מחזור 32: תיקו 0-0 בין ריאל לולנסיה, פער 4 בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏6/4/12.

1. Raulito Madridista

טוב, אז ברצלונה כצפוי מפעילה עלינו לחץ גדול ולא משאירה הרבה ברירות - חייבים לנצח גם הערב. חייבים להיות בשיא הריכוז, חזקים באמונה, להימנע מפציעות והשעיות מיותרות ולעבור את החודש העצום הזה בשלום. ברור לי שיהיה לחץ בתחילת המשחק משום שהפער פתאום כל-כך...בקושי יש פער (ואני אמשיך להתבאס מאיבוד הנקודות הכפול והכל-כך מיותר מול מאלגה ו-ויאריאל) אבל מקווה שהשער הראשון יגיע וירגיע. אולי הלחץ יהפוך לטירוף ונראה את ריאל פותחת משחק כמו שצריך כשגם די-מאריה לוקח חלק ומוסיף ללחץ על שחקני ולנסיה.

ועם כל הציפייה לראות את די-מאריה שוב בהרכב, מוסיף את המהירות, הזריזות והתחכום - צריך להפחית מהציפיות, לפחות בנוגע למשחק הזה. כבר היו תסריטים ששחקנים גדולים חזרו מפציעה ארוכה והבריקו תוך שנייה. אבל המשחק מול ניקוסיה ממש לא מהווה מדד. ולנסיה תיהיה יותר אגרסיבית, תצופף וגם תתגונן בצורה טובה יותר. הישועה צריכה לבוא יותר מכיוון כריסטיאנו.
    דבר אחד טוב ללא ספק - קאדר השחקנים של ריאל פתאום יותר רחב, אפשר לזרוק למערכה אם משהו משתבש גם את קאקא וגם את היגואין.

עיקר הדאגות באות מכיוונו של סולדאדו וגם פגולי שחקן נחמד וטינו קוסטה אוהב לבעוט מרחוק ולפעמים זה מצליח יפה. סולדאדו חלוץ רחבה טוב, תמיד משחק באמוק נגד ריאל וגם תמיד כובש. ההגנה שלנו סמוגלת לשחק טוב 85 דקות ולהסתבך עם שני כדורי רוחב פשוטים. במארקה אגב רשמו שואראן ישחק וזה מפתיע כי אלביול היה טוב מול אוססונה. יאללה שלא ישביזו היום, האללה מדריד!

2. Civil Anti Madridista

הפער היה 10 גם והוא לאט לאט נמחק. נכון שהפרש של 6 הוא עדיין גדול, אבל בחודש שכזה הכל יכול להתהפך. ולנסיה לא קבוצה קלה, ולמרות שהמשחק בברנבאו הם מסוגלים להוציא שם משהו. אגב, הבנתי שאלביול פותח במקום ראמוס או פפה שמורחק

3. RubberSoul Member

איך אפשר לקחת אותו ברצינות אם הוא לא דיבר ברצינות? נו באמת אני היחידי שקלט את זה?

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שזה לא מדוייק.
    בספרד מה שקובע במידה ושתי הקבוצות עם מאזן נקודות זהה, זה המפגשים בין שתי הקבוצות. אחרי שבארסה ניצחה במשחק הראשון, ואם נצא מהנחה שבקאמפ נאו היא לא תפסיד, היא זו שמקבלת כאן ייתרון, בלי קשר לגם אם לריאל יהיה מאזן שערים טוב יותר גם ב 20 שערים. זה לא משנה.

5. Chelsea1905 Member

אני חושב שבכל מקרה הקלאסיקו הזה של ריאל אבל תודה על המידע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סימאונה נותן מנוחה לפלקאו ומשום מה לא פותח עם דומינגז בהרכב... כבר 2:0 לבאנטה אחרי 10 דקות ששוב הקבוצה מוכיחה לכל האנשים שמשום מה מאמינים שיש לנו מה למכור בליגה או איזשהו סיכוי למקום הרביעי שפשוט אין לנו סיכוי, בטח שאנחנו הקבוצה שהכי הרבה משחקת בשעה הנוראית הזאת ובטח שזה פי כמה וכמה מהקבוצות שמתמודדות איתנו (וזה בכלל לא תירוץ)

7. riquelme1 Member

לא מספיק שאתלטיקו כנראה אומרת שלום למקום בליגת האלופות, ושהקבוצה שוב לא יכולה לעמוד בעומס, היא גם מאבדת בדרבי את סאלביו, מאריו ומיראנדה וכנראה נצטרך לחכות עוד שנה לניצחון בדרבי שוב.

ויש שחקנים שסתם ממשיכים להיות חלשים, כמו ארדה טוראן שנח ביום חמישי ועדיין נראה רע.

אני לא מבין למה סימאונה לא נתן מנוחה לגודין\מיראנדה ולא פתח עם דומינגז, אחרי המאמץ הגדול ביום חמישי הוא היה צריך לעשות עוד רוטציות.

לבאנטה מתקרבת למקום הרביעי, ואפילו לעקוף את ולנסיה, ואותי זה מדאיג מאוד.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזה דווקא אני מרוצה, בכלל אני רוצה שנעלה עם הנוער לדרבי ואם אפשר שנפסיד כל משחק עד לסוף העונה.. חבל להשקיע מאמצים במפעל שלא ממש עושה דברים לעזור לנו אלא רק לרעתנו ורק פוגע בנו.

מקווה שבהתאחדות יהיו מאושרים לראות את לבאנטה ואוססונה בשנה הבאה באירופה מגיעים לשלבים המאוחרים ומייצגים את הכדורגל הספרדי בכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx כמה מפתיע שאתלטיקו הקבוצה שהכי הרבה שיחקה השנה בשעה הנוראית הזאת (אהבתי את זה שכל שנה זה משהו אחר,פעם אחת הכי הרבה טעויות שיפוט נגד,פעם הכי הרבה משחקים בשעה הנוראית, מעניין מה יקרה בשנה הבאה)

9. riquelme1 Member

ואם אתלטיקו תודח בחצי נגד ולנסיה, היא יוצאת קרחת מכאו ומכאן, ואולי אפילו לא תשחק בליגה האירופית בעונה הבאה, האם זה משתלם? הליגה זה הלחם והחמאה, ומקום בליגת האלופות הוא על גדר חובה לקבוצה כמו אתלטיקו, בסוף גם פלקאו יברח בעונה הבאה....

אני מסכים שזה שערורייה שאתלטיקו משחקת 3 פעמיים ברצף בשעה המוקדמת הזאת.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפעל שלא מכבד אותנו, למה שאנחנו נכבד אותו... נודח לולנסיה אז אין מה לעשות זה מה יש גם ככה בליגה רק מקשים עלינו שבוע אחר שבוע

8 פעמים לשחק בשעה הנוראית הזאת, כשהיריבות שלנו ולנסיה שיחקה רק פעם אחת, לבאנטה היום היתה הפעם השניה,מלאגה לא שיחקה אף פעם בשעה הזאת... תודה באמת להתאחדות שעוזרת ליריבות שלנו ומנגד אלינו מתייחסת כאל זבל

11. viValencia Member

דרך אגב, מישהו יודע מה קורה עם קנאלס?
    הבנתי שהוא פותח כל הספסל, אבל זה לא הגיוני כי הרי
    אסור לו לשחק מול ריאל מדריד לפי הסעיף בחוזה..

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/12
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עוד משחק אחד מוקדם שלנו. אפילו אחד לא ראיתי ורק על אחד קראתי ביקורות טובות (נגד וייריאל בבית). סימאונה חייב להסיק את המסקנות ולהעביר אותם לנשיא.
    לאלה ששכחו: כאשר אוססונה סיימה רביעית, היא לא עברה את המוקדמות של CL.

לא ראיתי את כל המשחק של ברסלונה, כי לא היה טעם, אבל במקרה ראיתי את הצהוב הראשון של אברהם. היתה שם התחזות של אלקסיס. אחל'ה רכישה של בארסה ושישכחו מאדרי לופס שלנו.

13. riquelme1 Member

חבל שלא ראית את הטעות של רוברטו, שבישל לפויול גול, כל כך הרבה גולים מטעויות שלו קיבלה סארגוסה שכבר הספקתי לספור, אני כל הזמן מרחם עליו שאני רואה אותו, נזרק מבנפיקה בעונה שעברה אחרי עונה ואחרי שלא הפסיק לטעות שם, גם בסארגוסה העונה הוא חלש והקבוצה ספגה הכי הרבה שערים בליגה, פשוט שוער בינוני שאין לי מושג איך סארגוסה שילמה עליו 8 מיליון יורו.

14. Civil Anti Madridista

מספיק עם התגובות המעוררות רחמים האלה. באמת זה כבר פתטי

15. אלי מתחן Member

אירוני משהו..