מחזור 33 בסרייה A:: אינטר מתגברת גם על פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏11/4/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/4/08
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לך עולם מופלא על שבראת את פריי.

3. GreenBecks Member

איזה שוער פריי איזה שוער.
    פיורונטינה חייבת לעקוץ עם שער לפני שאינטר תבקיע את הראשון שלה.

4. AVISEY Member

2:0 לאינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אינטר עושה רושם חזרה לעצמה, נראית מצויין והיא שולטת במשחק,חבל חבל מאוד שבדיוק שחשבנו שתהיה איזושהיא הפתעה.

6. kadm Member

יש מצב שאינטר תעשה תיקו בחוץ מול פארמה או טורינו?
    אם כן אני תולה את כל הציפיות שלי עליהן ועל מילאן כמובן, שבלי שלוש נקודות של מילאן בסאן סירו אין לנו אליפות!

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לחברה על המאמץ, אבל אינטר היתה היום רמה מעלינו. בכושר הזה ספק רב אם הנראצורי יאבדו עוד נקודות העונה.

8. 亚历山大帕托 Member

פריי לגמרי קנה אותי במשחק הזה. מהר למילאן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. GreenBecks Member

לפחות ההפרש נשאר על 4
    אבל באמת,נראה לי שסיפור האליפות נגמר בניצחון של אינטר,קשה לי לראות אותה מועדת מול קבוצות תחתית,נשאר לה רק משחק אחד קשה (נגד מילאן) וכפי שמילאן נראית,אינטר הולכת לטייל שם עם 3 נקודות.

אמנם פירונטינה לא הגדילה את פער ה 4 נקודות מעל מילאן,אבל גם הסיפור הזה נראה גמור.
    מגיע להם

10. Jose Mourinho Member

פריי שמר במו ידיו את פיורנטינה במשחק ואת רומא בתמונת האליפות כאשר לקח 6-7 שערים בטוחים במחצית הראשונה, אבל אינטר עלתה היום על פיורנטינה בכמה רמות והשיגה ניצחון ראוי באחד המשחקים היותר טובים שלה העונה.

באלוטלי שוב מוכיח שהוא לא פחות טוב מפאטו ולי נותר רק לצפות לרגע שבו זלאטן יחלים מהפציעה ונראה שיתוף פעולה בין שתי פצצות הכישרון האלו בחוד ההתקפה של אינטר.

ויירה, מאיקון, קמביאסו, זאנטי, בורדיסו, מטראצי, מאקסוול, ז'וליו סזאר, ואפילו קרוז וסטאנקוביץ' - כולם שיחקו היום פשוט מצויין. למנצ'יני לקח זמן לייצב את הקבוצה עם כל מכת הפציעות וההרחקות, אבל בסופו של דבר הצליח להחזיר את אינטר לאיך שהיא הייתה קודם לכן.

אינטר מסמנת וי על עוד מוקש, הפנים עכשיו לעבר ניצחון בטורינו.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה ברור שפריי יספוג היום , כמה כבר השוער הזה יכול לעצור את אינטר ועוד כשהוא פצוע .

12. 亚历山大帕托 Member

וגם בשערים שהוא ספג לא היה לו קשר לזה. הוא עשה מעל ומעבר, והספיגות היו ספיגות של ההגנה.

13. AVISEY Member

יהיה לה קשה במשחקי חוץ נגד קבוצות שנלחמות על החיים שלהם . ואני לא יהיה מופתע אם היא תאבד שלוש או שניים נקודות ונגד מילאן .לדרבי יש חוקים משלו .

