מחזור 32 בעליון: מכבי תל אביב אלופת המדינה !!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏19/4/13.

1. Raulito Madridista

הפעם לא מדובר במשחקי הכרעה בניגוד לחוסר הספורטיביות בעונת 02/03, אין מקום לרעש. מכבי תבטיח את האליפות ואם זה בטעות לא יקרה ביום שני אז בשבוע הבא.

המשחק המרכזי המחזור ייערך דווקא בבלומפילד בין שתיים מהקבוצות הבודדות שלא סיימו את העונה. מאמין שננצח ק"ש מרוגשת ולא מרוכזת, סחוטה וממש לא רעננה אחרי 120 דקות בגביע. קל זה בטח לא יהיה אבל בלומפילד אמור לעשות את העבודה. ק"ש היא קבוצת הכדורגל הרצינית היחידה שלא הצליחה לנצח אותנו העונה וזו נקודה רעה עבורה. כמעט עשינו עליה גם משולש שזה עצום. הפועל צריכה לסגור מחר את סיפור המקום השלישי והמשחק צריך לעבור דרך טל בן-חיים. אני אמשיך לשאול ולא להבין למה אפולה אדל בין הקורות ולא קליימן ועד מתי נראה את פאביצ'ביץ', קוסטה ורוצ'לה הליצנים. עדיף כבר באדיר ממנו צריך להיפרד בצורה ראויה.
    בקיצור - גם שזו עונה פח וכל דרבי נראה כמו מפולת - בלומפילד שם ביפו זו הכתובת.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1486523-18.Xxx

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/8.Xxx

כשהיא ממוקמת במקום האחרון בטבלה כאשר נשארו עוד 9 נקודות בקופה והפער מהקו האדום עומד על 3 נקודות ושתי הקבוצות שמעליה נפגשות בשבת הקרובה אין מילה יותר מתאימה ממשחק על החיים כדי להגדיר את המשחק של מכבי נתניה מחר נגד אשדוד. היהלומים לא ניצחו בשלושת המשחקים מאז שהחליף ראובן עטר את טל בנין על הקווים וליתר דיוק לא ניצחו כבר 9 משחקי ליגה רצופים(!) מאז הניצחון 0-3 בבלומפילד על הפועל ת"א בתחילת פברואר, מתכון מושלם לירידת ליגה. כדי להציל את העונה ולא לרדת לליגה הלאומית לראשונה מאז 2004 חייבת נתניה לנצח מחר את אשדוד שכבר הבטיחה את ההישארות בליגה, כל תוצאה מלבד ניצחון והאיצטדיון החדש והיפה בנתניה יארח ככל הנראה בעונה הבאה משחקים בליגה השניה. ראובן עטר יחסר את הקפטן שלו אחמד סבע הפצוע וכמובן גם את סרג' לופו שסיים את הסיפור שלו בנתניה. את מקומו של סבע יתפוס דראגן צ'ראן, בנוסף לסרבי שיחזור ל-11 גם יוסי שבחון ועלי חטיב יחזרו להרכב. שבחון יפתח על חשבונו של עמית שומוביץ' ועומר צלישר יוסט לעמדת המגן הימני, חטיב יפתח במקומו של עומר פרץ המאכזב.

הרכב משוער: לואיג'י סנאמו - עומר צלישר, ברונו פיניירו, עמרי בן הרוש, אורי שטרית - בן בנימין, קובי דג'אני, יוסי שבחון, עלי חטיב, פיראס מוגרבי - דראגן צ'ראן

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/444/184.Xxx
    בנתניה בונים על רגל שמאל שלו. חטיב

