מחזור 32: תיקו 0-0 בין ריאל לולנסיה, פער 4 בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏6/4/12.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

והפנדל נגד בילבאו? לכל משחק ברסלונה עולה כפייבוריטית ועדיין השחקנים מחפשים את הדברים הלה.
    ראיתי. דקה אחרי רוברטו קיבל מחיאות כפיים מהקהל על פעולה מוצלחת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx והיכולת של השוער בהתאם ליכולת של ההגנה ויש גם חוסר תיאום ובדיוק בשער הזה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי, רוברטו רחוק מלהיות הבעיה של סאראגוסה בסגל הזה, לא צריך להקצין דברים לרמה של "אלוף" או "עלוב". במשחקים שראיתי הוא ממש לא היה אשם באיבודי הנקודות ולעתים אף טוב, אני גם חושב שהעובדה שמאמנים שונים העדיפו אותו לאורך כל העונה על השוער הסביר שיושב על הספסל מעידה על משהו. ולא, פראנקו לא שוער גדול, אבל הוא כן שוער סביר ומנוסה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/12
  3. Civil Anti Madridista

אתה מוציא ערמות של שטויות אבאל?ה. מחפשים את הדברים האלה? לא זוכר את מקרה בילבאו שהקרצת, אבל הפנדל של אלכסיס היה גבולי לטעמי. יורם ושגיא אמרו בשידור שזה פנדל חד משמעי, אני לא משוכנע. בכל מקרה, הסוגייה שאתה מנסה לעלות היא מטופשת. בארסה לא משתמשת בשופטים כדי לנצח, נכון היא פייבוריטית 90 אחוז מהמשחקים שלה, אבל אתם שוכחים שכשמשחקים הגנתי מבצעים עבירות, ועבירות יכולות לגרור איתם גם צהובים ואדומים. אז מספיק עם ההכפשות האלה כבר. סראגוסה נשארה ב10 שחקנים בצדק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/4/12
  4. Raulito Madridista

איזה עצבים, ולנסיה עלתה עם הרכב טלאים וזה גרם לזחיחות אצל ריאל, האורחת הרבה יותר טובה במחצית הראשונה. אחוזי השליטה בכדור שווים כקליפת השום אם ולנסיה תוך שתי מסירות מגיעה לשליש האחרון של המגרש וריאל לא מייצרת שום מצב הבקעה חוץ מההחמצה האדירה של כריסטיאנו(תמיד אתה מפוצץ ודווקא עכשיו דרדלה?). חוץ מאוזיל שנראה רע מאוד פרט לכדור העומק לבנזמה והוא בחיים לא יהיה זה שיתן את הגול - משחק רע מאוד גם למרסלו, לא תרם כלום מבחינה התקפית. במשחק כזה השילוב של היגואין ובנזמה לא היה נראה טוב מלתכילה וכמה אנחנו צריכים איש נמוך וזריז שיעשה פעולה מתוחכמת על שטח קטן - יאללה די-מאריה.

מוריניו היה נראה זועם כמעט כל המחצית להוציא את דקות הפתיחה - אז מעבר לשטיפה שהשחקנים צריכים לקבל במחצית - שיעשה גם שינוי: אוזיל Out, די-מאריה In. אולי אחד החלוצים צריך לפנות את המקום(היגואין בעבר היה יותר תכסיסן, היום הוא מועיל רק ברחבה) אבל אני לא רואה את מוריניו מוותר על בנזמה. חבל גם על המשחק פח הזה כי היה נראה בשבועיים האחרונים שאנחנו חוזרים לשחק כדורגל טוב, בעיקר התלהבתי ממה שהלך מול אוססונה. חייבים לנצח, איזה לחץ...

5. xavi6 Member

אוזיל באמת חשב שהוא יקבל פנדל על הצלילה הזאת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. אלי מתחן Member

הוא היה צריך לדעת שרק אצלכם זה עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    עכשיו ברצינות, לא אוהב לראות דברים כאלה. גם הצגות עדיף לעשות בטעם.

