מחזור 32 בליגת העל: עירוני קריית שמונה אלופה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏29/3/12.

1. Telkiyski Member

מישהו יודע אם מדובר באמת בחבר הנהלה במכבי לוזוניה?
    אני כ"כ לא אתפלא אם כן, פשוט בזיון

בשיא הכנות, עם כל הכבוד לקריאות גזעניות, השלכת חפצים, קללות מזוויעות או לא יודע מה.
    כשבנאדם פורץ לדשא ומכה בצורה שחקן, מילא היה נותן לו אגרוף או משהו, אבל ככה?

אני בכוונה לא אכנס לזה, אבל אם באירוע האחרון הופחתו 3 נק', פה צריכים להוריד לפחות 6, והפסד טכני

אבל זו מכבי לוזוניה, למה שיעשו משהו?

2. Igi Member

האמת שבגלל שעשו עניין כ"כ גדול ממי שעילף אותו, כמעט ולא שמים לב שהוא זה שהתחיל. אז כן זה אמור לשנות את ההחלטה בנושא.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הפייסבוק גועש כולל גם תגובות של בכירים בתקשורת הישראלית שחושבים שהגיע הזמן לפרק את מכבי פ"ת.

אני בעד.

4. Charlton Member

5. Charlton Member

http://www.youtube.com/watch?v=BmOQ23rhP1Y&feature=youtu.be

0:09 דני פרדה מכה את גל אראל

לאחר מכן עלי מביא לו אגרוף לא שאני מצדיק אבל זה נראה כתגובה על זה שהוא פגע בחבר שלו לקבוצה.
    בכל מקרה אין שום הצדקה לזה ששתי אנשים שקשורים למועדון מתנהגים באלימות כזו.

6. ראיין אדלי Member

בפייסבוק העלו סרטון מלפני כחודש, מהמפגש בין מכבי לוזון להפועל באר שבע,
    סדרן תוקף את אוהד באר שבע, העיקר לוזון אומר שלא היה ולא נברא...

לטועים שביניכם, לא עשו בקשר לסרטון הזה כלום, הכל מצולם...

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/12
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוריד את המשקפיים הורודות ששמת. עכשיו אחרי שהורדת אותם, תנסה לחשוב כיצד יכול להיות שכל האירועים שקרו בשבועות האחרונים (ויש לא מעט כאלה, אחד מאוהדי הקבוצה בפייסבוק כתב אותם או לפחות את חלקם) תמיד התרחשו לטובת מכבי פתח תקווה, קבוצתו לשעבר של יו"ר ההתאחדות לכדורגל.

החל מהחלטות שיפוט לטובתה ונגד הקבוצות שנאבקות נגדה למטה, דרך עונשים מגוחחים שהיא מקבלת מהתאחדות לכדורגל (10,000 ש"ח ו2 משחקי רדיוס על תנאי על הניסיון של שניים מאוהדי הקבוצה לתקוף את השופט בסיום המשחק) ועד להתנהלות סביב המשחקים שלה.

אנחנו והפועל חיפה צריכים להישאר בזכות עצמנו אבל הריח של המאבק נגד מכבי פתח תקווה הוא ריח של דברים לא כשרים.

8. Muurad Member

פרדה החל באלימות כששלח יד לפניו של שחקן חיפה - אבל אז חטיב המשיך באלימות כשנתן אגרוף לפניו של פרדה - וזה גרר תגובה נוספת של אנשי פתח תקווה.

האשם העיקרי כאן הוא פרדה, אבל חטיב ממש לא מסכן - הוא הביא את גורלו על עצמו עם האגרוף שנתן. אני לא ממש מבין את העליהום שקורה כאן. עיוורון סלקטיבי במיטבו.

דני פרדה אשם עיקרי כשהוא זה שהחל את האלימות(לפי מה שאפשר לראות בווידאו, אני יכול לשער שהוא לא הגיב בצורה כזו חריפה בלי שמספר 18 של חיפה לא עשה כלום, אבל זה כל שרואים בווידאו) - אבל 2 הצדדים כאן אשמים, ועלי חטיב הביא את זה על עצמו ואין לו אף אחד להאשים מלבד את עצמו, ואין לו פחות אשמה מאשר זו של אנשי פתח תקווה שהגיבו על מעשיו האלימים.

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

2 אנשי מכבי פ"ת תקפו
    השמות הם : עמי גניש ( מאמן השוערים ) והשני זה יגאל ממן שנושא גם תג של מכבי פ"ת המאשר לו לשהות על הדשא.

שלא יעבדו עליכם.
    כבר ראיתי את עמוס לוזון מתבטא שלא הייתה נגיחה בכלל.

