מחזור 33 בליגת העל: לוהט בצמרת ובתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏12/4/12.

1. Don Joan Roman Member

משחק גרוע, ניצחון חשוב לבאר שבע אבל אסור להם לנוח על זרי הדפנה כי הכל פתוח מאוד וגם צריך לזכור שפתח תקווה שיחקה ללא דני פרדה שהוא השחקן הטוב ביותר בקבוצה. כך שהכל עדיין פתוח, במיוחד כשבאר שבע צריכה עוד לשחק בהברפלד ומול בית"ר, עכו ורמת השרון שהן שלושת הקבוצות הטובות בפלייאוף התחתון, עשיתם צעד חשוב אבל אתם עדיין במלחמה.
    בנוגע ליפת: מעולם לא אהבתי אותו אבל אני חייב לומר שבכל משחקי התחתית שהוא ניהל הוא היה מצויין, כל החלטה במקום, כל שריקה שקולה, הכל ברוגע ונינוחות, שאפו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/12
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Love Is Red Member

אתם יכולים להרגע בעניין איכות השיפוט, הלוזונים סידרו ששאר המשחקים יהיו בשיפוט חד צדדי לטובתם וחד צדדי לרעת באר שבע.
    הם ידעו שעם שלם יצפה במשחק ולכן הם לא שיחדו את השופטים במשחק הזה.

במחזור הבא אתם תראו שוב איך יד השופטים משחקת לטובת מכבי פתח תקווה...

4. Civil Anti Madridista

כל הכבוד לקהל של ב"ש, אני לא זוכר מתי וסרמיל היה כ"כ גדוש באוהדים
    הייתה אווירה מצויינת, לא כדורגל גדול אבל הניצחון הוא מה שחשוב במצבים כאלה.

ב"ש עשתה את שלה, בעזרת השם מפה תתחיל שירת הברבור של מכבי פ"ת בדרך לדרבי בלאומית

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנצחון של הפועל באר שבע (וזה היה תקף גם אם מכבי פתח תקווה הייתה מנצחת) קבע באופן רשמי שהפועל פתח תקווה תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית.

מקווה שהמועדון המפואר יחזור אלינו במהרה. הם יחסרו לי מאוד. ומכל האדומות יש אחת שהיא כחולה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

חס וחלילה
    אל תפסלו אפשרות של פיצוץ משחק במקרה כזה

בית הדין נותן לגיטימציה לאלימות ואם השופט יבוא למכור את הדרבי, אולי כדאי שהמשחק לא יגיע לסיומו

8. yedidel Member

בדקה ה14 היה לי דז'ה וו מהמשחק הקודם שוסרמיל היה מלא, משחק העלייה מול רמה"ש.

כמה דקות אחרי היתרון של מליקסון יניב אלול איבד כדור שלומיאלי לבניאני בצורה מאוד דומה לטעות של אבי יחיאל מול מרעי. אז זה נגמר בגול שוויון ואת ההמשך כולם יודעים. אתמול לויטה עצר את השוויון המהיר...

רק מראה איזה משחק מדהים זה כדורגל, שבריר שנייה יכול לשנות הכל.

9. Raulito Madridista

תיקון קל: ההתאחדות לא נגד הפועל באר-שבע, בטח לא באופן ישיר, אלא פשוט בעד מכבי פ"ת, אבל גם ככה היא תרד ליגה כי מדובר בקבוצה חלשה.
    מוראד מגמאדוב שיחק אתמול והיה הרבה יותר טוב משאר החברים שלו להגנה וזה אומר הכל. והאמת שאפשר וצריך להגיד מילה טובה עליו בכל-זאת, שחקן שכל אוהד כדורגל בארץ רכש לו כבוד אמיתי, יכל לשחק באחת הגדולות. מאז שהוא פרש גם מעט השפיות והאמפטיה כלפי הלוזונים - נמוגה.
    למה פ"ת תרד? גם כי היא בכושר חרא וגם כי משה סיני לא מאמן מספיק טוב, הוא יודע לדבר אבל זה לא מספיק.

אתמול בחדשות הספורט שגיא כהן אמר משהו נכון - יוסי שיבחון לא שייך לרמות האלה והוא זה שעשה את ההבדל. עבר את השחקנים עם קצת סירבול, בעיטה דרדרלה(שטראובר כל העונה מזייף חוץ ממשחק אחד - נגד הפועל), אבל זה נכנס. והעונה הוא באמת משחזר את הימים היפים שלו בהפועל פ"ת, למרות שהוא צב. שיבחון הצליח בבאר-שבע, אפשר לומר חד וחלק, וראו עד כמה הוא התרגש אתמול.

ומילה על הקהל של באר-שבע - בראבו, קהל של אירופה. תצוגת תכלית. איזה אנרגיות, איזה טירוף.

10. alexshw Member

אפשר ואני בטוח שהם לא יפלו מבוליאט.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/12
  11. ראיין אדלי Member

אז אחרי האנרגיות המטורפות שהיו אתמול בוסרמיל, אני מצליח להרגע, ולהכין את הגרון כבר למשחק הבא שהתקיים בראשון לציון...
    הטירוף לא יפסק עד שנבטיח השארות בליגה

אתמול, מלבד השמחה הגדולה בעיר, הפועל פ"ת ירדה ליגה באופן רשמי... קבוצה שבאופן אישי מאוד חשובה לי עוד מגיל קטן, אני מאוד מקווה לראות אותם עולים כבר בשנה הבאה.
    יום שבת יש דרבי חשוב מאוד בפ"ת, נאחל להם המון הצלחה, כל המדינה מאחוריהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    http://www.youtube.com/watch?v=aPc3aiHHT20&feature=relmfu
    יש חלום שלא נגמר, בסוף הדרך עוד תהיה מאושר...

12. Don Joan Roman Member

שטראובר "אוהב" לשחק נגד באר שבע, אני יודע שאין כאן משהו מכוון, אבל שימו לב שבארבעת המשחקים האחרונים ששטראובר פגש את ב"ש בכל משחק הוא חטף גול אחד לפחות באשמתו הישירה, אתמול אם הוא היה ממקם את עצמו בצורה נורמלית הוא היה לוקח את הגול של שבחון בקלות, במשחק הקודם ב"ראש הזהב" 2 הגולים של ב"ש היו שלו, אשתקד מול מקקי ת"א הוא יצא כמו חמור ונתן לגביש לנצח אותם 1:0, םרק חסר שהוא יעבור להפועל ב"ש עונה הבאה ולוזון יקפיא את היורדות בטענה שמישהו מהקבוצה שלו מכר משחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

שטראובר חוטף כמעט כל שבוע גול באשמתו הבלעדית

14. matanbl22 Member

שטראובר השוער הכי גרוע בארץ ואני לא מגזים.
    על כל משחק טוב מאד יש חמישה משחקים גרועים שלו.
    מגאמדוב הוא המלך!
    השחקנים צריכים להתבייש ששחקן שחוזר מפרישה בסוף העונה נראה יותר טוב מהם שהם מתאמנים באופן קבוע.
    נתראה בלאומית

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ממה שעקבתי אחריכם העונה
    מגמדוב מתאמן כמעט כל אימון ביחד עם הקבוצה ומעטות הפעמים שהוא ממלא את תפקידו בתור נער מים

לא פלא שהוא משחק 90 דקות.
    תנו לו לשחק בדרבי, בתודה מדינת ישראל.