מחזור 32 בפל' התחתון: הפועל ר"ג יורדת ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏26/4/13.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קניתי תיקו לפני המשחק ובסיומו אני יוצא מאוכזב. הירוקים הפכו את עורם, יכולת נוראית במחצית הראשונה ושיפור משמעותי במחצית השניה.
    חבל שלא השכילו לנצל את השאננות התל אביבית לכדי ניצחון, אבל כמה פעמים כבר רואים קבוצה שמצליחה לנצח לאחר שהיא חוזרת מפיגור 0:2 כשהיא בעשרה שחקנים? הרגע שאזכור מהמשחק הוא הגליץ' הנפלא של צעירי במרכז המגרש. אני עדיין בדעה שהוא שחקן בינוני מינוס ואין לו מקום במכבי חיפה, אבל היה יפה לראות את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/13
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא חושב שצעירי איזה שחקן גדול אבל היום ראו את ההבדל בין גולסה במחצית הראשונה לבינו במחצית השנייה. סיפור אחר לגמרי.
    עזרא ממשיך להיות השחקן ההכי טוב שלנו בחלק ההתקפי העונה, היחיד שעוד מתפקד. אם בנאדו לא יחתום בקיץ הזה חלוץ הוא צריך ללכת הביתה. חד משמעית. זה כל כך בולט שזה מדהים. אנדלובו שוב שבר את הרגל, אולי זה יעזור לו לקבל החלטה.

במחצית השנייה הקבוצה עוד החזירה לעצמה קצת מהכבוד, אבל אני מקווה מאוד שבנאדו לא יחשוב בטעות במשחק הליגה הבא לפתוח רק עם גולסה וקטן באמצע כי חזרנו מפיגור.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

על מה קרלוס קיבל פרחים? חיפה נתנו פרחים למכבי על האליפות ובגלל שהוא היה קפטן במקום ייני הוא קיבל את זה?

4. Telkiyski Member

הנהלת חיפה החליטה כנראה לברך את מכבי, "היריבה השנואה", על האליפות.
    לא ברור לי בכלל, אולי די כבר על הפוזות האלה?
    אני לא מבין איך האוהדים של מכבי חיפה אומרים שהם כזה שונאים את מכבי, אם היו"ר שלהם הוא אוהד מכבי כדורסל ידוע, ואם השוער שלהם במשך איזה 15 שנה בא עם הבן שלו למשחק והילד שלו אשכרה לובש חולצה של מכבי.
    זאת יריבות?
    אם אני אוהד של חיפה דוידוביץ הזה מחוק מבחינתי.

ולגבי המשחק, הוא די מתמצת את העונה של חיפה (גם בהקשר של המאבק הישיר מול מכבי)
    2-0 ב-10 שקנים, הכל נראה אבוד וגמור, אבל בכל זאת מצליחים לחזור ל2-2, שלא מספיק אבל נשאר בעיקר הכבוד.
    זה בעצם סיפור העונה של מכבי חיפה.

אגב, בפנדל הכדור עבר את הקו, היה צריך לתת 1-0 בלי פנדל ובלי אדום.

5. alexshw Member

דוידוביץ' מעולם לא ניחן בחוכמה גדולה מדי. בוא נגיד שהוא עשה לנו כמה קטעים הרבה יותר גרועים.
    ובכלל מדובר בשחקן שפרש הלכה למעשה.

בקשר לשחר, זה לא הפריע לו פעם לקרוע את הליגה כשהוא רצה תארים, הבעיה שהוא שינה גישה וזה לא קשור להיותו אוהד מכבי ת"א כדורסל. מעניין את סבתא שלי את מי הוא אוהד בענפים אחרים.
    לגבי הפרחים, זה עוד סבבה. מזל שלא נהוגים בארץ מסדרי כבוד. אבל גם ככה הקבוצה עשתה להם מסדר כבוד במרכז השדה במשך 90 דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/13
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התקציר ב-ONE. מה אני אגיד לכם? המשחק הזה לא מזיז לי. אני כבר בפגרה...מכבי חיפה פשוט צריכה לשנות את פניה ולא מעניין אותי ששופט עוואר לא ראה שעמאשה פשוט מוחזק בחולצה ברחבה.
    מכבי ת"א אלופה וזהו.

לגבי דווידוביץ', ממש לא ברור לי שבנו בא עם חולצה של מכבי ת"א. זה גם ככה לא משנה את העובדה שמבחינתי הוא לא צריך לחזור יותר לשער הקבוצה.

7. maor123 Member

לדע מה הלחץ, אם ביתר - סכנין תיקו, סכנין יורדת, עכו - חיפה תיקו, עכו יורדת, אם באר שבע - נתניה, באר שבע נשארת, באר שבע מפסידה - וסכנין עושה תיקו או עכו ובאר שבע נשארת,

הסיכויים שלנו גבוהים לא יודע מה הלחץ פה, הסיכוי שעכו וסכנין ינצחו שתיהם, הוא קטן מאוד.

8. Telkiyski Member

אגב, הגול השני של חן עזרא הוא שכפול מדויק של השער של ג'ובאני רוסו מול ביתר במדי הפועל חיפה בעונת 98/99

9. Love Is Red Member

לך תבין כולם נהיו לי רואי שחורות ומגדי עתידות, אני הייתי ריאלי לאורך כל העונה ואני עדיין כזה כל תוצאה יכולה לקרות במחזור הקרוב ובאר שבע יכולה לרדת בדיוק כמו שבית"ר יכולה ובדיוק כמו שנתניה סכנין ועכו יכולות...

10. Telkiyski Member

אני אישית חושב שה"הפתעה" תבוא מחיפה והפועל חיפה תנצח את עכו, שתרד.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/13
  11. Love Is Red Member

אני לא יודע איזה הפתעה תיפול אבל הכל יכול לקרות על אף כל הספוקלציות והתאוריות קונספירציה, בסוף מה שיקרה שבאר שבע תנצח את נתניה עכו תביס את חיפה ובית"ר תפסיד 2-0 ואז כל מי שדיבר על העניין של ה1-0 יאכל כמה כובעים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

לא שאני טוען שהכל כשר בכדורגל שלנו אבל אני מעדיף להאמין שיש פה איזשהו ערך ספורטיבי למשחקים כאלו ולא להאמין שהכדורגל הישראלי מכור עד כדיי כך...

ואולי אני נאיבי אבל כזה אני...

12. Telkiyski Member

יש הבדל לדעתי בין משחק בו תיקו טוב לשתי הקבוצות לבין משחק בו 1-0 לאחת מהן טוב לשתיהן.

אני לא באמת חושב שהפועל חיפה תבוא להפסיד 1-0.
    יכול להיות שאם יהיה 1-0 לעכו, ככה זה ייגמר. אבל הפועל חיפה לא תבוא בשביל לחכות לספוג ראשונה ושככה ייגמר.
    אולי אני תמים...

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה הרעש סביב התלבושת של דוידוביץ' ג'וניור?
    הוא ואחיו נכנסו יחד עם שחקני שתי הקבוצות והמחיר הוא שאחד מהם ילבש את המדים של מכבי ת"א.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/947277_530415890333550_1338076903_n.Xxx

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/528221_530415810333558_1426921645_n.Xxx

אני מאמין (ומקווה) שהחולצה הצהובה והמכנס הצהוב יהפכו לסמרטוטים בימים הקרובים...

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/13
  14. oranfu Member

היו צריכים להפוך לסמרטוט בשניה שירד מהדשא (לא היה צריך ללבוש את זה מלכתחילה עם כל הכבוד. אוהד חיפה אמיתי היה מוכן שבן שלו ילבש חולצה של מכבי לרגע אחד אפילו?).

השופטים היו גרועים כרגיל, קיפחו אותנו בצורה בולטת מאוד, אבל מקבלים גיבוי ופרגון מהאיגוד..

משחק גרוע שלנו, אמנם בסוף נגמר בסדר אבל לשחק עם קטן וגולסה באמצע אחרי ההרחקה זה שטות גדולה. מזל שזה מכבי ת"א והם פחדנים.
    אלקיים אתמול עם המשחק הכי גרוע של מגן שאני זוכר פה בליגה בכלל. הוא לא מתאים לליגה הזאת בכלל. גם דגני חלש. לא רק שהם לא תורמים בהתקפה, אז גם עוברים אותם כמו מים ואם זה היה מנג'ר אז היה להם 3 במיקום הגנתי.

אם במועדון לא יפנימו שאי אפשר לשחק עם קטן כבאנקר בהרכב (הוא לא זז, פשוט לא זז) ושאין לנו אפילו חלוץ אחד שיש לו מקום בסגל (בראש ובראשונה שיבעטו בזבל הזה אזולאי שמשחק בכזה זילזול כאילו הוא משחק בפלייסטיישן) אז אין לנו מה לחפש בעונה הבאה.

אני גם חושב שהפועל חיפה ינצחו. אבל לצערי אני חושב שבסוף נתניה תרד.

15. maor123 Member

מדהים כמה שהילדים דומים לאבא, לא ייאמן