מחזור 33 בליגת העל: מכבי ת"א מחכה למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/4/10.

1. ogabona Member

כמובן שאל תתנו לעובדות לבלבל אותכם,
    הפועל שיחקה אחרי חיפה יותר מאשר חיפה שיחקה אחרי הפועל (15 מול 14).
    אבל עזבו, זה בשביל להלחיץ את חיפה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האליפות לא תוכרע על הפרש שערים, המשחקים של הפועל וחיפה נגד מכבי יכריעו.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלאס כבר, הפועל שיחקה 15 פעם העונה אחרי חיפה, 14 פעם לפניכם, עכשיו זה 15-15.
    מה אתם רוצים?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אולי אפתיע, אבל אם האדומים לוקחים אליפות זה לא יהיה בגלל לוזון. אני מצטער, אבל אם נאבד את האליפות מכבי חיפה ירתה בעצמה ולא שום איש או קבוצה אחרת. עכשיו נראה אם ביום שני הקבוצה עוד באמת יכולה לשמור על קור רוח ואני מרגיש שלא.

שחם, אתה מקבל גיבוי ממני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אני חושב שאוהדי מכבי חיפה צריכים להודות שאפילו אם לוזון חתיכת ח.א יעקב שחר הסכים בין היתר לקיזוז ולכל השטויות האלו. הקבוצה בעצמה הפסידה את הפער הזה כי הפסדנו בין היתר בסכנין ובנתניה. אני מקווה שביום שני ננצח, זה הכל ואז אולי בשבוע הבא נוכל להלחיץ את האדומים בחזרה...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/10
  5. piston Member

חיפה כבר תקופה לא קצרה לא פוגעת.

מששת המשחקים האחרונים חיפה לקחה 10 נקודות בלבד, ואיבדה נקודות להפועל חיפה, סכנין וכמובן בבית להפועל.

זה קל לשפוט את חיפה עכשיו, ולהגיד שהיא קבוצה לא מספיק טובה, אבל לאורך חלקים גדולים של העונה הם נתנו משחקים נהדרים.
    גם במידה והפועל יקחו, זה לא משנה את העובדה שבסך הכל חיפה נתנה עונה נהדרת. (וגם הפועל כמובן)

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למען האמת, המשחק המרכזי בשבוע הבא יתקיים ביום שבת יחד עם שני משחקי הפלייאוף העליון בשעה 20:00.
    המשחק של מכבי חיפה יועבר בצ'רלטון והדרבי בערוץ 11.

הסיבה המרכזית היא שהפועל תל אביב 'צפויה' לעלות לגמר גביע המדינה, שיתקיים ביום שלישי הבא, ולכן לא אפשרי שהיא תשחק ביום שני ואז בשלישי/רביעי בגמר. בנוסף, אם כבר אז אם כבר-הכניסו את ערך הספורטיביות שני מחזורים לסיום.

7. Igi Member

תפסיקו להיכנס לקטנות, הרי דיברתי בכלל על זה שלפחות במחזורים האחרונים למען הספורטיביות וההגינות צריך היה לשחק את כל המשחקים באותה השעה, או לפחות שחיפה תתחיל חצי שעה אחרי הפועל כמו שקרה במחזור האחרון של לפני פתיחת ליגת לוזון.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה בכל העולם, למה שבארץ המצב יהיה שונה?
    ולא, לא דיברתם רק על סוף העונה.

תמיד זה לא 2-3 משחקים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל קצת להוריד את המתח בפורום, בהולנד רק בשני המחזורים האחרונים כל הקבוצות משחקות באותה השעה! אם מה ששחם טוען אז בוא נתמקד ביום שני, לי אין הרגשה טובה היות שאחרי ארבייטמן פתאום רפאלוב לא מבין למה אלישע לוי מוריד אותו לספסל. רק חסר לו שהוא כמו החלוץ רוצה שיחה עם הבהרות...
    אלה בדיוק הקטעים שאנחנו לא צריכים עכשיו!

פז, למכבי חיפה מגיעה לזכות באליפות כמו להפועל ת"א. מבחינתי הניצחון של האדומים מוכיח היום שהכדורגל השלילי שלהם לפני שבוע נבע בגלל לחץ וכנראה גם פחד מקרית אליעזר והירוקים. הפועל ת"א כבשה העונה הכי הרבה שערים ואם בגלל זה הם זוכים באליפות לי אין ברירה אלא פשוט להגיד לשחם ולדור מזל טוב.