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/9.Xxx

אשדוד תגיע למשחק מחר בעיקר כדי להפריע ואין לה למעשה על מה לשחק מלבד על הספורטיביות. הקבוצה של יוסי מזרחי סיימה את הסיפור שלה בליגה עם סיום עונה מאכזב מאוד והבטיחה את ההישארות רק בשבוע שעבר עם ניצחון ביתי על הפועל חיפה. אמיר בן שמעון ובנצי מושל שתפסו מקום של קבע בהרכב בתקופה האחרונה לא יכללו בסגל למשחק וירדו לקבוצת הנוער על מנת לחזק אותה במשחק רבע גמר גביע המדינה נגד בני יהודה. בנוסף אליהם גם מיקי סירושטיין שעבר ניתוח במיניסקוס וסיים את העונה יעדר ואת מקומו יתפוס בן בוטבול, עבור המאמן יוסי מזרחי זה יהיה אחד ממשחקיו האחרונים באשדוד לפחות עד הקדנציה הבאה בעיר הנמל. המאמן הירושלמי הודיע בשבוע שעבר על עזיבה ויסיים קדנציה שלישית אצל ג'קי בן זקן באשדוד.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו - עופר ורטה, יאיא פטי, ישראל ראש, ג'וואן אושינאווה - בן בוטבול, ניר ביטון, רחמים צ'קול, דוד רביבו - מוראד אבו ענזה, סטפן שצ'פוביץ'

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/397/847.Xxx
    ירצה לסיים ברוח טובה. מזרחי

3. Garcia Member

אדוני, אם חיפה מפסידה. ואצטדיון רמת גן, לא יהיה מלא עד 0 מקום, אז אתה חי בסרט.

4. Lupos Member

עזוב אחי הבנאדם מתעסק כל שבוע באיזה כותרת מחמיאה למכבי רשמו בספורט 5, ומנסה להתנחם באיפה נחגוג אליפות ומול כמה קהל ובלה בלה בלה...יש אנשים שלא יכולים להתעסק בקבוצה שלהם אלא חייבים להתעסק בקטנוניות בכל דבר קטן ביריבה. תאמין לי שאחרי 10 שנים לאוהדי מכבי לא משנה איפה לחגוג אליפות.

אני אישית למרות שאני אוהד מכבי כן חושב שהמשחק היה צריך להישאר בגרונדמן כי אם שיחקו בו עד עכשיו למה לא? מצד שני מי שצריך להאשים פה זה את המשטרה שמכסתחת ולא עושה תעבודה שלה וטוענת שהיא לא תוכל לאבטח שם.
    מה שכן שההתאחדות לא ישחקו אותה גיבורים פתאום, כבר העבירו משחק של רמת השרון מול הפועל ת"א לרמת גן ולא ראיתי שההתאחדות יצאה בכל מיני גינויים לספורטיביות, גם את המשחק של הפועל אזור מול מכבי חיפה העבירו למרות שכל הרעיון של הגביע זה שלקבוצות הקטנות יהיה יתרון ביתיות.
    ובכלל ההתאחדות בראשות לוזון שמחלקת רדיוסים על ימין ועל שמאל על פעולות של אוהד אחד צריכה לבדוק א עצמה לפני שהיא מאיימת על רמת השרון שלא ישחקו במגרש הזה לעולם יותר (אם בכלל זה חוקי להגיד דבר כזה)

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רגע, אז בעוד שבועיים אנחנו אמורים להתארח בגרודנדמן.
    המשחק יתקיים שם או שיעבירו אותו? כי ההתאחדות אמרה שהם יותר לא יארחו במגרש הזה.

6. alexshw Member

נראה לי מכבי חיפה תעלה מחר עם הנוער. כולם פצועים או מורחקים.
    בכל אופן לא לתת דקות לתמיר כהן וימפולסקי עד סיום העונה. עדיף לתת דקות לצעירים שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/13
  7. oranfu Member

הנוער של חיפה שיחק היום 120 דקות בגביע אז אני בספק גדול אם יהיה לנו שחקן נוער מחר חוץ מהבלם חבשי (שלא שיחק עם הנוער).

