מחזור 32: ללא הכרעה בקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/4/11.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא נקרא בונקר. לי זה נשמע כאילו בארסה רצתה להרוג זמן.

2. RubberSoul Member

אותו דבר קרה לנבחרת ספרד במונדיאל, היריבה פשוט חסמה את הכניסה לאיזור שלה.

----------
    כואב לי על הרקולס. במידה וויאריאל מנצחת את סראגוסה, מלאגה עולה מעל הקו האדום, אבל מה שבאמת כואב עליהם זה שהרקולס מפגרים 2-0 מול לבאנטה שעושה את העונה הטובה בהסטוריה שלה. מילא זה, אבל כל התחתית ביתרון במחצית - דפור 1-0 על סנטאנדר וסוסידאד על גיחון.
    יש 6 וחצי משחקים, אבל הרקולס מתחילה להיפרד מהליגה הראשונה. לדעתי סראגוסה גם תרד, ואלמריה כבר סגורה כמעט בודאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/11
  3. Ohad_Glr Member

לא יודע איך לאכול את המשחק הזה. קודם כול- האמת היא שהפסדנו. כמו שכולם כבר אמרו לא היה פנדל, ומבחינתי כאילו שהמשחק נגמר 1-0. הקבוצה שיחקה טוב ואני חושב שתוכנית המשחק של מוריניו הצליחה. אז אם במצב כזה, כשברסה עם הראש במשחקים הבאים, אנחנו לא מצליחים לנצח, מה יהיה בהמשך?.
    כואב לי גם קצת העובדה שריאל מדריד צריכה לשחק בברנבאו עם 2 וחצי בלמים ושני קשרים אחוריים. אבל כנראה שזה מה שצריך כדי להתמודד עם ברסה.
    מבחינתי המשחק הזה היה משחק של ניסיונות וגישושים, כי התוצאה לא באמת הייתה חשובה.
    שיהיה לנו בהצלחה במשחקים הבאים, והלוואי שנוכל לשחק קצת יפה יותר...

נ.ב: שתי מסקנות טקטיות מהמשחק- סרחיו ראמוס לא תקף בכלל והאמת היא שצד שמאל של ברסה הרבה פחות מפחיד התקפית מצד ימין. לכן אני חושב שהפיתרון לצהובים של קראבליו בליגת האלופות הוא לעלות עם ארבלואה כמגן ימני, וראמוס+גאראי/אלביול כבלמים.
    המסקנה השנייה היא שלבנזמה אסור לפתוח. במשחק הבא בחוד- היגואין או אדאביור.
    הייתי גם אומר שכדאי להעלות את קאקא או אוזיל במקום די מאריה, אבל זה פחות ברור ונסמוך על מוריניו שיעשה את שיקול הדעת שלו...

4. REAL MADRID Member

ברצלונה מחזיקה בכדור 110% מהזמן וריאל מדריד מגיעה ליותר מצבים? אני קונה בכל משחק. הנעת הכדור של ברצלונה הייתה אתמול פיפי-קאקה טהור. אין לי סבלנות לחפש נתונים מדויקים על כל שחקן ושחקן, אבל למישהו בכלל יש ספק שהשחקנים שנגעו אמש הכי הרבה בכדור הם שחקנים דוגמת פיקה ובוסקטס בעוד שההבדל בין ויאה לרונאלדו קטן הרבה פחות מההפרש בין אחוזי החזקת הכדור?...

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפ בא לשחק רגוע, לשמור כוחות לשמור שחקנים להמנע מפציעות כי בתוך תוכו הוא יודע טוב מאוד שזה המשחק הכי פחות חשוב ותיקו אתמול היה שווה לניצחון כי זו תוצאה שכנראה גומרת סופית את המאבק על האליפות.

כי אם זה היה פער של 5 נקודות אי אפשר היה להגיד שהליגה גמורה בעיקר שהסגל של ריאל עמוק יותר מזה של ברצלונה וצריך וחייב לבוא לעשות רוטציות במשחקי הליגה ובסוף עם הרוטציות האלה אפשר לאבד נקודות דווקא מול הקבוצות החלשות יותר.

לגבי המשחק, אני מרוצה וגם מאכוזב כי כבר היינו ב1-0 עם יתרון מספרי ונשאר 10 דק' להמשיך ולהניע כדור ואז באה איזה שטות איבוד כדור ואז הפנדל המפוקפק הזה, יכל להמנע המצב הזה וחבל. אבל כמו שאמרתי בהתחלה מרוצה מהתיקו כמו גוארדיולה,הייתי חותם על תוצאה כזו לפני המשחק גם.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב למשחק

דה חאה-אויפאלושי,פראה,גודין,פליפה-מאריו,טיאגו,קוקה,רייס-קון,קוסטה

ההרכב די צפוי...חבל שדומינגז במקום לקבל מקום קבוע בהרכב רואה את הספסל יותר מדי בחצי שנה האחרונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. xavi6 Member

אני מאוהב.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר בדקה הראשונה ההגנה של אספניול עושה 3 טעויות גדולות שאחת מהן מסדרת לקוקה כדור מול שער ריק ו 1-0 כבר אחרי דקה ו 20 שניות

9. riquelme1 Member

זה מה שקורה שמשחררים שתי שחקנים צעירים ומוכשרים באמצע העונה, מאז שרוייז ודידק וילה עזבו ההגנה של אספניול מסננת.

בכלל סיבוב שנייה זוועתי שלה.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לכבוש את השני והשלישי אנחנו מחמיצים ובמקום זה מקבלים את השיוויון מהמצב הראשון של אספניול.. חבל שאנחנו לא יודעים לגמור משחקים בזמן כי ההגנה של אספניול עושה הכל בשביל שנכבוש ואנחנו לא מנצלים את זה

11. hai80 Member

דווקא ההגנה שלהם עד עכשיו מסתדרת לא רע עם ההתקפה שלנו, במיוחד אגוארו שבמשחק חלש מאוד שלו לא מפסיק לאבד כדורים ושום פעולה חיובית כמעט.

למה ראול גארסיה נכנס במקום קוקה? אם כבר אתה מחליף את קוקה תכניס קיצוני יא פחדן!

12. riquelme1 Member

רק ה' יודע למה קיקה ממשיך להתעקש לא לשחק עם קיצונים, לשחק עם 3 קשרי אמצע, שראול גארסיה או קוקה נדחסים לקו, קיקה פשוט מסרס את ראול גארסיה שמקומו הוא אח ורק באמצע, גם קוקה הוא קשר אמצע שלא צריך לשחק בצד.

נמאס כבר מההרכבים האלה של קיקה, מהחילופים שלו, מהחוסר יציבות שמנצחים משחק שתיים ואחרי זה מגיע הפסד או תיקו.

וגם היום עם אתלטי יצליחו לנצח, זה כמובן לא יגיד כלום, הקבוצה נואשת למאמן אחר.

13. Muurad Member

פפה נגד בארסה

14. hai80 Member

אגוארוווווווווו איזה חכם יא אללה

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנחנו לא מנצחים היום אנחנו כאלה פראיירים ענקיים (לא שאנחנו צריכים את המשחק הזה כהוכחה) ההגנה של אספניול עושה הכל בשביל שננצח

איך משאירים את אוסבאלדו ככה לבד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx למרות שנראה לי שיש איזה אופסייד קטן אסור להשאיר חלוץ כזה תותח להיות כזה חופשי פעם שניה במשחק הוא עושה מזה גול

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11