מחזור 32 בפלייאוף העליון: הפועל ב"ש מארחת את מכבי נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/4/19.

1. עידן444 Member

איכות?
    רעננה ומכבי פ״ת הביאו יותר איכות מחדרה וסכנין?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פגיעה חמורה וקשה שהייתה יכולה להוביל לפציעה קשה.
    מקווה שבית הדין ירחיק אותו למשחקים נוספים מלבד המשחק הקרוב, אולי זה ישדר מסר לכל השחקנים לא להיכנס לתאקלים פרועים שיכולים להוביל לפציעות קשות. ביום ראשון זה היה קניקובסקי, בפעם הבאה זה יכול להיות מישהו מהשחקנים שלנו שיפצע בגלל כניסה דומה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא חושב שיש על כך עוררין בכלל. מחלקות נוער מהטובות בישראל, יציבות בליגת העל כבר שנים (למרות שפתח תקווה בדרך ללאומית ואני ממש לא אתאכזב לראות את הלוזונים שם) בלי הסתמכות על אחרים (חדרה על כל העולם, בעיקר מכבי היום, סכנין על מכבי חיפה). רעננה משכילה להחתים זרים טובים ובולטים באופן קבוע יחסית.

4. קשר שמאלי Member

איזה שחקנים ייצרה רעננה בשנים האחרונות? לא מבין על סמך מה אומרים שיש להם מחלקת נוער מצויינת
    ירדן כהן אגב הוא תוצר של מכבי חיפה, עבר לרעננה בגיל18.. קייס גאנם שייך לרמת השרון. גם צור וארשיד הם לא שחקני בית שלהם

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/19
  5. עידן444 Member

מדובר על צמצום הליגה.
    השאלה שלי היא איך קבוצות קטנות עם בעלים יציב תורמות לאיכות ורמת הליגה יותר מקבוצות כמו סכנין שהניהול שם שוק.
    גם ק"ש, אלופה לא לפני המון זמן, הפכה להיות הקבוצה הכי משעממת בליגה.
    לדעתי ברעננה תהיה מחלקת נוער באותה רמה גם אם הקבוצה הבוגרת לא תהיה בליגת העל.
    אגב, המחלקה שם ממומנת ע"י עיריה ולא ע"י הבעלים.

6. אבי סנדור Member

סירושטיין, שוקר, בבייב, שכר, דוידוב, עמית כהן, סביר, תומר.

בלאומית: אריאל הדר, יובל טיטלמן,יגאל בקר,בן מייזן.

אפשר להתווכח על ההגדרה של שחקן בית אבל שחקנים שהגיעו אלינו בגיל נוער ועשו את המעבר לבוגרים אצלינו:
    גלזר, צור, ירדן כהן, שגיא דרור..מי שלא סופר אותם כשחקני בית אז קניקובסקי גדל ברעננה ועבר למכבי בנערים א'.

זה ככה רק מזיכרון והרשימה הזאת חוץ מהשלושה הראשונים מתפרסת על ה 4 שנים האחרונות בלבד.. זה המון שחקנים ובנוסף קבוצת הנוער בצמרת כבר כמה שנים ובכל נבחרות הנוער יש לנו נציגות יפה מאוד.
    העתיד שלנו נראה ורוד מאוד.

Sir Alex Ferguson ו-Drama2 אוהבים את זה.
  7. סמואל אטו Member

בשביל להחליט כמה קבוצות צריך בכל ליגה, קודם כל צריך לקבוע מה הפרמטרים שקבוצות שצריכות לעמוד בהן ולא סתם לזרוק מספר שנשמע טוב לאוויר.
    אם יש לך 20 קבוצות שעומדות בפרמטרים האלה, אז מי אמר שחייב פחות?

oranfu, EuropeGuy ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

ממש לא נכון, בטח לא ברמת ה"איכות" של ליגת העל.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהמספר האידיאלי לכדורגל שלנו הוא 16 עם 30 מחזורים.

