מחזור 32 בפלייאוף העליון: ב"ש מגדילה את הפער ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/4/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אני באמת שואל.
    מה כזה "אווירת מלחמה" בזה שהוא אומר שהם גועל נפש?

2. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו יונס מסיט את האש לעבר מכבי כאשר בכלל הטעויות שהיו במשחק הן בכלל טעויות שיפוט
    כמו הגול של זהבי הראשון שלא היה צריך להיפסל על טענת נבדל
    הנבדל של מוגרבי בשער
    הפנדל שלא נשרק על זהבי+אדום לקנדיל
    אז הכי קל להגיד מכבי דפקו אותנו ומכבי רמאים ולהתסיס אווירה.
    בושה שהתאחדות או המנהלת לא אומרים כלום בנושא

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבו יונס זה בקטנה, והוא תמיד היה כזה. מי שמתסיס הם בראש ובראשונה מיטב העיתונאים הקטנים שיש למדינת ישראל להציע.
    אני בדעה שבלי התגובה המוגזמת בשידור ואחריו, גם האידיוטים שונאי מכבי היו רגועים יותר.

כבר ראיתי שאומרים על קבוצה שהשופט קיפח לחלוטין שהיא גנבה ניצחון כי כבשה שער כשר אך "לא ספורטיבי". מגוחך לגמרי.

4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו"ר מתסיס את האווירה לקראת המשחק, טוב שלא שלח צו 8 לאוהדים וביקש העברה לסמי עופר כדי ששוב 11 אלף אוהדים יבואו "לנקום" במפלצת מת"א.
    העיתונות מתסיסה את שאר הליגה על מכבי ולא מתסיסה לקראת המשחק.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה אוהדי מכבי חשבו? שהם ינצלו הוצאת כדור לחוץ של שחקן יריב על מנת שיתנו לו טיפול רפואי, ימשיכו לשחק ויבקיעו שער והקבוצה היריבה תקבל אותם במשחק הבא עם פרחים?

דרך אגב, אני חושב שהמדורה כבר הייתה קיימת לפני, דיברתי עם לא מעט אוהדי סכנין מחוץ למגרש בנתניה אחרי שניצחנו אותם, הם טוענים שאוהדי מכבי התנהגו לא פחות גרוע מאוהדי בית"ר בדוחא כולל הערות גזעניות, התפרעויות ובלאגן שלם. גם בחצי גמר שמעתי בטלויזיה את הקהל של מכבי אחרי אותו שער לא ספורטיבי שר שירים גזענים. ככה שהמקרה הנוכחי רק מוסיף שמן למדורה שכבר הייתה קיימת.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו יונס הוא הראשון שמתסיס. במקום להרגיע את השטח הוא יורה לכל הכיוונים. על טעויות השיפוט שעזרו לקבוצתו לא שמעתי אותו. על דגלי פלסטין ביציע לא שמעתי אותו. על זה ששחקן בקבוצה שלו משחק עם הספרה 88 לא שמעתי אותו. אני צופה לבעיות במשחק וזה הרבה בגלל חוסר הנכונות של יו"ר סכנין להתנהג כמו בן אדם.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב אני שואל, את מי זה מפתיע? אוהדי סכנין הם לא תמימים והם אלימים וגזענים גם בעצמם. אבל יש להם את כל הנסיבות לעלות עם אש בעיניים ביום שני, בדיוק כמו שכשאנחנו פגשנו את נתניה בשנה שעברה הם עלו מולנו עם אש בעיניים ורצון לנקום על ירידת הליגה בדיוק כמו שאם היה מחר דרבי הפועל הייתה עולה בטירוף נגד מכבי.

אתה לא יכול להתנהג בדוחא בצורה גזענית (זוכר גם עצורים של מכבי כולל אחד שצולם לאחר מכן מתבטא בגזענות לעיתונאי ערבי ששאל אותו שאלות בבית המשפט), לאחר מכן בחצי הגמר להבקיע שער שכולו חוסר ספורטיביות, ואז לצפות מסכנין שיעלו עם פרחים למשחק.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון ישחק היום בחיפה הוא שהוא שומר את עצמו רק למפגשים מולנו?