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, אתם עלולים להוריד את הפער ל-7 נק' והמשטרה תפחד שזה יגרום להתפרצות אוהדים למגרש אז הם יפסלו את המגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. riquelme1 Member

קבוצה כל כך עלובה הפועל, קרית שמונה אחרי 120 דקות וזכייה בגביע אמורה להיות באופריה, הפועל נחה וזה נראה בדיוק ההפך.

10. קשר שמאלי Member

קליימן אוברייטד גדול
    עוד שהוא שיחק בכפר סבא ידעתי שהוא בלוף
    סוג של שטראובר לעניים
    הפועל קבוצה אומללה

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו....זה היה עצוב אם זה לא היה כזה מצחיק אני בלהם מהשער הרביעי של קרית שמונה.
    קבוצה ששיחקה 120 דקות באמצע השבוע ונמצאת תחת האופוריה של העליה לגמר גביע המדינה פשוט ביטלה את הפועל תל אביב מתחילת המחצית השניה ומצמקת את הפער ל-2 נק'.
    הפועל לא קיימת על המגרש בכלל

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הופעה עלובה של אוהד סיידוף.

13. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1487730-18.Xxx

ארבע, אני יודע. נכון שפסח היה לפני שלושה שבועות אבל ברשותכם - הרביעייה הנהדרת של שמעון אבוחצירא(אני מאלה שעמדו ומחאו כפיים עם חיוך מריר) מסבכת מאוד את הפועל שעלולה לסיים את העונה במקום הרביעי ואז היא לא תהיה תלויה בעצמה בקרב על אירופה. ק"ש בהחלט הייתה מסוכנת יותר במשך רוב המשחק, לא הופענו למעט רבע שעה במחצית השנייה עד ה-3:1 של ק"ש. הרי לא הגיוני שקבוצת כדורגל נורמלית לא תנצח אותנו השנה. לא היה זכר לעייפות מהגביע.

זה לא נעים להפסיד בצורה כזו אבל הדבר היחיד הטוב בעונה הזו היא שהיא עוד מעט נגמרת. אני מקווה שיעשו חריש עמוק בסגל. אין לי בעייה לשלם שכר לימוד עם הנוער כמו שספורי נתן גול יפה מאוד היום ואחר-כך החמיץ ממטר, ושרם שהיה בהתקפה הפסיד בכל מאבק אפשרי או נניח קליימן שקשה לשבח אותו אחרי רביעייה(וכל מי שמספיד אותו הוא חסר מושג). אבל מעצבן לראות חבורה של סמרטוטים ברביעייה האחורית. רוצ'לה הזה, קוסטה, עאלק זרים, זרים לענף אולי. זה כבר מעצבן. פאביצ'ביץ' גם באחת מההופעות היותר נורמליות שלו השנה שגה כמה פעמים.

לפעמים יש אכזבות והפסדים, אבל קבוצה לא מחליפים. הפועל את בשבילי מעל הכל ובלעדייך לא יכול.
    אנחנו לא שכירי חרב, אין לנו מחיר אנחנו פה גם כשכואב ולא נפסיק לשיר כי רק אותך אני אוהב הפועל ת"א.
    גם בגשם הפועל, גם בגשם הפועל.

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 39 ומנשה משיח שורק להפסקת המשחק בין סכנין לרמת גן עקב מצבו הירוד של כר הדשא עקב הגשמים והשאלה המתבקשת היא מדוע לא הוחלט על כך היא מדוע לא הוחלט על כך לפני תחילת המשחק? מדוע לא נבדק כר הדשא בשעות הבוקר

15. קשר שמאלי Member

ראוליטו

אני התחלתי לראות כדורגל הרבה לפני שנולדת
    רק ילדים חסרי מושג כמוך יכולים להתלהב מהזינוקיים הסתמיים והמצחיקים של קליימן. מדובר בשוער שאם הוא יממש את כל הפוטנציאל שלו הוא יגיע לרמה של שטראובר הליצן והאוברייטד.