מחזור 32 בפל' התחתון: הפועל ר"ג יורדת ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏26/4/13.

1. Love Is Red Member

למה שווה לו שני מיליון שקל, על מה ולמה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. South Boy Member

למרות שלא ניצחנו בנתניה כבר 22 שנים אני חושב שהמצב שלנו טוב הרבה יותר מקבוצות אחרות בתחתית.
    לפני שאתם ממהרים להכתיר אותנו כיורדת השניה, תזכרו שגם במקרה של הפסד (שהוא סביר בהחלט) הפועל עכו צריכה לנצח בקריית אליעזר שזה מגרש קשה מאוד לכל הדעות וסכנין צריכה לנצח את ביתר שמשום מה אני מאמין להם שילחמו ביום שבת, מעבר לעובדה שאנחנו תלויים רק בעצמנו ואפילו נקודה מסכנה במשחק מגעיל מספיקה לנו כדי להשאר גם אם נפשל כמו בהרבה פעמים העונה אנחנו יכולים להשאר כי היריבותש לנו לתחתית ישחקו משחקים לא פחות קשים משלנו אם לא יותר קשים.
    אבל לא צריך להתעסק בתסריטים שונים ומשונים, תבואו תעשו את העבודה שלכם ותעירו אותנו מהסיוט הזה כבר.

3. alexshw Member

כי אז עטר ישאר בנתניה ומכבי חיפה לא תצטרך לשלם לו שכר בעונה הבאה.

4. Love Is Red Member

אז יאללה בית"ר ויאללה הפועל חיפה?
    כי אז במצב של נצחונות שלהן באר שבע לא תרד ונתניה תוכל לנצח והיא לא תרד.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    ככה כולם מרוצים, סכנין יורדת, שחר חוסך שני מיליון, ו4 קבוצות בעלות מסורת וקהל נשארות בליגה.
    למרות שאולי מגיע לעכו לרדת.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנחנו מסתכלים על טובת הכדורגל הישראלי עדיף שעכו תרד. כי מעטות הקבוצות בכדורגל הישראלי שיכולות להביא 10 אלף אוהדים למשחק נתון ומלבד עכו כל הקבוצות שמועמדות לירידה יש את היכולת להביא כמות כזאת של אוהדים, לגבי בית"ר והפועל ב"ש אין ויכוח אפילו, נתניה בימים יפים בצמרת גם יכולה בטח עכשיו עם האיצטדיון החדש גם אם סכנין והפועל חיפה רק במקרים מיוחדים יביאו כמות כזאת של קהל עדיין יש להם בסיס קהל גדול בהרבה מאוד וחשיבות לליגה מאשר הפועל עכו שגם אם תתאמץ מאוד אולי תביא 3,000 צופים למשחק והיא יחד עם רמה"ש הקבוצה המיותרת בליגה.

בנוגע לשבוע הבא אז המשחק בין נתניה להפועל ב"ש ומה שיקרה בו ישפיעו למעשה על שאר המשחקים, כל גול בנתניה ישנה את התמונה בתחתית לכאן או לכאן. הולך להיות מחזור גדול.

6. Love Is Red Member

התכוונת גדול מבחינת מתח ודרמה, יכולת ממש לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

וואי איזו דרמה הולכת להיות בשבת הקרובה, דרמה אמיתית יותר ממה שהיה לפניי שנה שאז היו פחות קבוצות בקלחת.
    לדעתי אפשר לורמ שיש רק 5 קבוצות, הסיכוי שחיפה תרד קלוש מדיי ומצריך את זה שעכו תביס אותה מה שלא יקרה לדעתי...

אני אישית מקווה שבאר שבע תבוא תעשה את העבודה וזהו, אם זה יקרה שאר המשחקים יהיו חסרי חשיבות בתוצאותיהם...
    אבל אם נתניה תוביל המשחקים יהפכו למרתקים הרבה יותר...

7. henry1 Member

מבין הקבוצות שמתמודדות על הירידה, נתניה היחידה (למעט ביתר, אבל זה כבר נושא אחר איך היא הגיעה למצב הזה), שהביאה העונה מעל 10,000 אוהדים, ואין בכלל ספק שבמשחק חשוב בהרבה, היא תביא את אותה כמות שבאה אז, קרי איצטדיון מלא.

לעניין הסיכויים, אני יותר בונה על ניצחון של הפועל חיפה, שאז תיקו מול ב"ש יספיק. יהיה קשה לנצח את ב"ש שוב, למרות 2 הניצחונות שלנו עליהם העונה ו-22 שנה ללא ניצחון של ב"ש בנתניה. בכל מקרה, אני מקווה שאנחנו ננצח ולא נזדקק לחסדיה של קבוצה זאת או אחרת.

