מחזור 33 בסרייה א' :: Till I collapse

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/4/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://gazzettaworld.gazzetta.it/wp-content/uploads/2016/04/Team-of-Week-33.Xxx?v=20160418115618

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומז נתן משחק נפלא מול רומא שלא היה מבייש פנטזיסטים גדולים יותר.

סתם שאלה: זו הייתה הבלחה חד פעמית, או שזו פחות או יותר היכולת שלו?

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו היכולת שלו, אבל הוא לא תמיד מתמיד בה, ולפעמים כשכבר מתמיד לא תמיד מנצל אותה למספרים. אבל אם היה אחרת היה בקבוצה גדולה יותר מאטאלנטה.

Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איך לעזאזל מדל לא בפנים?

5. VAR Member

יש לי רעיון מעולה בשבילך. במקום כל שבוע לזגזג ולסתור את מה שכתבת בשבוע שלפני - חכה לסוף העונה ותגיד לנו אז מי לדעתך צריך להישאר ומי לא.

זה יהיה חלום.

6. yonmu Member

וואלה. חשבתי שדעה (בכדורגל ובכללי) יכולה להשתנות על סמך נתונים חדשים (שמופיעים אחת לשבוע, בערך), אבל עד שיש לי הזדמנות להגשים לבנאדם חלום - אני לא אוותר עליה.

7. VAR Member

שום דבר אישי יהונדב, אתה באמת אחד התותחים, בדיוק בגלל זה אני מופתע. זה נראה די מגוחך מהצד שבוע אחד להעיף ושבוע אחר כך להשאיר. אתה מבין שאף מועדון רציני לא מתנהל ככה לפי קפריזות שבועיות.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

משחק טוב/רצף טוב של באלוטלי הם פשוט מלכודת דבש נוראית. ברגע שמובטח לו מקום בסגל הוא חוזר להיות הזורק *** הבלתי נסבל שהוא.

9. yonmu Member

לא בקטע של עלבון אישי, אבל דברים כאלה (כמו הרבה דברים אחרים שמתרבים פה לאחרונה) הופכים את הפורום להרבה פחות נוח ממה שהוא היה.

בכל מקרה, אני לא מדבר על העפה מיידית. הכרטיס לליגה האירופית לא מאוד מענין אותי ובהתחשב בתהליך שהתחלנו פה אני חושב שהרבה מאוד שחקנים צריכים לעבור סוג של תקופת מבחן כדי לראות אם ואיזה מקום יש להם בסגל לעונה הבאה. באלוטלי תמיד היה בעייתי ובלתי נסבל, לפעמים זה הגיע עם תרומה על המגרש ולפעמים גם על המגרש זה נראה רע. בשבועות האחרונים הוא נראה רציני יותר, משקיע יותר (אפילו בהגנה) ולוקח אחריות. אז כן, דעתי כלפיו השתנתה. האם הוא יכול לחזור להיות חרא? כנראה שכן, בגלל זה מבחינתי הוא הרוויח מקום שלא יהיה קריטי מדי בסגל.

מעבר לזה, אני די משוכנע שלברלוסוני יש פטיש לאיזה שחקן התקפה איטלקי מלהיב ובאלוטלי הוא הדבר הכי קרוב לזה שהוא יכול להשיג, ככה שכדאי להתחיל להתרגל לרעיון בין אם נרצה ובין אם לא.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  10. עודד (אוהד הצלחות) Member

איזה דברים?