מחזור 32: דורטמונד אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/4/12.

1. Lars Ricken Member

השד יודע איך הבאוורים הצליחו להפוך את התוצאה.כנראה החגיגות ידחו לשעה תשע.

2. l-adam Member

צעיף על הצוואר, דגל החליף את התמונה על הקיר, טונה של פיצוחים, הרבה בירה והמון אופטימיות...
    הכל מוכן ל-19:30!

3. AS R Member

אולי פעם ראשונה שרציתי שבאיירן תנצח היום, בשביל שדורטמונד תזכה באליפות כמו שצריך ולא מבלי לשחק.

4. igal Member

ברכות לדורטמונד! - באיזשהו מקום בלב אני קצת שמח שהם זכו באליפות,באיזשהו מקום לא יזיק קבוצה שתתן פייט לבאיירן,לי אישית הפריע קצת שאין לנו "סופר קלסיקו" גרמני.
    מקווה שדורטמונד תתחזק ותעניק לבונדסליגה משחקים עם אש בעיניים כמו "בארסה-ריאל ":)

ושוב ברכות לאוהדי דורטמונד!

5. Der Rotbart Member

מברוכ!

6. פול סקולס Member

לא אשקר, הייתי שמח לראות חלק נכבד מן השחקנים של דורטמונד ביונייטד.
    אבל אני מקווה בשבילם שיצליחו לשמור על רובם ולאט לאט להיות כח משמועי באירופה, במקום להיות עוד איזה feeder club.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברכות לקבוצה הטובה ביותר בגרמניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל השקעה מדהימה יובל!

בלי לחפור הרבה, מברוק לדורטמונד על הזכיה באופן רשמי באליפות עשו את זה עם המון סטייל וכדורגל מדהים (קגאווה הזה חתיכת מציאה וחייבים לשמור עליו ולדעתי הוא שחקן העונה) קבוצה מאומנת שמשחקת כיחידה אחת ומאז ההדחה מאירופה הקבוצה פשוט קטשה את כל הליגה

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תודה רבה אמיר ורוזנר על המחמאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

קשה להתעלם ממה שקרה היום בברלין. הרטה מגיעה כשהיא חייבת לנצח כדי להשאיר לעצמה סיכוי להישארות, בעוד לאוטרן מגיעה אחרי שכבר ירדה ליגה ונמצאת בכושר מזעזע. אבל עם זאת, כנראה שהכבוד העצמי השתלט על קייזרסלאוטרן ולא נתן לה להפסיד את המשחק היום. אבל איזה מתסכל זה עבור הרטה.. משחק בית, מול הקבוצה הכי חלשה בליגה שכבר ירדה ליגה, כשהרטה יודעת שאין מנוס מלנצח.. סביר להניח שהמשחק הזה חתם גם את זהות היורדת השנייה. נעבור לווסרסטאדיון - הייתי בטוח שבאיירן לא תנצח את המשחק היום אבל כנראה שטעיתי. אני ציפיתי שבאיירן תשמור רגליים למשחק ביום רביעי מול ריאל מדריד, כמו שעשתה מול מיינץ (וכך היה), אבל מברוק על הניצחון. אם היום היא הייתה מפסידה אז זה היה המשחק השלישי ברציפות שהיא לא מנצחת בליגה ולמרות שבליגה כבר אין לה על מה לשחק, זה לבזות את הקבוצה וחבל.

באשר למשחקים הנוספים: כל הכבוד ללברקוזן על הניצחון בהופנהיים, אני חשבתי שהיא תפסיד את המשחק. הופנהיים נמצאת בתקופה טובה יותר מלברקוזן ולברקוזן גם עם סגל חסר וכל הסימנים הצביעו על ניצחון של המארחת. אפשר לומר שהמקום השישי בסיום העונה יהיה שייך ללברקוזן ולא לאף אחת אחרת. שטוטגרט הפתיעה עם התיקו מול פ.צ קלן, התיקו של נירנברג והמבורג לא מפתיע.

נקדיש גם כמה מילים לדורטמונד: למרות שאני אוהד את שאלקה אני מברך את כל אוהדי דורטמונד למיניהם כאן (וגם כאלה שאוהדים קבוצה שוואבית בגרמניה אבל מעדיפים את זו של יורגן קלופ, משום מה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx). כשמגיע, מגיע. לא הגיע לאף אחת אחרת לזכות באליפות העונה. קבוצה שמציגה את הכדורגל אולי הכי יפה שנראה פה בשנים האחרונות, שומרת על זה בכל משחק ומשחק, מאמן מעולה שיודע לנהל כמו שצריך את הסגל שיש לו בלי לבזבז אף שחקן.

ובאשר אלינו... עכשיו כשמנשנגלדבאך הפסידה יש לנו סיכוי להגדיל את הפער מנקודה אחת לארבע נקודות - רק שלא נבעט בדלי עוד פעם. יש לי תחושה לא טובה לגבי המשחק הזה.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

Und Schon Wieder Deutscher Meister BVB! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx