מחזור 33 בפליאוף התחתון - נתניה יורדת ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏3/5/13.

1. תומס מולר Member

כן רק אחרי שהוא נכשל נזכרתי שבשביל כמה ג'ובות הוא חתם אצל שפירא
    אני אוהד הצלחות צבוע וכפוי טובה, מבסוט?

אלכס, אם עטר לא היה דיקטטור הוא היה מצליח אצלנו למרות שהוא מאמן גרוע
    אנשים במועדון לא עזרו לו להצליח בגלל שהוא התסכסך כמעט עם כולם

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/13
  2. alexshw Member

יש מספיק דיקטטורים שמצליחים, אבל בתנאי שהם יודעים לאמן אחרת השחקנים הראשונים לקלוט את הבלוף.
    הבעיה הבסיסית של עטר כישלון הזוי בבחירת שחקנים והתעקשות על שיטה לא מתאימה לחלוטין.
    כמו גם בנייה על קטן, בדיוק כמו אלישע.
    מאמן יכול להחזיק את השחקנים קצר, אבל אם הם מבינים מה הם צריכים לבצע במגרש ואם הוא מגבש קבוצה מאוזנת ויציבה אז השחקנים יתיישרו.
    רוני לוי היה דיקטטור כלפי שחקנים כל החמש שנים שלו כאן. גם כשלקח אליפות בינואר וגם כשסיים מקום 5.

3. Telkiyski Member

מה הקטע של אוהדי באר שבע לרדת על אוהדים של קבוצה שהם מורידים אותה ליגה?
    מכביסטי ומגעיל
    כואב הלב על מכבי נתניה, לא מגיע לקבוצה שמביאה כזו כמות של קהל לרדת ליגה.
    מאחל להם לחזור מהר.

4. maor123 Member

כל העונה, אוהדי נתניה רושמים נגד באר שבע, כל השבוע אוהדי נתניה אמרו לנו תתכונו לרדת ליגה, פרימו החבר שלך אמר בתוכנית באר שבע יורדת, כל נתניה הייתה נגד באר שבע, סליחה באמת שזה לא בסדר שאנחנו נותנים להם לאכול תכובע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש מעיין יריבות לא ברורה בינינו, שלרוב מסתכמת הטוקבקים באינטרנט ובפורומים אבל נכנסה לתחומי האצטדיונים אחרי השלט ההוא של אוהדי נתניה לפני שנתיים, והנה הגיעה הנשמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

באמת תא ברור לי איפה הקבוצה של 180 הדרות האחרונות בליגה הייתה כל העונה. זו מעיין נחמת עניים, כי עכשיו חגיגות והעל טוב ויפה אבל אסור לשכוח שהעונה הזו היא כישלון חרוץ והאשמים צריכים להיענש.

חבל מאוד על נתניה, מועדון שלא צריך להיות בלאומית ובהצלחה בעונה הבאה!

6. tapuzo Member

עכשיו מעניין מי תשתמש באצטדיון נתניה?
    הם בודאי יחפשו גם קבוצה בליגת העל שתשמש באצטדיון כביתי,
    אולי רמת השרון?

7. שער 7 Member

עד כמה שאני זוכר הייתה לנתניה יריבות עם אשדוד בכל הקשור למחנות האוהדים לפני כמה שנים בעקבות מהומה שהתפתחה באחד המשחקים ביניהם. עכשיו עם באר שבע?
    בכל אופן, 30 שנה בדיוק לאחר האליפות האחרונה, וביום הולדת של אחי (שהוא אוהד מכבי נתניה), הקבוצה הזאת יורדת ליגה.

8. maor123 Member

הם החליטו לבד שיש להם יריבות איתנו, ילדים בני 12 ( שזה רוב נתניה ) רושמים כנגד באר שבע בוואן, אנחנו לא מתייחסים לזה.

9. henry1 Member

הקבוצה שרצתה יותר ניצחה. אומרים שאין בלוף בכדורגל, וכנראה שצודקים. לאורך כל העונה נראינו כבויים, מפורקים, חלשים והמשחק היום הוא למעשה המשחק שסיכם את כל העונה. הקבוצה פשוט לא באה למשחק. השחקנים שיחקו עם משקולות על הרגליים, חסרי מוטיבציה, בלי רצון ואת האמת גם בלי יכולת לו היו רוצים.

ב"ש ניצחה ובצדק. היא עלתה עלינו בכל פרמטר ולעתים זה נראה כאילו הם משחקים נגד הנוער שלנו. אלישע לוי הכין מצוין את הקבוצה שלו, שכאילו יצאה מלוע של תותח מהרגע הראשון. סימנים למה שקרה בהמשך המשחק, ניתן היה לראות כבר בהתחלה עם ההגנה המבישה שלנו.

יש אשמה עיקרית אחת בירידה הזאת והיא הנהלת מכבי נתניה. מיד לאחר המשחק מול קריית שמונה בבית בו הובסנו בצורה מבישה, היו צריכים להעיף את טל בנין לכל הרוחות. טל בנין קיבל את הקרדיט גם כאשר שיחקנו בצורה מעוררת רחמים עוד לפני, אבל המשחק הזה מבחינתי היה הקש ששבר את גב הגמל (היה מתאים הפתגם לו היינו מנצחים...). הקהל כבר איבד לחלוטין את סבלנותו, כולל אלה שעוד תמכו בבנין, הקבוצה הייתה מפורקת, ולמרות שחלה התעוררות קלה אח"כ, היינו יותר תלויים בקבוצות אחרות ולא בנו. כשקבוצות אלה התחילו לנצח, ראינו את הבלוף.

