מחזור 32: יש ליגה! בארסה מפסידה באנואטה, הפער קטן ל-3 נקודות. נצחונות לקבוצות ממדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏8/4/16.

1. Raulito Madridista

זו הפעם הראשונה מזה שנים שהפסד של ברצלונה בליגה ממש לא עושה לי את זה.
    הציוץ של ארבלואה והתגובה של גוטי בטוויטר דווקא כן, אבל אני בטוח שפיקה יחכה לנו מעבר לפינה אם נודח נגד וולפסבורג:

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12938279_10153974011203190_6193387050640342691_n.Xxx?oh=a9574bf4e53a468a0ca27535b69b23c4&oe=5781CA21
    https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12961470_10153974017078190_6109831836522968314_n.Xxx?oh=dc365abf3cfddb00806b63801ad4415a&oe=578004F9

הליגה לא באמת נפתחת מחדש אבל בשבועות האחרונים ראינו שגם ברצלונה קבוצה אנושית ורצף כל טריליון הנצחונות לא מובן מאליו.
    המגרש הזה באנואנטה הוא המנחוס שלה, לא מבין מה כל-כך קשה לשחק שם אבל בסדר, גם לריאל מדריד היה את מנחוס הריאזור.
    הטירוף של לואיס סוארז היה חסר אתמול ובמשחקים האחרונים מסי פשוט לא מבקיע. אבל אין מספיק זמן כדי לסגור את הפער.

http://e04-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/04/09/14602186950578_300x190.Xxx

לגבי ריאל מדריד, זידאן קלע בול עם הרוטציות והוא עשה מהפכה בהרכב. מרסלו גמר את האוויר נגד וולפסבורג וטוב שלא שיחק וזה בדיוק זמן ארבלואה. אני מקווה שהמסר הובהר היטב לגבי דנילו. כל דקה של לוקאס ואסקס ובעיקר חסה על כר הדשא היא תענוג. כמה אני אוהב את הילד חסה, לאחר זריקת הזין של ראמוס הוא הפך מבחינתי לשחקן המרגש בסגל יחד עם פפה(בכל-זאת, בלם). רק שימשיך ככה עם החדות, המהירות והתשוקה והוא יוכל להיות סופר-סאב בעונה הבאה. כמובן שהרביעייה הזו בחצי שעה לא שווה כלום אם הפקק לא ישחרר נגד וולפסבורג.

2. yonmu Member

גם בקלאסיקו בארסה שיחקה בחצי הליכה וגם בדקות רבות מול אתלטיקו (במיוחד אחרי שער השיוויון, כאשר המשך הלחץ היה יכול להביא להתפרקות של אתלטיקו). לדעתי יש בזה כמה אשמים -
    1. סגל קצר מדי. מלבד שוער מחליף יש לכם בקושי 4 שחקנים נורמלים על הספסל (ארדה, וידאל, רוברטו, ראפיניה) כאשר גם הם לא ברמה (מלבד ארדה, שמאכזב אישית). על מוניר לא צריך לדבר אפילו.
    2. מנטליות - הגעה מוקדמת לשיא, עייפות, חוסר רעב.
    3. מסי. לאחרונה הוא רדום.

3. Civil Anti Madridista

אני לא חולק על היכולת של מוניר, אבל כל שחקן שיקבל צ'אנס לשחק אחת לחודש (במקרה הטוב) סביר להניח שלא יהיה אפקטיבי במיוחד.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בסופו של דבר עיקר הבעיה היא שכשיש לך את השחקנים הטובים בעולם בהרכב, גם כשלא הולך הם נשארים על המגרש.
    זה אולי מובן, אבל הטעות היא שכשהקבוצה מובילה 3 ו 4, וזה קורה לא מעט בליגה הספרדית, הם גם כן משלימים 90 דקות שבוע אחר שבוע כי "מי המאמן שיימנע מהם לשתתף בחגיגה"? אז בפועל את המחיר משלמים בשלבים היותר מאוחרים של העונה. זה אולי המחיר במאמן שלרוב נוטה פשוט לא להפריע.

BayernMunchen, amirb91 ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היה החשוד המידי כשוער העתיד של הנבחרת אחרי שפרץ באסטודיאנטס, מאמין גם שציינו את זה פה עוד לפני שחתם בסוסיאדד, אתלט נהדר עם בסיס טכני טוב בסה"כ גם אם דרוש שיפור. בינתיים הוא בסגל הרחב של הנבחרת ומועמד מוביל להיות השוער באולימפיאדה. אני מבין מההתלהבות והשאלה שהוא נתן הופעה גדולה מול בארסה, אבל ראוי לציין שהיו לו לא מעט פאדיחות והופעות לא טובות מאז הגיע לספרד כולל תקופה ממש לא טובה של מספר רב של שבועות.