7. xavi6 Member

הנה תראה את פפה. צורח ומתגלגל כמו ילדה מרבע עוף כמו פיאטי, כשארבלואה אומר לו "תקום תקום" ורק כשהדביל שלכם רואה שהשופט לא קונה את ההצגה הוא קם. חה חה! צבועים!
    וגם די מאריה מדהים. כמה טוב שהוא חזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אם אתה רוצה לקשקש את מוזמן להמשיך, אבל אין שום אמת בדבריך כי ריאל מדריד קיבלה הכי הרבה פנדלים בליגה. כל הערכה אפילו קטנה שהייתה לי אליך כמשתמש אובייקטיבי נעלמה-אין לך מושג על מה אתה מדבר, ואפילו העקיצות שלך תלושות מהמציאות. פנדלים זה הדבר האחרון שאתה יכול להתווכח עליו.

8. אלי מתחן Member

אני לא מתלונן אם לא הבנת, אבל אני מבין איך כמו חברך חונדינג אתה מעלה את המגן ומפסיק להקשיב לכל דבר שאומרים ברגע שמדברים על הקדושים מקטלוניה.
    האם העובדה שריאל קיבלה יותר פנדלים מוכיחה בבירור שהשופטים עוזרים לה? באותה מידה אפשר להגיד שזה שברצלונה קיבלה יותר פנדלים ממילאן משמעותה שהשופטים עזרו לה?
    אם התשובה שלך לא זהה לשתי השאלות, כנראה שאין על מה לדבר איתך.

9. xavi6 Member

שופטים צריכים לתת מה שמגיע. אתה יכול להגיד שנתנו ליריבות שלכם מה שהגיע להם? או שלחילופין נתנו לברסה מה שהגיע לה? לריאל נתנו מה שהגיע לה ואף יותר, ולברסה לקחו יותר מידי פנדלים. הדבר האחרון שאתה יכול להגיד זה שלנו מביאים פנדלים על צלילות ברחבה, כאשר גם על פאולים ברורים לא נתנו לנו פנדלים.

היה פנדל במפגש הראשון מול מילאן, והיה פנדל במפגש השני מול מילאן. אם אתם לא מוכנים להודות בכך-כנראה שאיתכם אין על מה לדבר.

10. אלי מתחן Member

אז הסטטיסטיקות טובות למקרים מסויימים ורק אליהם, ובשאר הפעם מסתכלים לעומק. זה לא עובד ככה, אתה רוצה לדבר על סטטיסטיקות כאלה, תישאר איתן עד הסוף. אתה רוצה לדבר על מקרים נקודתיים, אתה לא יכול להצמד לסטטיסטיקות.

11. AtleticoMadrid Member

משחק מדהים בין ולנסיה לריאל מדריד.. שבוע הבא אתלטיקו מדריד יכולים להרוס לריאל אליפות, למרות שאני לא מאמין שזה יקרה.

12. Civil Anti Madridista

יש! ריאל לא עומדת בלחץ ואנחנו ב4 הפרש בלבד! למרות התוצאה המאופסת היו הרבה מצבים ל2 הצדדים, שאפו ענק לולנסיה שעלתה בהרכב חסר אחרי הניצחון שלה בחמישי והוציאה תיקו מכובד בברנבאו. עכשיו אני כבר מחכה לתגובות כאן בפורום שבארסה אשמה, ההתאחדות אשמה והשופטים אשמים שלא ניצחתם. ברביעי הדרבי של מדריד, עוד יותר קשה מהיום זה בטוח

13. xavi6 Member

14. ItayPBM Member

קשה לי להאמין שאתלטיקו תיקח נקודות מריאל מדריד, כמה שאני מקווה שזה יקרה.
    המאזן שלהם בדרבים עלוב כבר שנים, ואם זה לא מספיק אז במשחק היום מול לבאנטה נקבע ששלושה שחקנים חשובים שלהם לא ישחקו. מירנדה הורחק בצהוב שני ועוד שני שחקנים מושעים עקב צבירת כרטיסים צהובים.

15. riquelme1 Member

כל כך חבל על הצהוב של סאלביו, והאדום של מיראנדה, אתלטיקו יכלו לדפוק לריאל את האליפות עם תיקו או ניצחון שלהם ביום רביעי.

אין יותר מושלם מזה, ועדיין אני מאמין, בגלל צ'ולו.

מהמאט טופאל צריך לקבל ציון 10, מושלם. ריקרדו קוסטה צריך לבעוט בפנים של אמארי, איך הוא ספסל אותו ושם אותו ביציע כל העונה, איך? משחק ענק שלו.

גם טינו קוסטה בפארטידאסו.