ביתר ירושלים בלי הקהל שלה, היא כמו שמשון הגיבור בלי השער. פשוט מהרגע שהקהל יצא נגד הקבוצה, היא איבדה מכוחה והגיעה למצב של סכנת ירידה. קשה לי לראות איך ביתר מנצחת בדוחא מול סביבה עוינת במיוחד ובכושר שהיא נמצאת היום. אבל צריך גם לזכור שסכנין היא לא מהאריות הליגה ואם ביתר תדע לאסוף את עצמה מחדש, לאחות את הקרע עם האוהדים אפילו לשבוע ותשחק כפי שהיא שיחקה מול נתניה אתמול, אולי הם יעשו משהו שנראה בלתי אפשרי היום.

8. Ice Cream חסה

כל פעם שסכנין עולים מולנו, בטח בסיטואציה הזו שיש להם הזדמנות להוריד אותנו ליגה, הם עולים כמו אריות...

9. abcd Member

המחזור הכי גדול בהיסטוריה של ליגת העל, 3 משחקים, 6 קבוצות שלכל אחת יש מה להפסיד.
    אלוהים למה לא יכולתי להיות אוהד ניטרלי בשבת, לשבת מול הטלוויזיה וליהנות מכדורגל. במקום זה אני אמור לשרוד את ה-90 דקות הכי קשות ומפחידות בחיי(והייתי בלבנון ועזה).

14000 איש הולכים לצאת מנתניה בוכים השאלה רק מאיזו סיבה.

הלוואי שהשבוע הזה לא ייגמר אף פעם..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/13
  10. זכאי Member

תראו, אם עכו תוביל 1-0 בקריית אליעזר, אין ספק שככה ייגמר המשחק... (2-2 בין דנמרק ושבדיה אומר לכם משהו? לותיקים, תיקו בין שמשון והפועל כפ"ס במחזור האחרון ב82, שנתן לכפ"ס אליפות ושמשון הישרדות?). אף קבוצה לא תלחץ והמשחק יהיה על עיגול האמצע. העניין הוא, האם המשחק יגיד למצב בו עכו תוביל 1-0.
    שאלה דומה אפשר לשאול על סכנין. נניח סכנין מובילה 1-0, האם היא תלחץ? האם בית"ר תלחץ כדי להשוות? כאן זה כבר לא ודאי שהתשובה היא לא, לאור היריבות בין 2 הקבוצות.

11. Love Is Red Member

זהו שלדעתי סכנין ובית"ר ירושלים לא יהיה שם משהו מוזר, כי לסכנין לא אכפת מבית"ר ולבית"ר לא אכפת מסכנין כל אחת מהן תשמח להוריד אחת את השנייה אם זה יתאפשר.

בסוף הדבר המצחיק יהיה שעכו תביס את חיפה סכנין תנצח 1-0 בלבד ובאר שבע תפסיד 1-0 לנתניה וחיפה תרד ליגה.

12. abcd Member

אל תבנה על זה. כמו שאמר שחקן הפועל חיפה:
    "רק 3:0 יוריד אותנו אבל עכו לא יבואו לשחק על 3:0, הם יבואו לשחק על 1:0".

רצה להגיד: אז סגרנו על 1:0

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור סיום אדיר מתוכנן בסופ"ש הקרוב. אישית אני מאוד מקווה שבית"ר ונתניה ינצלו.
    עצוב היה לראות מה קרה לבית"ר ב4 חודשים (המפולת התחילה בינואר).
    אני עוד זוכר בתחילת דצמבר/סוף נובמבר שהדגישו בגדול בידיעות אחרונות את הטבלה כאשר 4 המקומות הראשונים מיואשים על ידי מכבי תל אביב/חיפה/הפועל/בית"ר ותראו מאז לאן בית"ר הידרדרה.
    לצעיר גם מכבי נתניה מועמדת חזקה לירידה ואני מקווה שיגיע קהל רב לתמוך ולתת גב אדיר מול ב"ש (שגם אצטער אם תרד).

14. Love Is Red Member

מדהים שרמת השרון נמצאת בפלייאוף העליון ונראית כמו קבוצת תחתית בכלל...

15. eran levy Member

למה מדהים? רמת השרון לא היתה קבוצת תחתית רוב העונה, והמטרה היחידה שלה היתה (וגם זה אולי בספק) פלייאוף עליון. אז הם עשו את זה ועכשיו הפסיקו לשחק. לא כשר, נכון, אבל הם לא קבוצת תחתית, הם יסיימו את העונה כקבוצת פלייאוף עליון. מה שבטוח, רמת השרון מעניקה יחס שווה לכל הקבוצות בפלייאוף העליון, לכולם היא מפסידה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx