מחזור 32 בליגת העל: חיפה הורידה את הרצליה ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/5/08.

1. oFiRzZz Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הסתכלתי שוב על הגול של קיויו .
    מאיפה הוא פתאום למד לשחק ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. Pele Member

איך אני מאושר שניצחנו באורווה היום, פשוט תענוג!
    הקהל הגיע בכמות מדהימה יחסית לשלב של העונה, כולם כמובן רק רצו לעזור להוריד את פ"ת ליגה.

לצערי, אני לא מאמין שזה יקרה בגלל ההפסד של כפ"ס. פ"ת מחזור הבא נגד הרצליה שכבר גוססת, לא רואה אותם מאבדים נקודות שם. אבל נראה מה יהיה.. הכל יכול לקרות.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בראשון בשער אני זוכה לראות את השחקן, שנמצא אצלי כבר תקופה די ארוכה בחתימה כאן,
    מבקיע שער ... אמנם בפנדל, אך שער מצוין !!!!

לבחור הזה יש מוטיבציה גבוהה,
    אני כבר הספקתי לדון עם כמה כאן שאמרו שהוא לא מספיק טוב בשביל חיפה,
    השחקן הזה נלחם ומספק את הסחורה וכן, הוא ראוי להיות בקבוצה גם בעונה הבאה ...
    אמנם הוא עדיין לא בשל במאה אחוז לפתוח בהרכב, אך ללא ספק הוא צריך להיות בסגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אם נסכם את העונה של חיפה אז זה כישלון אחד גדול,
    אבל לפחות אנחנו חתומים על הורדת קבוצה ליגה :aaa021:

כפר סבא בהפסד די מביש הייתי אומר,
    הקלות שמכבי תל אביב הבקיעה לשערו של לויטה הפתיעה אותי,
    אמנם זה כבר תקופה שכפר סבא מפשלת בגנה וסופגת המון שערים,
    אך ציפיתי לקצת יותר מהקבוצה הזו ... בכל זאת המשחקים האלה קריטיים בשבילה וכל תוצאה משמעותית.

למחזור האחרון כפר סבא מגיעה כשהיא לא תלויה רק בעצמה,
    זה יעורר לחץ ורצון להפיק את המיטב, אך זה לא יהיה להם קל מול החבורה של אלי גוטמן,
    אשר הבטיחו את הישארותם כאשר ניצחו אתמול את מכבי פתח תקווה באורווה, 1:2.

אם בפתח תקווה עסקינן,
    הפועל עלתה לליגת העל לאחר עונה אחת של היעדרות,
    אך דרבי לא בטוח שיהיה ....
    פתח תקווה תצא למשחק מול הקבוצה שלמעשה ירדה ליגה, הרצליה.
    חניכיו של פרדי דוד יגיעו למשחק אמנם עם ראש נפול, עקב ירידתם לליגת המשנה,
    אך בשבילם זה משחק לפרוטוקול ... ואני מאמין שהם ישחקו משוחרר ויעשו בעיות לחניכים של ניצן שירזי.

צפוי לנו מחזור סיום דרמתי ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

4. Emil Member

סתם למקרה שאתה לא זוכר - בעונת 04/05, שזכורה אולי כטובה יותר בגלל ליגת האלופות והגביע המיותר, צברנו פחות נקודות, ניצחנו פחות משחקים וכבשנו פחות שערים מהעונה (שיש לה עוד משחק שלם). וגם אז סיימנו במרחק קטן מהקו האדום.
    ככה שמבחינת הליגה סטטיסטית היא לא הגרועה ביותר. מבחינת מספר השנים שירדו לי מהחיים בגללה, והבושות שסבלנו במפעלים שונים, זה כבר סיפור אחר...

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/08
  5. Mr.Eko Member

אם זה היה תלוי בי הייתי בא ליבריץ' הבית ומחתים אותו מייד על חוזה לעונה הבאה.
    משחק גדול הוא נתן.! היינו צריכים לתת לכפר סבא 5 6 בראש אם לא הנאיביות של שחקני ההתקפה שלנו... וגם לא הייתה חסרה שם טיפשות ואגואיסטיות. משחק הגנה רע מאוד,כרגיל.... טוב לפחות אפשר לנשום לרווחה עכשיו ולשכוח מהעונה המחורבנת הזאת ולהתחיל עם ניקוי אורוות.

6. Pele Member

כמו בכל סוף עונה, אנחנו עדים להרבה משחקים שבהן הקבוצות הביתיות מרשות לעצמן להוריד את מחירי הכרטיסים למחירים סמליים (10-30 שקל נוער, חלק גם חינם) והדבר מביא כמות אדירה של קהל למגרש, גם למשחקים שבהם אין עניין.

