מחזור 33 בליגת העל: מכבי ת"א מחכה למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/4/10.

1. דמתק Member

כל אוהדי חיפה פה נהיו לפתע עיוורים ולא ראו כמה מכבי נתנה לכם מתנות
    בושת העשור של הליגה מה שקרה שם אמש, איכס
    העונש הגדול ביותר יהיה אליפות אדומה בגלל גול אחד יותר. תנו לי היום הדחה מהגביע בשביל אליפות בגול ולראות תפרצוף שלכם מת מזעם
    גועל נפש של אוהדים ושל קבוצה. חבורת שחצנים

2. קטלוני Member

דווקא מכבי חיפה הגיעה לבלומפילד ביכולה אולי הכי רעה שלה העונה.אפילו מכבי ת"א ניצחו את מכבי חיפה כשנדמה היה שהיא יכולה להמשיך לנצח עוד 12 משחקים.
    בקריית אליעזר מכבי ת"א נלחמה,ופנדל גבולי הכריע את ההתמודדות בדקה ה83.
    מה שהיה אתמול זה ממש לא מה שמכבי ת"א מסוגלת.

3. Green Lantern Member

דווקא אתה זה שנשמע כמו דני נוימן.
    מה הקשר לכמה נתתם לאשדוד לפני שהיא גמרה את העונה?,לא ראיתי את המשחק,אז ככה שאני לא יכול להביע דיעה אם הם פתחו רגליים או לא אבל הגולים היו כל כך אומללים,שחקני הגנה של אשדוד שמנסים לעבור שחקני התקפה קרוב לרחבה שלהם,סטויקיץ עם יציאה אומללה לאמצע שום מקום,דה סילבה חופשי נוגח לגמרי באין מפריע.

שוב,לא ראיתי את המשחק,אני לא יכול להביע דיעה אם אשדוד נלחמו או לא אבל אני יודע שלפני שבועיים בקריית אליעזר הם נלחמו לא מעט לפחות במחצית אחת ולא היה לה שום תירוצים של סוף עונה,יכול להיות שהראש שלהם באמת היה כבר בגביע אבל מה שבטוח לאשדוד יש אינטרס לא פחות קטן שהפועל ת"א תיקח דאבל מהאינטרס של מכבי ת"א שהפועל לא תקח אליפות(האינטרס של מכבי ת"א נובע משנאה להפועל,האינטרס של אשדוד נובע מכך שאם הפועל לוקחת דאבל והיא עולה לגמר גביע היא תהיה עם כרטיס בטוח לאירופה גם אם תסיים במקום ה-6 לתשומת לבך).

אבל עזבו אותכם,דיבורים על קיזוז,שופטים,התאחדות או פתיחת רגליים לא ישנו כבר את העבר,היה,נגמר.תקדמו..(מופנה לאוהדי כל הקבוצות..האמת.)

4. wings Member

מה אכפת לכם אם מכבי ת"א התאמצו או לא? אני מתכוון לירוקים. זה עניין
    בין הפועל למכבי ת"א, בטח לא אמור לעניין אותנו. לא ביקשנו טובות מאף אחד ואני לא מתכוון להודות לאף אחד.
    ככה זה בכדורגל הישראלי. אי אפשר לסמוך על אף אחד, בטח שלא על היריבים שלך. בפעם האחרונה שהפסדנו אליפות על הפרש שערים, היריבה שלנו לתואר שיחקה את משחק האליפות באיצטדיון ר"ג מול 30,000+ אוהדים שלה במקום לשחק באורווה. ובפעם האחרונה שהפסדנו להפועל ת"א במאבק על הדאבל, בן שמעון במדי הפועל חיפה נתן להפועל ת"א פנדל סטייל ישראל כהן. ראיתי את זה בשידור ישיר וזה היה משחק מסריח לדעתי למרות שהפועל חיפה עוד הספיקו להשוות לפני שזה נגמר 3-1.
    כדורגל ישראלי זה עדיין כדורגל ישראלי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/10
  5. wings Member

אני גם אוסיף על הדברים שלי שאני ממש לא חושב שצריך שצריך לעבור על משחקים כאלה בשתיקה. וכאן ההתאחדות צריכה להתערב. הבעיה שלהבדיל ממשחק השרוכים ההוא בבית שאן, במשחק בבלומפילד אי אפשר להוכיח שום דבר. השחקנים של מכבי ת"א לא עמדו על המגרש והסתכלו, הם רצו. אבל הם פשוט רצו כמו שרצים במשחק אימון ולא במשחק חשוב. אני בטוח שמשחק בפליאוף האמצעי נראה אותו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/10
  6. Igi Member

בדיוק כמו ש wings אמר, אל תסמכו על אף אחד. כשסומכים על מישהו אחר, בדר"כ גם תראו מישהו אחר חוגג בסופו של דבר.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב שמכבי חיפה לא שנתיים במחזור האחרון באשדוד לא התאמצה פחות מבד"כ וגם הפועל ת"א שאין על מה לשחק יודעת לנוח על המגרש.
    גם ליברפול, לאציו ופיינורד התאמצו פחות ואפילו ברצלונה וריאל מדריד מפסידות בשנים האחרונות שאין להם על מה לשחק.
    זה לא תופעה רק בארץ.

8. קטלוני Member

למכבי ת"א כן יש על מה להילחם,ועוד נגד קבוצה שהיא מחשיבה אותה ליריבה.

9. Telkiyski Member

צודק, לא מבין על מה המהומה. הרי בניגוד לבית שאן, פה אי אפשר להוכיח כלום! הידד!