אני מאחל לאותו טל בנין, שלא יאמן בשום קבוצה עוד ושלא יצליח בשום קריירה מקצועית בתחום הכדורגל. לא בגלל הקבוצה הגרועה שהוא בנה, את זה עוד איכשהו אני יכול לקבל. כולם טועים ולא כל אחד מאמן כדורגל. הטענה היחידה שלי אליו היא העובדה שהוא נאחז בקרנות המזבח ולא שיחרר עד שאמרו לו שלום. ראית שלא הולך, ראית שאיבדת את הקהל, למה להיות עקשן ולהמשיך להרוס את המועדון הענק הזה? אני מקווה מאוד שבעלי בית בכדורגל שלנו ראו את ההתנהגות הלא פחות ממבזה הזאת וישאירו אותו להירקב בביתו ולא יעסיקו אותו בשום קריירת אימון.

אם יש משהו שאפשר לקחת מהעונה הקשה הזאת, זה את הקהל הענק והתומך שלנו. אותו קהל לא ייתן לנתניה להתפרק. חווינו ירידות, סבלנו מפולות אבל מועדון ענק כמו מכבי נתניה לא יכול להיות בשום מקום מלבד הליגה הראשונה, ודווקא עכשיו הגיע הזמן שיבוא משקיע שיחזיר את הקבוצה למפה המרכזית של הכדורגל. יש הכל: מתקנים, מחלקת נוער, פוטנציאל אדיר של קהל שרק מחכה שייתנו לו סיבה לחזור למגרשים, רק נשאר למצוא את האחד שיבוא מכל הלב ולא יצהיר שהוא עוזב כעבור 5 שנים.

כל הכבוד על התצוגה, רק שבמגרש זה נשמע אחרת. אמנם אחרי השער הראשון שמעו אתכם יותר והייתה סיבה טובה לכך, מה גם השני לא איחר לבוא, אבל להגיד שהיינו בדממה מהדקה הראשונה? עד הגול לא ממש שמעו אתכם.

הריבות היחידה באינטרנט באה מכם. אוהדי נתניה כמעט ולא מתייחסים לזה, רק כמה אוהדים שלכם שכנראה ברחו ממוסד רפואי כלשהו.

10. maor123 Member

" מוסד רפואי " - זה מזה הוציא אותך גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx לפחות יהיה מעניין עכשיו בימי שישי, אל תשכח כובע ומים למה הקיץ עכשיו בשיאו, במיוחד בצהריים, היה נחמד לראות איך השתקנו 12000, שיודעים שיר אחד בקושי.

11. abcd Member

צודק כנראה דימיינתי שם אוהדי ב"ש שכותבים "נתניה לגזים" ודברים מהסוג הזה, טעות שלי.

לא מתייחס למושפעים(משני הצדדים) בוואן, בנתניה לא אוהבים את ב"ש מאז 99...זה לא שאני כל שבת יושב בבית ומת שהם יפסידו כמו אוהדי התל אביביות אחד כלפי השני אבל כן אין אצלנו אהבה גדולה בלשון המעטה כלפי המועדון הזה.

ולזה שאמר שיש לנו יריבות עם אשדוד, נו באמת אל תעליב אותנו...זה כמו להגיד שיש לנו יריבות עם רמה"ש.

12. henry1 Member

לא יודע למה לקחת את זה אישית, התכוונתי לכל אותם אוהדים שמאחלים שואה לנתניה וכותבים נתניה לגזים. רשמתי את זה בצורה כל-כך ברורה לכל מי שמבין תחביר מינימלי, אבל כנראה שיש סיבה לקחת זאת אישית...

13. abcd Member

יכול לענות לך כל כך הרבה דברים אבל בגלל שבאמת אני מכבד פה את הפורום אני מעדיף לוותר

14. Ice Cream חסה

האוהדים היום היו סוג של מאופקים וזה למרות שהכניסו אותם בדקה ה-30. שמעתי אותם שרים רק פעם אחת את השיר לקורנפיין, זה כבר שיפור. ולמרות שוילדאו אמר שאיך שסדאייב הורחק התחילו לקלל אותו, זה לא נשמע חריג.
    ארבל וה "0-0 בין בני סכנין לבני ירושלים" הרבה יותר מביך.

המשחק בין סכנין לבית"ר היום היה משעמם. ב"ש עשתה את העבודה בשבילנו ובגלל זה יכולתי לראות את המחצית השנייה בלי התקפי לב כשבראשי ושקבורץ כמעט סידרו גול עצמי, או כשעותמן שחרר בעיטה חזקה. הסטט' נשארה ואנחנו כבר 7 שנים בלי ניצחון בדוחא, אבל לפחות השנה לא הפסדנו בכלל.

הייתי ממליץ לאוהדי נתניה לחכות קצת עם התכניות לעונה הבאה, כי באמת שאין לי מושג איך אנחנו יוצאים מ-15 מיליון שקל גירעון.

15. זכאי Member

איזה שלט נתניה הביאו?