מחזור 33 בליגת העל: מכבי ת"א מחכה למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/4/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שההפסד לא מזיז לי בדיעבד, כמובן שבזמן המשחק בטדי הייתי עצבני וגם יצאתי מהאיצטדיון לאחר השער השני בערך בדקה ה-71 כי כבר לא היה אפשר לראות את משחק הנפל של השחקנים, אבל צריך להודות שזאת עונה מחורבנת וששום דבר לא הולך, אני מאמין שאנחנו נסיים בסופו של דבר במקום הרביעי וגם אם לא אז גם מקום חמישי זה בסדר, לא קרה כלום.
    אני רק רוצה להתייחס לכמה דברים:
    1. אפשר לשחק לא טוב וקורה שיש יום שלא הולך כלום אבל היום שחקני בית"ר הפגינו אדישות וחוסר רצון משביע כאשר שחקן אחד בולט במיוחד(אליו אני אגיע יותר מאוחר), לא ייתכן ששחקנים יעלו מהדקה הראשונה בחוסר חשק ויעשו טובה שהם משחקים, זאת בושה וחרפה שהשחקנים ככה מבזים את הסמל שעל החולצה.
    2. ברק יצחקי, במשך כל המשחק לא רץ אפילו פעם אחת ולא התאמץ ועשה לכולם תודה שמר ברק יצחקי עלה לדשא, אם הוא רוצה להמשיך ככה שילך מצידי לשחק כבר מחר בהפועל, הוא לא מקבל יחס מיוחד וכמו כל אחד אחר הוא צריך לרוץ, הבנתי גם מוואן שבסיום המשחק הוא עשה תנועה מגונה לעבר האוהדים, אם אני אמסלם אני מספסל אותו שבוע הבא, שיתבייש לו יצחקי.
    3. דוד אמסלם, לא מאשים אותו בשום דבר העונה הזאת כי הוא לא בנה את הסגל והוא לא אשם ששחקנים חשובים כמו ברוכיאן ועידן ורד פצועים כבר כמה חודשים, אבל לצערנו אמסלם מיועד ע"י קורנפיין להיות המאמן בעונה הבאה וחבל מאוד, דוד לא מתאים לתפקיד הזה וחבל בשבילו להתבזות שם, תפקיד העוזר תמיד יחכה לו עד שיצבור כבר את הניסיון להיות מאמן ראשי, היום למשל לא הבנתי למה בן-יוסף נכנס במחצית במקום גרשון ולמה אחרי שמויאל נפצע מי שנכנס היה טיבי ולא איינבינדר היותר טכני והתקפי, וגם למה ברק יצחקי נשאר 90 דקות על המשחק ולא יצא, מספיק עם הפחדנות הזאת וחבל שדווקא ויסה שהשקיע הוא זה שיצא.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/10
  2. ארסנל ונגר Member

אני לא מבין על מה כולם מתפלאים?!

הרי לפני כמה חודשים בודדים, כשהשמועה לגבי עזיבה שלו להפועל הייתה בשיא הרעש התקשורתי, הוא ישב בשקט ונתן לאוהדים לאכול את הלב.

ואיך הגיבו אותם אוהדים? הולכים לבית שלו להתחנן אליו שישאר ויעני להביע תמיכה.

נכחתי באותו מקרה, וכשאמרתי לו בתקיפות "ברק, אתה מבית"ר יוצא רק לאירופה". כולם ראו (פרט לתמימים העיוורים) איך הוא הפנה מבט כלפי מטה (כאילו תפסתי אותו אשם על חם באיזה משהו) והוא אומר לי "יהיה בסדר, יהיה בסדר".

לראות את האוהדים השרופים היום, או איך שהם מכונים בתקשורת ה'קומץ', איך הם יותר חברים של השחקנים מאשר אוהדים של הקבוצה... אין פלא שאותו 'קומץ' מתנהג עם השחקנים בכפפות של משי. בושה וחרפה!

שלא תבינו מדבריי שאני בין התומכים של להפוך את אוטובוס הקבוצה אחרי הפסדים או משהו כזה, ממש לא, אבל בחייאת רבאק, ממתי הפכו להיות חברים של השחקנים?!

3. FelaKaT Member

חברים של השחקנים עלק,
    האוהדים העיפו כבר את זיו, יצחקי בדרך ואחריהם יהיו ברוכיאן וורד. עם חברים כאלה מי צריך אויבים?

4. ארסנל ונגר Member

הם נופלים על מה שבא להם. גם ברוכיאן חתיכת חרא יש הרבה דברים מתחת לשולחן שלא יודעים, שאני כאוהד בית"ר מתבייש להעלות על המקלדת...

5. הרצליה Member

שימו רגע את עניין האליפות בצד.
    בשבוע הבא הפועל רעננה מארחת את אחי נצרת, המפסידה יורדת.
    במקרה של תיקו סביר להניח ששתי הקבוצות ירדו.

ההפסד של אחי נצרת היום לעכו הוא חסר אחריות במיוחד לאור התוצאות ששתי הקבוצות האלו השיגו בשבוע שעבר.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל-כך הבנתי מה ניסית להעביר אבל אתה מוזמן לשתף את כולם.

