מחזור 33 בליגת העל: מכבי חיפה קרובה לזכייה באליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/5/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצד אחד יש לך את חמד, בצד השני יש לך את אלירן עטר. התוצאה על לוח התוצאות...
    אין לי מושג מה יקרה עם חמד, אבל אם נזכה באליפות הוא פשוט צריך להשאר במכבי חיפה. אני הייתי היום עסוק בדברים אחרים ולא עקבתי אחרי מה שקרה עם הפועל ת"א. אם ננצח מכבי חיפה צריכה לסגור בשבוע הבא את הסיפור.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המחצית הזאת מזכירה את חיפה של רוב העונה ולא את חיפה של המשחקים האחרונים. לא עושים כלום ומובילים 0-2/0-1. אבל שזה מוביל לאליפות, מה כבר יש להתלונן?

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המחזור הזה תקע לי משפט אחד בראש שרץ שוב ושוב-אין אליפות להפועל!.
    די,הסיפור גמור ותודה רבה לרובן עטר,יבואה,צעירי וכל מי שדפק להם את הסיפור השנה,נקווה שעכשיו שוב פעם תתחיל תקופת יובש של 10 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/11
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק עכשיו שמת לב לזה? הוא כבר חודש וחצי משחק ככה.

5. oFiRzZz Member

איזה משחק ענק היה בבלומפילד!
    זה היה תיקו של מאמן ועטר ניצח את גוטמן במפגש הזה.
    איזה שוני יש בין עטר האפרורי של הקדנציה הקודמת לבין עטר של היום! אחד המאמנים הטובים בליגה ללא ספק.
    במשחקים האחרונים עטר מתחיל לשלב עוד ועוד שחקנים צעירים שלא שיחקו עדיין בבוגרים וככה זה גם היה במשחק נגד ק"ש. אולי הוא מכין את הקרקע לעונה הבאה שבה אולי הכוח המרכזי של הקבוצה יעזוב.
    יכולנו לנצח עם טיפה יותר ריכוז של החלוצים, אבל אין תלונות.
    הקבוצה בכושר שיא ימים לפני חצי הגמר. אני מקווה שהמומנטום ימשך גם לאחר המשחק.
    --
    כמה מילים על הפועל פתח תקווה. כל מה שקורה להם מגיע להם. בושה שמאמן שהצליח להוציא אותם מהבוץ, יובל נעים, מפוטר בגלל שהבעלים רוצה להתערקב יותר בקבוצה. החלטה לא ספורטיבית ומגיע להם כל החצץ שהם אוכלים. הנהלת חלם.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנצח בבית את ק"ש ולזכות בצדק באליפות. יותר אין לי מה להגיד.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ולחשוב שבמחצית כל כך חלשה חלשה שלנו, בהילוך ראשון, היינו יותר מסוכנים ממכבי זה אומר הכל. לא ידעתי אם מכבי תחזור למשחק הזה או לא בהפסקה, אבל שיערתי שלפחות הם יבואו במטרה לשרוף את הדשא, במקום זה ראינו שהמצב המסוכן ביותר שלהם היה העוד בעיטה, או יותר נכון מסירה, של דוידוביץ לשחקני ההתקפה של מכבי.

די עצבנו אותי נוימן והורסקי על הברכות, לא היו יכולים לחכות לשבוע הבא? אני בקלות רואה איך אנחנו בגביע מקבלים הפסד כואב מנתניה, שמשנה לנו את המומנטום 4 ימים לאחר מכן. הדבר היחידי שעובד לטובתו הוא שבכושר שהפועל נמצאת, אני כלל לא בטוח שמכבי לא יכולה לקחת ממנה נקודות אם לא לפחות נקודה אחת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/11
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

התוצאה נשארה כפי שהיתה, העיקר שלוש הנקודות. אם הצהובים היוו איום מסוים במחצית הראשונה, זה בוטל במהלך המחצית השניה.
    בוקולי איש המשחק, סיידו אמנם היה פחות טוב משבוע שעבר אך עדיין בסדר גמור, צמד חמד של חמד. הפנים קדימה למשחק מול קרית שמונה, למרות שהם במגמת ירידה, קל זה לא יהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/11
  9. alexshw Member

שיחקנו מול קבוצה נאיבית ביותר. כבשנו גולים קלים. מסתבר שלא צריך הרבה כדי לנצח את מכבי ת"א ועוד בחוץ. בשביל מה אז הם משחקים עם 3 בלמים?

מכבי חיפה צועדת בבטחון מלא לעבר השגת המטרות, אך במיוחד לאור אירועי ה - 15.5 לא הייתי מציע להקשיב לנוימן. עוד פעם הכנת במות ועוד פעם אלה בחוף ים ואלה בבניאס.
    שמענו כבר את כל זה.

הקבוצה צריכה להיות במיטבה כמובן גם בגביע וגם נגד ק"ש. לא מעניין בכלל באיזה כושר הם. זו קבוצה מצוינת.

המצטיינים היום: חמד(שלדעתי יותר טוב מארבייטמן בעונה שעברה, אני מרגיש שהוא יותר משפיע במאני טיים) מעל כולם, יא יא, פיליאבסקי ובוקולי.

קטן ולדו זו מלכודת דבש. הם לא יכולים לשחק ביחד.

10. WellNeverDie Member

לא לנצח את ק"ש בבית? ננצח ועוד איך!
    ולמה? כי זה ב-14.5, וזה יום לפני ה-15, האסון הלאומי בבלומפילד. עברה שנה סגרנו מעגל, האליפות תהיה ירוקה ושהפועל יחפשו את עצמם.

אין לי הרבה מה הלהגיד על המשחק מול ת"א, אבל אני רוצה לציין את נתניה ואת עטר לטובה. אם הייתי שחר, לא אכפת לי גם אם ניקח דאבל, הייתי מעיף את אלישע ומביא את עטר. מאמן גדול.

11. alexshw Member

אתה נורמלי? מי ירצה ככה לעבוד אצלינו?
    עם כל הכבוד עטר יחכה. המועדון מעל הכל.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שחר אמר בזמנו שבלי קשר לאם נצליח באירופה או לא, כל עוד המאמן בארץ יגרום לכך שנזכה באליפות, הוא ימשיך בקבוצה. אין לי ספק שאם אכן נזכה באליפות אז אלישע ימשיך בקבוצה עונה נוספת. לעטר יש חוזה לעונה נוספת בנתניה, אולי בסיום העונה הבאה ננהל שוב את הדיון הזה.

13. קטלוני Member

אני כבר לא יודע אם מכבי ת"א פתחו רגליים שוב,או שהיא באמת לא מסוגלת ליצור מצב אחד של כדורגל.

14. N כמוני Member

חיפה לא נתנה משחק גדול, אבל סיימה בסופו של דבר עם שלוש נקודות, הסיפור של כל העונה הזאת.
    בוקולי היה מצויין כהרגלו בתקופה האחרונה, מסיללה הזכיר את השחקן שהיה לפני הפציעה, תומר חמד שוב עם צמד אופיייני, ופילבסקי עם משחק טוב מאוד.
    רפאלוב נתן היום משחק חלש בטח בהשוואה לשבוע שעבר, קטן ודבלשוילי היו פשוט רעים כששיחקו (מלבד המסירה של הגיאורגי לגול), סיידו שוב היה אנמי, ובנאדו השכיח את המשחק משבוע שעבר, וחזר להיות קריקטורה של בלם. אגב שוב המשחק של חיפה היה נראה לא מתוכנן, מעט מאוד פעמים הכדור עבר דרך הקשרים, וחיפה היתה בנויה כרגיל על התלהבות. מול קבוצה פחות אנמית (ולמזלנו כמעט ולא קיימות קבוצות ללא בעיה של אנמיה בליגה שלנו), זה לא היה מספיק.
    אגב, לא אהבתי את שני החילופים המוקדמים של אלישע (כבר בדקה 55), מה היה קורה עם שחקן חיפאי היה נפצע, או שמכבי ת"א היתה כובשת שער מהיר, איך הוא היה מגיב?
    אגב *2 - אלכס אין לך מה לדאוג, גם עם אלישע יפוטר כולם ירצו לעבוד אצלנו.

15. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

מזכיר לי קצת את הבעלים הזה של אשקלון שצוחקים עליו בבובה של לילה... מה אכפת לו שאלישע לקח את כל התארים בכדורגל הישראלי? נתניה מרגשתתתתתת!1111