מחירי הכרטיסים בארץ היוו מאז ומתמיד גורם מרחיק לקהל, בייחוד היום כשרוב המשחקים משודרים בטלוויזיה.
    המחירים נעים במהלך העונה על 40-80 (נוער-מבוגר) פחות או יותר, ובנוסף בהרבה משחקים האוהד הממוצע צריך להוציא גם עוד כמה שקלים על משרדי הכרטיסים שלוקחים עמלה נוספת.

אין ספק שאלו מחירים פשוט מוגזמים, בעיקר גם כשברוב המגרשים ההנהלות מוציאות כמות לא מספקת של כרטסי נוער, ובנוסף קבוצות קטנות ש"רוכבות" על כך שמגיעה קבוצה גדולה לשחק נגדן ותוקעות מחירי כרטיסים אסטרונומיים.
    כל זה עוד בלי לדבר בכלל על המתקנים שיש לנו בארץ, כשבחלק מהמגרשים אין כניסות נורמאליות, שירותים ושלא נדבר בכלל על לוח תוצאות שזה כבר משהו מוגזם..

מחירי הכרטיסים בזמן האחרון מראים שאפשר להביא הרבה מאוד קהל לכל מגרש, אפילו במשחקים שאין בהם עניין.

לדעתי דרוש שינוי משמעותי בנושא. אולי להשוות את מחירי הכרטיסים בכל הארץ על סכום סביר.
    חייבים להחזיר את הקהל למגרשים, הכדורגל נראה כך אחרת לגמרי.

7. LiranSH Member

שימו לב. 24 שערים היו המחזור הזה... ממוצע של 4 שערים למשחק. נראה לי הכי גבוה העונה. אולי זה בגלל שבחלק מהמשחקים לא ממש היה עניין(למרות שאם אין עניין זה יכול להגמר גם ב 0-0) אבל אולי ההתאחדות צריכה לקבל שכל ולעשות את המשחקים בכל העונה בשעה אחידה ?

8. Pele Member

אין סיכוי בגלל הטלוויזיה
    הם מקבלים מהם כסף על זה.

9. LiranSH Member

במילא יש את ספורט 1 ו-2. שישדרו שם שני משחקים וזהו. 5 משחקים יום שבת ב-7. עוד משחק יום ראשון ב-9. זה לא כזה פוגע באלה שיש להם את הזכויות שידור.

10. oFiRzZz Member

תגידו , מי שראה בערוץ 10 את המשחק שלנו , ראו מה עשנ אברבנל , ומה הייתה התגובה של האוהדים ? דיברו על זה קצת ?

11. Dimitar Berbatov Member

כן, הראו שמקללים אותו וזורקים אליו חפצים (לא פגעו, אבל זרקו לעברו).
    מה שאברבאנל עשה לא היה לעניין, בשביל מה להקניט את האוהדים של נתניה ולחגוג מולם?

אגב, ראיתי את התקציר של הפועל-מכבי פ"ת, טל בן חיים כשרון גדול, עוד כשרון שצומח ממחלקת הנוער של מכבי פ"ת. יש לו סיומת מצוינת, טכניקה ברמה גבוהה, הוא יכול להגיע רחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/08
  12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מסכים איתך,
    אם ישתמשו בו נכון ויידעו לנווט אותו יהיה לו עתיד מבטיח, ללא ספק כישרון צעיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול הלכתי למשחק של סכנין, למרות שבתוך תוכי ידעתי שנפסיד, אבל רציתי להיות נוכח במשחק הפרידה מאלישע לוי ומאור בוזגלו. אך לצערי הרב, האוהדים שלנו הוכיחו עוד פעם שהם אפסים, כאשר עוד פעם קיללו את אלישע אחרי הגול השני של אשדוד, לאוהדים כאלה לא מגיע להיות במשחק, מ-ג-ע-י-ל-י-ם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/08
  14. oFiRzZz Member

וחבל שלאפגעו .
    שחקן כזה אפס ... נהנתי לשיר לו בסיום "אברבנל זה בשבילך "

15. idos87 Member

אני בתור אוהד בני יהודה מתבייש במה שאברבנל עשה במשחק נגד נתניה. ההתנהגות שלו הייתה בזויה ביותר. אין לו מה לחפש אצל אוהדי נתניה, בשביל מה סתם להקניט אותם? הוא פשוט ניסה להתסיס את האווירה בלי שום סיבה נראית לעין. אני מקווה שבעונה הבאה אברבנל לא יהיה חלק מבני יהודה. אף פעם לא אהבתי אותו כשחקן ועכשיו אני בכלל לא אוהב אותו כבנאדם.