אם יש דבר אחד טוב ממה שאנחנו הולכים לעבור בקיץ שזה שנראה קבוצה עם הרבה פחות פוזה ויותר שחקנים שיאכלו את הדשא, האמת שאחרי היום ואחרי מה שקרה לאורך העונה כבר נמאס לי מיצחקי ואם הוא רוצה להתבזות ולעבור להפועל, שיבושם לו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר היחידי שגרם לי לחייך בכל פעם שקיבלתי איתות על מה שקורה בקופסא, זה שעומרי בן הרוש כבש. לפחות יוצאים לפגרה בטעם טוב, לקראת הסיוט שמחכה לנו.

8. אבו Member

נשארנו בליגה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    משחק בינוני בקרייה, אבל כמה כיף היה לשאוג פעם אחר פעם את השנאה לירוקים ואת ה"אוי אוי אוי הפועל תל אביב!". בקיצור לגבי המשחק, היה צריך להסתיים ב3 או 4, אבל יום נוראי של עדן בן בסט ועוד כמה החמצות, ובסוף זה נגמר שוב כמעט עם תסריט נצרת אבל אוהד לקח שמה כמה כדורים מסוכנים. גל הראל, פנטסטי פנטסטי איזו טכניקה! ערן לוי היה מצויין, הגול עצמו עם הרבה מאוד עזרה מהשוער כמובן, אבל באמת גם פרט לזה חילק כמה כדורים נהדרים. טוב שהוא מסיים את העונה עם מומנטום חיובי, זה חשוב כי בסופו של דבר למרות כל העצלנות והאגואיזם הלגמרי מוגזם שלו לפעמים, אני מקווה שהוא יישאר.

הרבה עבודה לקראת העונה הבאה, אבל אפשר להגיד שבסופו של דבר המטרה הושגה. ולגבי שלומי, אני אוהב אותו אבל אם רוצים לקפוץ מדרגה החלפה שלו זאת אופצייה, אבל רק אם מגיע מחליף ראוי ומוכח- אם לא, אז שיישאר.

9. Charlton Member

אבו תקרא את זה בבקשה(כי יש לי הרגשה שהרבה אוהדים לא מודעים למה שקורה):

http://www.hapoelhaifa.com/site/modules.ph...article&sid=725

http://www.hapoelhaifa.com/site/modules.ph...article&sid=729

תדע תמיד, שהמועדון הזה יכול להינצל. אם נצביע ברגליים ולא נגיע
    עוד עונה תעבור, ואיתה הקמצנות המגעילה, ואיתה ההצהרות המצחיקות של 3-5 עם תקציב של נזיד עדשים(10 מליון שקלים ולא שקל אחד יותר) ועם תרומות האוהדים של הסנדביצ'ים, ועם החוסר תנאים בקריית חיים.

10. קטלוני Member

אפשר סופית ללכת לים מעכשיו.
    משחק בין בינוני לטוב של הפועל חיפה,מניב שער אחד של ערן לוי(וטענות מגוכחות של מאמן רעננה על נבדל),למרות שהמשחק יכל להיגמר עם 3-4 שערים של האדומים.החמצות מזעזעות במחצית השנייה ופשוט מזל שזה לא התנקם בנו לאחר מכן.

והפועל חיפה עקפה במס' נקודות את אשדוד מפלייאוף עליון,למרות שהיא בפלייאוף תחתון.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימח אותי לשמוע שהפועל חיפה ניצחה ושהסיכויים שהיא תרד ליגה פחתו משמעותית. אמנם אי אפשר לדעת לעולם מה יהיה, אך נראה שנקודה נוספת תבטיח הישארות, אם לוקחים בשחבון שקבוצות התחתית לא יכולות לקחת נקודות כולן יחד ב-2 המשחקים שנותרו. הלוואי שגם הפועל פתח תקווה והפועל רמת גן יבטיחו הישארות בסופו של דבר.

וכנראה נכונות האמירות שאם יש קבוצה אחת שמסוגלת להשפיע על האליפות, היא מכבי תל אביב. מועדון ספורט אשדוד לא יכולה להיות יריב הוגן מול הירוקים או האדומים כשהם מגיעים להסתער על הנקודות וביתר ירושלים שוב נראית כזו שאפילו השחקנים שלה לא מעניינים אותה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד עדיף שהפועל חיפה תהיה בליגת העל לא משנה מי הבעלים שלה. אם יואב כץ ירגיש את זה בכיס, זה יפגע בו וזו הדרך הכי טובה, בסופו של דבר, אם תצביעו ברגליים ותבואו בהמוניכם רק למשחקי החוץ זה יעשה את ההבדל, וגם אז אתם תישארו בליגה.

13. הרצליה Member

השער האומלל שספגה אתמול הפועל רעננה מוכיח בענק שעם כל הצער, עבר זמנו של שאול סמדג'ה כשוער בליגת העל.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי תל אביב - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

יום שני 20:00 איצטדיון בלומפילד.

