מחזור 32 בפלייאוף העליון: ב"ש מגדילה את הפער ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/4/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

את מי היית מוציא? בוס בוחר לפתוח עם חלוץ פלוס זהבי, כי הוא מאמין בהרכב התקפי.
    מדוניאינין ואלברמן הרבה יותר טובים מנוסא, והלוואי שנוסא יחזור על חשבון אחד משניהם.

2. zivmay Member

אל תשווה את מה שהלך בקבוצה בשנים עברו.
    היו במועדון יותר מדי חובבנים, וכך שחקנים לא יכולים להתבטא, ובטח לא לתת פייט ראוי למכבי.

השנה אנו רואים שיטה שונה לגמרי, אימונים הרבה יותר אינטנסיביים, מערכי כושר ואימונים מקצועיים שונים. אפשר להגיד שזה התחלה של תהליך.
    זה לא מפתיע שחוץ מבוזגלו, כולם היו נוראיים בשנה שעברה. בוזגלו הוא השחקן היחידי שחי מבלאגן במגרש, שאין סדר, משמעת ותבנית הוא פורח.

אין ספק שבשיטה הנוכחית, מאור מליקסון הוא האקס פקטור. ואם הוא היה משחק יותר, הוא כבר היה עם דאבל דאבל.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ניצחון של מכבי במשחק העונה וזה פיניש שובר שיאים. כל תוצאה אחרת, וב"ש אלופה.

yakov_y, orimor2212, amn ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תיקו רחוק מלהכתיר אותנו. יש לנו עוד הפסד רשום בסמי עופר, הפסד אחד ומכבי תל אביב רשומה.

תיקו משאיר הכל פתוח, ניצחון של מכבי תל אביב הופך אותה לפייבוריטית ברורה, ניצחון שלנו מעביר את הצלחת לצומת להבים.

oranfu, Love Is Red ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים איתך. אתה מתאר מצב שבו 3 שנים אחרונות הכל היה בושה בבאר שבע ומכבי נהנתה מזה ורק בגלל זה לקחה אליפות, זה מה שמשתמע מהדברים שלך. זה לא נכון, אי אפשר לבוא ולקחת את העונה הנוכחית של באר שבע ולהוציא אותה מהשאר ולהגיד הכל הה שכונה השנה יש שינוי. כל ה-4 שנים אחרונות זה תהליך בבאר שבע, ראו את השינוי בכל כך הרבה אספקטים גם בשנה שעברה וגם בזו שלפניה, וכמובן שיש שיפור גם השנה.
    זה שהאימונים הם יותר אינטנסיבים לא אומר כלום - עדיין מכת הפציעות בבאר שבע השנה לא שונה ממכת הפציעות שהיתה להם בשנה שעברה. אין ספק שהגדלת התקציב והחיזוקים הנכונים גם עוזרים, בכל שנה ב-4 האחרונות יש שיפור והתקדמות באספקטים של באר שבע, בכל אספקט. השנה לדעתי הסגל הרחב והעובדה שבאר שבע גם משחקת בזירה אחת הצליחו לבוא יותר בביטוי, משהו שלא קרה בשנים האחרונות. ממש לא מסכים איתך שכולם היו פחים בבאר שבע בשנים הקודמות. פלט נתם עונה מצוינת. בוזגלו נתן שנתיים מצוינות. אופיר דוידזאדה כבר 3 שנים בגרף התקדמות תמידי, בן ביטון בגרף התקדמות, וגם הצליחו בשנה שעברה לפגוע בזרים שהם המשכיות בעונה הנוכחית. מליקסון לדעתי הוא לא אקס פקטור יותר מברדה העונה, שווה ערך. עדיין, בהשוואה לזהבי ששומר על עקביות כבר 3 שנים במכבי, מליקסון לא שם. עונה אחת גדולה לא הופכת אותו לכזה. ההמשכיות או היכולת שלו להמשיך לשחק ככה בשנה הבאה תקבע אם זה נכון או שזו הבלחה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו אמור להכתיר אתכם. אם תבעטו בדלי זה משהו אחר
    ניצחון של מכבי לא הופך אותה לפייבוריטית ברורה בשום מקרה.
    ניצחון של באר שבע וזה גמור.

אישית אני לא רוצה תיקו. או שמכבי תנצח ודברים יפתחו או שבאר שבע תנצח וזה יגמר שם. לא מגיע לעונה הזאת שהמשחק הזה יגמר בתיקו.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תיקו רחוק מלהכתיר, יש עובדות. תיקו משאיר מרחק של משחק אחד. הפסד בסמי עופר זו לא בעיטה בדלי, זה משהו שנלקח כבר בתור עובדה.

8. Maudy Member

אפשר לאהוב את יוסי אבוקסיס,אפשר לשנוא אותו,אבל חייבים להודות שהוא מייצר עניין.
    אני שמח שיש אדם כמוהו בכדורגל שמכניס אמוציות הייתי משווה אותו לדייגו סימאונה שגם מסוגל ללכת מכות עם שחקן.
    גם טל בן חיים הוא אותו דבר.

לגבי מכבי תל אביב,אם כל האמצעים מקדשים את הניצחון מבחינתם,אז זה לגיטימי שכל האמצעים כשרים מבחינת רוב קבוצות הליגה למנוע מהם אליפות.

לירן אוהב/ת את זה.
  9. South Boy Member

אני לא מבין איך אפשר להגיד שמי שחושב הפוך ממך מונע מקנאה ושנאה למכבי, ואתה אפילו לא מייחס למכבי אפילו אחוז אחד קטן של אשמה בכל מה שקרה. כאילו כולם אשמים ורק לא הם.
    מדהים, פשוט מדהים. לא ראיתי הודעה יותר מוטה וסובייקטיבית מזאת בחיי ואנשים מעיזים להגיד שמי שחושב שגם למכבי יש חלק בבלאגן מדבר מקנאה. מי שביקר את מכבי ביקר גם את סכנין, אתה לא מדבר אפילו מילה אחת בגנות מכבי כאילו אין להם חלק במעשים האלה.
    מביך!

10. yedidel Member

אז כל מי שהעריך שזה ייסגר במפגשים הישירים צדק.
    כל קבוצה ניצחה בחוץ ועוד תיקו בטרנר. מי שתשבור את התיקו הזה שבוע הבא תהיה אלופה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שההודעה שלך היא לא כנה.
    אני לא חושב שאתה פרו מכבי, אלא כמו רבים מאוהדי נתניה, אתה אנטי באר שבע, ולכן אתה מגונן בתקופה האחרונה בחירוף נפש על מכבי שהיא היריבה הישירה של באר שבע לאליפות.
    בכלל הצדדים די ברורים כאן לאחרונה. רוב אוהדי מכבי חיפה והפועל ת"א מתייצבים לצד הפועל באר שבע במאבק האליפות בגלל האנטי למכבי.
    לעומת זאת רוב אוהדי נתניה ורוב אוהדי בית"ר י"ם מתייצבים לצד מכבי, לא בהכרח בגלל אהבה למכבי, אלא בגלל אנטי לבאר שבע (אוהדי נתניה) או אנטי לסכנין (אוהדי בית"ר).
    את הצדדים של אוהדי באר שבע ומכבי לא צריך מן הסתם להסביר.

הכל בסדר, זה מובן בהחלט שלכל אחד יש אינטרסים שעומדים מאחורי הדעה שלו, אבל לפחות בוא נהיה כנים בנושא, ולא ניתמם וננסה להציג דעות שיש מאחוריהם אג'נדה מסוימת כאובייקטיביות.

hbs7 ו-South Boy אוהבים את זה.
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבטחתי שאחזור מדוחא בחיים לספר לכם על כך ולכן אקיים:

א. ראייקוביץ' אידיוט.

ב. הקהל של סכנין לא עשה אתמול דברים חמורים יותר מהקהל של מכבי (וזו לא מחמיא לאף אחד). שנאה, גזענות, אלימות, גועל נפש אחד גדול. מדינת ישראל היתה מקום טוב יותר אם האדמה היתה פותחת את פיה ובולעת את דוחא אתמול על כל יושביו (זאת אומרת, במידה ואני הייתי מצליח להיחלץ...). אין סיבה לסגור את דוחא, (אבל כנראה ש) יש סיבה להחליף את חברת האבטחה. ולהעניש את סכנין, למען השם, באותה חומרה בה מענישים את שאר קבוצות הליגה.

ג. מכבי איבדה את זה בסיום המשחק, לראשונה בעידן קרויף. מה שקרה אחרי השריקה והדחיפה של ראייקוביץ' זו התפרקות מכעס ומלחץ. לג'ורדי יש שבוע לאפס את בוס ואת השחקנים לקראת המשחק הבא. אם יצליח לעשות זאת כמו במקרים קודמים בהם מכבי היתה עם הגב אל הקיר, אני מלא ביטחון. אם הקבוצה תמשיך להגיב ללחץ כמו בשבועות האחרונים אני חושש שהשנה זה כבר לא יקרה.

ד. מכבי נגד העולם, טייק 4925457.

13. alexshw Member

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13076879_10154064516015822_8781004107709980326_n.Xxx?oh=a4542b3422ce668a339eaa1d54d7af1f&oe=579D2EA9

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחלה.

שכל המעורבים מדרגת המנהל ועד דרגת הטרוליזיציה ישתו מים קרים וירגעו. זה כדורגל ריבונו של עולם, לא מוצב צבאי בעומק לבנון. תרגעו, תתאפסו על עצמכם, ובואו נחזור לדבר על כדורגל בדיונים השונים.

הדיון הזה איבד כל ערך.
    נעול.

Sir Alex Ferguson, Roma ו-amn אוהבים את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.