יהיה עוד מעט בן 24, יש לו מספיק זמן להשתפר ואולי להפוך לשוער הענק שחלק הימרו שהוא יהיה. במקרה הרע שלא יעשה את קפיצת המדרגה או שלא יצליח לשמור על יציבות, "סתם עוד שוער טוב".

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. Ever Banega Member

אני חושב שעכשיו התשובה לכותרת היא חד משמעית כן, לא שהייתי מהמר שזה יקרה אבל מרוץ האליפות בהחלט נפתח.

7. optimus Member

יש ליגה.
    בארסה נהנתה מלא מעט משחקים שהיא הצליחה לנצח ביכולת בינונית מינוס ועכשיו נראה שכל מה שהלך בקלות הפך לקשה במיוחד. חבל שהמומנטום השלילי הזה מגיע עכשיו במאני טיים ומעכשיו כל משחק יהיה כמו גמר, מרווח הטעויות הלך ונעלם. אין זמן למנוחה ואין זמן לרוטציות צריך לתת פוש אחרון חזק ובשביל בארסה צריכה את מסי בכושר שיא.
    נקווה לעבור את אתלטיקו ברביעי.

8. Raulito Madridista

הסגל של ברצלונה לא מושלם מן הסתם והיו חילטורים בהגנה, כבר אמרתי. כשמדברים על שלישיית ה-M-S-N צריך לשים לב למשהו. אני מקבל את הטענה שאין טעם להחזיק אותם בכוח על המגרש כשמובילים 3:0 או 4:0, זה מיותר, וריאל מדריד של אנצ'לוטי שילמה על כך מחיר יקר, בעיקר בעונת הדסימה. מצד שני, אין מה לצפות מלואיס אנריקה להחליף את אחד מהכוכבים שלו גם אם הם מציגים משחק איום ונורא. ברצלונה עדיין בעמדה מצוינת לאליפות. היא בהחלט יכולה לנצח את כל המשחקים ומותר לה לעשות תיקו אחד אגב. אני משוכנע שריאל מדריד לא תנצח את כל המשחקים.

עוד המחזור::

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/04/10/14603072236544.Xxx

- במשחק המרכזי ביום המשחקים הנוכחי, ולנסיה מנצחת 2:1 את סביליה במאסטייה במשחק דרמטי. אלברו נגרדו שכבר לא יעמוד בציפיות, הצליח לכבוש שער ניצחון עמוק בתוספת הזמן. בסביליה חשבו ששער השיוויון של גאמיירו בדקה ה-86 יסדר נקודה, אבל לא. את השער הראשון במשחק כבש דני פארחו. הבכורה הביתית של פאקו הסתיימה בהצלחה. ולנסיה עלתה למקום ה-12 והיא רחוקה 9 נק' מהקו האדום. סביליה מצידה ממשיכה עם מאזן החוץ המביך שלה. סביליה עדיין לא ניצחה העונה בחוץ ואם בילבאו תנצח הערב את ראיו וייקאנו היא תהיה בבעיה. זה היה הפסדה השלישי ברציפות בליגה - 4:0 מול ריאל בברנבאו, 2:1 מפתיע מול סוסיאדד דווקא בפיחואן וכאמור ההפסד היום.

- ויאריאל מבססת נהדר במקום הרביעי. עם הניצחון 2:0 על חטאפה(סוארז ובקאמובו) הצוללת פתחה פער של 8 נק' מהמקום החמישי. בהמשך מצפה לה גם הגומלין בליגה האירופית נגד סלאביה פראגה. חטאפה מצידה במקום הלפני אחרון בטבלה ומצבה רע ומר.

- סלטה ויגו מנצחת 1:0 אתמול את לאס-פלמאס משער של נוליטו, והיא מתקרבת חזקה למקום בליגה האירופית בעונה הבאה כשהיא במקום החמישי ומרוחקת 4 נק' מסביליה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  9. yonmu Member

מותר לבארסה גם להפסיד כי ביתרון פנימי על אתלטיקו.
    בקיצור, אתלטיקו צריכה לצבור 4 נקודות יותר מברצלונה ב6 משחקים נותרים. ריאל צריכה לצבור 5 נקודות יותר.
    אני לא רואה את זה קורה.