מכבי תל אביב מגיעה למשחק כשרוב הדיבורים מתרכזים בדבר אחד – האם מכבי תל אביב תיתן למכבי חיפה את הניצחון בשביל למנוע אליפות מהיריבה השנואה שלה,הפועל תל אביב אליפות,אבל למכבי תל אביב זה לא משחק כזה פשוט ובמכבי זקוקים לנקודות האלה גם בשביל המקום השלישי,במקרה של הפסד הקבוצה תיתן לבני יהודה להתקרב מרחק של 3 נקודות בלבד מהמקום השלישי ובמכבי תל אביב מודעים לכך שניצחון על חיפה יכול לעשות צעד משמעותי בהבטחת המקום באירופה.
    להרכב מכבי תל אביב יחזור איגור טומאסיץ שנעדר ב-3 החודשים האחרונים עקב פציעה,הוא יחליף פצוע אחר – גיז'רמו ישראלביץ' שסיים את העונה בעקבות פציעה.
    בחלק הקדמי של ההתקפה יפתחו מאור בוזגלו שכל משחק שהוא משחק נגד מכבי חיפה הוא תמיד מעניין ועמנואל מאיוקה שכבש את שער הניצחון במשחק הראשון בין שתי הקבוצות,שער שהנחיל למכבי חיפה את ההפסד הראשון העונה ואת איבוד הנקודות הראשון של הירוקים העונה..
    נימני שם דגש רציני בתדרוכים בכל מה שנוגע לשמירה על יניב קטן ופיטר מסיללה והוא מאמין שלעצור את שני השחקנים האלה יכול להיות פקטור חשוב מאוד בניצחון נוסף על הירוקים.

הרכב משוער: לירן שטראובר, דור מלול, ניסו קפילוטו, רונלד ראלדס, רוני גפני, שרן ייני, איגור טומאסיץ', תמיר כחלון, יוסי שבחון, מאור בוזגלו, עמנואל מאיוקה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/113866.Xxx
    ישחזר את הסיבוב הראשון?מאיוקה

במכבי חיפה מגיעים למשחק הזה בתור משחק עונה גדול,הפסד פה והאליפות כנראה תלך לתל אביב,בחיפה מגיעים בתקופה לא טובה כשהשיא שלה הוא ההפסד במחזור הקודם להפועל תל אביב בקריית אליעזר ואיבוד היתרון בפסגה.
    לראשונה העונה מכבי חיפה תגיע לא מהמקום הראשון למשחק הזה וקבוצה מקווים שהלחץ לא יכריע את השחקנים.
    בקבוצה הביעו אכזבה רבה מהניצחון הקליל של הפועל תל אביב 4-0 על אשדוד,ניצחון שלא רק נתן 3 נקודות יקרות להפועל תל אביב אלא גם שיפר בהרבה את הפרש השערים של האדומים אל מול ההפרש של מכבי חיפה.
    במכבי חיפה עוד זוכרים שמכבי תל אביב היא זאת שהנחילה לה את הפסד הנקודות הראשון ושגם בגומלין מכבי חיפה נאלצה לירוק דם בשביל לקחת 3 נקודות בקריית אליעזר.
    אלישע לוי כבר עשה שינוי מפתיע בהרכב שהדיח את ליאור רפאלוב מההרכב לטובתו של אייל גולסה שחזר לא מזמן מפציעה,בחוד יפצחו שלומי ארביטמן וולדימיר דבאלשוילי שימשיך לקבל את הקרדיט למרות יכולת לא טובה בזמן האחרון.
    עוד שינויים בהרכב,הראשון שבהם שרוב אוהדי מכבי חיפה מברכים לקראתו הוא הכללתו של עלי עותמאן בהרכב במקומו של אייל משומר הפצוע וכמובן חזרתו של ג'ורג' טשיירה להרכב אחרי הרחקה של מס' משחקים במקומו של שי מימון הצעיר.

הרכב משוער, מכבי חיפה: ניר דוידוביץ'; עלי עוסמאן, דקל קינן, ז'ורז'ה טשיירה, פיטר מסיללה; גוסטבו בוקולי, ג'ון קולמה, אייל גולסה, יניב קטן; שלומי ארבייטמן, ולדימיר דבאלישווילי.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/104/716.Xxx
    יתקע יתד בהרכב?עותאמן

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחצית ראשונה משעממת ביותר היום ב'וסרמיל' שמסתיימת בתוצאה 0-0 ללא יותר מדיי מצבים. המחצית השנייה? ההיפך הגמור: 5 שערים + 2 מורחקים.

למחצית השנייה עלה דור דוידי ואיך לומר את זה בעדינות? אלונה שוברת כבר עכשיו את הראש האם לפתוח עם קאלה במו"מ לקראת עונה הבאה כי דור דוידי היה אחראי בלעדי לשני השערים הראשונים ויש אומרים שיש לו חלק גדול גם בשני השערים הנוספים. תצוגה פשוט גרועה של הבחור הצעיר.

נראה שהשער נגד עכו, סיבוב הפרידה מוסרמיל (כל הקהל עזב את המשחק למשך 5 דקות והתרכז רק בקאלה) היום והתצוגה הגרועה של דור דוידי סללו את הדרך לעוד עונה של קאלה בהפועל באר שבע.