10. ogabona Member

אז ההצעה שלך היא בעצם שמהדקה השלושים הפועל תשחק מול אשדוד על חצי אחד ומכבי מול חיפה בחצי השני? פאקינג אותו איצטדיון, איך שעה אחידה איך?

11. piston Member

אני אישית לא אוהד אף אחת מהקבוצות, אבל זה כן היה נחמד לראות מאבק בין שתי קבוצות שמציגות לאורך רוב העונה כדורגל טוב (ביחס לכדורגל ישראלי), כשהיה ברור שהריצה המטורפת של חיפה לא יכלה להמשך, והמרוץ עם הפועל יסתיים מאוד צמוד.

12. Igi Member

אז לא באותה השעה, אבל לפחות באותו היום ולא יומיים אחרי, זה סתם אידיוטי.

13. דמתק Member

למה מחקו לי תהודעה?
    כולם רואים כמה ביתר משקיעה..חיפה שבוע הבא שמה לה מינ' 5-0..
    הבושה של המדינה= ביתר

14. wings Member

משהו פה עדיין סומך על הליצנים מטדי? אני גם לא אתפלא אם יגיעו יותר אוהדי הפועל מאשר בית"ר למשחק הזה. האליפות תוכרע תוך שבוע. אם ביום שני חיפה מפסידה, זה גמור. אם תיקו או ניצחון, יש עדיין סיכוי למהפך בדרבי. סיכוי קטן אבל קיים.

מזל טוב להפועל חיפה.

15. Raulito Madridista

איזו שכונה בית"ר. גם אם הם יתאמצו מול חיפה, לירוקים תיהיה הזדמנות טובה לשפר את מאזן השערים שלהם. בית"ר שיחקה טוב במחצית הראשונה והייתה ראויה לגול(פה איינוגבה ושם חוסר מזל), אבל המחצית השנייה הייתה שונה לגמריי. בית"ר לא יצרה שום התקפה רצינית אחרי הגול הראשון שהגיע לבלדוט ששיחק מצויין, ואחרי השער השני השחקנים התחילו ללכת על המגרש(חוץ מטל וריקן) ולחלק מהאוהדים זה נמאס והם הלכו הביתה. אני לא יודע עד כמה המשחק הזה מהווה אינדיקציה, אבל בני-יהודה לטעמי צריכה להמשיך לשחק עם שני חלוצים. משה ביטון כבש היום והוא ראוי להמשיך בהרכב. בני-יהודה סוף-סוף משיגה ניצחון נגד קבוצה גדולה ובטדי לא קל לנצח על אף העונה החלשה של בית"ר, כך ומלבד ביטחון לקראת הגביע - הקבוצה של לוזון העפילה למקום הרביעי.

יהיה מתח עצום בתחתית אבל הפועל חיפה לא תיהיה חלק ממנו. וטוב שהקבוצה הזאת, הכי מוכשרת מבין אלו בפלייאוף התחתון - הבטיחה את הישארותה כבר היום והיא תמנע מהתקפי לב מיותרים. היה צפוי שהניצחון יילך קשה, אבל הכי חשוב שהוא הגיע.
    אחי-נצרת הפתיעה בחולשתה נגד הפועל עכו והיא למעשה עושה צעד אחד לאחור.
    הפועל פ"ת גוברת 2-1 על הפועל רמת-גן אבל בין שתי הקבוצות מפרידות רק נקודה אחת.

לא ברור לי מדוע אלמוג כהן נכנס רק בדקה ה-90 כדי להיפרד מהקהל. אבל לפחות נתניה מנצחת סוף-סוף ואפילו לא סופגת(מי האמין בתחילת העונה שהגנה כזאת תספוג כמעט 50 שערים?). אם נתניה תישאר במקום התשיעי(היא תייחל להפסד של מכבי פ"ת מחר) היא תרוויח מענק כספי של 200 אלף שקל שזה עדיף על כלום. אחמד סבע כבש היום והוכיח שהוא לא חלק מהשכונה שעשו שחקני נתניה בזמן האחרון.