מחזור 33 בסרייה A:: אינטר מתגברת גם על פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏11/4/08.

1. Strawberry Fields Member

אני שמח שאתם מרוצים כי זה ודאי אומר שהוא מרוצה. מקווה שיצליח (רק לא נגדנו, אם יצא).
    איך שחררנו אותו? אתה ראית איך הוא שיחק אצלנו בשנה האחרונה?

2. אחד_מנתניה Member

יש להם את בלוףצ'רנו.

"איך שחררנו אותו? אתה ראית איך הוא שיחק אצלנו בשנה האחרונה?"

לא ראיתי מספיק את ליברפול עונה או בכלל אבל מהמעט שראיתי, סיסוקו שיחק נפלא, מזמן טענתי שזהו הרכש הכי טוב של יובנטוס העונה.

בקשר למשחק, ממה כל כך נהנתם? שכונה! מילאן שכונה, ההגנה שכונה, קאלץ' הבדיחה סידר לנו שתי גולים היום.
    היחיד שעוד תיפקד היה אינזאגי, כל השאר חושך מלבד כמה הבלחות של סיידורף או קאקה. אנשים עוד מתלוננים ולא מתפשרים על חיזוק בדמותם של רונאלדיניו ושבצ'נקו (פה אני מבין את הנקודה). כאילו שגאליאני הולך עכשיו לפתוח את הכיס ולהחתים שחקנים שלא חלמנו עליהם במילאנלו.
    כמובן אי אפשר שלא להזכיר את החילופים של אנצ'לוטי קאפו במקום אינזאגי? ברוקי במקום פירלו?
    העונה הזאת חושך בדיוק כמו אנצ'לוטי,
    עוד עלולים להנחית עלינו את מוריניו או איזה מאמן שמעולם לא היה לו קשר למילאן. איכס.

כנראה שנה הבאה אנחנו מחוץ לצ'מפיונס ליג, בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/08
  3. Giallorossi Member

הסגל שיצא להוציא 3 נקודות מאודינזה באודינה-

שוערים: דוני, קורצ'י, זוטי;
    הגנה: אטונס, טונטו, פאנוצ'י, סיסיניו, מקסס, ז'ואן;
    קישור: דה רוסי, בריגי, פיזארו, פרוטה, טאדיי, מנסיני, ג'ולי;
    התקפה: טוטי, ווצ'ניץ', אספוזיטו;
    יעדרו: אקווילני, אנדראולי (הוא חי?), פרארי וקאסטי, כולם פצועים.

הרכב משוער: דוני; סיסיניו, מקסס, ז'ואן, טונטו; דה רוסי, פיזארו, טאדיי, פרוטה, ווצ'ניץ'/מנסיני; טוטי

המשחק היום יהיה המשחק הכי קשה שלנו מכל השישה שנשארו עד סוף העונה, למרות זאת חייבים לנצח היום כדי להשאיר את הסיכויים לסקודטו בחיים. אחרי ההדחה המבאסת מליגת האלופות, השחקנים צריכים לתת את כלמה שיש להם בליגה. טוטי חוזר היום לסגל ואולי גם להרכב אחרי שהחלים שפציעה, איתו יהיה הרבה יותר קל לנצח את אודינזה.

4. yonmu Member

תקציר - משום מה יש בYNET.
    לגבי המשחק עצמו -
    מחצית ראשונה מעולה, שניה גרועה.פירלו דווקא היה טוב במחצית הראשונה עם מסירות נהדרות, אבל אחרי הוא נחלש. לגבי החליפוים - גורקוף אפס בדיוק כמו שברוקי אפס, וכנראה פירלו היה עיף ולכן הוחלף. פיפו יצא כי להישאר עם 3 שחקני הגנה מול דל פיירו ושות' בכושר הנוכחי זו בתאבדות. רק הכנסת ג'ילא איכזבה אותי.
    האדום של בונרה - מובן. השופט לא שרק לאיזה 4 עבירות רצופות, בונרה חטף קריזה, ובצדק.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המצב קשה ואיך רואים שהמצב קשה? שאתה נהיה אדיש כבר לתוצאות ולאיך שהקבוצה משחקת כאילו זה משהו רגיל. תודות לברלוסקוני וגליאני שזנחו את הקבוצה במשך השנים האחרונות אנחנו זוכים לקבל את היכולת המזופתת הזאת, אם אינזאגי צריך להציל כל פעם את הקבוצה הזאת אז לאן יש לשאוף?

ברוקי, אנצ'לוטי? ברוקי?! עם כל הכבוד לבחור שלמעלה(שמך בישראל?) נמאס לי לחזור על זה אבל שחקן שמקבל כל כך הרבה שבחים ותארים לא יכול להיות שהוא כזה גרוע ומה גם שהפדופיל הצרפתי של ארסנל מת להביא אותו למושבה הצרפתית שלו. יש לי תחושה טובה שהוא יעזוב ואנחנו רק נוכל להתחרט על כך שאיבדנו עוד כישרון. הוא לבטח יותר טוב מברוקי ואנצ'לוטי הרג אותו, כאב הלב לראות אותו עולה מול קליארי שאף אחד לא יכל לפספס עד כמה הוא שבור. הלוואי שיברח ויציל לעצמו את הקריירה.

