם אחת עלה מהספסל;
    2040 דקות;
    23 שערים;
    ממוצע - שער כל 88.5 דקות

13. XabiAlonso Member

עזוב שטויות, סביולה כנראה יפתח בהרכב במקומו של רוביניו המאכזב! :aaa021:

14. xavi6 Member

מצד שני לאטו יש משחק גב מחורבן מהיסוד, ואין לו יכולת אחד על אחד בשיט. לעומת זאת פביאנו...משחק גב מדהים, משחק ראש מעולה ויכולת באחד על אחד כיאה לברזילאי.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי שאלת החלוץ הטוב ביחס גולים לדקה, לא שאני מעוניין לסנג'ר פה אנשים בבדיקות, אבל התוצאות של הבדיקה של דור לא מפתיעות אותי ואף גורמות לי לתהות אם ואן ניסטלרוי מחזיק ביחס טוב יותר.
    מסכים עם מה שנרשם על ניצול המצבים של אטו, אבל אתמול הוא החטיא 2-3 מצבים שהוא חייב לכבוש בהם ולא יעזור כלום.