10. אלי מתחן Member

אין ספק שההתנהלות של לוזון מסריחה ביחס למכבי פ"ת. זה לא אומר שאתם זכאים להרגיש מקופחים על המשחק או המהומות היום.

11. ראיין אדלי Member

קיפחו אותנו במשחק היום מול הפועל פ"ת
    קיפחו את הפועל חיפה מול מכבי פ"ת היום
    אי אפשר להישאר אדישים, פשוט אי אפשר... בנוסף לכל טעויות השיפוט, מכבי פ"ת בכל שבוע מציגה את כל מה שרע בכדורגל הישראלי, יש המון סרטונים המוכיחים את זה, בלי שום קשר למשחק היום...

12. הנתנייתי Member

אבל מה הקשר טכני? למה הפועל חיפה תקבל פרס?

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניגוד אצלך מדהים. אם אבי לוזון עוזר למכבי פתח תקווה להישאר בליגה באמצעות לא לגיטמיים אז ברור שאנחנו יכולים להרגיש מקופחים כי זה בא על החשבון שלנו.
    והנה התקצירים של האירועים האחרונים למי שפיספס:
    "אז מה היה לנו עד עכשיו?
    פנדל ברור על עידו אקסברד שמשחק בהפועל באר שבע (יריבת מכבי פתח תקווה בתחתית) שלא נשרק.
    פנדל ברור לזכות הפועל חיפה אחרי עבירה של גולן על דנקוביץ' בתוך הרחבה שלא נשרק.
    שער חוקי של יובל אבידור שנכבש מול מכבי פ"ת שנפסל בטענת נבדל שלא היה.
    לאחר מכן נבדל נוסף שנשרק לאבידור כשהוא לבד מול שטראובר כששוב לא היה נבדל.
    ולקינוח, איש צוות של מכבי פתח תקווה מתקיף שחקן של הפועל חיפה וגורם לו לאבד את ההכרה. כל זה כשרק ב21.3.2012 ביה"ד של ההתאחדות לכדורגל נתן למכבי פתח תקווה עונש מצחיק של 10,000 ש"ח קנס ו2 משחקי רדיוס על תנאי אחרי ששניים מאוהדי הקבוצה ניסו לתקוף את שופט המשחק בהפסד הביתי שלהם מול בית"ר י"ם.
    מילים לא יכולים לתאר את ההרגשה. תשתפו ותעבירו הלאה כדי שכולם ידעו על המציאות - עוצרים את השחיתות בכדורגל!"

לזה אני רוצה להוסיף את הקדמת המשחק שלנו בשבוע שעבר לשבת כדי שמכבי פתח תקווה יעברו לשחק בראשון וירוויחו עוד יום מנוחה אחרי שהם (כמונו) שיחקו באמצע השבוע בגביע המדינה וכמובן קביעת המשחק שלנו להיום בשעה לא הגיונית לכדורגל (15:00) כדי להקשות עלינו כמה שיותר.

הלוזונים מכירים את יגאל ממן או לא?
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/561253_10150703485463936_616828935_9355238_234632788_n.Xxx

ואחרי בדיקה שעשינו, זה אותו אחד שתקף אוהדי באר שבע במשחק האחרון בין הקבוצות (כשאנשי לוזון מגבים אותו וטוענים שבכלל אוהדי באר שבע אשמים, אז הם כן הכירו אותו):
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=116609&Lang=he
    http://www.one.co.il/Article/195909.html

אז אם לסכם את האירועים האחרונים, איש לא תקף את חטיב לטענת אנשי מכבי פ"ת, בדיוק כמו שאיש לא תקף את אוהד הפועל באר שבע בזמנו, גם אז אנשי מכבי פתח תקווה טענו שהאוהד תקף את עצמו. תתבייש לך חטיב, ככה לבעוט לעצמך בראש, לא יפה.

14. הרצליה Member

יגאל ממן, נגד בכיר ורס"ר משמעת בחיל האוויר של מדינת ישראל, גועל נפש.

15. Muurad Member

אני מסרב להאמין שחלקכם לוקים בעיוורון אז אני אשאל פעם נוספת : למה הסירוב להתייחס לעובדה שחטיב נתן אגרוף לפניו של שחקן פתח תקווה ושפעולה זו גרמה למכות שהוא עצמו ספג מאנשי פתח תקווה?

עוד פעם - אני לא מצדיק שום צורה של אלימות, צריך לגנות את כולם ולהעניש את כולם - אבל למה להדגיש רק חלקים בסיפור ולהתעלם מאחרים? האשמה על אנשי פתח תקווה ועל חטיב היא דומה, זה שהוא שחקן והוא איש צוות לא משנה את העניין במאומה.