מחזור 32 בעליון: מכבי תל אביב אלופת המדינה !!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏19/4/13.

1. $zinedine zidane$ Member

אין פה שום נטייה להגזים. אני דיברתי על העונה, והעונה דרסנו את הליגה. כמובן שעכשיו מתחיל אתגר לא פחות קשה - להגן על התואר - אבל גם אם נצליח וגם אם לא, את העונה הזאת אי אפשר יהיה לקחת מאיתנו.

לגבי העברת המשחק לרמת גן- מסכים איתך שהמשחק היה צריך להתקיים בגרונדמן. אם האצטדיון אושר בתחילת העונה ושיחקן בו כל העונה, אין סיבה שפתאום הוא לא יאושר. בכל אופן, הפעם זה לא פגע באף אחד - לא ב2 הקבוצות ששיחקו והיו בעד העברת המשחק ולא בשאר הליגה בגלל שסיפור האליפות כבר גמור.

2. South Boy Member

די בלהסתכל באמיר רנד המסכן כדי להבין למה טוב עשו כשהעבירו את המשחק לאיצטדיון רמת גן.
    המגרש של רמת השרון לא היה אמור להיות מאושר מלכתחילה, אבל גם אם הוא אושר כמו כל דבר בחיים יש מקרים חריגים, ומשחק אליפות של הקבוצה עם הקהל הכי גדול במדינה לא יכול להיות משוחק בקופסאת הנעליים הזאת נקודה, כי גם אם לא היו נכנסים אוהדי מכבי הצהירות שיגיעו מחוץ לאיצטדיון לחגוג, ובתור אחד שפקד את המגרש הזה עוד כשהקבוצה שלו הייתה בליגה הלאומית אני אומר לך שאם אותה כמות של אנשים שהגיעו למשחק ואפילו פחות היו מגיעים למורשה זה היה נגמר באסון שלא נראה כמוהו בספורט הישראלי.

3. alexshw Member

גבנת דעת איומה. באותו מקרה של אמיר רנד נמכרו יותר מדי כרטיסים ליציאה. התנהלות המשטרה הייתה גם מוטעת.
    כאן פשוט אפשר היה למכור את הכמות המתאימה ולהיערך בצורה מתאימה.
    אין חצי הריון, או שיש אחידות או שאין ואז גם אין ספורטיביות. החוסר תרבות הספורט בארץ מתחילה בדיוק מדברים קטנים כמו אי הקפדה על ערך הספורט, האחידות והתקנון. גם אם הפעם זה לא שינה שום דבר מבחינת הטבלה.

אני מקווה שלא ישחקו בגרונדמן מעתה ואילך בליגת העל. כיוון שהקבוצה הזו שווה לתחת בלי מגרשה הביתי, אני מאוד מקווה שבעונה הבאה הם ירדו ליגה. מגיע להם.

4. South Boy Member

זה לא משנה מה היו הנסיבות, באותו משחק המשטרה לא פתחה את השערים למגרש ואמיר רנד נמחץ כמו הרבה אוהדים, אם למורשה היו מגיעים קרוב לארבעים אלף איש המשטרה לא הייתה מצליחה להשתלט עליהם והצפיפות שם הייתה נוראית, ובקלות יכל לגמור מישהו כמו אותו מסכן.
    אני מקווה שהיית פעם באיצטדיון הזה כדי להתחיל להבין באיזה קנה מידה של צפיפות מדובר אם ארבעים אלף איש היו נדחקים שם.
    ואני מאוד מצטער שחיי אדם קודמים להקפדה על כללי התקנון או על ערך הספורט, "רק בישראל" מה שנקרא.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/13
  5. alexshw Member

חבל לחזור לדיון כבר התקיים בנושא. אלא הפחדות חסרות שחר. לבנאדם שאין לו כרטיס אין טעם להגיע בכלל איצטדיון.
    מכבי חיפה הבטיחה אליפות ב - 2009 במגרש בקופסא ותאמין לי שרבים היו רוצים להיות במשחק הזה, אבל בסוף הקצו כמות כרטיסים שאפשר היה ולא דרסו שם אף אחד.

לא ניצור תרבות ספורט, אם כולם בעצמם מזלזלים בערך הספורט והשיוויוניות.

6. South Boy Member

שטויות, הארגון אוהדים של מכבי והתומכים שלהם שמונים אלפים הצהירו שעם או בלי כרטיס הם יגיעו לאיצטדיון, וגם אני הייתי עושה את אותו הדבר אם הקבוצה שלי הייתה זוכה באליפות ולא הייתי משיג כרטיס, יש אנשים שלחגוג מול הטלויזיה זה לא בשבילם.
    וד"א איצטדיון הקופסא הכיל בזמנו פי2 יותר מקומות מאשר איצטדיון גרודנמן, השוואה ממש לא במקום.

