מחזור 33 בעליון ו-31 בתחתון: בפעם השנייה ברציפות: הפועל באר שבע אלופת המדינה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EO11, ‏27/4/17.

1. Love Is Red Member

תגיד מה שאתה רוצה על אלונה, מעולם לא הייתה אצלנו שכונה תחתיה, גם שלא הצלחנו.
    היא אף פעם לא שלפה מהמותן, המאמן היחידי שהיא פיטרה היה מרקו בלבול בליגה הלאומית.

2. Love Is Red Member

אני קונה תיקו, אבל אסור לנו לשחק על תיקו, חייבים לשחק בשביל לנצח ולסיים את הסיפור מחר, ברור שתיקו יהיה מעולה, אבל אני מקווה מאוד שהשחקנים לא יעלו מחר בגישה כמו שלך, זה משחק עונה גם עבורנו, מי צריך לעזאזל לדחות הכרעה?
    תן לי מחר לחגוג אליפות ואני מאושר.
    ש3 המשחקים הבאים יהיו לפרוטוקול בלבד וכמובן לנסות להיות ספורטיבים כדיי לא להכריע את המאבק על אירופה...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דיברתי מה אני קונה, תרצה או לא בכר יעלה כרגיל ובראש של השחקנים יהיה שתיקו גם טוב, לא תוכל לנקות את הראש שלהם מזה, זה לא טבעי.
    כולם רוצים לסיים עם זה מחר, אם נסיים בתיקו זה יהיה מצויין גם כן.

מכבי תל אביב בנתניה הפסידה נראה לי משחק אחד בארבע שנים שהאצטדיון הזה קיים (משהו ששמעתי , לא בדקתי). מכבי תל אביב יעלו עם אש ורצח בעיניים כדי להרוס ולקלקל, לשחקנים שלנו יושב בראש שתיקו טוב, הרבה בלבולי מח שהופכים תסריט של ניצחון שלנו ללא סביר מאוד מאוד, כמובן שהרוב תלוי בגישה של השחקנים שלנו, אנחנו טובים יותר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

4. zivmay Member

המשחק הזה כלכך שונה ממשחק האליפות שלהם אצלנו מלפני כמה שנים.
    אז היינו קבוצת פח לא מאומנת, שהקשר שלה למקצוענות היה מקרי בהחלט.
    מכבי הנוכחית היא סיפור שונה לגמרי, אם ננצח שם זה יהיה נס.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוך גוטה הפוך, ההצהרות שלהם השבוע מלמדים שהדבר היחידי שהם לא רוצים זה שנחגוג אצלם אליפות. גם הם מבינים שסיפור האליפות גמור. הם קונים תיקו בשתי ידיים, ודווקא אנחנו צריכים לשחק על ניצחון כדי לסגור את סיפור האליפות כבר עכשיו ועוד בבית שלהם, אין מתוק מזה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע מה הפוך... לא סתרת שום דבר ממה שרשמתי.. תיקו בשבילם גם מצויין, העיקר שלא יראו חגיגות בפנים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

7. Noam77 Member

להצהרות שלהם יש מטרה אחת - להרדים אותך יא משה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  8. Ajax Amsterdam Member

תרשו לי קצת לכתוב על המשחק מחר מהזווית של הליגה ההולנדית בנוגע לגישה למשחק הזה.
    זה מזכיר לי את המשחק של אייאקס נגד טוונטה ב2012 באנסחדה וניצחון שם היה סוגר את הסיפור, וטוונטה של אז הייתה קבוצה מצוינת ואייאקס בסופו של דבר ניצחה את המשחק.
    אז מה שאני אומר בשורה התחתונה שבמשחקים כאלו שאתה כבר כמעט בוודאות לוקח את האליפות אז אתה תציג את המשחק הטוב ביותר שלך ותסגור את הסיפור, אז אני מאמין בבכר שהקבוצה שלנו מחר תעשה את העבודה