בסופו של דבר היה משחק מצויין אבל היה הרגשה שמשהו חסר, לא יודע מה... דל פיירו וסיסוקו היו פנטסטיים פשוט ואצל מילאן קאקה הבריק פה ושם אבל בעיקר אינזאגי הבלתי נגמר, איזה כיף לראות שחקן שתמיד ייתן את כל כולו למען הקבוצה, יתלהב מהגול ה-300 כמו הגול הראשון שלו.

לקבוצה שלי לא מגיע לעלות לליגת האלופות, הרווחנו את זה ביושר ואני מאחל בהצלחה לפיורנטינה שתצליח לנצח את אינטר ולפחות נוכל לצפות במפח נפש נראצורי שייתן סיום טוב לעונה העגומה הזאת.

6. אחד_מנתניה Member

מחצית ראשונה מעולה, מה מעולה כאן? ההגנה הביזיונית? הקישור האנמי? או השוער הפנטסטי שלנו? אה?

החילופים היו מוצדקים, אתה שומע את עצמך? המטרה שלנו היתה להגיע לצ'מפיונס (עד כמה שזה נשמע עצוב). נצחון היה בגדר חובה.

תיקו אתמול מול יובנטוס שווה ערך להפסד, אינזאגי היה צריך ויכול להשאר במשחק, אם אנצ'לוטי כל כך פחד להשאר אם 3 שחקני ההגנה, הוא היה יכול להוציא את גאטוזו או את אותו פירלו עייף כביכול. אין הצדקה לחילופים כאלו, כל עוד המטרה היא לנצח את המשחק, אלא אם כן הוא כבר השלים אם ההפסד.

נ.ב לבונרה היה משחק מצויין (הכל יחסית, כן) עד להרחקה. כבר חשבתי לעצמי, הנה, למה יש צורך בעוד בלם כמו בארצלי או וואטאבר כשיש שחקן צעיר אם ניסיון במילאן שמציג יכולת לא רעה בתור בלם השנה. עכשיו אני ממש בטוח.

7. yonmu Member

מחצית ראשונה מעולה מבחינת קצב משחק, לא מבחינת שום קבוצה בנפרד.
    אם אנצ'לוטי היה נשאר ב3 שחקני הגנה ומפסיד כולם היו מאישמים אותו פה. החילופים היו מוצדקים כשמסתכלים על מה שיש לנו על הספסל. אתה נשמע כאילו אנצ'לוטי בחר את ג'ילארדינו על פני טורס וזלטאן, או את ברוקי על פני זידאן. אז זהו, אין לנו כלום. מלבד אולי פאלוסקי. גורקוף נתן בישול אחד לפיפו מול פאלרמו, וברוקי נתן בישול לא מזמן. שניהם אפסים לגמרי, נקודה. משום מה ברוקי מועדף. אולי כי הוא טוב יותר הגנתית.
    תיקו מול יובה בכלל לא שווה להפסד, כי אז, בהנחה שאינטר תנצח את הויולה, אנחנו נהיה במרחק משחק אחד מהם הלבד. השפלה מול יובה וכולכם תרצו לתלות את אנצ'לוטי.
    אגב, השם הוא יונדב.

8. Raulito Madridista

כאשר יובה ומילאן היו בשיאן היינו מקבלים משחקנים טקטים ברמה הגבוהה ביותר, אך עם מספר מועט של מצבים. אתמול היה כדורגל התקפי ומשחק מהנה, כאשר הגנות הברזל שאיפיינו את הקבוצות הללו בשנים האחרונות, כבר אין.
    מי שבאמת הרשים אותי הוא דל-פיירו שהיה פשוט פנטסטי(כמה חבל שהוא לא יהיה ביורו ככל הנראה), שחקני מילאן לא הצליחו להוציא לו את הכדור מהרגל ללא עבירה. מגיעות גם תשבוחות לפיליפו אינזאגי שכבש צמד ונמצא במקום הנכון בזמן הנכון. השער השני של מילאן הוא קלאסה. סיידרוף היה מאוד מסוכן כל פעם שהכדור היה ברגל שלו.
    מילאן אומנם הפסידה ורואים שהקבוצה חייבת ריענון(גם בקישור[גאטוסו ופירלו בירידה דרסטית] וגם בהתקפה, אך אם היא תמשיך לשחק ככה היא תיהיה בליגת האלופות בעונה הבאה.