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/08
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה חזרתי מאיטליה והיה פשוט מדהים.
    הייתי ביובה-מילאן כמובן וגם באינטר-פיורנטינה

האוירה באולימפיקו הייתה פשוט מדהימה,אין דברים כאלה.התצוגה של הקהל הייתה נפלאה והכל התנהל חלק ומדהים.
    לגבי המשחק-נצחנו ובצדק.מחצית ראשונה שלטנו במשחק,ומי שטוען אחרת,שיפרוש עכשיו וילך לחפש את עצמו.אני ראיתי את המשחק בלייב ואחרי זה גם בטלויזיה היינו פשוט אדירים דל פיירו היה ענק קמוראנזי מדהים ולסיסוקו אין לי מילה אפילו למשחק הנהדר שהוא נתן.שדל פיירו נוגע בכדור זה פשוט אומנות לא יאמן השחקן הזה,פשוט ככה.
    הגול השני-לא היה נבדל,הראו בראי אלף פעם וחאסן וטרזגה באותוקו
    חוץ מזה שאף אחד ממכם לא ראה אבל השופט פסל ליובה גול חוקי של דלפיירו מרבע מגרש בסיום המשחק,דל-פיירו בעט(קאלאץ' לא היה בשער) מרבע מגרש והכדור נכנס,השופט שרק לפני לא יודע למה...
    כמו כן ראוי לציין שדל-פיירו החמיץ כמה מצבים של גול בטוח ועוד כמה מצבים הוחמצו,לטובת מילאן אני חייב לציין שאינזאגי שחקן מדהים,אין לו כשרון בשיט אבל הוא פשוט יודע איפה להיות שזה מדהים.כל פעם שהכדור היה אצלו הלב ירד לי לתחתונים,יותר פחדתי שהכדור היה אצלו מאשר אצל קאקא(שאגב הולה שלו בנגיעה היה פשוט אומנות,לא רואים את זה מהטלביזיה אבל המהירות שבה הוא הגיב והצליח לדייק-פשוט מדהים)
    על הכניסה של בונרה בסיסוקו אני אפילו לא אגיב,אין לי מושג איך סיסוקו שרד את זה(זה בקלות יכל לשבור לו משהו) ומה שעוד אין לי מושג זה מה בדיוק עבר לבונרה בראש שהוא עשה את זה? עבירה כלכך אידיוטית וחסרת אחריות,לא פלא שהוא לא רואה את עצמו בהרכב.
    בסהכ השלוש נקודות הגיעו לנו,ראוי לציין שזה היה המשחק הכי טוב שראיתי העונה ואחד המשחקים הטובים בשנים האחרונות באירופה בכלל.
    לגבי אינטר-אחרי המשחק אני רק שונא אותכם יותר,יש לכם אוהדים כאלה מגעילים שזה לא יאומן בכלל שחקן שלכם עושה טעות(קורה לכולם) מיד 60 אלף אוהדים מקללים אותו ושורקים לו בוז כאילו לא יודע מה.פשוט מגעיל החוסר פירגון שאתם נותנים לשחקנים שלכם.מה שעוד הפתיע אותי לרעה באוהדים היה זה שאלף אוהדים של פיורנטינה שרו יותר חזק מכל ה60 של אינטר.תצוגת עידוד נהדרת של החברה בסגול שלא הפסיקו לעודד גם אחרי שהמשחק נגמר וגם כשהיו ב2-0.
    לגבי המשחק עצמו-משחק די משעמם שהתנהל בדיוק לידיים של אינטר,למרות שפיורנטינה לחצה בחלק מהמחצית הראשונה.
    פראנדלי עם ניהול משחק מהזעזעים שראיתי בזמן האחרון,תגובות איטיות לא משנה שום דבר לא מתערב,הקבוצה שלך מפגרת 2-0! לא הגיע הזמן לעשות עם זה משהו?!

סיכום נרחב על הטיול יבוא בהמשך...

15. Jose Mourinho Member

אני חושב שיש סיכוי שהשמיעה שלך התבלבלה מכל הרעש ואווירה באיצטדיון. הורדתי את המשחק המלא בשידור של סקיי, אני דווקא ראיתי את אוהדי אינטר שורקים בוז כאשר שחקני פיורנטינה ניסו ללא הצלחה להגיע לשער של ז'וליו סזאר, ולא לשחקני אינטר. הורדתי את המשחק המלא ודווקא הבחנתי שאוהדי אינטר גרמו לאיצטדיון לגעוש.
    מה שכן, ראיתי את אוהדי פיורנטינה ממשיכים לעודד גם ב0-2 וזה בהחלט ייאמר לזכותם, למרות שמול הרעש של 60-65 אלף אוהדי אינטר, כמעט ולא הצלחתי לשמוע אותם.