מחזור 33 בעליון ו 32 בתחתון: הפועל פ"ת יורדת, עכו שורדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏8/5/15.

1. קשר שמאלי Member

כמה משחקים שמעון אבוהחמצה לא הבקיע?
    אני זוכר שכתבו פה בפורום שאבוהחמצה לא מצליח רק בגלל שמכבי חיפה חלשה
    עדיין מחזיקים ממנו פה? הבחור לא שחקן כדורגל
    לא יודע מה איזי מוצא בו

oranfu ו-ייא אוהבים את זה.
  2. Lostdolphin Member

עומר תקשיב אחי , עירוני הגיעה בזיעת אפה לליגה הראשונה מליגה ב׳ תוך 10 שנים . (אגב בתור קבוצה בליגה ב׳ הפסדנו למכבי בגביע רק 1-0) . המהלכים והקומבינות שג׳קי בן זקן מנסה לעשות על השם שלנו לא יעברו בשתיקה . הוא איש הפועל שהשתלט בעורמה על הכדורגל בעיר וממנף רק את עצמו ואת הכיס שלו. אם אני יוצא מהמשחק היום ואוהדי הפועל אשדוד (!!) מחזקים אותנו ומחבקים אותנו אפשר להבין שאנחנו לוחמים מלחמה צודקת. ג׳קי מחק את האהדה והאהבה לכדורגל, היית צריך לראות איזה רפויים ׳אוהדי מ.ס (כולם הזמנות) אחרי השערים לעומתנו שהיינו הרבה פחות מהם. אין לא יעזור קבוצה שנולדה בחטא , סופה להיעלם . יש לי הצעה: ג׳קי רוצה לעשות כסף ? שיהיה כמו איזיקוביץ׳ יפתח מ.ס טוברוק ויעזוב אותנו בשקט . נמאס להיות הבדיחה של הליגה , נמאס להיות חסרי זהות , האביב האשדודי יצא לדרך :)) (סליחה על החפירה אני בהיי מטורף :/ )

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שהפועל לא תפסיד לאשדוד, ואנחנו נפטרים מהקבוצה המיותרת הזאת ומהאיצטדיון העלוב שלה! למעשה אם זה יקרה, ויקימו את עירוני והפועל אשדוד מחדש בליגה ג' זה יהיה הטריגר שבאשדוד צריכים להריסת ה-י"א ובניית איצטדיון חדש לשתי הקבוצות, ואז, עד שהן תגענה לליגה לאומית-על, יהיה להן כבר בית.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי. אז תוקם עירוני אשדוד בליגה ג' לצידה של הפועל אשדוד באותה ליגה? ומה יהיה עם האקדמיה? אני מניח שהיא תלך לאדון ג'קי בן זקרן לכיס שלו בטח...ואז למעשה באשדוד יהיו 3 קבוצות, כשג'קי בטח יעדיף למחוק את הקבוצה הבוגרת מהלאומית ולעשות טוברוק באקדמיה שלו.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הקבוצה כבר ירדה
    השחקנים מקללים אוהדים וזורקים עליהם תפוזים
    שוער שמוכר משחקים
    מאמן שצוחק אחרי הפסדים
    למה לבזבז עליהם ₪?50

Don Joan Roman ו-לירן אוהבים את זה.
  6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גם על דור כוכב אף אחד לא ירק
    סתם המצאה עיתונאית שהשחקן טרח מהר מאוד להכחיש

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

עם הקבוצה של העונה שעברה כבר הייתם נראים לא פחות טוב מאשר עם אוסף המושאלים הזה שעכשיו יתנדף לכל עבר...
    לפחות אם הייתם יורדים זה היה עם בסיס סביר ואפילו טוב לליגה השניה... עכשיו שוב להתחיל הכל מחדש בלאומית ולראות את כל ״הכוכבים״ האלה נשארים(כמובן!!! הרי הם כוכבים!) בליגת העל.

8. Lostdolphin Member

שיקח את האקדמיה ומה שבא לו , ג׳קי לא יכול להעלים קבוצה שהיא לא שלו בכלל הוא לא בעלים ולא כלום. וגם אם כן אשדוד תימחק ותאבד את המקום בליגות הבכירות , יכאב לנו אמנם שמה שעירוני השיגה ימחק אבל אנחנו מוכנים גם לצאת למסע הזה מחדש .

9. DRORIKO Member

לפי מה שג'קי אומר,והאמת שלפי זכרוני הוא צודק(ואני אשמח אם תתקן אותי אם לא) האיחוד הגיע מזה שגם עירניה וגם הפועל היו על הקרשים מבחינת חובות ולא היה מנוס מלאחד את השתיים. רק רוצה להזכיר לך שלא היה מדובר בשתי קבוצות פרטיות,אלא בשתי קבוצות שבמימון העיריה, ועיריית אשדוד,לא בדיוק מהעיריות העשירות בארץ, לא יכולה לשלם חובות על 2 אגודות כושלות. לצורך השוואה,מרים פיירברג שעומדת בראשות עירייה עשירה יותר מאשדוד לא מוכנה לממן אפילו אגודה אחת.

10. Lostdolphin Member

עירוני לא. הפועל כן . (עיריית אשדוד האמת דווקא כן אחת העשירות בארץ).

11. DRORIKO Member

אין מצב,בטח לא עם כל החרדים שתקועים לה בגרון

12. DRORIKO Member

ומי החזיק בעירוניה אם לא העירייה?

13. Lostdolphin Member

הכל טוב ויפה אבל אתה שוכח שמדובר בתקופה אחרת בשנות ה90 עדיין לא כולן היו בבעלות פרטית (והיום אני יכול להגיד לך בוודאות שישבנו עם ספונסרים בעיר שהסיבה היחידה שמפריעה להם להיכנס היא המחאה נגד ג׳קי) אני מציע לכולם לתת צ׳אנס לעיר הזאת כי ולא להיות ספקנים כי אין לנו הרבה צבע ויריבוית כאלה בארץ .

14. DRORIKO Member

אם ג'קי כל כך פרו הפועל וכל כך אנטי-עירוניה, אז למה הוא השאיר את השם של השניה ומחק לחלוטין כל סממן של הפועל?

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/15
  15. Lostdolphin Member

כי לא הייתה לו ברירה אחי. הוא יושב במרכז מכבי , הוא עירוני אשדוד לכל דבר . לשנות שם ומרכז פה בארץ זה סיפור , תראה את איזי שרצקי שנים מנסה לעזוב את מרכז הפועל.