7. abcd Member

אז הם הצהירו.
    ואם הם לא היו מנצחים היו באים 30 אלף לקרית אליעזר? היתה סיטואציה שהם יכלו לנצל ומבחינתם הם עשו את זה טוב מאוד.

בקופסא אולי היו יותר מקומות מבגרונדמן אבל חיפה לא קיבלה את כל הכרטיסים, הקצו להם את שער 4 כמו בכל משחק ובנוסף גם את שער 5 הקטן מאחורי השער השני שאם אני זוכר טוב הוא לא היה מלא. בסופו של דבר קנו עוד כמה מאות גם לשערים של נתניה שהיו די ריקים אבל עדיין לא היו אפילו 4000 חיפאים במשחק הזה וגם לא חיכו עשרות אלפים בחוץ. זה בדיוק מה שהיה קורה ברמה"ש אם לא היו מעלים את הנושא הזה לדיון בכלל.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

סכנין משיגה את ניצחון הבית הרביעי שלה העונה, אבל ללא ספק הכי חשוב, 0-1 דחוק על הפועל רמת גן. אפשר להגיד כמעט בוודאות שהשער של ירו בלו הוא השער שהוריד את האורדונים ליגה. כרגע הם רחוקים 3 נקודות מהקו האדום כאשר עוד 4 ימים הם פוגשים בעכו את יריבתם הישירה על הירידה.

9. אלי מתחן Member

ומה עם אדהם שביטה? גם זה מישהו שנפגע במגרש כדורגל. למי אכפת שאין קשר בכלל.

10. abcd Member

המצב של ר"ג רע אבל עדיין לא גמור. ניצחון שלהם בעכו בתוספת לאיבוד נקודות שלנו בטדי והם מעל הקו האדום מחזור לסיום העונה.

הכל עדיין מסובך מאוד בתחתית ויש גם סיכוי סביר שנתניה וב"ש ייפגשו למשחק במחזור האחרון שממנו תצא אחת היורדות.

God Help Us

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחמוד קנדיל.vs. הפועל רמת גן

האורדונים שוב נשארים רק עם המחמאות, כך לא שורדים בליגה ולדעתי יש יורדת ראשונה,
    למרות שהתוצאות במחזור הקרוב עלולות לטרוף את הקלפים, אבל לא רואה את ר"ג מוציאה מעכו יותר מנקודה.

מהמר שהיורדת השניה תהיה עכו... או שכן או שלא, מה שבטוח אולי וגם זה בספק. יהיה מעניין.

12. Love Is Red Member

היורדת השנייה לצערי או עכו או הפועל באר שבע.
    אם באר שבע מנצחת את חיפה ועכו ורמת גן מסיימות בתיקו באר שבע נשארת בליגה.

אגב אני לא הייתי מהמר שנתניה תנצח את בית"ר ירושלים, ובסיטואציה מסוימת בית"ר יכולה לרדת ליגה (ניצחון של באר שבע על חיפה+שתי ניצחונות של נתניה+שתי תבוסות של בית"ר וביסטואציה מסוימת בית"ר יכול לרדת).

13. henry1 Member

ומי העלה זאת לדיון? כל כתבי החצר של מכבי ת"א. מיד התחילו עם כתבות מפוצצות והפחידו את כולם וכך תרמו להזזת המשחק. כמה טוב שיש כתבים "אובייקטיבים" באתרים "אובייקטיבים" שפשוט קבעו את מיקום המשחק. אם בכלל לא היו מדברים על זה היו שוקלים להזיז את המשחק? לדעתי, לא. דרך אגב, הקופסא לא מכילה פי שניים מגרונדמן, אלא רק 2500 מקומות יותר.

סכנין מנצחת בשיניים ובשבוע הבא תשחק מול אשדוד. מה הסיכוי שאשדוד, אחרי שהפסידה לעכו, ב"ש ונתניה, תוציא נקודה, חלילה שלוש, מסכנין...?אולי הפעם אשדוד...?

14. Fanatic Member

מדהים שאתם עדיין מחליטים להתעסק בזוטות, כל הכבוד, אל תפריעו לאליפות שלנו להפריע לכם לנחם את עצמכם. אדם חיצוני שיקרא את הנושא הזה יחשוב שבאליפות זכינו רק בגלל שהעבירו את המשחק לאצטדיון רמת גן.

תתעסקו במה שנוח לכם. תמשיכו לזרוק סיסמאות של חוסר ספורטיביות, תמשיכו לספר לעצמם שאם העונה הייתה מתחילה ממחזור 10 הייתם לוקחים אליפות, אנחנו נהיה עסוקים בלחגוג את מה שהרווחנו ביושר ובעבודה קשה.

15. Telkiyski Member

אף אחד פה לא טען לרגע שמקצועית מכבי ת"א לא הייתה הקבוצה שהכי הגיע לה לזכות השנה באליפות.

עדיין המשחק לא היה צריך לעבור מגרונדמן לרמת גן. זה הכל