לאורך כל המשחקים האחרונים אינטר מציגה כדורגל לא טוב. העונה הרבה משחקים היא ניצחה בקושי, אך לאחרונה גם התוצאות לא מזהירות כמו בעבר. הערב היא תשחק נגד קבוצה חזקה כמו פיורנטינה שיכולה לעקוץ בעזרת החלק הקדמי המצויין שלה. זהו מבחן עבור אינטר, לראות אם היא מספיק חזקה כדי לזכות באליפות. מי שמראה יותר אופי בשבועות האחרונים היא דווקא רומא. חבל שלואיס פיגו שוב פותח על הספסל והקבוצה משתמשת בשני שחקני אגף לא משכנעים(סטאנקוביץ נעלם כשהוא לא במרכז וזאנטי אולי מגן עם יכולות התקפיות פנטסטיות, אבל אני חושב שקשר ברמה של פיגו עדיף עליו). באלוטלי הופך לשחקן מרכזי בהתקפת אינטר לאחרונה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של מחצית.
    פאנוצ'י המצטיין שלי.
    ביום שמקסס כל כך אנמי וחלש פאנוצ'י מציל אותנו כל פעם מחדש בשקט. בלעדיו לדעתי כבר היינו סופגים אחד או שתיים. גם סיסיניו וטוטי במשחק מצוין. הגעתי למסקנה, טאדיי וסיסיניו זה שילוב מצוין באגף ימין. הם עושים הרבה פעולות חיוביות ביחד.

דוני מציל אותנו 3 פעמים מתחילת המשחק(2 במחצית השניה).

לסיכום, מחצית ה0-0 עם הקצב הטוב ביותר השני לטעמי.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאני רואה ששופט מציל גול , מה יש לו לחפש בתוך ה16 ?

11. AVISEY Member

משחק ענק של פיזארו .איזה בישול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מהפך גדול.
    עכשיו כדאי להחזיק אצבעות שאינטר תפסיד, תסריט שלא יקרה לדעתי(חוק מרפי, ככה זה).

הציונים שלי:
    דוני-8
    סיסיניו-9.5(המצטיין)
    מקסס-5.5
    פאנוצ'י-9
    טונאטו-7
    דה רוסי-8
    דאויד פיזארו-8.5
    טאדיי-9.5
    פרוטה-6.5
    ווצ'יניץ'-7.5
    טוטי-8

בריגי-8
    ג'יולי-8

13. Giallorossi Member

משחק התקפי נפלא שלנו, 6-1 היה משקף יותר את מה שהלך שם.
    אני לא זוכר עוד משחק התקפה טוב כל כך שלנו בחוץ העונה, בטח לא מול קבוצה כמו אודינזה. ההגנה היום הייתה בעייתית וזה מדאיג, כל כך הרבה התקפות סתמיות ומגוכחות הגיעו למצב של חצי שער וזה רע מאוז. פאנוצ'י עם משחק סביר מינוס במחצית הראשונה הוא עוד היה בסדר, אבל ככל שהמשחק התקדם הוא עשה יותר ויותר טעויות שאני לא מצפה ששחקן מנוסה כמוהו יעשה, השער שלהם היה באשמתו. מקסס גם הוא שיחק היום חלש. הבעיה איתו שהוא נורא לא יציב ולצד פעולות טובות הוא עושה המון שטויות, אם קוואליירלה היה יותר עירני היום זה היה עשוי להיגמר רע. גם לטונטו וסיסיניו היה משחק הגנתי חלש, לא סגרו מספיק טוב בהתקפות של אודינזה. דוני ודה רוסי הם היחידים בהגנה שהיה להם משחק טוב.
    בכל מה שקשור להתקפה היה לנו משחק נהדר. סיסינו וטאדיי בימין ו-ווצ'ניץ' בשמאל היו מצויינים ופרצו את ההגנה של אודינזה כמעט בכל התקפה. טוטי במשחק חזרה לא רע, היה פעיל וגם מסר כמו שרק הוא יודע. פרוטה ממשיך לאכזב כבר כמה משחקים רצופים (בכלל, כל העונה הזאת היא נפילה בשבילו לעומת העונה שעברה), ואם זה ימשיך ככה ספאלטי יצטרך לחשוב על פתרון.
    חשוב מאוד שהשחקנים הראו אופי והצליחו לחזור מפיגור שהגיע משום מקום, כל הכבוד גם שבמצב של 2-1 הם לא נתנו לאודינזה להתקיף, כמו שכבר קרה כמה פעמים העונה, וחיפשו את ה3-1.

מחזיק אצבעות לויולה נגד אינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/08
  14. AVISEY Member

ראיתם את הריב של דוני ופאנוצ'י(אחרי הגול ).אף אחד לא הפריד .ואם זה היה נמשך עוד קצת זה היה יכול להגמר אחרת .מזל שמקסס הפריד (מאוחר אבל התערב )

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/08
  15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אבל לאחר מכן אם ראית באחד הקרנות הם התחבקו.