עמה יעמיק 55555

9. DRORIKO Member

עוד משהו שאני רוצה להגיד על מכבי פ"ת. כל הזמן אני שומע שאומרים שהיא הפסיקה לשחק כי הראש של השחקנים שלה בקבוצות אחרות. אז בואו אני אביא לכם מקבילה שלה מאיטליה-אטלנטה, גם אצלה יש שחקנים שיודעים שככל הנראה הם לא יהיו שם בעונה הבאה(אחד מהם כבר הספיק לעבור לאינטר בינואר) ועדיין הקבוצה הזאת ממשיכה לשחק וממשיכה להיראות טוב, היום למשל היא הוציאה תיקו 2 עם יובנטוס. מה שאני רוצה להגיד זה שתפסיקו להפיל את הכשלון בפליאוף על השחקנים, יש רק אשם אחד בזה-קובי רפואה. אם הוא לא יצליח לייצב את הקבוצה ולהחזיר אותה למסלול,שלא לדבר על לאבד את אירופה, אז באמת לגיטימי לשאול אם הוא ראוי להמשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. לפי מה שהוא אומר אין לו חוזה עדיין, ה-4 משחקים הקרובים,או יותר נכון המשחקים נגד סכנין וחיפה, יהיו משחקים שבהם הוא יצתרך להוכיח שהוא שווה אחד כזה. כי אם הלוזונים היו רוצה קבוצה של UPS AND DOWNS הם היו כבר משאירים את רב"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/17
    Drama2 אוהב/ת את זה.
  10. Drama2 הסמל מעל הכל

דרוריקו, קובי רפואה ממשיך אצלנו.. עזוב אותך ספקולציות.
    הוא האשם היחידי ? הוא אשם, אבל לא היחידי.

מסכים איתך מאוד בנוגע למקרה של אטאלנטה, אולי אני לא בקיא בפרטים של הכדורגל האיטלקי, אבל זה שסיכמת בקבוצה אחרת לא אומר שאתה צריך להיות סמרטוט ולשחק כמו סמרטוט.

המשחקים מול סכנין וחיפה זו מלחמת עולם, מקווה שיגמר על הצד הטוב ונשכח את כל הסאגה הזו בקרבות של אירופה עונה הבאה.

סיונרה ו-לירן אוהבים את זה.
  11. סמואל אטו Member

יכול להיות שהם מתקשים כי הם כבר לא משחקים נגד נמושות הליגה?
    לא זכור לי שהם השיגו הרבה נק׳ נגד מכבי וב״ש בליגה הסדירה, ואני לא סגור לגבי חיפה, בית״ר וסכנין אבל זה לא בלתי סביר שהם יתקשו מולם.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

ב"ש זה הפסד בטוח (וכמה שקלים עבורי),
    מכבי ת"א במקסימום אנחנו יכולים לגנוב תיקו אבל לא לנצח,
    מול סכנין חיפה ובית'ר - אין תירוצים.

13. DRORIKO Member

אז יאללה בוא נחזור לעונה הסדירה
    נגד ב"ש-אמנם קיבלו בראש במשחק הראשון,אבל במשחק השני נראו מעולה והוציאו תיקו.
    נגד חיפה-עשו בק טו בק
    נגד מכבי-כמו עם ב"ש רק הפוך,כלומר תיקו והפסד
    נגד בית"ר-שתי תיקואים
    נגד סכנין-ניצחון ותיקו

מכל זה אתה מבין שבמהלך העונה הם ועוד יכלו להתמודד שווה בשווה עם קבוצות הפליאוף. מה שקורה בפליאוף זאת התרסקות מבישה

14. סמואל אטו Member

אתה קורא לזה התרסקות מבישה, אבל אפשר להסתכל על זה גם אחרת.
    הם הצליחו הרבה מעל המצופה בליגה הסדירה ועכשיו יש ירידת מתח ומומנטום שלילי.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

תראה אם היה מדובר באיזה רמת השרון כזאת שעצם זה שהיא בפליאוף זה אליפות בשבילה הייתי מסכים איתך, אבל פ"ת שואפת להגיע לאירופה,וכל אחד מקרבניטי המועדון יגיד לך את זה. אין שם שום מקום לירידת מתח.
    אם מדובר במומנטום שלילי ארוך אז כמו שאמרתי, בשביל זה היה לך את רב"ש, רפואה אמור להביא משהו אחר.