מחזור 32 בפלייאוף העליון: ב"ש מגדילה את הפער ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/4/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא יהיה כלום.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תנוחו כבר.

3. South Boy Member

טל בן חיים כשיר למחר או שרק בעצם הלשון הוא לא נפצע?

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

5. Raulito Madridista

אפשר לומר שמכבי חיפה אמנם הפסידה שלוש פעמים לבית"ר העונה בליגה ודווקא במשחק הכי חשוב ביניהן, במסגרת הגביע, היא הצליחה לנצח - אבל הגיע הזמן שהיא תיתן פייט לבית"ר גם בליגה. אני זוכר איך בית"ר כבשה נגדה שלישייה קלילה בסיבוב השני וזה היה משחק פאתטי, עוד אחד מבית היוצר של מכבי חיפה. לאחרונה חיפה התייצבה קצת והקשתה על באר-שבע ומכבי אבל זה הזמן להמשיך ולראות אותה נאבקת נגד קבוצה מולה היא לא נחשבת לאנדרדוג מובהק, בעיקר בגלל יתרון הביתיות הפעם והעובדה שבית"ר ידעה עליות ומורדות בפלייאוף הזה. ללא פלט יהיה למכבי חיפה קשה מאוד והיא תצטרך עוד משחק טוב של אלירן עטר. שאר ההרכב די מאולתר. גילי ורמוט ויוסי בניון עם המון כדורגל ברגליים אך לא תורמים דבר למשחק ההגנה ובית"ר אוהבת לצאת למתפרצות. אצילי בטח ייקבל כמה דקות.

לגבי מחר, הלוואי וסכנין תחרבן למכבי את המצב במאבק האליפות אבל בעוד מכבי שקטה ורגועה לפני המשחק - בסכנין עדיין כועסים, אולי בצדק, אבל נראה שהדבר האחרון שמעניין אותם זה כדורגל. ושוב, אם המיוחס לאנשי סכנין הוא נכון - קללות, איומים ועוד על שחקני מכבי - זה איום ונורא, אין לזה מקום בכדורגל ובני סכנין צריכה להיענש.

6. Butragueño מנהלים

הם צודקים, אין למשחק מחר בדוחא שום ערך ספורטיבי, בדיוק כמו למשחק הגביע שהיה ביום חמישי.

7. South Boy Member

העיתון הכי פרובוקטיבי ושנוי במחלוקת ממשיך עם הטורים ההזויים האלו.
    אני ממש לא רוצה לפתוח את זה שוב אבל תן לי להבין את ההיגיון, אם אני ממש רוצה לנצח במשחק בכל מחיר גם אם אני מתנהג בצורה בזויה וחסרת ספורטיביות, צועק ומקלל שופטים ומתנהג כמו חלאת המין האנושי אז אני ספורטאי מרגש שראוי להערכה? מה זה אומר על פני הדור ועל הספורטאים של היום שהם מודל לחיקוי? גם לנגוח בשחקן בדרך לשער זה מרגש? כי לפי הלוגיקה של הכותב נראה שככל ששחקן יעשה מעשה יותר מלוכלך כדי לנצח כך הוא יותר ראוי להערכה.
    תן לי לגלות לך סוד, ואני מקווה שאתה יושב כדי לא להיות יותר מדי מופתע, אין ספורטאי שלא רוצה לנצח. אבל לצערי יש ספורטאים שמוכנים להקריב גם את ערכי הספורט בשביל לנצח, וברגע שמישהו עובר את הגבול הדק הזה הוא אולי נהיה מנצח אבל לא אחד מרגש ובטח שלא אחד שראוי להערצה.
    אנשים אומרים שלמשחק מחר אין ערך ספורטיבי בגלל הסערה שנוצרה סביבו, באותה מידה אפשר לשאול איזה ערך ספורטיבי היה למשחק שבו אין כבוד לאתיקה של המשחק?

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הפסקה העיקרית מבחינתי היא זו שמדברת על "הטהרת" הספורט בישראל. אנשים מתפלצנים על ריק.
    גם לכבוש שער בנבדל ולזרום עם זה זה להקריב את ערכי הספורט, חלאס כבר.

9. Butragueño מנהלים

להבקיע שער מנבדל זו לא פעולה חד - חד ערכית שאפשר להבין אותה באותו הרגע, לעומת הוצאת חוץ כששחקן היריב מטר ממך על הריצפה. אל תעליב את האינטיליגנציה שלנו.
    לעומת זאת, שחקנים שנגעו ביד והודו בזה אחרי שכבשו לא חסר, כמו כאלה שנגעו ביד וחגגו, לפי המיון שלך, אני צריך לחגוג ורק כך אהיה הספורטאי המרגש?

10. Civil Anti Madridista

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין קשר בעיניך כי אתה לא רוצה שיהיה קשר. לפני שאיגיבור נפל הוא ניסה להרחיק את הכדור החוצה ושחקן בית"ר מנע את זה (מוזמן לבדוק), באר שבע לא החזירה את הכדור לסכנין אחרי ששחקן סכנין הוציא את הכדור.
    ההבדל העיקרי הוא שכאן זו מכבי והיא עשתה מזה גול.

12. Telkiyski Member

תנו לאוהדי מכבי להסביר הסברים לעצמם על כמה הם ספורטיבים.
    זה רק מראה שהם בעצמם יודעים מה נכון.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  13. Butragueño מנהלים

ולפני כמה דיונים דברנו על "למה קבוצות הליגה שונאות את מכבי", ואני מתחיל כבר להבין כי התשובה נמצאת בזה שאתם רואים את עצמכם כגוף מעל הליגה, ומתחיל להישבר הזין מזה.
    לא רוצים לשלוח שחקנים לנבחרת כי הם עייפים, לא מוכנים להוציא כדורים כאשר שחקן היריבה על הריצפה כי הוא מתחזה, כמו שאתם מציינים במסיבות עיתונאים לפני משחקים. אתם הרי הקבוצה היחידה בליגה ששחקנים מבזבזים זמן מולם, אתם הקבוצה היחידה בליגה שהשחקנים שלהם משחקים בכל כך הרבה משחקים, אתה הקבוצה היחידה בליגה שצריכים לנסוע לדוחא למשחק חוץ, אתם הקבוצה היחידה בליגה שמתבנקרים מולה כדי להוציא תוצאה טובה. יאללה תתקדמו.

14. Civil Anti Madridista

לא היה ניסיון להוציא את הכדור החוצה. הכדור הגיע לשחקן של בית"ר ומכאן היו עוד שלוש מסירות שלכם לפני שהכדור עבר לשליטה של בית"ר.
    ב"ש סכנין? המהלך הראשון לאחר הוצאת החוץ של ב"ש הייתה הרחקת הכדור של עותמאן לחצי המגרש של ב"ש.

אין טעם למחזר את זה מחדש, כבר דנו בזה מספיק.
    ועל סמך מה אתה קובע את זה אני חייב לדעת.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/16
  15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין - מבחינתי, לפחות - הוא שהקו הדק הזה נחצה כל הזמן. הוא נחצה כששחקן מתחזה על מנת לזכות בפנדל או כדור חופשי והוא נחצה כששחקן מעמיד פני פצוע על מנת לבזבז זמן. אני לא מבין - אתה מוזמן לנסות להסביר לי, ואני מתכוון לזה לחלוטין - מה ההבדל הגדול בין הדוגמאות הנ''ל לבין מה שעשה טב''ח. זה משחק של רמאים.

מצב נושא:
הנושא נעול.