אבל אם מחמירים באמת את הפרמטרים שבהם קבוצות צריכות לעמוד כדי לקבל את הרישיון אז אין לי בעיה שבמשך שנתיים-שלוש תהיה כאן אפילו ליגה של 10 קבוצות אם זה המספר של קבוצות שעומדות בתנאי הסף ומי שראה הודעות שלי בעבר יודע שאני נגד ליגה קטנה.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי היום במקום אחר שהכל בסדר איתו , וזה הכי חשוב רק שיהיה בריא .

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיעו להסדר טיעון, אלו הורחק לשני משחקים בפועל...

12. קשר שמאלי Member

באסה לכם שהוא הורחק רק מ-2 משחקים. הבחור לא כדורגלן

rivaldo ו-hbs7 אוהבים את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר את התקופה שבליגה היו 12 קבוצות (וגם אז בליגה היו קבוצות כמו קריית גת, הכח, נצרת עילית, הרצליה ואחי נצרת), התקופה הכי רעה של ליגת העל מאז שאני רואה כדורגל. חוץ מהקבוצות שרצו לאליפות, לפעמים אחת לפעמים 2, ואולי עוד קבוצה אחת - שתיים שלא פחדו לרדת ליגה, כל יתר הקבוצות בליגה פחדו לרדת ליגה ולכן כמעט כל משחק היה עינוי לעיניים. כמעט כל המאמנים שיחקו קודם כל בשביל לא להפסיד, הגנתי, מבוקר, כי בליגה כזאת עדיף לסיים בתיקו מאשר לקחת סיכון ולהפסיד.
    קח את עונת 08-09, הקבוצות שרצו לאליפות (מכבי חיפה והפועל תל אביב) סיימו עונה עם 49 שערים שהם כבשו ב-33 משחקים, לא לדבר על שאר הליגה כולל אלה שהיו בצמרת או באמצע הטבלה (מכבי פתח תקווה סיימה שביעית נניח כשהיא כובשת 26 שערים ב-33 משחקים).
    כל הקטנה שתעשה בליגת העל קודם כל תגרום לרוב הליגה לשחק הגנתי ומבוקר יותר.
    מצד שני גם לא הייתי מגדיל ל-16 קבוצות, כי צריך להגיד את האמת, לא בטוח שיש 16 קבוצות שיצליחו לגייס את סכום המינימום לליגה (מזכיר לכולם שחדרה שיחקו עם פחות מסכום המינימום בגלל הבעיה עם רשם העמותות שהוביל לכך שחלק מהכסף שלהם הוקפא ולא נכנס לתקציב, אם היו רוצים להקשות איתם או אם היינו בליגה אחרת יש מצב שחדרה לא פותחת את העונה בליגה הראשונה בכלל).

מה זה הישגים? הרבה פעמים ההישגים מגיעים מקבוצה אחת, שהיא באמת איכותית, איך זה קשור לרמה של יתר קבוצות הליגה? כי אני זוכר הרבה ביקורת בשנים האחרונות על רמת הליגה, וזה למרות שהפועל באר שבע של האליפות השנייה הגיעה ל-32 הגדולות באירופאית (אחרי שעלתה מהבית שלה על חשבון אינטר וסאות'המפטון), ועשתה דברים כמו להעיף את אולמפיאקוס, מרחק שער מלהעיף את סלטיק ולעלות לליגת האלופות (ניצחון ביתי על סלטיק כשראדי עוד מחטיא פנדל), ניצחון כפול על אינטר (היחידה בהיסטוריה שעשתה להם את זה במסגרת אירופאית) ותיקו בחוץ מול סאות'המפטון (כמה שבועות אחרי שהם פירקו עם ואן דייק את סיטי של פפ בעונה הראשונה של פפ באנגליה).

את אשקלון ניצחנו פעמיים בתוספת הזמן (אם אני זוכר נכון בשני המקרים זה היה ראדי), את עכו בחוץ ניצחנו 1-0 משער בפנדל של בן שהר אחרי עבירה על מליקסון באחד המשחקים הכי חלשים שלנו באותה עונה (חיימוב נתן הצגה, עכו החטיאה בתוספת הזמן שני כדורים של 100% גול).