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נשים את הרגע בצד, עזוב רגע אם אני גאה במהלך הזה או לא, ספורטיבי או לא, תחשוב רגע כמישו מהצד זה נראה לך הגיוני שיו"ר קבוצה מתסיס אווירה לקראת משחק? אני לא בא להגן על אוהדי מכבי, הם גם לא מסתירים את העובדה שוואלה הם גזענים לא פחות מאוהדי בית"ר בכל הנוגע לערבים ובהרבה משחקים מול סכנין אני שומע קריאות פה ושם כנגד ערבים וכו'.
    באווירת המנגל שהייתה כאן בכמה נושאים אז מבחינתי אוהדי מכבי הדליקו את הנרגילה ואבו יונס דאג להדליק איתה את כל היער.

10. alexshw Member

אמור לשחק

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שסכנין היא קבוצה לא פחות בעיתית מבחינת אלימות מבית"ר י"ם וממכבי ת"א. ואני בטוח שגם לאוהדי סכנין היה יד בבלאגן בדוחא מול מכבי בזמנו בדיוק כמו שבכל משחק מול בית"ר יש להם קשר ישיר להתפרעויות של אוהדי בית"ר (וכולנו ראינו את ההתנהגות שלהם גם כשאוהדי בית"ר לא הגיעו לדוחא).
    עם כל זה, לאור העובדה שעוד לפני התקרית בחצי הגמר הייתה שנאה מצד רבים מאוהדי סכנין למכבי בשל התחזקות הגזענות בקהל של מכבי, אז התחושה הזאת רק התחזקה אחרי המהלך הלא ספורטיבי בחצי הגמר.
    ושוב אני אומר, כמות האוהדים שסכנין הביאה לחצי הגמר הייתה בקשר ישיר לשינאה של סכנין למכבי ת"א לאור מה שקרה בדוחא. אף אחד לא צריך להדליק את אוהדי סכנין, הם כבר באים דלוקים בגלל תקרית דוחא, ואחרי התקרית בחצי הגמר, גם אם אבו יונס היה שותק, הלהבות היו גבוהות ועובדה שדיברנו עוד בזמן המשחק על זה שבעקבות אירועי דוחא והתקרית הספורטיבית סכנין יבואו לדוחא במטרה לנקום.
    זה שבסכנין יש אנשי הנהלה לא ראויים את זה אנחנו יודעים ממזמן, זאת הסיבה שאחרי המשחק מול מכבי חיפה איחלנו לאוהדי הירוקים שפגשנו שהם יקחו את הגביע בלי בכלל לדעת מי היריבה שלהם בגמר, כי גם אם סכנין הייתה עולה לגמר לא הייתי רוצה לראות אותה מניפה את הגביע לאור ההתנהגות של חברי ההנהלה ושל חלק מהקהל שלהם השנה.

12. Civil Anti Madridista

ממתי "צו 8" לאוהדי הקבוצה שלך זו התססה? ולפני שאתה מאשים את העיתונות בבלאגן הזה, תקרא את התגובות של זהבי ויצחקי לאחר המשחק.

Sir Alex Ferguson ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה סכנין נלחמים? על אליפות/אירופה/ירידה?
    הוא רוצה שיהיה כמה שיותר רעש באיצטדיון, כמה שיותר כביכול להפריע למכבי (שזה לגטימי כשזה בצורה ספורטיבית) אבל לא בתור "יציאה לקרב ונקמה על ההפסד בחצי הגמר".
    קשה להתווכח בעניין הזה כי כל אחד מאיתנו רואה את זה בעין אחרת.

14. Telkiyski Member

עשיתם קטע דוחה בגביע והוא לא מסתיר את הסלידה שלו מהאגודה המפוארת. זכותו. בדיוק כמו שזכותו של זהבי להתגאות, זכותו של אבו יונס להיגעל.

באופן כללי כדאי שתתחילו להכיר בעובדה שבמתכונת החזירית הנוכחית שלכם לא יקבלו אתכם בהרבה אהבה, אולי רק בטדי.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם אחרונה שבדקתי אם סכנין מסיימים במקום הרביעי ואתם מנצחים את חיפה בגמר הגביע (לא תסריט מופרך בכלל) אז סכנין תשחק בעונה הבאה באירופה, ככה שכן, סכנין נלחמים על אירופה.

מצב נושא:
הנושא נעול.